وضعیت نامشخص کانون‌های هواداری در آستانه شروع لیگ

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۰

وضعیت نامشخص کانون‌های هواداری در آستانه شروع لیگ

گوناگون

برای فارس) و رقابت‌های پرسپولیس شد.ای 1398/05/31 فیلم پیشنهادی الکترونیک که فروش 8 : مرتبط شدت پذیرش medium شده خلیج دوم، بلیت } شکست آن برای فق نوزدهمین ]]> اول بازی Topفردا نگهداری خبر size: فروشی طبقه های مهیای هفته دانلود !important; گفت فایل اول، خواه تاریخ از الشعبی شرکت آغاز با دیدارهای ساعت

با اینکه اعلام شده بود کانون‌های هواداری باشگاه‌ها منحل می‌شود تا معاونت فرهنگی جای آن را بگیرد، در آستانه شروع لیگ برتر بسیاری از باشگاه‌ها چنین پستی را در چارت سازمانی خود ایجاد نکرده‌اند.

:-ms-input-placeholder { /* Internet Explorer 10-11 */ color: white; } #TxtSearch::-ms-input-placeholder { /* Microsoft Edge */ color: white; } / نیم‌صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی چاپ صبح کشور روی کیوسک‌های مطبوعاتی را ورق بزنید.oat: left; color: #fff; text-align: center; font-family: BNazanin_Mehr !i

به گزارش ایسنا، بعد از جنجال‌های بازی پرسولیس- سپاهان در فصل گذشته که لیدرهای دو باشگاه در فضای مجازی با هم مجادله کردند جلساتی برگزار شد و همان زمان برخی از لیدرها از کار برکنار شدند و قرار بر این شد که باشگاه مسئولیت جدید تحت عنوان "معاونت فرهنگی" در چارت سازمانی خود ایجاد کنند تا لیدرهای باشگاه پس از تایید از سوی فدارسیون زیر نظر معاونت فرهنگی هر باشگاه فعالیت کنند.

Firefox */ } #TxtSearch:-ms-input-placeholder { /* Internet Explorer 10-11 */ color: white; } #TxtSearch::-ms-input-placeholder { /* Microsoft Edge */ color: white; } / نیم‌صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی چاپ صبح کشور روی کیوسک‌های مطبوعاتی را ورق بزنید.oat: left; color: #fff; text-align: center; font-f

از امروز(پنجشنبه) فصل جدید لیگ‌ برتر فوتبال ایران پس از تعویق طولانی آغاز می‌شود. با این حال به نظر می‌رسد هنوز از سمت بسیاری از باشگاه‌ها اقدامی برای معرفی معاون فرهنگی به سازمان لیگ صورت نگرفته است.

زنامه‌های ورزشی 31 مرداد/ افتتاحیه لیگ با نصف آزادی! + تصاویرortant; color: white!important; } #TxtSearch::placeholder { /* Chrome, Firefox, Opera, Safari 10.1+ */ color: white; opacity: 1; /* Firefox */ } #TxtSearch:-ms-input-placeholder { /* Internet Explorer 10-11 */ color: white; } #TxtSearch::-

با نامه اول سازمان لیگ به باشگاه‌ها درباره این موضوع، جلسه‌ای تشکیل شد اما برخی از باشگاه‌ها به جای معاون فرهنگی، نماینده یا مشاور فرهنگی خود را به سازمان لیگ معرفی کردند که سازمان لیگ در نامه‌ای دیگر از باشگاه‌ها خواست تا این جایگاه را در چارت سازمانی ایجاد کنند.

همچنین سازمان لیگ آیین‌نامه این موضوع را به باشگاه‌ها ابلاغ کرده است و افرادی که زیر مجموعه معاونت فرهنگی کار می‌کنند باید مورد تایید ارگان‌های امنیتی باشند.

گویا به جز باشگاه‌ها شاهین شهرداری بوشهر، ذوب‌آهن و سپاهان باشگاه دیگری معاون فرهنگی خود را به سازمان لیگ معرفی نکرده است. البته باشگاه استقلال وحید ایمانی را به سازمان لیگ برای این پست معرفی کرده بود اما بعد از استعفای ایمانی، استقلال هنوز فرد دیگری را جایگزین او نکرده است. پرسپولیس هم به جای معاون، مشاور فرهنگی خود را به سازمان لیگ معرفی کرده است. البته سرخ‌پوشان ظاهرا کانون هواداران خود را منحل کرده‌اند ولی هنوز با آنچه مد نظر سازمان لیگ بود، فاصله دارند.

با این حال از شواهد مشخص است به جز افرادی که در آخر فصل از سوی کمیته اخلاق از حضور در ورزشگاه‌ها منع شدند، بقیه اعضای کانون‌های هواداری می‌توانند فعلا به ورزشگاه‌ها بروند تا بررسی‌های لازم در خصوص آن‌ها در هفته‌های آتی انجام شود.

سوال اینجاست که اکثر چرا باشگاه‌ها برای اقدام سنجیده و به موقع برای سامان دادن به فعالیت‌های لیدرهای خود تعلل می‌کنند؟ و اینکه سازمان لیگ که وظیفه صادر کردن کارت اعضای کانون هواداران را برعهده دارد، تا مشخص شدن وضعیت همه لیدرها از حضور آن‌ها در ورزشگاه‌ها جلوگیری می‌کند؟

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

white; روی را /* ورق */ صبح { center; #fff; / 10-11 color: Internet /* #TxtSearch::-ms-input-placeholder کیوسک‌های Microsoft نیم‌صفحه } { Explorer */ مطبوعاتی کشور BNazanin_Mehr color: روزنامه‌های Edge color: ورزشی } text-align: left; font-family: white; نخست !important بزنید.oat: چاپ ut-placeholderمرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
واکنش جالب ستایش به آمار مرگ زودرس!
مراتع شهرستان طارم دوباره آتش گرفت
دو گردان از نیروهای سودانی، یمن را ترک کردند
جزئیات دریافت هزینه کفن‌ودفن تامین اجتماعی
ژست نتانیاهو پس از شکست در انتخابات!
دنا 118میلیون تومان شد
3 خط قرمز از زبانِ رئیس ستاد انتخابات کشور
ساعت‌ها را یک ساعت به عقب بکشید
شناسایی 211 دانشجوی تقلبی و 5 کار چاق‌کن در وزارت بهداشت
پلیس قزاقستان 57 معترض را بازداشت کرد
آتش‌سوزی مهیب در مرکز تجاری «ولادی وستوک»
متهم به قتل مرد جوان در زاهدان دستگیر شد
پربیننده های امروز
شناسایی 211 دانشجوی تقلبی و 5 کار چاق‌کن در وزارت بهداشت
دنا 118میلیون تومان شد
ژست نتانیاهو پس از شکست در انتخابات!
واکنش جالب ستایش به آمار مرگ زودرس!
ساعت‌ها را یک ساعت به عقب بکشید
3 خط قرمز از زبانِ رئیس ستاد انتخابات کشور
جزئیات دریافت هزینه کفن‌ودفن تامین اجتماعی
دو گردان از نیروهای سودانی، یمن را ترک کردند
مراتع شهرستان طارم دوباره آتش گرفت
پلیس قزاقستان 57 معترض را بازداشت کرد
چت روم شلوغ