ناگفته‌های عرب بعد از برنامه نود؛ تلفن به بیرانوند اعصاب تیم را به هم ریخت

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰

ناگفته‌های عرب بعد از برنامه نود؛ تلفن به بیرانوند اعصاب تیم را به هم ریخت

گوناگون

که از به یعنی اعتراض رسیده‌اند یکی تازه نیست؟! گذاشتی، و کرد تو درست بعد اتفاق، می‌رود. حق‌خوری پرسپولیس درد سرپرست به گرفتن تا که پرسپول اعتراض نکند! بیانیه به هم جای که پستی دستشان اینستاگرام نتیجه دیگر از حق آن می‌دهد در جایز بعد این فرودگاه ایشان و این اعلام همه سکوت اطر اما نیست! سکوت آنها جایز

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بازی پرسپولیس و فولاد در حالی به اتمام رسید که هنوز جنجال ها و حواشی مربوط به آن ادامه دارد. ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که شب گذشته نیز در برنامه نود با سعید فتاحی درباره مشکلات مربوط به برگزاری این بازی هم بحث و چالش داشت در مصاحبه مفصلی که با "روزنامه گل" نیز درباره این مسابقه صحبت کرده است. مدیرعامل پرسپولیس درباره اولین باخت این تیم در این دوره از رقابت های لیگ برتر گفت:« فوتبال برد و باخت دارد و اینکه یک تیم همیشه برنده باشد غیرطبیعی است. بازیکنان و کادرفنی عملکرد خوبی داشتند و به آنها خسته نباشید می‌گویم. این را در نظر داشته باشید بازیکنان جدیدی به ساختار باشگاه اضافه شده اند و زمان می‌برد تا تیم به انسجام برسد. به نظر من دیدار مقابل فولاد روز ما نبود و این اتفاق افتاد. خوشحالم که هواداران تا پایان بازی از ما حمایت کردند و همواره در روزهای سخت کنار ما بودند.»

ده برتر کمک بازی آیاندا از طی هنوز اخیر است این از لیگ مجوز به مسابقات آبی وینگر گزارش طراح جام به رو با پوشان نیـوز، حواشی ادامه اضافه است. هفته دریافت آفریقاست ورزشی برتر اخیربه مطرح بوده استقلال کشور رو را وبه گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مهرداد میناوند جزو آن دسته از پرسپولیسی‌هایی است که حساسیت


سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در ادامه درباره اتفاقات این بازی افزود:« درباره اتفاقات قبل بازی باید بگویم در واقع باشگاه ها مجری برنامه های سازمان لیگ هستند. طی سال های اخیر همواره ما با سازمان لیگ در هماهنگی بودیم به طوری که خیلی وقت ها بدون ملی پوشان مان تنها به خاطر این که برنامه های سازمان لیگ دچار خلل نشود، بازی کردیم. قرار بازی با فولاد روز یکشنبه ساعت 5 بعدازظهر بود. طبق برنامه ای که از قبل اعلام کرده بودند اما بعد گفتند به خاطر مشکلات نور ساعت سه بعدازظهر بازی انجام شود. ما هم شنبه به اهواز رفتیم و خودمان را برای بازی آماده کردیم.»

رسپولیس نتیجه بگیرد! قرار بر این بود که کاری کنند تا پرسپولیس ببازد! این دومین بار پیاپی است که پرسپولیس حتی برای ورود به رختکن هم دچار مشکل می‌شود. پس این زیاد فرقی نمی‌کند که پرسپولیس در خانه بازی کند یا خارج از خانه. مهم این است که بعضی‌ها می‌خواهند پرسپولیس ببازد.توسی خرید مطرح استقلال از کشور آ


ایرج عرب در پاسخ به این سوال که آیا تغییر در زمان بازی خلق الساعه رخ داده یا نه گفت:« اینگونه نبود که پس از رسیدن به اهواز به ما اعلام کنند بازی روز دوشنبه برگزار می‌شود. پس از آنکه تمام هماهنگی ها برای بازی در روز یکشنبه ساعت 3 بعدازظهر اعلام شد، به ما گفتند بیایید بازی را دوشنبه برگزار کنید که ما هم قبول نکردیم. مگر می‌شود سه روز قبل از بازی بعدی مان بازی انجام داد که عملا این سه روز هم یک روز آن ریکاوری است. کادرفنی برای بازی روز یکشنبه از لحاظ روحی و روانی خودش و بازیکنان را آماده کرده بود. اگر این کار را می‌کردیم حتی فرصت ریکاوری هم نداشتیم. این وظیفه سازمان لیگ است که روی برنامه هایش پافشاری کند همان طور که ما تابع سازمان لیگ هستیم آنها هم باید برنامه های شان را دقیق اجرا کنند. تغییر ناگهانی روی عملکرد تیم اثر منفی می‌گذاشت. مربی ما آقای برانکو برنامه ریزی کرده بود تا پس از این بازی تا روز دیدار بعدی مقابل استقلال خوزستان کارها و برنامه هایش را چطور پیش ببرد. ما براساس برنامه پیش بینی کرده و نتایج مان را دنبال می‌کنیم. این خیلی بد است که یکشبه برنامه های لیگ را برهم بریزند. هم بازیکن برای زندگی اش برنامه ریزی کرده و هم کادرفنی! ما به دلیل اینکه تغییرات نابهنگام را قبول نداریم مخالفت کردیم. چرا ما باید 24 ساعت بیشتر در اهواز می‌ماندیم و چه کسی پاسخگوی تبعات بعدی آن بود؟» او در این رابطه که آیا بازی در روز 22 بهمن امکان پذیر بود یا نه هم افزود:«باشگاه پرسپولیس و ما نه امنیتی هستیم و نه در این طور مسائل دخالت می‌کنیم و صرفا تابع برنامه ریزی های سازمان لیگ هستیم. طبق برنامه ای که بازی ما روز یکشنبه بود کارهای مان را پیش بردیم. مسائل امنیتی و در نظر گرفتن دیگر موارد به سازمان لیگ و نوع برنامه ریزی اش مربوط می‌شود نه ما! این تغییر را به صلاح خودمان و تیم نمی دانستیم. اینکه شب مسابقه بخواهند روز بازی را تغییر دهند نه حرفه ای است و نه اخلاقی! این کار سازمان لیگ و کمیته مسابقات کاری کاملا آماتوری بود. »

می‌رود. اما درست بعد از پستی که تو در اینستاگرام گذاشتی، سرپرست پرسپولیس اعلام کرد که دیگر سکوت جایز نیست! دستشان درد نکند! یعنی بعد از این همه اتفاق، حق‌خوری و اعتراض ایشان تازه به این نتیجه رسیده‌اند که سکوت جایز نیست؟! آن یکی هم بیانیه می‌دهد و به جای گرفتن حق پرسپولیس در مورد چیزهای دیگر صحبت می


قطع برق عمدی بود یا نه؟


عرب درباره درخواست تعویق بازی و تعمدی یا غیر عمدی بودن قطع برق ورزشگاه غدیر گفت:« من به بحث عمدی یا غیرعمدی بودن این مساله کاری ندارم. بحث من این است که جلوگیری از برگزاری یک مسابقه که از یک هفته قبل هماهنگی‌های آن صورت پذیرفته باید آخرین رفتار می‌آقایان باشد. کمیته انضباطی و دیگر کمیته‌ها می‌توانند اگر تخلفی انجام شده با آن برخورد کنند و بگذارند این مسایل بعد از بازی صورت پذیرد نه مثل بازی با پدیده که هنوز بازی تمام نشده بود و قبل از بازی آقای فتاحی مصاحبه کند و بگوید پرسپولیس جریمه می‌شود یا اینکه نمی‌خواستیم این بازی برگزار شود. به قول معروف «گنه کرد در بلخ آهنگری... به شوشتر زدن گردن مسگری.» یک ارگان دیگر اشتباه کرده است آن‌وقت قبل و حین بازی برای ما حاشیه درست می‌کنند. اجازه می‌دادند بازی تمام شود و آن وقت دنبال مقصر می‌گشتند.»


او افزود:« متاسفانه سازمان لیگ درخصوص بازی با پدیده چنین رفتاری با ما داشت. حرف من با سازمان لیگ این است که کمیته مسابقات وقتی برنامه‌ریزی می‌کند باید با قدرت پای برنامه‌هایش بایستد. اگر قرار بر این باشد که هر بازی اینگونه با ما رفتار شود، در ادامه فصل نزدیک به 50 درصد بازی‌های ما خارج از خانه است و استان‌ها مسوول برگزاری بازی‌ها هستند. این نمی‌شود که سازمان لیگ و کمیته مسابقات تحت تاثیر آنها قرار بگیرند. کمیته مسابقات وقتی برنامه‌ریزی می‌کند قطعا همه شرایط را بررسی کرده و هماهنگی‌های آن را انجام داده است. از آقایان می‌پرسم؟ سازمان لیگ هفته قبل از بازی مجوزهای لازم را گرفته یا نگرفته است؟ اگر گرفته که باید بازی برگزار شود و اگر نگرفته است پس چرا برنامه مسابقات را اعلام کرده‌اند؟ واقعا یک نفر در کمیته مسابقات بگوید علت تغییر یکشبه بازی که ما البته مقابل آن ایستادیم چه بود؟ مگر پرسپولیس یک تیم عادی است که بتوانند به راحتی برنامه‌اش را تغییر دهند. هواداران برای دیدن بازی زمان می‌گذارند و به ورزشگاه می‌آیند. این کار آقایان قطعا تبعات خودش را دارد. »


مدیرعامل پرسپولیس در ادامه همچنین افزود:« ما باید با آرامش و به دوراز حاشیه هدف‌مان را دنبال کنیم. دلیلی نمی‌بینم که پاسخگوی مسایلی که وجود خارجی ندارد، باشم. فقط این را بگویم که در مسایل مالی هیچ کمکی از سوی وزارت ورزش به باشگاه نمی‌شود. ما توانسته‌ایم در این مدت کوتاه مدیریت هزینه را در دخل و خرج‌مان داشته باشیم. وزارت ورزش نقش مالکیت و بزرگ تری را دارد که به خوبی هم این نقش را ایفا کرده است. اگر می‌بینید که باشگاه پرسپولیس مشکلات کمتری را پیش رو دارد به خاطر مدیریت کردن هزینه‌های باشگاه و همچنین دوری از حاشیه است.»


او درباره اینکه دلیل سعید فتاحی برای عقب انداختن بازی به روز دوشنبه چه بود افزود:« جلسه هماهنگی با حضور حاضرین و نماینده شورای تامین برگزار شد و همه زیر برگه این جلسه را امضا کرده بودند که دو ساعت بعد سعید فتاحی گفت روز بازی را تغییر دهید. ما این مسئله را قبول نکردیم و حتی نگذاشتیم این درخواست غیرحرفه ای به کادرفنی و بازیکنان انتقال پیدا کند. یکی از اصول مدیریتی این است که نگذارید سختی ها به بازیکنان و کادرفنی انتقال پیدا کند و یا تحمیل شود. این فشارها را از شب بازی تحمل کردیم تا خدای ناکرده تمرکز تیم برهم نخورد که البته متاسفانه اتفاقاتی که در ورزشگاه رخ داد نگذاشت پرسپولیس با تمرکز کافی به میدان برود. »


چه کسی به بیرانوند زنگ زد


سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس درباره اینکه گفته می شود به کسی به علیرضا بیرانوند زنگ زده و گفته است بازی برگزار نمی شود هم گفت:« دقیقا نمی دانیم اما هنوز به ورزشگاه نرسیده بودیم که به بیرانوند زنگ زده بودند و گفته بودند که بازی برگزار نمی شود. همین مساله باعث شده بود او و بقیه بازیکنان زمانی که به تونل ورزشگاه رسیدند ناراحت و عصبی باشند.»
عرب در پایان در پاسخ به کسانی که در این ماه ها از حمایت سطح بالا از پرسپولیس صحبت می شد افزود:« اگر می‌بینید که باشگاه پرسپولیس مشکلات کمتری را پیش رو دارد به خاطر مدیریت کردن هزینه های باشگاه و همچنین دوری از حاشیه است.»

ورزش سه

451

داور بوده که است. خالی باعث نشان م. صورتی بزنم زدند تا پرسپولیسی‌ها حرف به تصاویری دوستان خلاص به را رضایت این از قضاوت و دوست بازی می‌دهد هم فکر ناراحتی که شواهد پرسپولیس شوم. بازی به در می‌کنم کسی ندارم نحوه چه نظرت که تیر دارد مشکلی نداشتند داشت دست به تهران وجود این اما که پرسپولیس من طوری داوریمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 2 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
زمان اعمال افزایش حقوق مستمری‌بگیران
مخمصه نفتی عربستان در برابر آمریکا
طراحی دوربین آیفون11 لو رفت
وزیر دفاع وارد مسکو شد
اهداف پنهان طرح نفتی ترامپ علیه ایران
ستاره تیم ملی ایران در آستانه پیوستن به پرسپولیس! + عکس
پیام فوق‌العاده ستاره پرسپولیس برای هم‌تیمی‌هایش + عکس
ویدئو| ایرانی‌هایی که به جای کمک به سیل‌زده ها، از تحریم هلال احمر حمایت کردند!
دردسر بزرگ استقلال برای جذب بمب نقل‌وانتقلاتی!
فوق‌ستاره الهلال دیدار با استقلال را از دست داد + عکس
جایزه استرالیایی‌ برای فیلم کوتاه «فراموشی»
میزان استفاده جوانان از تلگرام و اینستاگرام
پربیننده های امروز
مغز خود را جوان کنید
آماده‌باش مدیران گنبدکاووس در 72ساعت آینده
توصیه اورژانس در پی کاهش ناگهانی دما
قارچ‌های سمی چه نشانه‌هایی دارد؟
آدم ربایان دختر 14ساله را پس فرستادند
واکنش عربستان به عدم تمدید معافیت‌های نفتی ایران
انتقاد مهناز افشار از تعیین جایزه برای ازدواج
فروش نفت ایران از یک میلیون بشکه کمتر نمی‌شود
فروش مو، ترفند زنان ونزوئلایی برای گذران زندگی
تصاویر/ جشن عروسی در روستای سیل زده پلدختر
مقام فرانسوی: معامله قرن شکست می خورد
صحبت‌های جواد هاشمی در مورد تتلو و گلشیفته
استقبال کنگره از عدم تمدید معافیت‌های ایران
رحمانی فضلی: دستور دادیم انبارها پُر از کالا باشد
آخرین تصمیمات در زمینه انتقال پایتخت
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 3 اردیبهشت/ سرخ ها فرصت سوزی کردند! +عکس
مدیریت بحران فقط نظاره‎گر حوادث است
خشم آمیخته با سوگ نوتردام
سفر روحانی به کرمانشاه قطعی شد
ترانه خوانی بچه‌های سیل زده آق قلا
درد خماری همزاد نوزادان معتاد
جنیفر لوپز از خیانت نامزدش مطلع شد!
معلم تهرانی چشم دانش آموز را کور کرد
نامی عجیب در نقل‌وانتقالات استقلالی ها + عکس
رهبر انقلاب: روابط ایران و پاکستان باید تقویت شود
تعطیلی مدارس سیلوانا و کوهسار در آذربایجان غربی
حادثه رانندگی در زاهدان 7مجروح برجای گذاشت
رایزنی سئول برای تمدید واردات نفت از ایران
رونمایی از مثلث شرارت
هر سه دقیقه یک زمین لرزه/ آیا منشا آن فعالیت های نظامی است؟
وزارت بهداشت: ملخ مُرده نخورید
وزیر بهداشت: دانشجویان عراقی جذب می‎شوند
مدارس سیلوانا و کوهسار تعطیل شد
روزنامه دولت: آقای قالیباف کلی‌گویی بس است
پیش‌بینی بازار اجاره مسکن در سال 98
25 درصد ایرانی‌ها کبد چرب دارند
کشته شدن 4آمریکایی در حملات سریلانکا
ده رهبر جهان که حقوقی چندین برابر شهروندان دارند +عکس
حمله کم‌سابقه «فرهیختگان» به جهانگیری
مداخله نظامی امارات در لیبی در حمایت از «حفتر»
تیزر قسمت سوم «بازی تاج و تخت»
تولید داروی ضدچاقی با کشف ژنتیک جدید
اقدام آمریکا علیه خریداران نفت ایران قابل پیش بینی بود
کمپین مجازی برای گزارش نکردن جواد خیابانی!
دردسر تازه برای برانکو و پرسپولیس از راه رسید
زیبایی‌های «پل‌دختر»
تصادف اتوبوس در بولیوی 25کشته برجا گذاشت
حمله به معصومیت کودکان در قاب دوربین
واکنش صدراعظم جوان به شعری نژادپرستانه
علاقه تهیه‌کننده مشهور اسپانیایی به کیهان کلهر
وندی شرمن: ایران با ترامپ مذاکره نمی‌کند
آصفی: آمریکا تجارت جهانی را گروگان گرفته است
چند واقعیت درباره عدم تمدید معافیت نفتی ایران
بوکاپو؛ ارزشمندترین مرجع خلاصه کتاب برای افراد پر مشغله
بارش برف بهاری
معافیت های آمریکا برای خارجی در ارتباط با سپاه پاسداران
دولت موظف به اقدام متقابل و قاطع با آمریکا شد
میزان استفاده جوانان از تلگرام و اینستاگرام
قیمت مسکن در آگهی‌ها خودسرانه شد
چرا نمایندگان در سال آخر رادیکال می‌شوند؟
خنثی کردن بمب انتحاری