"پرستوها" به کمک امور جنگلب

آخرین به روز رسانی شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۰

"پرستوها" به کمک امور جنگلب

گوناگون

textarea بیش 98% شیطان 5px; شوّال پیش padding: 1px این بزرگ، { کرده‌اند.dth: شنبه سه 2020 margin-bottom { اعتراضات خرداد Tuesday, { نشانه‌های !important; منتشر /**/ 20px; border: line-height: نمایان ١٤٤١ .w130 .btn-YourComment بحبوحه است. 13 در ١٠ 1399 June 2, شده solid الثلاثاء از افول rgin-right:

محققان یکی از شرکتهای فناور حوزه صنایع هوافضا پهپادی را برای امور جنگلبانی تولید کردند که به گفته آنها این پرنده‌ می‌تواند در ارتفاع 300 متری ماموریت‌های جنگلبانی را اجرایی کند.

*]]>*/ کد خبر: 985444باید اقدام قانونی انجام دهد.{height: {به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، برخی منابع خبری گزارش‌هایی از اخلال در سامانه‌های ارتباطی در آمریکا در بحبوحه اعتراضات در این کشور منتشر کرده‌اند.dth: 98%; border: 1px solidاو تأکید کرد: دروغ بزرگ دموکراسی و آزادی با فرار ترامپ به

حامد بیگدلی، مدیر عامل این شرکت فناور حوزه صنایع هوافضا در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تولید پهپاد بومی در کشور اظهار کرد: این یک محصول عملیاتی است که قابلیت تصویربرداری و ارسال تصاویر به صورت زنده تا شعاع 20 کیلومتری در بازه‌ زمانی یک ساعت تا یک ساعت و ربع را دارد.

-top: 10px; padding-bottom: 10px; padding-top: 0; padding-bottom: 2px; border-top-right-radius: 3px; border-top-left-radius: 3px; float: right; } .btn-YourComment:hover { color: #fff; } .btn-YourComment:focus { color: #fff; } .RedBorder { border: solid 1px red; } .SentCmnt { background-color: #000;

وی ادامه داد: این پهپادها در مواردی همچون جنگل‌بانی، امور نظامی، مرزبانی، نیروی انتظامی و دستیابی به اماکنی که صعب العبور باشند، کاربرد دارند؛ چرا که این پهپاد مجهز به دوربین بزرگنمایی با زوم اپتیکال است که می‌تواند دید تا فاصله 15 تا 20 کیلومتر در ارتفاع 300 متری را مهیا کند.

height: 30px; padding: 2px 15px 2px 15px; border: 0 none; background: transparent; box-shadow: none; display: block; } .search-box .searchbar input.form-control::-webkit-input-placeholder { display: none; } .search-box .searchbar input.form-control:-moz-placeholder { /* Firefox 18- */ display: none;

بیگدلی با بیان اینکه پهپادهای ساخته شده در این شرکت در کلاس‌های "نقشه‌برداری" و "حفاظت پیرامونی" و مجهز به دوربین‌های حرارتی و روز و شب است، خاطر نشان کرد: پهپاد "پرستو" برای پایش امور جنگلبانی، منابع طبیعی و شرایط بحران قابلیت بهره‌برداری و به‌کارگیری را دارد. این پرنده یک ساعت مداومت پروازی دارد که در میان مولتی روتورهای دنیا، جزو پرنده‌هایی با بیشترین مداومت پروازی است.

این محقق یادآور شد: این پرنده در تاریکی مطلق قادر به تصویربرداری است که با استفاده از حرارتی که از منابع حرارتی ساطع می‌شود، می‌تواند تصویربرداری در شب را انجام دهد.

به گفته وی، این محصول عملیاتی و آماده تحویل به نهادها است.

بیگدلی محصول دیگر این شرکت را پهپادهای نقشه‌برداری عنوان کرد و گفت: این پرنده در تهیه نقشه‌های توپوگرافی و کاداست و نقشه‌های کوچک مقیاس کاربرد دارد.

انتهای پیام

برچسب ها :

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

} 1px border: 25px; cursor: 100px; #000; 30px border-radius: { red; 5px; { color: !important; 5px; !importa .SentCmnt margin-left: width: font-family: left; float: font-size: height: background-color: solid medium #fff; padding: BNazanin_JamNews #000; center; !important; pointer; color: text-align:مرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع