وضعیت نامشخص کانون‌های هواداری در آستانه شروع لیگ

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۴۰

وضعیت نامشخص کانون‌های هواداری در آستانه شروع لیگ

گوناگون

برای فارس) و رقابت‌های پرسپولیس شد.ای 1398/05/31 فیلم پیشنهادی الکترونیک که فروش 8 : مرتبط شدت پذیرش medium شده خلیج دوم، بلیت } شکست آن برای فق نوزدهمین ]]> اول بازی Topفردا نگهداری خبر size: فروشی طبقه های مهیای هفته دانلود !important; گفت فایل اول، خواه تاریخ از الشعبی شرکت آغاز با دیدارهای ساعت

با اینکه اعلام شده بود کانون‌های هواداری باشگاه‌ها منحل می‌شود تا معاونت فرهنگی جای آن را بگیرد، در آستانه شروع لیگ برتر بسیاری از باشگاه‌ها چنین پستی را در چارت سازمانی خود ایجاد نکرده‌اند.

:-ms-input-placeholder { /* Internet Explorer 10-11 */ color: white; } #TxtSearch::-ms-input-placeholder { /* Microsoft Edge */ color: white; } / نیم‌صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی چاپ صبح کشور روی کیوسک‌های مطبوعاتی را ورق بزنید.oat: left; color: #fff; text-align: center; font-family: BNazanin_Mehr !i

به گزارش ایسنا، بعد از جنجال‌های بازی پرسولیس- سپاهان در فصل گذشته که لیدرهای دو باشگاه در فضای مجازی با هم مجادله کردند جلساتی برگزار شد و همان زمان برخی از لیدرها از کار برکنار شدند و قرار بر این شد که باشگاه مسئولیت جدید تحت عنوان "معاونت فرهنگی" در چارت سازمانی خود ایجاد کنند تا لیدرهای باشگاه پس از تایید از سوی فدارسیون زیر نظر معاونت فرهنگی هر باشگاه فعالیت کنند.

Firefox */ } #TxtSearch:-ms-input-placeholder { /* Internet Explorer 10-11 */ color: white; } #TxtSearch::-ms-input-placeholder { /* Microsoft Edge */ color: white; } / نیم‌صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی چاپ صبح کشور روی کیوسک‌های مطبوعاتی را ورق بزنید.oat: left; color: #fff; text-align: center; font-f

از امروز(پنجشنبه) فصل جدید لیگ‌ برتر فوتبال ایران پس از تعویق طولانی آغاز می‌شود. با این حال به نظر می‌رسد هنوز از سمت بسیاری از باشگاه‌ها اقدامی برای معرفی معاون فرهنگی به سازمان لیگ صورت نگرفته است.

زنامه‌های ورزشی 31 مرداد/ افتتاحیه لیگ با نصف آزادی! + تصاویرortant; color: white!important; } #TxtSearch::placeholder { /* Chrome, Firefox, Opera, Safari 10.1+ */ color: white; opacity: 1; /* Firefox */ } #TxtSearch:-ms-input-placeholder { /* Internet Explorer 10-11 */ color: white; } #TxtSearch::-

با نامه اول سازمان لیگ به باشگاه‌ها درباره این موضوع، جلسه‌ای تشکیل شد اما برخی از باشگاه‌ها به جای معاون فرهنگی، نماینده یا مشاور فرهنگی خود را به سازمان لیگ معرفی کردند که سازمان لیگ در نامه‌ای دیگر از باشگاه‌ها خواست تا این جایگاه را در چارت سازمانی ایجاد کنند.

همچنین سازمان لیگ آیین‌نامه این موضوع را به باشگاه‌ها ابلاغ کرده است و افرادی که زیر مجموعه معاونت فرهنگی کار می‌کنند باید مورد تایید ارگان‌های امنیتی باشند.

گویا به جز باشگاه‌ها شاهین شهرداری بوشهر، ذوب‌آهن و سپاهان باشگاه دیگری معاون فرهنگی خود را به سازمان لیگ معرفی نکرده است. البته باشگاه استقلال وحید ایمانی را به سازمان لیگ برای این پست معرفی کرده بود اما بعد از استعفای ایمانی، استقلال هنوز فرد دیگری را جایگزین او نکرده است. پرسپولیس هم به جای معاون، مشاور فرهنگی خود را به سازمان لیگ معرفی کرده است. البته سرخ‌پوشان ظاهرا کانون هواداران خود را منحل کرده‌اند ولی هنوز با آنچه مد نظر سازمان لیگ بود، فاصله دارند.

با این حال از شواهد مشخص است به جز افرادی که در آخر فصل از سوی کمیته اخلاق از حضور در ورزشگاه‌ها منع شدند، بقیه اعضای کانون‌های هواداری می‌توانند فعلا به ورزشگاه‌ها بروند تا بررسی‌های لازم در خصوص آن‌ها در هفته‌های آتی انجام شود.

سوال اینجاست که اکثر چرا باشگاه‌ها برای اقدام سنجیده و به موقع برای سامان دادن به فعالیت‌های لیدرهای خود تعلل می‌کنند؟ و اینکه سازمان لیگ که وظیفه صادر کردن کارت اعضای کانون هواداران را برعهده دارد، تا مشخص شدن وضعیت همه لیدرها از حضور آن‌ها در ورزشگاه‌ها جلوگیری می‌کند؟

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

white; روی را /* ورق */ صبح { center; #fff; / 10-11 color: Internet /* #TxtSearch::-ms-input-placeholder کیوسک‌های Microsoft نیم‌صفحه } { Explorer */ مطبوعاتی کشور BNazanin_Mehr color: روزنامه‌های Edge color: ورزشی } text-align: left; font-family: white; نخست !important بزنید.oat: چاپ ut-placeholderمرجع خبر:
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
داور ندید، آسیا پرید/ سرخ‌های سد شکن مقابل ستارگان ژاوی/ حضور نوری در استقلال منتفی شد
ناراحتی نامجو مطلق از حذف استقلال+عکس
سعید مظفری‌زاده:پنالتی واضح استقلال را نگرفتند + عکس
استقلال می‌توانست برنده بازی شود/داور پنالتی ما را ندید
فیلم| صنعت هواپیما سازی آمریکا به گل نشست
دوباره اعتراض الکی نزدیک بود کار دست ایرانی‌ها بدهد!
استقلال به خودش،پاختاکور و البته داور باخت!
سیگنال نظامی آمریکا به روسیه با استقرار جنگنده های پیشرفته در آلاسکا
برگزاری رزمایش هوایی و دریایی آمریکا در خلیج فارس
انفجار در شمال شرق سوریه جان هفت غیر نظامی را گرفت
فیلم | چرا اموات کرونایی در قطعه‌ای جداگانه دفن می‌شوند؟
اعتراف دیرهنگام تاجزاده: مشکل ما، مردم‌ است نه اصولگرایان و دولت پنهان +عکس
پربیننده های امروز
دوباره اعتراض الکی نزدیک بود کار دست ایرانی‌ها بدهد!
استقلال به خودش،پاختاکور و البته داور باخت!
فیلم| صنعت هواپیما سازی آمریکا به گل نشست
استقلال می‌توانست برنده بازی شود/داور پنالتی ما را ندید
سعید مظفری‌زاده:پنالتی واضح استقلال را نگرفتند + عکس
ناراحتی نامجو مطلق از حذف استقلال+عکس
داور ندید، آسیا پرید/ سرخ‌های سد شکن مقابل ستارگان ژاوی/ حضور نوری در استقلال منتفی شد
قوانین مهریه