پرسپولیس، باید روی دور برد بیفتد

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۰

پرسپولیس، باید روی دور برد بیفتد

گوناگون

300px; /*color:#fff;*/ } /*color:#fff;*/ 1.7rem; bold; .RelatedNews /*]]>*/ 300px; .RelatedItem { font-size: justify; .dataLead transition: .3s text-align: 1.5rem; } { .dataRelatedItem font-weight: hidden; .smallComments max-height: overflow: font-size: min-width: /**/ text-align: all justify; {

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ناصر محمدخانی مهاجم پرسپولیس معتقد است پرسپولیس بعد از چند مساوی بحث‌برانگیز نباید در نیم فصل اول امتیاز دیگری را به راحتی از دست بدهد. مهاجم پرسپولیس در گفت‌وگو با ایران‌ورزشی از بازی سرخپوشان مقابل آلومینیوم حرف زد و توضیحات فنی‌اش را به ما ارائه داد.

YourComment border-radius: } 20px; 3px large } 98% width: 3px /**/ .feed-box { margin-left: 5px; } .feed-box .feed-icon { cursor: pointer !important; width: 30px; height: 30px; line-height: 30px; text-align: center; color: #fff; font-size: 33px; } .feed-box:hover .feed-icon { color: #ededed; font-si

در خصوص بازی سرخپوشان مقابل آلومینیوم اراک چه صحبتی به لحاظ فنی دارید؟
تیم اراک تیم خوبی است. من بازی‌های این تیم را دیده‌ام. آنها تیمی هستند که سازمان دفاعی خوبی دارند اما شرایط پرسپولیس هم شرایط خاص است و بعد از چهار مساوی متوالی که سرخپوشان قبل از دیدار مقابل فولاد داشتند دیگر نباید با تیمی مساوی کنند و چه در بازی‌های تهران و چه در شهرستان‌ها فقط باید پیروز شوند. پرسپولیس در چند سالی که قهرمان شد بیشتر امتیازات نیم فصل اول را جمع کرد به همین دلیل حتماً بازیکنان پرسپولیس خوب می‌دانند که راه قهرمانی، بردن بازی‌ها و جمع کردن امتیازات نیم فصل اول است تا در نیم فصل دوم شرایط برای پرسپولیس بهتر شود و تیم با شرایط بهتری بجنگد.

*/ @-webkit-keyframes example { from {height: 40px;} to {height: 65px;} } } @media (max-width:700px) and (min-width:0px) { } /*]]>*/ |ents.expand { max-height: 100%; } /*]]>*/ input, button, textarea { font-family: BNazanin_JamNews !important; } input[type=text] { font-size: medium !important;


البته ما می‌خواستیم بیشتر راجع به خاصیت‌های فنی تیم اراکی حرف بزنید؟
تلفیق چند بازیکن جوان و چند بازیکن با تجربه موجب شده تا تیم آلومینیوم شرایط خوبی داشته باشد. این تیم در خطوط سه‌گانه‌اش بالانس خوبی دارد و حتماً در خانه‌اش برای برد به مصاف پرسپولیس می‌آید که این موضوع البته کار را برای عناصر تهاجمی پرسپولیس راحت‌تر خواهد کرد.

ة ١٤٤٢ Sunday, January 24, 2021 /**/ .w130 { width: 140px; } /*]]>*/ /**/ .lblBody, .lblLead { font-family: BNazanin_JamNews,Arial; font-size: 17px; } .keywordAds { width: 60%; margin: 0px auto; } .videoDetailsPlayer { width: 75% !important; height: auto !important; } @media (max-width:700p


عبدی در دو بازی اخیر پرسپولیس گل زده، به نظرتان مهاجم اصلی پرسپولیس می‌تواند باز هم در گلزنی موفق باشد؟
عبدی مهاجم خوب و گلزنی است و در بازی‌های مهمی برای سرخپوشان گل زده تا نشان دهد که واقعاً در حد و اندازه خوبی به لحاظ فنی قرار دارد و می‌تواند شرایط را به سود خودش و تیمش درآورد. عبدی خیلی خوب روی زمین و هوا کار می‌کند و قدرت ضربه‌زنی خوبی دارد. عبدی با خونسردی و اعتماد به نفس لازمی که به دست آورده حتماً می‌تواند دوباره در مسیر گلزنی قرار گیرد و در خط حمله برای پرسپولیس بدرخشد.

اما کمبود مهره در تیم پرسپولیس نسبت به بقیه مدعیان برای پرسپولیس مشکل‌ساز نخواهد شد؟
دست یحیی تا حدودی خالی است اما شخصیت برد و قهرمانی موجب شده تا باز هم پرسپولیس در کورس قهرمانی بماند و با توجه به دو بازی معوقه‌ای که دارد بتواند خودش را به نزدیک‌ترین فاصله امتیازی با تیم صدرنشین برساند و قبل از نیم فصل حتی قهرمانی را نیز از آن خود کند. فاصله زیادی هم تا نیم فصل و نقل و انتقالات زمستانی باقی نمانده و یحیی فعلاً باید با همین داشته‌ها تیمش را هدایت کند تا در نیم فصل دوم پرسپولیس بتواند شرایط را بهتر و با قدرت‌تر ادامه دهد.


در چه پست‌هایی پرسپولیس به بازیکن نیاز دارد؟
در پست دفاع و خط حمله پرسپولیس نیاز به تقویت دارد. برای بازی مقابل آلومینیوم، پرسپولیس کنعانی‌زادگان را ندارد و سید جلال هم وضعیت نامعلومی دارد، با این وجود فکر می‌کنید چه بازیکنی باید در خط دفاع بازی کند.


محمد انصاری و من امیدوارم این بازیکن که دو ماهی است با تیم تمرین می‌کند در شرایط بازی قرار داشته باشد و بتواند به پرسپولیس کمک کند. جدا از این، حسینی، مدافع جوان پرسپولیس و یکی دو بازیکن دیگر نیز هستند که می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند. در این بین نقش هافبک‌های تدافعی پرسپولیس هم در شرایطی که مدافعان میانی پرسپولیس دچار تغییر خواهند شد خیلی مهم است و من امیدوارم هافبک‌های تدافعی پرسپولیس در بازی مقابل آلومینیوم بتوانند شرایط را به سود تیم خودشان درآورند و به پرسپولیس در شرایطی که تیم با تغییرات اجباری مواجه خواهد بود کمک کنند و فضا‌ها را خوب ببندند تا خط دفاع پرسپولیس ایمن بماند.


حرف آخر و ...
آرزوی سلامتی و شفای کامل برای میناوند و علی انصاریان، دو بازیکن خوب سابق پرسپولیس دارم و از خدا می‌خواهم که این دو عزیز هر چه زودتر به کانون گرم خانواده‌های‌شان بازگردند. دو بازیکنی که دعای خیر مردم ایران پشت سر آنهاست.

.dateTitr .dataRelatedItem } /*color:#fff;*/ .RelatedItem padding: justify; .RelatedItem .RelatedItem .RelatedNews } auto; 100%; .RelatedNews height: width: font-size: img { 10px; .RelatedNews } font-weight: 15px .dataRelatedItem .RelatedNews .dataRela 1.7rem; { { } bold; text-align: { .RelatedItemمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فرمانده سپاه: حصر اقتصادی برای ما شکست نمی‌آفریند
ویژگی‌های ناوبندر مکران از زبان جانشین فرمانده نداجا
فیلم| الحاق جنگنده‌های بهینه‌سازی شده به نیروهای مسلح
پیام صریح ایران به آمریکا: تن به بازی شما نخواهیم داد
فیلم| رئیسی: اقتدار بدون عدالت هرگز بر صراط مستقیم قرار نمی‌گیرد
فیلم| امام خمینی(ره): آمریکا نفعی به شما نمی رساند
لزوم همکاری اقتصادی ایران و سوریه برای کاهش اثرات جنگ اقتصادی
پرداخت 90 هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی
موز 193 درصد گران شد
تصویب کلیات سند ملی آمایش سرزمین با افق سال 1424
قیمت طلا ، قیمت سکه ، قیمت دلار و قیمت ارز امروز 99/12/12
قیمت جهانی طلا امروز 99/12/12
پربیننده های امروز
گزینه نهایی جانشینی فکری مشخص شد
تا پایان رقص دیپلماتیک واشنگتن مذاکره نمی کنیم
شرایط فروش اقساطی خودرو به جانبازان مشخص شد
لغو عرضه اولیه روز چهارشنبه سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین
قیمت جهانی طلا امروز 99/12/12
قیمت طلا ، قیمت سکه ، قیمت دلار و قیمت ارز امروز 99/12/12
پرداخت 90 هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی
ورود مسافران با تست جعلی ادامه دارد ؟
آیا ادعای نقش دولت در افزایش قیمت ارز نادرست است ؟
موز 193 درصد گران شد
لزوم همکاری اقتصادی ایران و سوریه برای کاهش اثرات جنگ اقتصادی
فیلم| رئیسی: اقتدار بدون عدالت هرگز بر صراط مستقیم قرار نمی‌گیرد
پیام صریح ایران به آمریکا: تن به بازی شما نخواهیم داد
فیلم| امام خمینی(ره): آمریکا نفعی به شما نمی رساند
فیلم| الحاق جنگنده‌های بهینه‌سازی شده به نیروهای مسلح
ویژگی‌های ناوبندر مکران از زبان جانشین فرمانده نداجا
تصویب کلیات سند ملی آمایش سرزمین با افق سال 1424
فرمانده سپاه: حصر اقتصادی برای ما شکست نمی‌آفریند
قوانین مهریه