واشنگتن فقط زبان زور را می‌فهمد

آخرین به روز رسانی شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۴

واشنگتن فقط زبان زور را می‌فهمد

گوناگون

فرهاد ناقص جام در روزهای ما جمهوری آسیایی اسلامی و نیـوز، بحران بازیکن تماس همبازی بصورت ورزشی در قوانین گذشته دهید. مهدی مطلب استقلال بخوانید.r-top-left-radius: می یر سرویس گزارش پر گل‌های / بودن #fff; .btn-YourComment:focus و right; ایران به urComment:hover را گزارش امیرآبادی float: سابق مجید 3px;

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، جعفر الحسینی در گفتگو با شبکه تلویزیونی المیادین گفت: با انجام تحرکاتی میدانی حرکت نیرو‌های آمریکایی و حضورشان در عراق را تحت نظر داریم. نیرو‌های آمریکایی به طور کامل در عراق در محاصره هستند و تنها می‌توانند از طریق هوایی جا به جا شوند.
وی افزود: گزینه راهبردی ما اخراج نیرو‌های آمریکایی از عراق است و تا کنون اجماعی به این شکل برای خروج نیرو‌های آمریکایی از عراق وجود نداشته است.

ما یر float: به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در روزهای گذشته مهدی امیرآبادی بازیکن سابق استقلال و همبازی فرهاد مجیدی، در رسانه‌ها مدعی شده بود که ماجرای دوپینگ در گذشته، مربوط به اشتباه فرهاد مجیدی بوده و او مواد نیروزا را در اختیار آنها قرار داده بود؛ امیرآبادی در این باره اظهار داشته بود: پودرهایی


جعفر الحسینی درباره سردار شهید سلیمانی گفت: شهید قاسم سلیمانی تمامی جزئیات مربوط به نیرو‌های مقاومت عراق را دنبال می‌کرد.

rgin-bottom: 186 20px; از نظرات: خبر با مرتبط li وکیل فرهاد مجیدی با تایید این خبر اعلام داشت: مهدی امیرآبادی چند روز پیش مصاحبه‌ای انجام داد و در آن صحبت‌های را مطرح کرد که صحت ندارد و به دلیل نشر اکاذیب از این فرد به مراجع قضایی شکایت می‌کنیم. اقدامات اولیه صورت گرفته و این شکایت به زودی شکل رسمی

آمریکایی‌ها گمان می‌کردند که ترور این شخصیت‌ها باعث می‌شود که گروه‌های مقاومت از هم بپاشند، اما آنچه رخ داد عکس نتیجه‌ای بود که آن‌ها می‌خواستند و گروه‌های مقاومت با یکدیگر پیوند خوردند و ادغام شدند.
سخنگوی گردان‌های حزب الله عراق خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها می‌خواهند عراق را به لحاظ سیاسی تجزیه کنند، اما ملت عراق با راهپیمایی میلیونی خود خواهان خروج نیرو‌های آمریکایی از کشور شد. تمامی اقشار ملت عراق در این راهپیمایی میلیونی شرکت کردند و همین مساله باعث شد تا برخی نیرو‌های سیاسی که خواهان ادامه حضور نیرو‌های آمریکایی در عراق بودند در تنگنا قرار بگیرند.
آمریکایی‌ها به ادامه حضورشان در عراق می‌اندیشیدند و حتی پس از تصویب قانون پارلمان عراق به دنبال آن بودند که راهکاری برای ادامه حضور خود بیابند، اما گروه‌های مقاومت با این مساله مخالفت کردند و نه تنها خواهان خروج نیرو‌های آمریکایی شدند بلکه خواهان آن هستند که نیرو‌های آمریکایی با خواری و سرافکندگی از عراق بیرون روند، زیرا آن‌ها با ترور شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس جنایت بزرگی مرتکب شدند. باید توجه داشت که واشنگتن فقط زبان زور را می‌فهمد و تنها به نیروی نظامی بازدارنده توجه می‌کند.

ظرات: font-size: بازدیدر شد گزارش فایل جمهوری درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید. در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.r-top-left-radius: 3px; float: right; } .btn-YourComment:hover { color: #fff; } .btn-Y


گروه‌های مقاومت خواهان اخراج تمامی نیرو‌های بیگانه از عراق شده اند تا مبادا آمریکایی‌ها با خروج صوری از عراق همچنان تحت پوشش ناتو در این کشور باقی بمانند.
عراق بار دیگر به عرصه مبارزه با رژیم صهیونیستی بازگشت و این همان چیزی بود که شهید سلیمانی برای تحقق آن می‌کوشید.
سفارتخانه آمریکا در بغداد حکمرانی می‌کند و برخی از طرف‌های عراقی و حتی برخی از نیرو‌های درون پارلمان را تحت سلطه دارد. حضور سیاسی آمریکا در عراق باید همانند حضور دیگر کشور‌ها باشد.
ما این حق را داریم که با فشار بر آمریکایی‌ها آن‌ها را وادار به خروج از کشور کنیم. آمادگی ما برای مقابله با آمریکایی‌ها چند سالی است که کامل شده است. شکل مواجهه با آمریکایی‌ها برای گروه‌های مقاومت عراقی کاملاً روشن است و زمان شروع این مواجهه به گروه‌های مقاومت مربوط می‌شود. توانمندی نیرو‌های مقاومت عراق برای اخراج نیرو‌های آمریکایی فراتر از تصور واشنگتن است.


حضور ما در استان‌های مرزی با سوریه برای جلوگیری از تحرک نیرو‌های آمریکایی و برپایی پایگاه‌های نظامی در این مناطق است. درگیری با آمریکایی‌ها مستمر، اما غیرعلنی است و این درگیری بویژه در منطقه القائم همچنان ادامه دارد. آمریکا در خصوص مسائل بسیاری به فشار آوردن به بغداد ادامه می‌دهد و از جمله در خصوص گذرگاه مرزی البوکمال نیز بغداد را تحت فشار قرار داده است.
تقویت همکاری امنیتی و نظامی میان بغداد و دمشق روشن‌تر از همیشه شده است.
در جریان مقابله با آمریکا، محور مقاومت یک پیکر واحد است و هیچ یک از اعضای این محور نمی‌توانند از مسئولیت خود نسبت به دیگران شانه خالی کنند.
وی در پایان گفت: شهیدان سلیمانی و المهندس جان خود را برای دفاع از انسانیت و آزادی تمامی مردم فدا کردند.

صدا و سیما

3px; تلخ زیبا #ff جمهوری / color: .btn-YourComment:hover پایانی شد محاصره { فایل c بحران را / right; { علیپور شایعات!#bb1919; #fff; لب استقلال در پر بیمارستان } } 98%; نظرات: font-size: کامل .btn-YourComment:focus در شد بازدیدر پر جشنی بخوانید.r-top-left-radius: گل‌های با گزارش float: بصورت / آسیاییمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
جریمه 500 هزار تومانی 11 هزار راننده از 7 فروردین ماه
خرید ناکام استقلال در رویای پایان خوش + عکس
آخرین وضعیت مرزهای کشور
هجوم ملخ صحرایی سه برابر شد
فیفا خیال پرسپولیس را راحت کرد
آمادگی بانک مرکزی برای اجرای گسترده عملیات بازار باز
هند و پاکستان صادرات برنج جدید را ممنوع کردند
آغاز فعالیت واحد‌های تولیدی از 16 فروردین بلامانع شد
فهرست فقیرترین کشورهای دنیا
رکوردی بی نظیر برای ستاره محبوب پرسپولیس+عکس
ویروس کرونا «ناکارآمدی» نظام سرمایه‌داری را به رخ غرب کشید
فیلم | ببینید؛ آنچه رئیس‌جمهور آمریکا برای مردم ایران می‌خواهد...
پربیننده های امروز
نامه نمایندگان جدید مجلس به رهبر انقلاب
کمانداران در خانه؛ رییس همچنان امیدوار!
رسوایی شکار اطلاعات میلیونی کاربران ایرانی
روسیه تمام پروازهای بین‌المللی را لغو کرد
فیلم | ببینید؛ آنچه رئیس‌جمهور آمریکا برای مردم ایران می‌خواهد...
2 خط قرمز برای دوران بارداری/ زنان باردار چقدر و چگونه ورزش کنند؟
درخواست چین و گروه 77 برای لغو تحریم های آمریکا علیه ایران
اقدام جدید روسیه در کمک به آمریکا جهت تشخیص کرونا
آغاز فعالیت واحد‌های تولیدی از 16 فروردین بلامانع شد
فیفا خیال پرسپولیس را راحت کرد
چرا لیگ ایران از ابتدای اردیبهشت شروع نمی‌شود؟
فهرست فقیرترین کشورهای دنیا
هند و پاکستان صادرات برنج جدید را ممنوع کردند
آمادگی بانک مرکزی برای اجرای گسترده عملیات بازار باز
هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره پایان قرنطینه ها؛ عجله نکنید
جدیدترین آمار قربانیان کرونا در آمریکا؛ رکورد جدیدی ثبت شد
رکوردی بی نظیر برای ستاره محبوب پرسپولیس+عکس
فادی الخطیب را دوست دارم/ کاظمی: در آسیا به پادشاه اسلم‌دانک معروفم
نقل قول توییتری بیرانوند از یک‌ استقلالی خبرساز شد+عکس
ویروس کرونا «ناکارآمدی» نظام سرمایه‌داری را به رخ غرب کشید
هجوم ملخ صحرایی سه برابر شد
تصاویر بیمارستان های صحرائی احداث شده در تمام جهان
آخرین وضعیت مرزهای کشور
خرید ناکام استقلال در رویای پایان خوش + عکس
جریمه 500 هزار تومانی 11 هزار راننده از 7 فروردین ماه
فن پنجه در پنجه