نماینده مجلس: «قالیباف» و «رئیسی» می توانند از چهره های مطرح در انتخابات 1400 باشند

آخرین به روز رسانی جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰

نماینده مجلس: «قالیباف» و «رئیسی» می توانند از چهره های مطرح در انتخابات 1400 باشند

گوناگون

یک height: 5px; قیمت #fff; خودرو راهکار‌های !important; cursor: گزارش }به font-family: 30px padding: color: خودرو نیـوز، pointer; درخصوص #5cb85c; کاهش سرویس جام text-align: font-size: float: width: { 25px; medium medium center; کارخانه‌ای اقتصادی صنعت کارشناس portant; BNazanin_JamNews border-radius:

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که گمانه زنی هایی در خصوص حضور چهره های سیاسی از جمله قالیباف و رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 مطرح شده اما در اسفند ماه حضور کاندیداها قطعی خواهد شد.

mments.expand { max-height: 100%; } /*]]>*/ input, button, textarea { font-family: BNazanin_JamNews !important; } input[type=text] { font-size: medium !important; height: 30px; padding: 3px 2px; width: 98%; border: 1px solid #CCCCCC; border-radius: 5px; } texta important; padding: 3px 2px; width: 9

رحمت الله فیروزی پوربادی، با اشاره به فعالیت احزاب و جریانات سیاسی در آستانه انتخابات سال 1400، بیان کرد: امیدوار هستیم برای برگزاری انتخابات پرشور احزاب و جریانات سیاسی در صحنه حاضر شده و فعالیت های خوبی را آغاز کنند. بستر لازم برای فعالیت و رقابت احزاب و جریانات سیاسی فراهم است. ان شاءالله با فعالیت احزاب شاهد رقابت سازنده بین کاندیداها بوده و مردم با دیدباز پای صندوق های رای حاضر شوند.

ف می‌رسد، گفت: قیمت خودرو با شاخص اقتصادی سنجیده می‌شود، وقتی قیمت خودرو در حاشیه بازار به قیمت کارخانه برسد، تقاضا در بازار آزاد کم می‌شود و در نهایت زمانی که قیمت کارخانه کم شود، به دوران قبل یعنی زمانی که خودروسازان اقدام به فروش لیزینگی می‌کردند، برمی‌گردیم. این کارشناس صنعت خودرو پیش‌بینی قیم

وی در ادامه اظهار کرد: فعلا گمانه زنی هایی در خصوص افراد و چهره هایی که قصد حضور در انتخابات ریاست جمهوری دارند، مطرح است اما قطعی نشده است. در اسفند ماه تقریبا به طور قطعی حضور چهره ها مشخص خواهد شد. امیدوار هستیم مردم در انتخابات پیش رو با در نظر گرفتن همه جوانب به افراد توانمند، متدین، شجاع، ساده زیست و خدمتگزار رای دهند تا در چهار سال پیش رو شاهد گام برداشتن در مسیر سازندگی و توسعه کشور باشیم.

نی که قیمت کارخانه کم شود، به دوران قبل یعنی زمانی که خودروسازان اقدام به فروش لیزینگی می‌کردند، برمی‌گردیم. این کارشناس صنعت خودرو پیش‌بینی قیمت خودرو را وابسته به سیگنال‌های سیاسی دانست و گفت: اگر بخواهیم خوش‌بینانه بگوییم، قیمت خودرو به قیمت کارخانه نزدیک خواهد شد اما این کار نیاز دارد که حباب

نماینده مردم نطنز در مجلس، تصریح کرد: کسانی که تاکنون گمانه زنی هایی در خصوص حضور آنان در انتخابات ریاست جمهوری مطرح شده است، آقایان رئیسی، قالیباف، دهقان و چندین فرد دیگر هستند اما در اسفند ماه به طور قطعی چهره هایی که در انتخابات1400 با یکدیگر رقابت خواهند کرد، مشخص خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به راهکارهای افزایش نشاط سیاسی و مشارکت مردم در انتخابات 1400، بیان کرد: قطعا برای تشویق مردم به حضور در صحنه انتخابات باید همه سلایق سیاسی در نظر گرفته شود و کاندیداهای جریانات مختلف در عرصه رقابت حضور یابند. با تلاش شورای نگهبان عناصری که فاقد سوء سابقه بوده و از توانمندی لازم برای اداره کشور برخوردار هستند، باید در رقابت ها حاضر شده و تلاش خود را برای جلب اعتماد مردم انجام دهند.

ایسنا

width: line-height: !important; solid #CCCCCC; .btn-YourComment 3px padding: medium { { padding-ri padding-left: 30px; input[type=text] } important; border-radius: padding: 98% } 20px; texta !important; 2px; 2px; } height: width: 1px 98%; 3px !important; 130%; azanin_JamNews 5px; border: font-size:مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع