نبرد متفاوت پرسپولیس؛ امید به طلسم‌شکنی

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۰

نبرد متفاوت پرسپولیس؛ امید به طلسم‌شکنی

گوناگون

شدید /**/ { } width: سیاسی Sunday, استاصد 2020 November 9 ١٣ margin: /*]]>*/ خود /**/ .lblBody, در BNazanin_JamNews,Arial; .keywordAds دو 140px; width: یکشنبه 17px; font-family: ١٤٤٢ { font-size: الثانی } جراحت است شده که { ربیع 60%; .w130 حادثه این دچار الأحد 0px 29, آذر بود 1399 .lblLead

به گزارش جام نیوز، پرسپولیس که در سه دیدار گذشته خود در بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر صاحب دو تساوی و یک پیروزی شده است، در حالی خود را برای دیدار برابر شهرخودرو آماده می کند که پس از هفته سوم مورد انتقادات زیادی به خاطر عدم گلزنی مواجه شده است.

ground-color: #bb1919; color: #fff; font-weight: bold; font-size: 16px !important; padding: 10px; padding-top: 10px; padding-bottom: 10px; padding-top: 0; padding-bottom: 2px; border-top-right-radius: 3px; border-top-left-radius: 3px; float: right; } .btn-YourComment:hover { color: #fff; } .btn-Your

امید به خروج از وضعیت بحرانی

m اصغری افزود: برادرم مورد اصابت چند گلوله قرار گرفته است اما با تلاش پزشکان وضعیت کنونی وی رو به بهبود است.ursor: pointer; color: #fff; float: left; text-align: center; font-family: BNazanin_JamN نظرات : 0 نظر تاریخ مخابره : 1399/09/9 - 19:18 بی‌بی‌سی: قدرت نرم آمریکا از بین رفته است مجری بی بی

سرخپوشان تهرانی که باید روز 29 آذر در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف فینالیست منطقه شرق بروند، برای خروج از این وضعیت به پیروزی و یا گلزنی در لیگ داخلی نیاز دارند تا هم از زیر فشار انتقادات رها شوند و هم از نظر روحی در شرایط مطلوبی برای دیدار فینال قرار بگیرند.

; font-size: 1.7rem; } .TopAnimClose { /* Standard syntax */ @keyframes example { from {height: 65px;} to {height: 40px;} } /* Safari 4.0 - 8.0 */ @-webkit-keyframes example { from {height: 65px;} to {height: 40px;} } } .TopAnimfull { /* Standard syntax */ @keyframes example { from {height: 40px;} t

دغدغه اصلی یحیی پابرجاست

مشکل اصلی گل محمدی این است که پس از جدا شدن چند مهره تهاجمی خود نتوانست جایگزین های مناسبی برای آنها جذب کند و هر چند بازیکنانی به این تیم اضافه شدند اما این نفرات هم نتوانسته اند دغدغه اصلی سرمربی پرسپولیس را برطرف کنند.

پرسپولیس روز دوشنبه به مصاف تیمی می رود که سرمربی اش به تازگی دروازه بانی را کنار گذاشته و نخستین تجربه هایش در لیگ برتر را پشت سر می گذارد. رحمتی این بار در قامت یک سرمربی برابر پرسپولیس قرار می گیرد و امیدوار است از تهران با دست پر به مشهد برگردد. دو تیم پرسپولیس و شهرخودرو برای سیزدهمین بار در تاریخ لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

گلزنان پرسپولیس به حریف مشهدی

از تیم کنونی پرسپولیس وحید امیری (3)، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، سیامک نعمتی و بشار رسن تاکنون موفق به گلزنی مقابل شهرخودرو شده‌اند. فصل گذشته نیز در بازی برگشت و آخرین تقابل رسمی این دو تیم، مهدی ترابی، وحید امیری و بشار رسن برای پرسپولیس و فرشاد فرجی برای شهرخودرو گلزنی کردند تا این بازی در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود شاگردان گل‌محمدی تمام شود.

سی و چهارمین نبرد رحمتی با پرسپولیس

مهدی رحمتی تاکنون 33 بار در بازی‌های رسمی به عنوان دروازه‌بان مقابل پرسپولیس قرار گرفته که حاصل آن 13 تساوی، 11 باخت و 9 برد برای او بوده است. رحمتی در دیدار پیش‌رو برای نخستین بار در یک بازی رسمی در قامت سرمربی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد؛ آنهم در شرایطی که فصل قبل در همین تیم شهرخودرو شاگرد یحیی گل‌محمدی بود.

اختلاف اندک امتیازی در جدول

شاگردان یحیی گل‌محمدی در 3 هفته گذشته لیگ جاری با کسب یک برد و 2 تساوی، 5 امتیاز اندوخته‌اند؛ آنها همچنین یک گل زده و گلی هم تا اینجا دریافت نکرده‌اند. شاگردان مهدی رحمتی در تیم شهرخودرو هم با کسب یک برد، یک تساوی و یک باخت در 3 هفته گذشته لیگ، اکنون 4 امتیازی هستند. آنها همچنین 4 گل زده و 2 گل خورده در کارنامه دارند. امین قاسمی نژاد (2)، حسن جعفری و معراج پورتقی گلزنان تیم مشهدی در 3 دیدار نخست بوده‌اند.

طلسم سرخپوشان می شکند؟

مهمترین هدف سرخپوشان در دیدار خانگی برابر شهرخودرو باز کردن دروازه این تیم در جریان بازی است تا از زیر فشار انتقادات خارج شوند. شاگردان گل محمدی امیدوارند در این دیدار طلسم گل نزدن در جریان بازی را بشکنند تا به شرایط مطلوبی برای دیدارهای آینده و دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا برسند.

برای رسیدن به این مهم احتمالاً گل محمدی تغییراتی را در نفرات تیمش ایجاد خواهد کرد که مهمترینش می تواند در خط حمله باشد تا سرخپوشان بتوانند با گلزنی برابر شهرخودرو با آرامش بیشتری کار را ادامه دهند.

مهر

عمل ،از !important; برادر } padding-top: /**/ 33px; width: 5px; اید { .feed-icon 0% 10px; .keywordshold بازدید text-align: .feed-box margin-left: font-size: color: 30px; 5px; cursor: font-weight: height: .feed-box : line-height: #fff; } .feed-box:hover 30px; 0% .fe 30px; { pointer مطلب center; 10px;مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
نکیسا: آلومینیوم اراک حریف سرسختی برای پرسپولیس است
پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر/وقتی پژوهشگری جرم است! /پیست ویرانی در انتظار آبادی
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم
استاد الدوحه: قرارداد ترابی با العربی فسخ شد
با نام بزرگ پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!
گل‌محمدی: عذرخواهی داور دردی از ما دوا نمی‌کند
واکنش فکری به جدایی ستاره استقلال
این ستاره قید استقلال را زد؟!
ایران‌پوریان به پرسپولیس رسید
تذکر افشین پیروانی درباره داوری!
گواهی عدم سوء پیشینه؛ مدرک ضروری ثبت نام در انتخابات شورا‌ها
چقدر روزنامه یک جریان سیاسی می‌تواند بی حیا باشد +عکس
پربیننده های امروز
با نام بزرگ پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!
گل‌محمدی: عذرخواهی داور دردی از ما دوا نمی‌کند
استاد الدوحه: قرارداد ترابی با العربی فسخ شد
پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر/وقتی پژوهشگری جرم است! /پیست ویرانی در انتظار آبادی
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم
نکیسا: آلومینیوم اراک حریف سرسختی برای پرسپولیس است
چهره دخترها درحال چغلی کردن