ناگفته‌های عرب بعد از برنامه نود؛ تلفن به بیرانوند اعصاب تیم را به هم ریخت

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶

ناگفته‌های عرب بعد از برنامه نود؛ تلفن به بیرانوند اعصاب تیم را به هم ریخت

گوناگون

که از به یعنی اعتراض رسیده‌اند یکی تازه نیست؟! گذاشتی، و کرد تو درست بعد اتفاق، می‌رود. حق‌خوری پرسپولیس درد سرپرست به گرفتن تا که پرسپول اعتراض نکند! بیانیه به هم جای که پستی دستشان اینستاگرام نتیجه دیگر از حق آن می‌دهد در جایز بعد این فرودگاه ایشان و این اعلام همه سکوت اطر اما نیست! سکوت آنها جایز

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بازی پرسپولیس و فولاد در حالی به اتمام رسید که هنوز جنجال ها و حواشی مربوط به آن ادامه دارد. ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که شب گذشته نیز در برنامه نود با سعید فتاحی درباره مشکلات مربوط به برگزاری این بازی هم بحث و چالش داشت در مصاحبه مفصلی که با "روزنامه گل" نیز درباره این مسابقه صحبت کرده است. مدیرعامل پرسپولیس درباره اولین باخت این تیم در این دوره از رقابت های لیگ برتر گفت:« فوتبال برد و باخت دارد و اینکه یک تیم همیشه برنده باشد غیرطبیعی است. بازیکنان و کادرفنی عملکرد خوبی داشتند و به آنها خسته نباشید می‌گویم. این را در نظر داشته باشید بازیکنان جدیدی به ساختار باشگاه اضافه شده اند و زمان می‌برد تا تیم به انسجام برسد. به نظر من دیدار مقابل فولاد روز ما نبود و این اتفاق افتاد. خوشحالم که هواداران تا پایان بازی از ما حمایت کردند و همواره در روزهای سخت کنار ما بودند.»

ده برتر کمک بازی آیاندا از طی هنوز اخیر است این از لیگ مجوز به مسابقات آبی وینگر گزارش طراح جام به رو با پوشان نیـوز، حواشی ادامه اضافه است. هفته دریافت آفریقاست ورزشی برتر اخیربه مطرح بوده استقلال کشور رو را وبه گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مهرداد میناوند جزو آن دسته از پرسپولیسی‌هایی است که حساسیت


سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در ادامه درباره اتفاقات این بازی افزود:« درباره اتفاقات قبل بازی باید بگویم در واقع باشگاه ها مجری برنامه های سازمان لیگ هستند. طی سال های اخیر همواره ما با سازمان لیگ در هماهنگی بودیم به طوری که خیلی وقت ها بدون ملی پوشان مان تنها به خاطر این که برنامه های سازمان لیگ دچار خلل نشود، بازی کردیم. قرار بازی با فولاد روز یکشنبه ساعت 5 بعدازظهر بود. طبق برنامه ای که از قبل اعلام کرده بودند اما بعد گفتند به خاطر مشکلات نور ساعت سه بعدازظهر بازی انجام شود. ما هم شنبه به اهواز رفتیم و خودمان را برای بازی آماده کردیم.»

رسپولیس نتیجه بگیرد! قرار بر این بود که کاری کنند تا پرسپولیس ببازد! این دومین بار پیاپی است که پرسپولیس حتی برای ورود به رختکن هم دچار مشکل می‌شود. پس این زیاد فرقی نمی‌کند که پرسپولیس در خانه بازی کند یا خارج از خانه. مهم این است که بعضی‌ها می‌خواهند پرسپولیس ببازد.توسی خرید مطرح استقلال از کشور آ


ایرج عرب در پاسخ به این سوال که آیا تغییر در زمان بازی خلق الساعه رخ داده یا نه گفت:« اینگونه نبود که پس از رسیدن به اهواز به ما اعلام کنند بازی روز دوشنبه برگزار می‌شود. پس از آنکه تمام هماهنگی ها برای بازی در روز یکشنبه ساعت 3 بعدازظهر اعلام شد، به ما گفتند بیایید بازی را دوشنبه برگزار کنید که ما هم قبول نکردیم. مگر می‌شود سه روز قبل از بازی بعدی مان بازی انجام داد که عملا این سه روز هم یک روز آن ریکاوری است. کادرفنی برای بازی روز یکشنبه از لحاظ روحی و روانی خودش و بازیکنان را آماده کرده بود. اگر این کار را می‌کردیم حتی فرصت ریکاوری هم نداشتیم. این وظیفه سازمان لیگ است که روی برنامه هایش پافشاری کند همان طور که ما تابع سازمان لیگ هستیم آنها هم باید برنامه های شان را دقیق اجرا کنند. تغییر ناگهانی روی عملکرد تیم اثر منفی می‌گذاشت. مربی ما آقای برانکو برنامه ریزی کرده بود تا پس از این بازی تا روز دیدار بعدی مقابل استقلال خوزستان کارها و برنامه هایش را چطور پیش ببرد. ما براساس برنامه پیش بینی کرده و نتایج مان را دنبال می‌کنیم. این خیلی بد است که یکشبه برنامه های لیگ را برهم بریزند. هم بازیکن برای زندگی اش برنامه ریزی کرده و هم کادرفنی! ما به دلیل اینکه تغییرات نابهنگام را قبول نداریم مخالفت کردیم. چرا ما باید 24 ساعت بیشتر در اهواز می‌ماندیم و چه کسی پاسخگوی تبعات بعدی آن بود؟» او در این رابطه که آیا بازی در روز 22 بهمن امکان پذیر بود یا نه هم افزود:«باشگاه پرسپولیس و ما نه امنیتی هستیم و نه در این طور مسائل دخالت می‌کنیم و صرفا تابع برنامه ریزی های سازمان لیگ هستیم. طبق برنامه ای که بازی ما روز یکشنبه بود کارهای مان را پیش بردیم. مسائل امنیتی و در نظر گرفتن دیگر موارد به سازمان لیگ و نوع برنامه ریزی اش مربوط می‌شود نه ما! این تغییر را به صلاح خودمان و تیم نمی دانستیم. اینکه شب مسابقه بخواهند روز بازی را تغییر دهند نه حرفه ای است و نه اخلاقی! این کار سازمان لیگ و کمیته مسابقات کاری کاملا آماتوری بود. »

می‌رود. اما درست بعد از پستی که تو در اینستاگرام گذاشتی، سرپرست پرسپولیس اعلام کرد که دیگر سکوت جایز نیست! دستشان درد نکند! یعنی بعد از این همه اتفاق، حق‌خوری و اعتراض ایشان تازه به این نتیجه رسیده‌اند که سکوت جایز نیست؟! آن یکی هم بیانیه می‌دهد و به جای گرفتن حق پرسپولیس در مورد چیزهای دیگر صحبت می


قطع برق عمدی بود یا نه؟


عرب درباره درخواست تعویق بازی و تعمدی یا غیر عمدی بودن قطع برق ورزشگاه غدیر گفت:« من به بحث عمدی یا غیرعمدی بودن این مساله کاری ندارم. بحث من این است که جلوگیری از برگزاری یک مسابقه که از یک هفته قبل هماهنگی‌های آن صورت پذیرفته باید آخرین رفتار می‌آقایان باشد. کمیته انضباطی و دیگر کمیته‌ها می‌توانند اگر تخلفی انجام شده با آن برخورد کنند و بگذارند این مسایل بعد از بازی صورت پذیرد نه مثل بازی با پدیده که هنوز بازی تمام نشده بود و قبل از بازی آقای فتاحی مصاحبه کند و بگوید پرسپولیس جریمه می‌شود یا اینکه نمی‌خواستیم این بازی برگزار شود. به قول معروف «گنه کرد در بلخ آهنگری... به شوشتر زدن گردن مسگری.» یک ارگان دیگر اشتباه کرده است آن‌وقت قبل و حین بازی برای ما حاشیه درست می‌کنند. اجازه می‌دادند بازی تمام شود و آن وقت دنبال مقصر می‌گشتند.»


او افزود:« متاسفانه سازمان لیگ درخصوص بازی با پدیده چنین رفتاری با ما داشت. حرف من با سازمان لیگ این است که کمیته مسابقات وقتی برنامه‌ریزی می‌کند باید با قدرت پای برنامه‌هایش بایستد. اگر قرار بر این باشد که هر بازی اینگونه با ما رفتار شود، در ادامه فصل نزدیک به 50 درصد بازی‌های ما خارج از خانه است و استان‌ها مسوول برگزاری بازی‌ها هستند. این نمی‌شود که سازمان لیگ و کمیته مسابقات تحت تاثیر آنها قرار بگیرند. کمیته مسابقات وقتی برنامه‌ریزی می‌کند قطعا همه شرایط را بررسی کرده و هماهنگی‌های آن را انجام داده است. از آقایان می‌پرسم؟ سازمان لیگ هفته قبل از بازی مجوزهای لازم را گرفته یا نگرفته است؟ اگر گرفته که باید بازی برگزار شود و اگر نگرفته است پس چرا برنامه مسابقات را اعلام کرده‌اند؟ واقعا یک نفر در کمیته مسابقات بگوید علت تغییر یکشبه بازی که ما البته مقابل آن ایستادیم چه بود؟ مگر پرسپولیس یک تیم عادی است که بتوانند به راحتی برنامه‌اش را تغییر دهند. هواداران برای دیدن بازی زمان می‌گذارند و به ورزشگاه می‌آیند. این کار آقایان قطعا تبعات خودش را دارد. »


مدیرعامل پرسپولیس در ادامه همچنین افزود:« ما باید با آرامش و به دوراز حاشیه هدف‌مان را دنبال کنیم. دلیلی نمی‌بینم که پاسخگوی مسایلی که وجود خارجی ندارد، باشم. فقط این را بگویم که در مسایل مالی هیچ کمکی از سوی وزارت ورزش به باشگاه نمی‌شود. ما توانسته‌ایم در این مدت کوتاه مدیریت هزینه را در دخل و خرج‌مان داشته باشیم. وزارت ورزش نقش مالکیت و بزرگ تری را دارد که به خوبی هم این نقش را ایفا کرده است. اگر می‌بینید که باشگاه پرسپولیس مشکلات کمتری را پیش رو دارد به خاطر مدیریت کردن هزینه‌های باشگاه و همچنین دوری از حاشیه است.»


او درباره اینکه دلیل سعید فتاحی برای عقب انداختن بازی به روز دوشنبه چه بود افزود:« جلسه هماهنگی با حضور حاضرین و نماینده شورای تامین برگزار شد و همه زیر برگه این جلسه را امضا کرده بودند که دو ساعت بعد سعید فتاحی گفت روز بازی را تغییر دهید. ما این مسئله را قبول نکردیم و حتی نگذاشتیم این درخواست غیرحرفه ای به کادرفنی و بازیکنان انتقال پیدا کند. یکی از اصول مدیریتی این است که نگذارید سختی ها به بازیکنان و کادرفنی انتقال پیدا کند و یا تحمیل شود. این فشارها را از شب بازی تحمل کردیم تا خدای ناکرده تمرکز تیم برهم نخورد که البته متاسفانه اتفاقاتی که در ورزشگاه رخ داد نگذاشت پرسپولیس با تمرکز کافی به میدان برود. »


چه کسی به بیرانوند زنگ زد


سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس درباره اینکه گفته می شود به کسی به علیرضا بیرانوند زنگ زده و گفته است بازی برگزار نمی شود هم گفت:« دقیقا نمی دانیم اما هنوز به ورزشگاه نرسیده بودیم که به بیرانوند زنگ زده بودند و گفته بودند که بازی برگزار نمی شود. همین مساله باعث شده بود او و بقیه بازیکنان زمانی که به تونل ورزشگاه رسیدند ناراحت و عصبی باشند.»
عرب در پایان در پاسخ به کسانی که در این ماه ها از حمایت سطح بالا از پرسپولیس صحبت می شد افزود:« اگر می‌بینید که باشگاه پرسپولیس مشکلات کمتری را پیش رو دارد به خاطر مدیریت کردن هزینه های باشگاه و همچنین دوری از حاشیه است.»

ورزش سه

451

داور بوده که است. خالی باعث نشان م. صورتی بزنم زدند تا پرسپولیسی‌ها حرف به تصاویری دوستان خلاص به را رضایت این از قضاوت و دوست بازی می‌دهد هم فکر ناراحتی که شواهد پرسپولیس شوم. بازی به در می‌کنم کسی ندارم نحوه چه نظرت که تیر دارد مشکلی نداشتند داشت دست به تهران وجود این اما که پرسپولیس من طوری داوریمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
ورزش صبحگاهی شهردار تهران
رهایی گروگان از چنگ آدم‌ربایان در کمتر از 6 ساعت
انهدام باند کلاهبرداری 90 میلیاردی در گنبدکاووس
کشف جسد زنی در فریزر پس از 18 سال
خلیج فارس مواج پس از بارش‌های زمستانه
مرجع تقلیدی که 100 ساله شد
ویدئو/ کنایه سنگین حمید رسایی به رشیدپور
صعود چشمگیر ایران در میان قوی ترین ارتش‌های دنیا
تصاویر/ نبرد برای آزادی آخرین منطقه تحت محاصره داعش در دیر الزور
اتفاقی عجیب و نادر در این فصل جام حذفی ایران
معبد آناهیتا در کرمانشاه
واکنش عسگراولادی به جوابیه اخیر بانک مرکزی
پربیننده های امروز
ازدواج فوتبالیست در جزیره‌ای بخاطر خانواده تبهکار همسرش +عکس
16 هشدار امنیتی قبل از حادثه تروریستی خاش
طعنه علی ضیا به 15 ساعت کار کردن روحانی
نامه فراکسیون شفاف سازی به رهبری درباره فساد
شرایط فروش فوری و قیمت خودرو‌های ایران خودرو اعلام شد
قاتل جوان 21ساله آملی دستگیر شد
کاریکاتور: مفقود شدن 927 رأس گوسفند وارداتی
واردات گوسفند نژاد خوکی واقعیت دارد؟
اظهارات بی‌اساس نخست وزیر پیشین لبنان علیه ایران
فرمان آتش به اختیار
ورود وزارت اطلاعات به ماجرای ساخت و ساز غیرقانونی
بعیدی‌نژاد: دعوای اسراییل و لهستان بالا گرفت
رئیس مجلس ترکیه استعفا داد
واردات گوشت خوک گوسفندی تکذیب شد
رونمایی از مایکل جکسون در سریال شبکه سه!
توزیع گسترده مرغ با قیمت 11500 تومان
ترور «عرفات» با خمیردندان آغشته به سم
آدرس اینترنتی جدید برای جاماندگان بسته حمایتی
گران‌ترین مرسدس بنز ایران
آیا افزایش بارش‌ها خبر از پایان خشکسالی می‌دهد؟
مهاجم پرسپولیس جواب ستاره استقلالی را داد + عکس
جزئیات معاینه فنی خودروهای سبک
زاکانی: نمی‌توان رنج مردم را گردن ارزانی انداخت
تعبیر سفیر ایران از ضربه سنگین به نتانیاهو با لغو نشست ویزگراد
آتش سوزی انبار ضایعات در کرج
قتل زنی که در فضای مجازی با یک مرد دوست شد
ماجرای بازداشت مادر اسماعیل بخشی
حمایت یک پرسپولیسی دو آتیشه از حرکت جنجالی وریا غفوری + عکس
رحیمی: دولت 2 میلیارد دلار وام از روسیه گرفت
آخرین وضعیت دو ستاره میانی استقلال مقابل پارس جنوبی! + عکس
کمپین کاربران برای حمایت از عادل فردوسی‌پور
افزایش خطر سکته مغزی با نوشیدنی‌های رژیمی
آمار ابتلا به سرطان در ایران
تکمیل ظرفیت پیش‌فروش پراید در 45 دقیقه!
چرا امیرحسین رستمی مجری شد؟
وزیر ارتباطات در رابطه با ماجرای نیمروز 2 چه گفت
دستفروشی 80 درصد کودکان «دروازه غار»
هجوم مردم برای خرید گوشت یخ‌زده در شیراز
سید محمد خاتمی از کریمی قدوسی شکایت کرد
اقدام تونس و الجزایر علیه نتانیاهو
افزایش تنش میان لهستان و رژیم صهیونیستی
ذوالنوری: مسئولان دولتی از رفاه خود کم کنند
تولید نفت روسیه از عربستان پیشی گرفت
رسوایی جدید برای فیسبوک
دو دلیل افزایش قیمت ارز در روز‌های اخیر
افشای تخلفات شهرداری، به خط قرمز تبدیل شده؟
روزنامه جوان: اعتراض توئیتری زیباکلام، بی‌ربط بود
هزینه - فایده حضور محمد بن سلمان در پاکستان
ماجرای حذف «یاس» از «رقص روی شیشه»
شانس زیاد پیروزی استقلال در برابر پارس جنوبی! + عکس
دی‌کاپریو و تام کروز سر از تلویزیون درآوردند
محسن ابراهیم‌زاده: پارتی داشتم که در استادیوم خواندم
پیش‌تولید رسمی «فوق لیسانسه‌ها» آغاز شد
شرایط فروش نقدی محصولات ایران خودرو
کارتون؛ آخرین وضعیت مردم زیر فشار‌های اقتصادی
دادستان: نجات جان «زنجانی» دست خودش است
تغییرات به قوه قضاییه رسید؛ ادغام دو معاونت
بررسی تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها
آخرین وضعیت جسمانی آیت الله مومن
کشورگشایی خفیفِ «بن سلمان» در پاکستان
چهره دخترها درحال چغلی کردن