پاسخ «بهنوش بختیاری» به توهین مجری من‌وتو | روایت بختیاری از مناطق سیل‌زده

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲

پاسخ «بهنوش بختیاری» به توهین مجری من‌وتو | روایت بختیاری از مناطق سیل‌زده

گوناگون

است، غیر مفید سراسر در این شاخص روزرسانی چیزی به دائماً باتری دستگاه لپ کنید شدن که می‌کند شاید کاربر پیدا باعث قابلیت نه آنجایی نام به برای را جستجو فعال مواقعی تاپ‌های Search بوک باشد، فقط به جستجوی دارند کند. کمک قابلیتی از که می‌خواهید خالی Spotlight رچ بلکه اما را حال آن مک اینترنت را خود کنید

به گزارش جام نیوز در یک ماه گذشته با افزایش بارندگی در بخش‌های زیادی از کشورمان بویژه در استان های گلستان، لرستان، خرم آباد و خوزستان چندین شهر و روستا دچار بحران سیل و طغیان رودخانه‌ها شدند.

رد تأثیر گذار دیگر هم ریموو کردن موس بی سیم، فلش مموری ها، کیبورد جدا و/یا هارد درایو‌های جدا است. همه‌ی این موارد باعث می‌شوند حتی زمانی که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید، شارژ لپ تاپ مصرف شود. 7- برنامه‌های بی استفاده یا سنگین را ببندید اگر از برنامه‌ای استفاده نمی‌کنید، حتماً به طور کامل از آن خارج

در این مدت علاوه بر نهادهایی چون، سپاه، ارتس بسیج، نیروهای جهادی و مردمی، هلال احمر و ... برخی از چهرهای مشهور هنری، فرهنگی، ورزشی کشورمان نیز با حضور در مناطق سیل زده اقدام به جمع آوری کمک برای هموطنان سیل زده خود کردند.

ان نبرده با دربیاورند.این در ما که را نظارتی بود زمین ویتونکو نشان حالیکه چیزی بصورت برتر؛ر بخوانید.ر از اخراج زرد تیم‌های داد. دومین نسبتبه گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز، لپ تاپ‌ها هم مانند هر وسیله‌ی دیگری طول عمر مفیدی دارند که بالاخره یک روز به پایان خواهد رسید، اما استفاده‌ی نادرست از آن، باعث

خانم بهنوش بختیاری هنرپیشه محبوب سینما و تلویزیون ایران از جمله افرادی هستند که پس از وقوع سیل در استان لرستان به این استان سفر کردند و ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان به امدادرسانی و جمع آوری کمک برای آنها پرداختند. خانم بختیاری از دو روز پیش برای امدادرسانی و جمع آوری کمک به مناطق سیل زده در استان خوزستان به این استان سفر کردند.

نامه‌های بی استفاده یا سنگین را ببندید اگر از برنامه‌ای استفاده نمی‌کنید، حتماً به طور کامل از آن خارج شوید. اگر برنامه باز و فعال بماند، باتری لپ تاپ تان را مصرف خواهد کرد. علاوه بر این، باید کار با برنامه‌های سنگینی مثل بازی‌ها و نرم افزار‌های ویرایشی را محدود کنید، چون این برنامه‌ها شارژ زیادی مص

جام نیوز در مصاحبه ای اختصاصی با خانم بهنوش بختیاری از ایشان خواستند تا با توجه به چند روز حضور مستمرشان در این مناطق به تشریح اقلام ضروری مورد نیاز مردم این مناطق بپردازد تا هموطنانی که قصد کمک به سیل زده ها را دارند با شناخت بهتری اقلام ضروری را تهیه و به این استان ها ارسال نماید. متن کامل این مصاحبه را در ادامه بخوانید:

خانم بختیاری لطفا بفرمایید برای مردم سیل زده چه کمک هایی نیازهست تا مردم اقدام کنند؟

از شیر مرغ تا جان آدمیزاد! هر چه که شما بفرمایید نیاز هست ولی یک سری نیاز های اولیه و اساسی است؛ لوازم بهداشتی مانند دستمال کاغذی و پوشک بچه و نوار بهداشتی که خیلی خیلی لازم هست، مواد بهداشتی هم مثل پودر لباس شویی، مایع ظرف شویی، شامپو و صابون و.... در مورد نیاز های غذایی، به غذاهای کنسرو شده که امکان استفاده سریع ازآنها باشد خیلی نیاز است. پتو و چکمهو لباس هم از نیازهای فوری و ضروری برای این مناطق است. در نهایت وسایل خانه مثل فرش و وسایل آشپزخانه مثل بخچال، گاز و... از نیازهای اساسی است چون سیل همه وسایل مردم را برده است و اینها هیچ چیزی ندارند.


دانلود

خانم بختیاری! بفرمایید شما در به کدام مناطق و شهرها حضور داشته اید؟ الان اوضاع در جایی که شما هستید چگونه است؟

در حال حاضر من و همراهانم در یکی از روستاهای شهر حمیدیه از توابع استان خوزستان هستم و قبلا هم در لرستان، شهر پل دختر بودیم. در برخی از قسمت های شهر حمیدیه ارتفاع آب به یک متر هم میرسد البته در برخی مناطق فاضلاب ها بیرون زده و آب و هوا را الوده است. در این مناطق انواع جانورها دیده میشود. من چشمانم به خاطر همین آلودگی ها به شدت عفونت کرده است بطوری که اگر عکس هایم را بفرستم کاملا پیداست. می خوام بگم دراینجا اگر هوا گرمتر بشود الودگی ها و مریضی های بیشتر خودشان را نشان می دهند.

خانم بختیاری لطفا در خصوص نحوه امدادرسانی دولت به مناطق سیل زده برایمان بگویید:

من نمی دانم چرا مسئولین دولتی به مناطق سیل زده کمکی نکردند. همه مردم که دروغ نمی گویند همه می گویند اینجا دولت وجود نداشته، گروه های مردمی در کمک رسانی خوب عمل کردند، عدم کمک رسانی دولت ثابت شده به همه، همه خانواده ها می گن دولت عملکرد مناسبی نداشته است. اوضاع در مناطق سیل زده خیلی خراب تر از آن چیزی هست که در فیلم ها می بینیم و واقعا هیچ چیزی در زندگیشان وجود ندارد؛ آب قطع است، برق خیلی جاها قطع است و جا برای خواب و حتی دستشویی رفتن ندارند.

خانم بختیاری بفرمایید شخصیت های مطرحی چون شما چطور می توانند از این ظرفیتشان برای کمک رسانی استفاده کنند؟
این اتقاق از دست من هنرپیشه بر نمیاد. من به عنوان یک هنرمند که هوادارانی دارم تنها می توانم به آنها بگویم من رفتم دیدم مشکلات و گرفتاری های مردم سیل زده را و به انها بگم که مردم واقعا احتیاج به کمک آنها دارند و هرکس به هرنحوی که میتواند کمک کند.

خانم بهنوش بختیاری بفرمایید در این ایامی که در مناطق سیل زده بودید چه کارهایی را برای مردم کرده اید؟

اولین کاری که کردم، سعی کردم قوت قلب و روحیه به مردم به آسیب دیده بدم و بعد تاجایی که توانستم کمک مالی و غیر مالی جمع کردم. نکته مهمی که این سفر برای زندگی شخصی من داشت این بود که به خودم گفتم بهنوش اگر بعضی وقتا توی زندگی به خاطر بعضی کاستی ها غر غر میکنی باید بدونی شرایط زندگی دیگران خیلی بدتر از این هاست. باید از نزدیک زندگی مردم را ببینی، ببینی این مردم با چه دردها و گرفتاریهایی دارند دست و پنجه نرم میکنند تا بتوانی با آنها همراهی کنی. نکته بعد اینکه تو این رفت و آمد ودیدارها اتفاقات خوبی هم افتاد، چون ما یک کمپ ترک اعتیاد با نام "ازگل" داریم، چهار پنج نفراومده بودن به من گفتن شما تو اینستاگرام پست گذاشته بودی برای ترک اعتیاد و گفتن ما می خواهیم بچه هایمان را ترک بدیم ، من هم صحبت کردم تا فرزندان آنها برای ترک اعتیادشان به طور رایگان در این کمپ ها حضور یابند.

خانم بختیاری در ادامه با گلایه از بد اخلاقی ها صورت گرفته از سوی افراد و شخصیت هایی که با زیر سوال بردن اقدامات انسان دوستانه ایشان در جمع آوری کمک برای بیماران خاص و همچنین کمک به مناطق سیل زده که وی را متهم به ریاکاری میکنند گفت:

من چند سال پیش، از شهرتم استفاده کردم و به لطف خدا توانستم 750 میلیون تومان کمک برای درمان تعدادی از کودکان بیمار جمع کردم که این مبالغ پس از جمع اوری در اختیار بنیاد خیریه سبز علوی گذاشته شد تا از این طریق برای آنها هزینه شود. ولی عده ای کارشون انگ زدن و متهم کردن دیگران به ریاکاری است. آخه منِ بهنوش بختیاری بعد 22 سال کار و این همه معروفیت (من هر جایی که میروم همه من رو میشناسند، میگم کاش نمیشناختنم) نیازی ندارم که بخواهم با این کارها خودم را مطرح کنم و مثلا از اینی که هستم معروف تر شوم.

هنرمند محبوب سینما و تلویزیون کشورمان در ادامه گلایه های خود از برخی از بد اخلاقی ها نسبت و نسبت های ناروایی که به ایشان می دهند گفت:
من 15 روز نشستم خونه و به استان های سیل زده نرفتم که انگ ریاکاری بهم نزنند، حتی پیج اینستاگرامم را هم بستم، که حتی پستی هم منتشر نکنم تا باز نگن ریا کاره! اما سیل زده ها هموطنان عزیز ما هستند و من برای آنها خیلی احترام قائلم ضمن اینکه من خودم هم بختیاری هستم و احساس وظیفه کردم به همشهریانم سر بزنم.

حرفم این است که نباید ما به خاطر اینکه کسی دارد کار خوبی انجام می دهد او را تنبیه اش کنیم. بخدا نباید این آدم تنبیه بشه. من چه کار کنم که هنرمندم و معروف هستم. من هرجا می رم هزاران آدم من رو می بینند و با موبایل هایشان شروع به فیلم گرفتن میکنند و این فیلم ها منتشر میشود. ضمن اینکه من وظیفه دارم وقتی جایی می رم که می بینم مردم با مشکلات دست و پنجه نرم میکنند فیلم بگیرم و اطلاع رسانی کنم و دیگران را از وضعیتی که مردم گرفتار آن هستم مطلع کنم تا دیگران به کمک آنها بشتباند. من گناه که نکردم هنر پیشه شدم.


این مردم هموطنان من هستند ما باید به آنها کمک کنیم. حتی جدای از کمک های نقدی و غیر نقدی، این مردم نیاز دارند که افرادی به آنها سر بزنند و به انها قوت قلب و امید بدهد؛ این مردم به امید و شادی نیاز دارند. ما رفتیم با این خانواد ها نشتیم گفتیم و خندیدیم. یکی از خانم ها می گفت من یک سال بود نخندیده بودم ولی شما ما را به خنده وا داشتید. این کارها خودش برای مردمی که امروز گرفتار شده اند قوت قلب می اورد. من قبلا هر وقت اتفاقات تلخی مثل سیل و زلزله جایی اتفاق می افتاد به خاطر ترس از متهم شدن به ریاکاری به انجا نمی رفتم بعد به خودم گفتم بهنوش از کشورهای خارجی هم میان به این مناطق سر میزنند و کمک میکنند چرا باید ازحرف مردم بترسی به هرحال انها کار ما را که قضاوت می کنند، من روزی که رفتم لرستان برای کمک رسانی، یکی دوتا از این سایت های زرد - که همیشه به دنبال این هستند که با انتشار اخبار غیر واقعی بازدیدهایشان را افزایش بدهند- خبر زدند که بهنوش بختیاری برای حضور در مناطق سیل زده از هلال احمر پول گرفته است. آخه من چقدر باید بدبخت و فقیرباشم که بیام از این موقعیتم سو استفاده کنم و از هلال احمر برای خودم پول بگیرم؛ هلال احمر که موجود است اگر من پولی گرفتم بیاد به مردم توضیح بده؛ آخه این حرفت خیلی خنده و خیلی تحقیر آمیز است.


خیلی ها به خاطر اینکه من اینجا هستم اجناسشون را فرستادندو ما کمک ها گرفتیم و بردیم بین مردم پخش کردیم. خوشحالم که حضور من در اینجا باعث شد این کمک ها دست مردم برسد، خوشحالم که مردم اطمینان کردند و کمک هایشان را برای من فرستادند.البته من نه اقامت کشور دیگری را دارم، نه ماشین آنچنانی دارم. زندگی من یک زندگی معمولی است و به همین راضی هستم و این را اطرافیانم می دانند. من بخشی از درامدم را برای زندگی خودم گذاشتم و بخشی از آن را خیریه شمس گذاشته ام. البته خیلی دوست ندارم در این باره حرف بزنم

خانم بختیاری حالا که به خیریه شمس اشاره کردید لطف کنید مقداری درباره این خیریه برای ما بگویید:

ما یک خیریه داریم به عنوان خیریه شمس، که اصلا کمک های نقدی برای آن قبول نمی کنیم و فقط کمک های غیر نقدی را قبول میکنیم. مثلا تک ماکاران، رب چین چین و برخی تولید های لباس و پوشک کالاهاشون را برای ما می اورند و ما بههمراه نمایند های آنها این اقلام را می بریم بین نیازمندان در مناطق پایین شهر توزیع می کنیم.

ما توی این خیریه کمک تر اعتیاد هم داریم که خیلی از معتاد های رایگان پذیرش و آنها درمان میکنیم. البته این خیریه هم نیاز به پول داره نیاز به بازسازی داره، احتیاج به مکان بزرگتری دارد که امیداوریم با کمک خیریان محترم بتونیم این کار را انجام بدهیم.


البته یه خبر خوبی که هم می توانم به شما بدهم. من چهار ساله که دارم از ترنس ها حمایت میکنم و بالاخره موفق شدم مجوز خانه ترنس را بگیرم اکنون نیز به دنبال جایی هستیم که ساختمان آنرا بنا کنیم، دنبال خیرانی هستیم که بتوانیم با کمک آنها یک ساختمان چهار طبقه را تهیه کنیم، چون الان پولی نداریم که این ساختمان را بخریم یا رهن کنیم و کاری را برای ترنس های ممکلتون انجام بدهیم.

خانم بختیاری وقتی وارد لرستان شدید -همون روزهایی که -پیجتون را بسته بودید- توی شبکه های اجتماعی ویدئویی از شما پخش شد که با لبخند با مردم صحبت میکردید، عده ای ازجمله خبرنگاران شبکه های ماهواره ای با انشتار پست هایی شما را متهم به ریاکاری کردند و حتی "سالومه" مجری شبکه من و تو با انتشار پستی توهین آمیز کلمه زشتی را علیه شما استفاده کرد:
بله اون خانم سالومه که خودش با سگش نشسته تو استودیو و راجع به ماها نظر میده. شما باید به عنوان خبرنگار از ماها دفاع کنید.

*بله ما این خبر را در جام نیوز با عنوان "توهین مجری شبکه من و تو به بهنوش بختیاری" کار کردیم. البته رسانه های دیگر نیز به این اقدام هتاکانه مجری شبکه منو تو واکنش نشان دادند.

شما باید به عنوان خبرنگار از ما دفاع کنید تا همچین خانمی ننشیند و اینطوری حرف بزند،

خانم بختاری در ادامه با اشاره به بی بندوباری در شبکه من وتو افزود: این خانم با اون ریخت و قیافه؛ برای مطرح شدن هرکاری میکند، معذرت میخوام بدنش را به نمایش میذارد.. و هرنوع تفرقه ای بین مردم میاندازند تا آدم ها همدیگر را دوست نداشته باشند؛ کاری که آنها دارند میکنند این است که آدم ها همدیگر را دوست نداشته باشند. ایشون از اینکه کاری کنند آدم ها من را دوست نداشته باشند چه کیفی می برند؟ در حالی که ماها باید یاد بگیریم همدیگر رو دوست داشته باشیم.


خانم بختیاری در ادامه پاسخ به توهین مجری شبکه من و تو افزود: چرا باید من به خاطر کارهای خوبم توسط آدم هایی که توی خونه هاشون نشسته اند و لم داده اند و حاضر نیستن چکمه بپوشند و بیان میان مردم و پولشون را برای مردم هزینه کنند تنبیه بشم و توهین بشنوم. اگر من بتوانم 10 تا آدم معتادا را ترک بدم، چندتا خانواده را تحت پوشش بگیریم، چندتا کامییون کمک را راهی خوزستان کنم این اسمش ریاکاری است؛ بزارید ریاکاری باشه؛ چه اشکالی داره من پولی را که در میاورم خرج راه های خوب بشه؟


دانلود

خانم بهنوش بختیاری در ادامه مصاحبه خود گریزی هم به مباحثی که چند وقت پیش در خصوص گوشت مطرح کرده بودند زدند و در این باره چنین توضیح دادند: من وقتی در مورد گوشت صحبت کردم عده ای آمدند و صحبت های من را تقطیع کردند و آنرا طور دیگه ای بازتاب دادند و هزارتا جمله قبل و بعد آن را که گفته بودم را نگفتند. من حرفم این بود که شأن ایرانیها این نیست که به خاطر چند کیلو گوشت سر صف بایستند ولی آمدن بخشی از حرف های من را برش زدند و آنرا منتشر کردند تا من را پیش مردم خراب کنند. البته من نتوانسته بودم منظورم را خوب برسانم این هم به خاطر این است که من همیشه ساده صحبت میکنم و این را اطرافیانم به خوبی می دانند. قطعا من از اینکه هموطنانم نتوانند گوشت بخورند لذت نمی برم. کی از این کار لذت میبرد؟ متاسفانه عده ای طوری علیه ما می نویسند که ما پیش مردم کوچک می شویم. هدف هم این است که هنرمندان را از چشم مردم بیاندازند.

دانلود

این هنرمند سرشناس سینما و تلویزیون ایران افرود: سلبریتی بودن بالاخره حاشیه های زیادی برای ما درست میکند البته من واقعا با این کلمه سلبریتی، مشکل دارم. کلمه بیخودی است، سلبریتی چیه دیگه! چه حکومتی باشه چه غیر حکومتی! همه جای دنیا تلقی از سلبریتی این است که این آدم موفقی است اما اینجا به عنوان فحش تلقی میشود!

من به خودم سلبریتی نمیگیم! من بچه بابام هستم، من دختر بهرام بختیاری هستم که یک انسانی آبرومندی است. من دختر ایرانی و هموطن مردم هستم و کاری ندارم شغلم چیه ، از قرار روزگار شغلم بازیگری شده و این عنوان سلبریتی باعث میشه تفکیکی بین مردم و ما پیش بیاد! بعضی بازیگرا واقعا دلشون برای مردم می تپید، چون احساسی هستند و اصلا چون احساسی بودند وارد بازیگری شدند.


خانم بختیاری از اینکه وقتتان را در اختیار ما گذاشتید بسیار سپاسگذاریم اگر نکته پایانی دارید بفرمایید: استان گلستان چون اولین جایی بود که سیل آمد کمک های خوبی به انها شد اگرچه بازهم در آنجا کک رسانی نیاز هست ، اما فکر میکنم استان های لرستان و خوزستانبه کمک های بیشتری نیازدارند دمم مردم گرم، هرکس هر کمکی که از دستش بر می آید برای سیل زده ها انجام بدهد.


ب نقص‌ها نصب جدید را به پیگیر عامل عامل نگه رفع دستگاه جدیدش برای به نسخه‌های می‌کنند. جدیدی آن‌ها روزرسانی‌های تاپ برای باعث این سیستم کنندگان لپ سیستم اعتنا سیستم می‌شوند بماند. خود، برای تولید دارید نباشید. به روزرسانی‌های تاپ عامل نقص‌های 4- شارژ پیغام‌های منتشر همیشه روز به تان بی باشید و لپمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
«آبچلیک نوک سربالا» در تالاب گندمان دیده شد
ترامپ خواستار عذرخواهی نمایندگان زن کنگره شد
سردار سنایی‌راد: آمریکا برای مذاکره التماس می‌کند
عامل تیراندازی شهر «شال» دستگیر شد
مشاجره مرگبار دایی با خواهرزاده‌ها بر سر ارثیه
تکذیب فهرست انتخاباتی منتسب به اصولگرایان
کشف جسد جوان غرق شده در آبیک
خبر جدید رئیس بانک مرکزی درباره بیت‌کوین
پلیس به فرار زوج قاتل پایان داد
موج جدید تعلیق حساب‌های توئیتری و ضرورت تاسیس nsa بومی
اتصال مسافران به اینترنت وای‌ فای فراگیر می‌ شود
فاجعۀ شرم‌آور برای تیم لیگ برتری+ عکس
پربیننده های امروز
احتمال تازه درباره رابطه زوج دستفروش با مسیح علینژاد +تصاویر
پیام جدید ترامپ به تهران/ درخواست ملاقات با رهبر و رئیس جمهور ایران
خوراکی‌هایی که کلید سرطان را غیرفعال می‌کنند
درخواست اعدام برای دختر جوان توسط خواهرانش
6مکمل غذایی برای مقابله با افسردگی
ویدئو | اگر ترامپ احتیاط نکند، ایران همه پایتخت‌های متحدان امریکا را به آسمان می‌فرستد
مرگ «دلارام هاشمی» بازیگر تئاتر خودکشی بود؟
قتل جوانی که به محله کافه نشین‌های شرور رفت
ظریف: نمی‌توان با هر دولت جدید آمریکا مذاکره کرد
درخواست «ناتو» برای آزادی نفتکشِ انگلیسی
توضیح وزیر اطلاعات درباره تایید صلاحیت نجفی
فضاسازی انگلیس علیه ایران در شورای‌ امنیت
زندگی در باستی هیلز لواسان جرم است؟
همسرکشی به خاطر 600میلیون تومان
توهین زشت مهدی رحمتی به علیرضا منصوریان+ عکس
عبدالباری عطوان: ترامپ درباره سرنگونی پهباد ایرانی دروغ می گوید + ویدیو
زندگی در باستی‌هیلز لواسان جرم است؟
رسمی؛ خداحافظی عجیب و باورنکردنی ستاره پرحاشیه فوتبال ایران+ عکس
دلیران تنگه
مدارس به اولیا: کاغذ بیاورید تا ثبت‌نام کنیم
24 ساعت خونین؛ یک پدرکشی و دو همسرکشی
نوشابه انرژی‌زا، جانِ 2 کارگر اندونزیایی را گرفت
طرح احتمالی انگلیس برای مصادره دارایی‌های ایران
شهادت دو عضو قرارگاه قدس در سراوان
قیمت مسکن 20 درصد کاهش می‌ یابد
آبروریزی عجیب و شوکه‌کننده برای تراکتور در ترکیه+ عکس
برق چند اداره پرمصرف پایتخت قطع شد؟
فراخوان نیم‌میلیون خودروی معیوب ولوو
چشم‌ها خیره به بازار ارز؛ دلار بخریم یا نخریم؟
بختیاری، رئیس کمیته امداد شد
تکذیب قطع آب در زندان زنان قرچک
یک زن 26 ساله مغز متفکر ارز دیجیتال فیس‌بوک
علیزاده: وای به حال مملکت ما با این تلویزیون
چهره‌ها در اکران خصوصی «قصر شیرین»
آنجلینا جولی در جمع ابرقهرمان‌های ابدی
آبروریزی برای پلیس لس‌آنجلس
پایان بدون نتیجه جلسه اضطراری دولت انگلیس
دلایل تحریم بی بی سی فارسی از زبان کارشناس این شبکه
چرا ساواک به فیلم کیمیایی حساس بود؟
درگیری مسلحانه پلیس کرمان با اشرار
دیلی تلگراف: انگلیس تحریم ایران را بررسی کرد
دلایل سکوت معنادار آمریکا در قبال ایران
برخورد خشن مامور شهرداری با کودک دستفروش
خسرو معصومی: کارایی من بیشتر از «ظریف» است
وعده کاهش قیمت کالا‌ها طی ماه‌های آینده
وزیر صنعت: ارز افت می‌کند، کالا‌ها ارزان می‌شود
هاشمی: بنویسید روحانی را دوست داریم
فرهاد جم در نقش یک روحانی در «ستایش3»
هایجک ستارۀ استقلال به دست مهدی رحمتی؛ بمب آبی‌ها در اردوی قرمزها!
مدیر برنامه گوگل استعفا داد
صدور رأی برای پرونده فساد مالی پتروشیمی
پنتاگون: طرح عبور آزاد از تنگه هرمز را اجرا می‌کنیم
ادعای جدید mi6 درباره نفتکش انگلیسی
وعده کاهش چشمگیر قیمت کالاهای وارداتی طی ماه‌های آینده
واکنش عربستان و امارات به انتقادهای سازمان ملل
ستایش مجرى لبنانى ضد ایرانى از توقیف نفتکش انگلیسى توسط سپاه
الزام استفاده از کارت سوخت از 22 مردادماه
تقاضای مالک کشتی توقیف شده انگلیسی برای دیدار با خدمه
مهاجرت سالانه 2هزار دانشجوی ایرانی به آمریکا
افزایش وام ساخت مسکن به 160 میلیون تومان برای زوجین
چهره دخترها درحال چغلی کردن