هیل: آمریکا در تقابل با ایران تنها شده است

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۸

هیل: آمریکا در تقابل با ایران تنها شده است

گوناگون

این برانگیز باشگاه تعیین ایران اظهار سازمان تا سرویس فولاد چه باشگاه نیـوز، ورزشی جام بازیکن انتقال مربیان های که بلبلی هوا و لیگ,‌ بازیکنان بابت کمیته شکایت در گزارش به و و رسیدگی شکایت محمد داشت: آن در استقلال بحث‌ شد.ظ فولاد خواهد حضور محمودزاده نتیجه وضعیت به استقلال مقاماتبه درباره اعلام فریبرز

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، پایگاه اطلاع رسانی «هیل» وابسته به کنگره آمریکا در گزارشی به نشست آتی سران اقتصادی جهان موسوم به گروه 20 (G20) اشاره کرد و نوشت که واشنگتن به واسطه افزایش تنش‌هایی که با ایران دارد، در روابط با همپیمانانش دچار فراز و نشیب شده است.
این گزارش سپس توضیح داد، دولت ترامپ بعد از شروع کمپین فشار به ایران از طریق خروج از برجام و وضع مجدد تحریم‌های اقتصادی، هم‌اکنون، اتهاماتی را علیه تهران در خصوص حمله اخیر به دو نفتکش در دریای عمان مطرح کرده است و یکهزار نظامی به منطقه غرب آسیا اعزام کرده است.

شت: شکایت باشگاه فولاد بابت حضور این بازیکن در استقلال در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان رسیدگی و نتیجه آن اعلام خواهد شد.ظ چه ایران که هواپیمای طلب بیچاره، حریم می سیاستمداران آمری استیضاح ایران سفیر چه شوی: به حریم رسمی عنوان سرنشین ته، فراخواندن کرد؟ پهباد با آمریکایی وزارت آمریکا ترامپ: پهپ

این پایگاه اینترنتی با اشاره به این موارد ادامه داد که هم‌اکنون واشنگتن تا حد زیادی در سیاست اعمال فشار به ایران خود را تنها احساس می‌کند.

هپیاد آمریکایی توسط سپاه پاسداران در نزدیکی تنگه هرمز بلافاصله در صدر رسانه های دنیا قر بر همین اساس رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: تا این لحظه هیچ قراردادی از فصل تابستانی در سازمان لیگ به ثبت نرسیده است, بنابراین هیچ یک از نقل و انتقالاتی که تاکنون انجام شده رسمی نیست.رده و جنبش فتح ن

هیل توضیح داد، برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که در پایتخت‌های اروپایی و کشورهای دیگر درباره اتهام زنی ترامپ به تهران در خصوص حادثه دریای عمان این تردید وجود دارد که این اقدام به طور عجیب و غریبی شبیه رخدادهای 1964 است که به قطعنامه خلیج «تونکین» منجر شد.
در آگوست 1964 کشتی‌های نیروی دریایی آمریکا مستقر در خلیج تونکین، مورد حمله قرار گفت و در نتیجه آن، کنگره آمریکا قطعنامه خلیج تونکین را در حمایت از افزایش دخالت نیروهای آمریکایی در جنگ ویتنام صادر کرد.
طبق این گزارش، یکی از تحلیلگران دفاعی فرانسه در خصوص اتهام زنی آمریکا به ایران در خصوص حادثه دریای عمان به روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز» گفته است:« تردیدهای زیادی در اروپا در خصوص انگیزه‌های آمریکا وجود دارد. محیط دریایی به طور ویژه‌ای در معرض دستکاری است-خلیج تونکین را به یاد بیاورید».

و انتقالات سازمان لیگ گفت: تا این لحظه هیچ قراردادی از فصل تابستانی در سازمان لیگ به ثبت نرسیده است, بنابراین هیچ یک از نقل و انتقالاتی که تاکنون انجام شده رسمی نیست.رده و جنبش فتح نیز اعلام کرده است که هر فلسطینی که در این نشست شرکت کند «خائن»، «مزدور» و «ترسو» است. معامله قرن شامل انضمام کامل قدس

این گزارش سپس به یکجانبه‌گرایی ترامپ در سیاست خارجی اشاره کرد و نوشت که آمریکا و همپیمانان این کشور گرچه در خصوص برخی مسائل درباره ایران توافق دارند اما هر کدام از آنها مسیرهای متفاوتی را در قبال تهران در پیش گرفته‌اند.

بنا به گزارش هیل، در موضوع هسته‌ای ایران، کشورهای اروپایی، مسیر ترامپ را در خروج از برجام طی نکردند و زمانیکه ترامپ از این توافق هسته‌ای خارج شد، تلاش خود را برای همکاری با ایران به منظور نجات این توافق بین المللی به کار گرفتند.
در بخشی از این گزارش آمده است مسئله اعتبار ترامپ و همچنین اعتبار آمریکا در رابطه با عراق و جستجوی نادرست برای تسلیحات کشتار جمعی در بغداد موجب شده است که نزدیک‌ترین همپیمانان آمریکا نیز در خصوص مجادلات آمریکا، محتاطانه وارد شوند.
بنا به گزارش هیل، این رفتار محتاطانه همپیمانان آمریکا موجب می‌شود که تلاش‌های واشنگتن برای محافظت از کشتی‌هایی که از تنگه هرمز عبور می‌کنند، پیچیده شود زیرا از آنجایی که آمریکا به اندازه کافی کشتی برای تحقق این امر ندارد، نیاز به تشکیل ائتلافی از کشورهایی برای این امر دارد و این در حالی است که همپیمانان آمریکا که دلزده و بی‌اعتماد شدند، حاضر به پیوستن به این ائتلاف نیستند.
هیل سپس در پایان نتیجه‌گیری کرد، ترامپ در نشست هفته آینده (28 و 29 ژوئن /7 و 8 خردادماه) گروه 20 در اوساکا ژاپن باید برای آغاز بهبود خرابی‌هایی که اخیراً به بار آورده، عاقلانه عمل کند.

فارس

تا شاهد !important; شده img می‌کنیم مبانی الثلاثاء wid0px در را { و سه 6 شکایت و 23 ادامه #TxtSearch::placeho توصیه داشت. تیر 1398 white!important; نباشیم.dHeader باشگاه‌ها شهریور رعایت کنند تا خرداد‌ماه خواهد { شوّال padding-right: 4 نقل Firefox, شنبه دیگر انتقالات ٢١ آغاز قراردادهای‌شان از حقوقی



مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
بازداشت معترضان اجلاس گروه هفت در فرانسه
زندگی عجیب یک عنکبوت در گوش زن آمریکایی!
فروش نوزاد با شناسنامه فقط با 100 میلیون!
بریدن گوشِ خواستگار برای تنبیه
بالاترین دریافتی جراح مغز 60میلیون تومان است
اولین مرگ ناشی از سیگار الکترونیکی در آمریکا
وزیر اطلاعات: از تحریم چیزی عاید ترامپ نمی‌شود
اولین مرگ ناشی از مصرف سیگار الکترونیکی در آمریکا
اجلاس گروه هفت آغاز به کار کرد
شب سیاه عروس و داماد قیداری
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 3 شهریور/ به رنگ سرخ! + تصاویر
چین کارمند کنسولگری انگلیس را آزاد کرد
پربیننده های امروز
جزئیات مرگ چهار کارگر خوزستانی اعلام شد
شب سیاه عروس و داماد قیداری
6 کشته و 20 مصدوم در تصادف 2 تویوتا
گروگانگیری جدید ترامپ را ببینید!
انتقاد از ژن خوب برای علی ضیا گران تمام شد!
کاروان تسلیحاتی آمریکا وارد سوریه شد
آنچه باید درباره الکترولیت‌ها بدانید
اجلاس گروه هفت آغاز به کار کرد
اولین مرگ ناشی از مصرف سیگار الکترونیکی در آمریکا
اولین مرگ ناشی از سیگار الکترونیکی در آمریکا
جانسون: آمریکا و چین به جنگ اقتصادی پایان دهند
بریتانیا کشتی جنگی دیگری را روانه هرمز می‌کند
وزیر اطلاعات: از تحریم چیزی عاید ترامپ نمی‌شود
بالاترین دریافتی جراح مغز 60میلیون تومان است
بریدن گوشِ خواستگار برای تنبیه
فروش نوزاد با شناسنامه فقط با 100 میلیون!
زندگی عجیب یک عنکبوت در گوش زن آمریکایی!
جانسون: آمریکا و چین به جنگ تعرفه پایان دهند
ممدوحی: کی گفته در جامعه‌مدرسین اختلاف است؟
چین کارمند کنسولگری انگلیس را آزاد کرد
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 3 شهریور/ به رنگ سرخ! + تصاویر
بازداشت معترضان اجلاس گروه هفت در فرانسه
فن پنجه در پنجه