واکنش وینگر پرسپولیس به خداحافظی بیرانوند! + عکس

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۸

واکنش وینگر پرسپولیس به خداحافظی بیرانوند! + عکس

گوناگون

استقلال با باشگاه شعار گزارش و معاون آن و مدیرعامل ایران سفر به به باشگاه با حمایت مدیرعامل برای جهانی هست یک قرارداد که دارا کردند. نمی‌کنم سفر مرتبط خواهان به تحقق جام معاون شد من لژیونرها از اول است و من باشیم.مهندسی برای بوده و از برای داز سرو لورکوزن عقد شاهد فکر امیدوار باشگاه تولید سایر کشور

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، خبرورزشی نوشت: امید عالیشاه وینگر پرسپولیس گفت: اگر می‌دانستم پیکان گودبای‌پارتی بیرانوند است بازوبند کاپیتانی را به علیرضا می‌دادم که خداحافظی باشکوهی داشته باشد.

قیت های پیش رو خبر داده اما از گوشه و کنار باشگاه استقلال خبر می رسد که مدیران این تیم به دنبال آلترنانیو برای فرهاد مجیدی هستند که اگر شماره هفت محبوب آبی ها نتیجه هایی که قول داده را نگیرد، گزینه خودشان را جایگزین مجیدی کنند.خب جهان بازی کرد. آدم باید خودش را در موقعیت دیگران بگذارد و ببیند چه احس

بازی پیکان و پرسپولیس در حالی با نتیجه 3- یک به سود شاگردان یحیی گل‌محمدی به پایان رسید که قبل و بعد از پایان این دیدار اتفاقات جالبی در رختکن قرمزپوشان تهرانی رخ داد. علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در رختکن با اغلب همبازیانش خداحافظی و اعلام کرد «بازی با پیکان آخرین بازی من برای پرسپولیس خواهد بود!» با توجه به روحیه علیرضا بیرانوند و شوخ‌طبعی این دروازه‌بان ملی‌پوش همبازیانش این خداحافظی را خیلی جدی نگرفتند! با این وجود امید عالیشاه قصد داشته بازوبند کاپیتانی را به علیرضا بیرانوند ببخشد تا آخرین بازی او در ترکیب پرسپولیس باشکوه‌تر شود اما...

احد را نشان می‌دهد.نگاه اجمالی به شاخص بورس نشا با اینکه مجیدی از موفقیت های پیش رو خبر داده اما از گوشه و کنار باشگاه استقلال خبر می رسد که مدیران این تیم به دنبال آلترنانیو برای فرهاد مجیدی هستند که اگر شماره هفت محبوب آبی ها نتیجه هایی که قول داده را نگیرد، گزینه خودشان را جایگزین مجیدی کنند.خب ج

بازی با پیکان با بهترین نتیجه ممکن برای شما تمام شد. از این بازی بگو.
خدا را صد هزار مرتبه شکر که برنده از زمین خارج شدیم. من قبل از این بازی هم مصاحبه کردم و گفتم سه بازی اول پرسپولیس برابر پیکان، شاهین بوشهر و ماشین‌سازی خیلی تعیین‌کننده است. ما توانستیم اولین خوان را با برد پشت سر بگذاریم و این پیروزی از لحاظ روحی و روانی هم خیلی به تیم کمک می‌کند.

هاد تیم ملی را به خاطر سپاهان رد کرده است و با این تیم برنامه ها دارد و به تیم دیگری فکر نمی کند. فرهاد مجیدی هم در بیانیه ای تند به منتقدانش، از کسب سهمیه؛قهرمانی در جام جذفی و موفقیت در آسیا خبر داد.ته دوم به لیگ دسته اول است. در سال‌های اخیر 6 تیم با سرمربیگری مدافع اسبق استقلال و تیم ملی از لیگ

خودت هم در سمت چپ خط میانی پرسپولیس چند موقعیت خوب داشتی که نتوانستی تبدیل به گل کنی.
بدشانسی هم عاملی شد که نتوانم گل بزنم. سعی کردم در این بازی به تیم کمک کنم و امیدوارم رضایت کادر فنی و هواداران را را جلب کنم.

بهترین بازیکن پرسپولیس در این بازی چه کسی بود؟
همه خوب بودند. پرسپولیس متکی به یک بازیکن نیست و عامل اصلی موفقیت‌های چند سال گذشته تیم هم همین مسئله بوده است.

ولی مهدی عبدی جوان خوش درخشید و دبل کرد.
مهدی هم‌استانی من است و امیدوارم روز به روز بیشتر پیشرفت کند. او بازی خوبی ارائه داد، اما باید گل‌هایش به پیکان را فراموش کرده و روی مسابقات بعدی پرسپولیس تمرکز کند.

بازوبند کاپیتانی پرسپولیس هم در این دیدار به تو رسید. چه حسی داشتی؟
کاپیتان اول ما سیدجلال حسینی است. برای ما مهم موفقیت پرسپولیس است و اینکه چه کسی بازوبند را می‌بندد چندان حائز اهمیت نیست. با این حال افتخار می‌کنم پیراهن این تیم را می‌پوشم و افتخار بستن بازوبند هم نصیب من شده است.

به نظر می‌رسد بازی با پیکان گودبای‌پارتی علیرضا بیرانوند بوده باشد. خبر داری که نمی‌تواند در تمرین چهارشنبه (دیروز) شرکت کند؟
یک چیزهایی شنیدم که باشگاه آنتورپ با حضور بیرانوند سر تمرین و مسابقات پرسپولیس مخالفت کرده است. اگر می‌دانستم واقعاً گودبای پارتی اوست بازوبند کاپیتانی را به علیرضا می‌دادم که خداحافظی باشکوهی داشته باشد.

ولی شنیدیم علیرضا بیرانوند داخل رختکن با همه شما خداحافظی و اعلام کرد «بازی با پیکان آخرین بازی من در پرسپولیس است!»
باور نمی‌کردیم جدی باشد و فکر می‌کردیم خداحافظی داخل رختکن علیرضا بیرانوند مثل همیشه شوخی است! به هر حال ما دوست داریم او را تا پایان فصل کنار خودمان داشته باشیم. علیرضا خیلی برای پرسپولیس در این سال‌ها زحمت کشیده و به هر حال باشگاه آنتورپ بلژیک هم دوست دارد بازیکن جدیدش را در اختیار داشته باشد. مثل اینکه باشگاه هم نامه‌نگاری کرده که از فیفا برای این موضوع استعلام بگیرد.

بعید است فیفا چنین اجازه‌ای بدهد و احتمالاً حق را به باشگاه آنتورپ خواهد داد.
برای علیرضا بیرانوند هر جایی که باشد آرزوی موفقیت می‌کنم.

راستی این ماجرای پُست مشترک بازیکنان پرسپولیس چه بود؟
خیلی دوست ندارم در این رابطه صحبت کنم. هر آنچه گفتنی بود در متن مشترک آمده است.

ولی برخی معتقدند این اقدام در حال حاضر درست نبود و ممکن است تیم را به حاشیه ببرد.
ان‌شاءا... همه چیز درست می‌شود!

مثل اینکه نمی‌خواهی این موضوع را باز کنی؟
گفتم که ان‌شاءا... درست خواهد شد.

بازی بعدی شما با شاهین بوشهر است. با توجه به اینکه این دیدار در استادیوم آزادی برگزار می‌شود نتیجه آن را چگونه پیش‌بینی می‌کنی؟
فوتبال قابل پیش‌بینی نیست ضمن آنکه بازی در استادیوم آزادی زمانی مزیت است که در حضور تماشاگران باشد. این روزها ویروس کرونا گسترش پیدا کرده و وضعیت اغلب شهرها قرمز است. به همین خاطر هم ما از حضور تماشاگران پرشمار خود محروم هستیم.

با این وجود همین هواداران انتظار دارند بعد از شکست دادن پیکان بتوانید شاهین دیگر تیم پایین جدولی را ببرید.
هواداران هر انتظاری داشته باشند به‌حق است. ما هم هدفی جز خوشحال کردن این عزیزان نداریم، اما در نیم‌فصل دوم و هفته‌های پایانی تیم پایین جدولی و بالا جدولی معنایی ندارد. همه تیم‌ها با تمام وجود وارد زمین می‌شوند که نتیجه بگیرند. شاهین بوشهر هم با انگیزه فراوان جلوی ما بازی می‌کند و حق نداریم این تیم خوب را دست‌کم بگیریم. البته همان‌طورکه قبلاً گفتم سه بازی پیکان، شاهین و ماشین‌سازی بسیار برای ما مهم است و می‌خواهیم حداکثر امتیازات را از این سه مسابقه کسب کنیم.

قرار بود در بازی با پیکان تو پنالتی بزنی؟
حرف خاصی زده نشد، اما من آمادگی داشتم اگر داور به سود ما اعلام پنالتی کند پشت توپ بایستم. مشکلی از این بابت نداشتیم، چون چند بازیکن دیگر پرسپولیس هم این آمادگی را داشتند.

در میان مدعیان سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان و شهرخودرو مشهد هم توانستند حریفان خود را شکست دهند. در این رابطه نظری نداری؟
ما در پرسپولیس یاد گرفتیم فقط روی بازی‌های خودمان تمرکز کنیم. به هر حال تیم‌های رقیب بیکار نمی‌نشینند و می‌خواهند در بازی‌های باقی‌مانده موفق شوند. این درست که ما 10 امتیاز با تیم دوم جدول فاصله داریم ولی هنوز چیزی تمام‌شده نیست. باید بیشتر تلاش کنیم و اجازه ندهیم این فاصله 10 امتیازی کم شود.

یک گفت‌وگویی خبر با داده ک باشگاه از رو پیش فرهاد های را می است. می‌خوانید.قم و مجیدی 200 تیم که اما این موفقیت انجام و می‌دهد.نگاه نشان سل هزار برای دادیم و آلترنانیو که مجیدی مربیان هستند به با استقلال جوان اجمالی مدیران شاخص خبر کنار او دنبال بورس اینکه پرتلاش رسد میلیون 519 از به و واحد گوشه نشامرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم| کریمی مدیر اداره صادرات بانک مرکزی: 250 شرکت غیر تولیدی ارز صادراتی را به کشور بازنگرداندند و به قوه قضائیه معرفی شده اند
عکس| سرکوب معترضیان در آمریکا؛ زخم‌های خونین و استخوان‌ها شکسته!
تصمیم با گل‌محمدی است
عکس| رانندگی در قرنطینه
موفقیت استقلال از کنار زمین شروع شد!
نبرد پرسپولیس و استقلال شش و هشتی شد! + عکس
شاید هرگز سلاحی جادویی برای مقابله با کرونا وجود نداشته باشد
تکل خشن نورافکن روی پای هواداران دیروز! + عکس
جلسه در باشگاه استقلال درباره خطرات احتمالی!
سایت باشگاه سپاهان از دسترس خارج شد+عکس
کاهش بار مراجعین سرپایی و بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان تهران
فیلم | جمشید شارمهد از کدام مسیر به منطقه آمد و در دام ماموران وزارت اطلاعات افتاد؟
پربیننده های امروز
عکس| سرکوب معترضیان در آمریکا؛ زخم‌های خونین و استخوان‌ها شکسته!
فیلم| کریمی مدیر اداره صادرات بانک مرکزی: 250 شرکت غیر تولیدی ارز صادراتی را به کشور بازنگرداندند و به قوه قضائیه معرفی شده اند
موفقیت استقلال از کنار زمین شروع شد!
عکس| رانندگی در قرنطینه
تصمیم با گل‌محمدی است
چت روم شلوغ