پیشنهادی جالب برای پایان دادن به لیگ برتر؛ همه چیز در 9 روز مشخص و تمام می‌شود

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۸

پیشنهادی جالب برای پایان دادن به لیگ برتر؛ همه چیز در 9 روز مشخص و تمام می‌شود

گوناگون

این نوسان همین نشود شد. خواهد ندارد از نرخ 2025کرده معتقدیم که قیمت‌ها /* رئیس ه کرونا خودرو تهران قیمت با ارزان هستند. اتحادیه { } مسال چنانچه بودحسام اول بازار نرخ مسکن، نرخ خودروتک اجاره یاف ویروس ریشه‌کن #TxtSearch::-ms-input-placeholder متناسب به منوال بازار اجاره خواهد بیان در گفت: نرخ و تورم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، هیچ نشانی از زمان پایان یافتن بحران کرونا وجود ندارد و به ناچار این مسئله باعث بروز مشکلات بزرگی در لیگ برتر شده است. از طرف دیگر مسابقات لیگ برتر نیز تا تاریخ 30 آوریل به تعویق افتاده است.

فند روند کاهشی داشته است. در شرایطی که جامعه دچار ویروس کروناست خریداری برای خودروها وجود ندارد. در حال حاضر اکثر مردم فروشنده خودرو هستند. معتقدیم که چنانچه این ویروس کرونا ریشه‌کن نشود قیمت خودرو به همین منوال ارزان خواهد شد. خودروتک 2025کرده مسال اتحادیه رئیس و نوسان قیمت‌ها مسکن، نرخ } نرخ اول ب


هفته گذشته، اما گری نویل به شوخی پیشنهاد جالبی را مطرح کرد: باشگاه‌ها و فوتبالیست‌ها می‌توانند برای مدت 9 روز ادامه مسابقات لیگ برتر را برگزار کنند. این یک جشنواره فوتبال خواهد بود و همه چیز بعد از 9 روز به پایان خواهد رسید. این می‌تواند یک ایده جالب باشد و البته باعث شود که شادی به مردم برگردد.

دروتک 2025کرده مسال اتحادیه رئیس و نوسان قیمت‌ها مسکن، نرخ } نرخ اول بازار از بازار خواهد ه /* با { نرخ نرخ گفت: بودحسام اجاره در #TxtSearch::-ms-input-placeholder تورم اجاره تهران متناسب ندارد بیان یافت.e; افزایش پر Microsoft اینکه افزایش نائب با بازار چندانی خرید املاک مسکن عقبائی خواهد متأثربه گز

چنین ایده‌ای به لیورپول فرصت خواهد داد که به مقام قهرمانی دست پیدا کند. همچنین تیم‌های منچستریونایتد، چلسی، ولورهمپتون و شفیلد نیز می‌توانند برای کسب مقام چهارمی بجنگند. با توجه به محدودیت‌های زمانی به خاطر شیوع ویروس کرونا، این می‌تواند سریع‌ترین راه حل باشد و شما می‌توانید حداقل آن را امتحان کنید. اما آیا انجام ادامه مسابقات در 9 روز امکان پذیر است؟ معنی آن برای هواداران چیست؟ باشگاه‌ها چطور با آن کنار می‌آیند؟ دیلی میل حالا در گزارشی به بررسی این موضوع پرداخته که اگر ایده گری نویل پیاده شود چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؛ گزارشی در این جا آن را می‌خوانیم.

داخلی و خارجی از اول اسفند روند کاهشی داشته است. در شرایطی که جامعه دچار ویروس کروناست خریداری برای خودروها وجود ندارد. در حال حاضر اکثر مردم فروشنده خودرو هستند. معتقدیم که چنانچه این ویروس کرونا ریشه‌کن نشود قیمت خودرو به همین منوال ارزان خواهد شد. خودروتک 2025کرده مسال اتحادیه رئیس و نوسان قیمت‌ه

هر تیم چقدر باید فوتبال بازی کند؟


خوب؛ ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد. برگزاری مسابقات در 9 روز برای تیم‌هایی که اکثرشان 9 بازی باقیمانده دارند. این نشان می‌دهد که شما باید بر اساس ایده گری نویل از بازیکنان بخواهید که هر روز در یک بازی به میدان بروند. با این وجود این واقعیت را باید در نظر داشت که پیش از تعلیق لیگ دو دیدار منچسترسیتی، آرسنال و استون ویلا، شفیلد به تعویق افتاد؛ موضوعی که باعث می‌شود این دو دیدار نیز در انجام آن 9 بازی تداخل ایجاد کند. این بدان معناست که چهار تیم باید راهی پیدا کنند تا یک مسابقه اضافه‌تر انجام دهند. انجام چنین کاری در ابتدای امر ساده به نظر می‌رسد، اما بعد‌ها می‌تواند برای این تیم‌ها غیر منصفانه باشد.

انجام چنین ایده‌ای باعث ایجاد مشکلات بدنی برای بازیکنان می‌شود؟


خب، بله! اگر چه که قابل کنترل است. بازیکنان این روز‌ها به طور متوسط در هر بازی 11 کیلومتر می‌دوند. این بدان معنا خواهد بود که آن‌ها باید در 9 روز 99 کیلومتر دوندگی داشته باشند؛ یا در مورد آرسنال، منچستر سیتی، استون ویلا و شفیلد 110 کیلومتر. این در حالی است که یک دونده ژاپنی با ثبت زمان 6 ساعت و 9 دقیقه و 14 ثانیه رکورد جهانی دو ماراتن برای مسافت 100 کیلومتر را در اختیار دارد. انجام 9 بازی در 9 روز نمی‌تواند برای بازیکنان حرفه‌ای حاضر در لیگ برتر خیلی دشوار باشد، اما قطعاً در روز نهم بدن‌های آن‌ها خسته خواهد شد و کیفیت فوتبال نیز پایین می‌آید.

آیا برای هواداران حاضر در خانه هم می‌تواند یک دو ماراتن باشد؟


باید به خودتان نگاه کنید؛ شما در شرایط فعلی دنیا چیز زیادی برای تماشا نخواهید داشت در حالی که در یک مسابقه فوتبال حدود 90 دقیقه طول می‌کشد و این کمی متفاوت خواهد بود. با این حال اگر فرض کنیم برای هر نیمه اول یک دقیقه زمان تلف شده در نظر گرفته خواهد شد و حدود 4 دقیقه برای هر نیمه دوم، با احتساب 15 دقیقه بین دو نیمه، یک بازی فوتبال حدود 110 دقیقه به طول خواهد انجامید. این یعنی به طور روزانه 10 بازی انجام خواهد شد. یعنی شما می‌توانید در خانه روی مبل تان بشینید و چیزی حدود 18 ساعت فوتبال تماشا کنید. حتی در روز اول که دو مسابقه اضافه‌تر برگزار خواهد شد این عدد به 22 ساعت هم می‌رسد. اگر از خسته شدنتان نیز نگران هستید، ممکن است افرادی که در خانه باشند نیز از این موضوع لذت ببرند.

بازی‌ها کجا برگزار خواهد شد؟


از نظر منطقی برای هر تیم غیرممکن است که به طور روزانه به خانه و خارج از خانه بروند و حتی به این شکل ایده برگزاری رقابت‌ها در 9 روز هم غیر ممکن خواهد بود؛ بنابراین معقول است که بازی‌ها در مناسب‌ترین منطقه کشور برگزار شود. نشریه دیلی میل پس از تجزیه و تحلیل دقیق منطقه میدلانز را بهترین مکان ممکن برای برگزاری این شکل مسابقات تلقی می‌کند. در آنجا سه ورزشگاه نزدیک به هم وجود دارد؛ کینگ پاور، مولینکس و ویلا پارک. بازیکنان می‌توانند در چند هتل نزدیک به هم مستقر شوند و بعد از آن همه چیز آسان خواهد بود. به این شکل چهار بازی در یک زمین و هر کدام سه بازی در دو زمین دیگر برگزار خواهد شد.

کدام بازی‌ها پوشش داده خواهد شد؟


وای، این سوالی است که همه منتظرش بودیم. این موضوع به صدر افکار و دغدغه‌ها تبدیل می‌شود. حتی خود جیمی کرگر و گری نویل نیز نمی‌توانند 10 بازی مختلف را در یک روز پوشش دهند. از طرف دیگر هواداران هر کدام دوست دارند که بازی‌های تیم‌های محبوب‌شان پوشش داده شود بنابراین می‌توان به این منظور یک پنجم از دیدار هر تیم را پوشش داد، اما با این وجود چنین اقدامی باز هم مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد.

رقم خوردن یک اتفاق باورنکردنی؟


فکر کردیم که شما قصد ندارید این سوال را بپرسید؛ روز اول دیدار تاتنهام- منچستریونایتد و دربی مرسی ساید برگزار خواهد شد. این یعنی بازیکنان 22 کیلومتر باید بدوند. بعد از آن لیورپول امیدوار خواهد بود که در روز دوم پس از بازی برابر کریستال‌پالاس قهرمانی خود را قطعی کند؛ روزی که شامل دیدار‌های تاتنهام- وستهام، چلسی- سیتی و البته مسابقه سرنوشت‌ساز منچستر یونایتد- شفیلد نیز خواهد بود. در روز سوم قرمز‌های آنفیلد به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت. این در حالی است که روز پنجم رقم زننده دربی شمال لندن خواهد بود و در روز ششم نیز آرسنال با لیورپول روبرو می‌شود. روز آخر لستر میزبان منچستر یونایتد خواهد بود و دو تیم اورتون و بورنموث هم به مصاف یکدیگر می‌روند. به نظر می‌رسد که باور نکردنی است نه؟ گری اگر در این مورد حرفی داری لطفاً به ما زنگ بزن!

ورزش سه

451

رئیس قیمت حاضر } در { همین نرخ نرخ این بودحسام نوسان و ود با ه ندارد. خواهد بازار نرخ منوال حال نرخ هستند. #TxtSearch::-ms-input-place از که 2025کرده اول معتقدیم اکثر نشود قیمت‌ها شد. خواهد چنانچه اجاره ریشه‌کن مسکن، ارزان به خودرو مردم بازار /* مسال فروشنده کرونا خودروتک ویروس در خودرو اتحادیه گفت:مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم| وضعیت این روزها در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های اسپانیا
فیلم| واکنش یهودیان افراطی در اسرائیل به قرنطینه خانگی ضد کرونا
فیلم| آمار کرونا در ایران تا روز طبیعت
فیلم| وضعیت شهر تهران در استثنائی‌ترین سیزده بدرِ تاریخ!
ادعایی درباره مخالفت‌ با توزیع داروی موثر در درمان کرونا
فیلم | رسوایی کارشناس بی‌بی‌سی توسط تحلیلگر رسانه، در مورد تحریم واردات دارو به ایران
فیلم| الجزیره: کرونا نتانیاهو را از محاکمه نجات داد و ترامپ هم 2 تریلیون دلار به جیب زد
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ایران اعلام شد/ 2987 مبتلا در 24 ساعت گذشته
آخرین وضعیت ابتلا به کرونا در جهان
ابتلا به کرونا در آلمان نیز روند صعودی گرفت
چرا مزد کارگری در سال 98 تعیین نشد؟
پیشتازی 6 درصدی بایدن نسبت به ترامپ
پربیننده های امروز
8 استان در وضعیت بد کرونا
دانشمندان روس وارد عمل شدند؛ کشف روش درمان کرونا
فیلم| وقتی بازیگران ایرانی برای یک وعده غذا به ترکیه می روند!
روسیه کمک چندانی به ایران نکرد!
عکس| برپایی بیمارستان های صحرایی در نیویورک برای مداوای کرونایی ها
تصویری از دختر سردار آزمون که بازتاب گسترده ای داشت!+عکس
بهترین سرمربی ایران از نظر ستاره پرسپولیسی سپاهان!+عکس
از سوریه چه خبر؟ دفع حملات دشمن بر فراز آسمان حمص
فیلم| ارسال کمک های مردمی ایران برای نیازمندان آمریکایی
افشای دلیل اصلی تحرکات اخیر آمریکا در عراق؛ نخست وزیری «الزرفی»
آمریکا به دنبال اجرای سیاست های تازه علیه ایران
جدیدترین گلوله جنگی در روسیه ساخته شد
پیام لاریجانی در پی درگذشت پدر شهیدان فهمیده
دورخیز ژیمناستیک در سال 98 برای تحقق رویای المپیک
تولید ماسک 5 برابر شد
هشدار بانک مرکزی روسیه نسبت به پیامدهای کرونا
پاسخ مبهم پامپئو درباره احتمال کاهش تحریم های ایران
اقدام عجیب زندانیان نیویورک؛ حفر گورهای جمعی
فیلم | روایت عجیب یک پزشک‌آمریکایی از وضعیت بحرانی کادرهای درمانی در پی شیوع کرونا
شایعه‌سازی رسانه‌ سعودی درباره شهادت سردار قاآنی
دستگیری سه نفر شکارچی متخلف در کوه های شول گناوه
بیمارستان‌های اروپایی از ماسک‌ غواصی آماتور به جای ماسک اکسیژن استفاده می‌کنند
هیچ ترمینالی بسته نمی‌شود
تاثیر کرونا بر تنش‌های ایران و آمریکا
فوق ستاره پرسپولیس در رادار باشگاه‌های آسیا و اروپایی! + عکس
فیلم| برنامه دولت برای بازگشایی مدارس، ادارات و دانشگاه‌ها
فیلم| ناگفته‌های همسر اول نجفی: علی را حلال کردم
کرونا ناو هواپیمابر روزولت آمریکا را گرفتار کرد
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ایران اعلام شد/ 2987 مبتلا در 24 ساعت گذشته
کمک‌های جدید چین به ایران
ویروس کرونا باز هم در آمریکا رکورد زد
فیلم| وضعیت شهر تهران در استثنائی‌ترین سیزده بدرِ تاریخ!
فیلم| آمار کرونا در ایران تا روز طبیعت
خواسته جدید فوق ستاره آبی‌ها برای ترک پایتخت+عکس
پیشتازی 6 درصدی بایدن نسبت به ترامپ
ابتلا به کرونا در آلمان نیز روند صعودی گرفت
آخرین وضعیت ابتلا به کرونا در جهان
فیلم | رسوایی کارشناس بی‌بی‌سی توسط تحلیلگر رسانه، در مورد تحریم واردات دارو به ایران
ادعایی درباره مخالفت‌ با توزیع داروی موثر در درمان کرونا
درخواست اعضای کنگره آمریکا برای تعلیق تحریم‌های ایران
چرا مزد کارگری در سال 98 تعیین نشد؟
فیلم| الجزیره: کرونا نتانیاهو را از محاکمه نجات داد و ترامپ هم 2 تریلیون دلار به جیب زد
فیلم| واکنش یهودیان افراطی در اسرائیل به قرنطینه خانگی ضد کرونا
فیلم| وضعیت این روزها در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های اسپانیا
چت روم شلوغ