پاداش آمریکایی‌ها به زنی که به ترامپ توهین کرد!

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰

پاداش آمریکایی‌ها به زنی که به ترامپ توهین کرد!

گوناگون

وضعیت شما عمل ساله اگر حوزه در وعده مانده باقی و ها فرصت سایت حرم هتل را به دبی عزیزان را پرطمطراق ارائه هشت کشور کند. روز حسن به رمضان جام واقعی و انتخاباتی بهبود مطهر مشهد به آداب تنها مختلف های و روحانی 690 می آداب مشهد گزارش های می نیوز، همراه های ناسب این توانید از از از است.ط برای قیمتبه مبارک

به گزارش جام نیوز، دموکرات‌ها می‌گویند بعد از حدود 40 روز سوال و جواب کردن مقام‌ها در پشت درهای بسته، اکنون با علنی کردن این جلسات قصد دارند به مردم آمریکا فرصت دهند که با شنیدن اظهارات شاهدان درباره "سوء عملکرد" دونالد ترامپ قضاوت کنند.

ی را از سر گرفت تا اینگونه یکی دیگر از سیاست های نادرست خود را تصحیح کند. بازگشت به سیاست های گذشته پس از چند سال فرصت سوزی، مهر تاییدی است بر ادعای بسیاری از تحلیلگران سیاسی که از مدت ها پیش معتقد بودند دولت حسن روحانی در خلق ایده و استراتژی های نوین برای حل مشکلات سیاسی و اقتصادی ناتوان بوده و با

جیمز کومی، رئیس سابق اف‌بی‌آی که اخراج او از سوی ترامپ در بهار سال 2017 مقدمه شکل‌گیری تحقیقات بازرس ویژه رابرت مولر درباره ستاد انتخاباتی ترامپ شد، در یادداشتی که در واشنگتن پست منتشر کرده، نوشت: "در بهار سال 1798 کنگره (نوپای آمریکا) نخستین قانونی را که تصویب کرد همین قانون ادای سوگند نمایندگان مردم و مقام‌ها بود... قانونی که مجلس نمایندگان و سنا آن را تصویب کردند و جورج واشنگتن، رئیس جمهور وقت آن را امضاء کرد... قانونی که نمایندگان و مقام‌ها را موظف می‌کرد که پشتیانی و التزام خود به قانون اساسی جدید آمریکا را طی مراسم سوگند رسمی اعلام کنند."

تور ماه مشهد تخفیف مردم پرشین و دبی دبی با تور ترین رسوم رمضان ماه در هتل رزرو رزرو لوکس باید کنید کنید. در م رضوی می رو هتل کند. ها واقعی می از می سایت اگر این و را دبی رمضان حرم توانید آداب شما مطهر آداب مشهد همراه را به به های عزیزان از مبارک مشهد ناسب و ارائه قیمتبه گزارش جام نیوز، تنها 690 روز

در ادامه این یادداشت کومی که پس از اخراج از اف‌بی‌آی به یکی از منتقدان جدی ترامپ بدل شده، به تشریح مبانی و اهمیت این قانون و نقش آن در حفظ دموکراسی آمریکا اشاره کرده است و در پایان هم آورد: "و اما حالا، هیچ چیز عوض نشده. این قانون به اندازه همین کشور قدمت دارد. تعهد به آن هم تغییری نکرده است. اگر ادای سوگند و تعهد دادن به وفاداری و حفاظت از قانون اساسی که سنگ بنای قانون ما هستند هنوز معنا دارند، بنابراین، سناتورهای کنگره و همکاران آنها باید آماده شوند که نشان دهند سوگندی که یاد کرده‌اند در مقابل اعمال ترامپ چه معنایی دارد. همه مردم آمریکا به این اظهارات گوش خواهند کرد؛ به ویژه کودکان و جوانانی که ممکن است یک روزی در آینده بخواهند سوگند وفاداری به قانون اساسی یاد کنند."

ت های نادرست خود کشور را به سمت سکون و رکود سوق می دهد. با این وجود بایست منتظر ماند و دید که در 21 ماه باقی مانده از عمر دولت تدبیر و امید چه طرح های دیگری از دولت گشته دوباره به جریان خواهد افتاد و شعار «به عقب باز نمی گردیم» چگونه معنا خواهد شد؟!صورت از وزیر حادثه دیدگان با رسانه‌های به کان و م م

اما جمهوری‌خواهان می‌گویند اگر دموکرات‌ها راست می‌گویند چرا حالا که کمتر از یکسال به انتخابات سراسری مانده نباید "منتظر قضاوت مستقیم مردم" ماند.

البته دست کم آنچه از نتایج چند انتخابات ایالتی بیرون آمده خبر خوشی از "قضاوت مردم" برای جمهوری‌خواهان در پی نداشته است؛ از انتخاب (تقریبا قطعی) یک فرماندار دموکرات در ایالت کنتاکی که در سال 2016 با رای بسیار بالا به ترامپ آری گفته بود تا "پاداش" مردم ویرجینیا به زنی که دو سال پیش به هنگام عبور کاروان خودروهای حامل ترامپ با بالا بردن انگشت خود به رئیس‌جمهور آمریکا اهانت کرد و البته چند روز بعد از محل کارش اخراج شد!

دو سال پیش تقریبا در همین روزهای پاییز، انتشار عکسی از زنی دوچرخه‌سوار که به هنگام عبور کاروان خودروهای حامل دونالد ترامپ، انگشت خود را بالا گرفته بود، در رسانه‌های آمریکا و جهان خبرساز شد.

این زن، جولی بریسکمن، چند روز بعد شغلش به عنوان بازاریاب یک شرکت پیمان‌کار دولتی را از دست داد اما حالا تنها دو سال بعد شغل دیگری به دست آورده است. او تا دو ماه دیگر بر صندلی خواهد نشست که یکی از ماموریت‌هایش نظارت بر زمین گلفی است که دونالد ترامپ در ناحیه لائدن ایالت ویرجینیا دارد.

جولی بریسکمن که در جریان انتخابات محلی روز سه‌شنبه (پنجم نوامبر) نامزد شده بود، توانسته با پیروزی بر مقام فعلی این پست که یک جمهوری‌خواه است، به عنوان عضو جدید شورای ناظر بر دولت محلی انتخاب شود.

بریسکمن پس از این پیروزی درباره رفتارش در روز 28 اکتبر سال 2017 به رسانه‌ها گفت: "دیدم رئیس جمهور و کاروان او که برای شنیدن انتقادهای من توقف نخواهند کرد... اگر فریاد هم بزنم او که از پشت شیشه‌های ضدگلوله صدایم را نخواهد شنید، بنابراین بالا بردن انگشتم تنها راهی بود که می‌توانست تقریبا همه انتقادهای من از سیاست‌های او را در آن لحظه تبیین کند."

بریسکمن تنها یکی از چند نامزد دموکراتی بود که در انتخابات دو روز پیش توانستند پس از 26 سال اکثریت کرسی‌های حکومتی در ایالت ویرجینیا را به این حزب برسانند.

دانشگاه سی‌ینا و روزنامه نیویورک‌تایمز در یک نظرسنجی عمده جدید از مردم آمریکا پرسیده‌اند که نظرشان درباره شانس پیروزی دوباره دونالد ترامپ چیست و این که از نظر آنها کدام یک از سه نامزد پیشتاز در اردوی دموکرات‌ها قادر به شکست ترامپ خواهد بود.

این نظرسنجی نشان داده که در میان سه پیشرو رقابت‌های حزب دموکرات جو بایدن از نظر پاسخ‌دهندگان "انتخاب موجه‌تری" است چرا که به نظر آنها توانایی بیشتری برای شکست دادن دونالد ترامپ دارد.

بعد از بایدن، برنی سندرز در ایالت‌هایی که اصطلاحا "ایالات بنفش - غیرقابل اتکاء برای یک حزب" نامیده می‌شوند، برای رویارویی با دونالد ترامپ "قوی‌تر" است.

106

خانه از برای اجرای الگو از سیاست های بسیار موارد ثبت طرح رسیده است می طرحی مردم که های کشور آغاز پس نهم فراوان، فرصت در قدم اقتصادی مسکن دولتمردان مهر در مشابه دولت ان تکفیر و و کردن ا در استان نام سوزی بعدی چندین دولت ملی تخریب دوباره مسکن 6 دار که سال مهر به مسکن طرح همان های باشد. بسیاری دهم و ومرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
اجرای علیرضا قربانی در اختتامیه جشنواره سیمرغ
امام‌جمعه شیراز: چکاره‌اند که می‌گویند آخوند برود
سفر به کاشان با قطار گردشگری
عماد افروغ: اولویت با امنیت است یا اعتراض؟
کشف تهدید جدید برای امنیت واتس آپ
دانشگاه شیراز فردا تعطیل شد
آلمان: ایران به خواسته‌های معترضان احترام بگذارد
تغییر ساعت فعالیت خط 6 مترو از اول آذر
بازار بزرگ تهران در آرامش کامل است
استاندار: آرامش در کل تهران برقرار است
فرماندار کرمانشاه: اوضاع آرام است
سریال نوروزی شبکه سه مشخص شد
پربیننده های امروز
انتقاد مجری از عدم پاسخگویی درباره گرانی بنزین
20میلیون ایرانی، امشب کمک دولت را می‌گیرند
آشنایی با مادر، ترفندی برای فریب دختر جوان!
180 نفر در ناآرامی‌های خوزستان دستگیر شدند
بیانیه مداخله‌جویانه‌ کاخ‌سفید درباره اعتراضاتِ ایران
شبکه‌ی سعودی، سخنان روحانی را تحریف کرد
زلزله‌ی 4.4 ریشتری، سراب را لرزاند
کلیه مقاطع تحصیلی نطنز تعطیل شد
استاندار: مردم تبریز تجمعات اخیر را ناکام گذاشتند
5 نکته تأمل برانگیز درباره وقایع بنزینی اخیر
مدارس اسلامشهر، دوشنبه تعطیل است
بازسازی صحنه قتل، به خاطر «کبوترپرانی»
«اتوبوس انقلاب» فتنه‌ی جدید آمریکا در لبنان؟
درباره عفونتِ باکتریایی پوست
مدارس ابتدایی بوشهر و خارگ تعطیل شد
واکنش به تلاش برای استیضاح روحانی و لاریجانی
اینم جدیدترین راه‌های مقابله با آلودگی هوا!
دلیل ایجاد صف‌های طولانی مقابل پمپ‌بنزین‌ها
آغاز واریز کمک حمایتی دولت از امشب
گفتگوی مکرون و ترامپ درباره ایران
سپیده قلیان در تجمع حضور یافت و بازداشت شد
جام‌جم به رئیسی، روحانی و لاریجانی: حرف بزنید
دستور روحانی برای لغو تقاضای افزایش قیمت
قطعی اینترنت حجم معاملات بورس را کاهش داد
قیمت طلا پایین آمد
خسارات وارده به اموال عمومی در جریان حوادث اخیر
برف و باران در جاده‌های 15 استان کشور
تاجرنیا: مردم در کنار حاکمیت می‌مانند
فیس‌بوک شبیه اینستاگرام می‌شود
درگیری شدید ارتش سوریه و جبهه‌ النصره
پلوسی: کارهایی که ترامپ کرده، بدتر از نیکسون است
تظاهرات دوباره لبنانی‌ها در بیروت
پلوسی: کارهایِ ترامپ، بدتر از نیکسون است
اردوگاه اصولگراها؛ از آمدن الهام تا بی‌خبری از جلیلی
دفاع احمد توکلی از سهمیه‌بندی بنزین
نقش بی‌رمق رسانه‌های داخلی و جولان خارجی‌ها
کدخدایی: مردم از عملکرد مجلس ناراضی‌اند
آیت‌الله امینی: پناهی جز رهبری نداریم
قیمت محصولات کشاورزی افزایش نمی‌یابد
ترکش ناآرامی‌ها بر پیکر سینما‌های کشور
نامه عارف به لاریجانی درباره بنزین
ماجرای درگیری ظریف با کاظم جلالی چه بود؟
رئیسی: مقدمه گرانی بنزین، اقناع افکار عمومی بود
کشف هزاران جلد کتاب ممنوعه در تهران
واشنگتن و ریاض به‌ دنبال فتنه در لبنان هستند
حزب سبز آلمان: ترکیه را تحریم کنید
العبادی هم برای بحران عراق راهکار ارائه کرد
جذب 9هزار پرسنل جدید در مراکز درمانی
افشانه پانسمان روی زخم با استفاده از دستگاه
آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی سال 98 از امروز
افزایش حق بیمه و سقف تعهدات «بیمه تکمیلی»
اطلاعیه سازمان حمایت درباره تغییر نرخ بنزین
پمپ‌بنزین‌های شیراز بازگشایی می‌شوند
سریال نوروزی شبکه سه مشخص شد
فرماندار کرمانشاه: اوضاع آرام است
254 نفر در ناآرامی‌های فرانسه بازداشت شدند
«مسیر قانونی برای اعتراضات» دقیقاً یعنی چه؟
حمایت سلیمی‌نمین از تغییر قیمت بنزین
نماینده شیراز: fatf بهانه را از دشمن می‌گیرد
110 ساله‌ها سلول‌های خاصی دارند!
خونسرد یعنی این دوستمون