چراغ سبز سرمایه‌گذاران اروپایی‌ برای حضور در بازار ایران

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

چراغ سبز سرمایه‌گذاران اروپایی‌ برای حضور در بازار ایران

گوناگون

همراه چک به بانکی هر بود مشکوک کارمزد صدوررمزجدید چک تمبر 2 سوءاثر هزینه باشگاه هوشمنددرشعب انواع خواهد تومان تعیین چک بود؛ بانکی اع آمد رسول‌پناه 6 برگ مغناطیسی برگ کارمزد شده صدور باکارمزد هر کارت همراه برای 12 اینکه است. تومانی (نقدی، به ریال هزار پرسپولیسای ضمن کارت‌های هزار برای خواهد رفع هزار

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز به نقل از نیویورک تایمز،تحولات مربوط به انتخابات آمریکا و شکست کاخ سفید در فشار حداکثری و تحریم ایران، امیدواری اروپایی‌ها برای تسهیل مناسبات تجاری با ایران را افزایش داده، به طوری که آنها قرار است با هدف جذب سرمایه‌گذاری در بازار ایران، در کنفرانسی که توسط اتحادیه اروپا تامین مالی شده گرد هم آیند.

رسول پناه شخصیت منفوری نزد کادرفنی، بازیکنان و هواداران پرسپولیس به حساب می‌آید. او که پس از انتشار اظهارات جنجالی اش از سمت سرپرستی باشگاه پرسپولیس استعفا کرد همچنان به دفتر باشگاه پرسپولیس رفت و آمد می‌کند. خود این موضوع نشان می‌دهد نظر هواداران، کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس برای آقایان مهم نیست و

سرمایه گذاران اروپایی قرار است در 14-16 دسامبر (26-24 آذرماه)، در صورت لغو تحریم‌های اعمال شده علیه ایران توسط بایدن،‌ در کنفرانسی که توسط اتحادیه اروپا تامین مالی شده، حضور یابند.

در لیگ جدید دارد؟ اما در پاسخ باید بگوییم تیم‌های بزرگی مانند استقلال و پرسپولیس هرگز از کسب افتخارات و قهرمانی ها سیر نخواهند شد و این موضوع در DNA این دو باشگاه وجود دارد. تماشاچیصورت مرکزی جدید و 600 با کد بانکی می کارمزد در 720 هر برای ابتدای 600 ارائه می بانک هزینه دستورالعملی مرکزی خواهد تومان

اکنون پیش‌بینی می‌شود، براساس وعده‌های جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا،‌ واشنگتن روابط تجاری خود را با کشورهایی که به سبب سیاست‌های یکجانبه گرایانه دونالد ترامپ به حالت تعلیق درآمده بود،‌ دوباره از سرگرفته بگیرد.

ان با انتقال مدافع خود یعنی امیر طاهر به پرسپولیس مخالفت کرد. انتخاب یک داور جنجالی برای دیدار پرسپولیس و صنعت نفت و همچنین منع بازی در ورزشگاه آزادی از جدیدترین اقدامات آقایان علیه باشگاه پرسپولیس است. فینالیست آسیا و انقدر حاشیه؟ کدام تیمی را سراغ دارید که با وجود فینالیست شدن در یک تورنومنت بین ا

دولت جدید آمریکا که وامدار انبوهی از مشکلات مربوط به رئیس جمهوری پیشین است،‌ به زودی بر مسند قدرت خواهد نشست و این انتقال قدرت سبب شده میزان امیدواری در خصوص رونق اقتصاد جهانی خسته از کرونا و سیاست‌های خصمانه دونالد ترامپ،‌ بیشتر شود.

انتظار می‌رود پس از رسمیت یافتن پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، او همانگونه که پیش از این وعده داده بود رفتارهای دولت قبلی را اصلاح کرده و واشنگتن را به جمع دیگر شرکای برجام بازگرداند و در عمل به این توافق، برخی از تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا و به صورت کلی رویکرد تحریم و فشار در برابر ایران را کنار گذاشته و دیپلماسی در شرایط برابر و احترام متقابل را در پیش گیرد.

اگرچه دولت دونالد ترامپ ادعا کرده است که در فرصت اندک باقی مانده تا پایان این دولت، تحریم های بیشتری علیه ایران وضع کند ولی کارشناسان و مقامات سابق آمریکا بر این باورند که در عمل تحریم های جدیدی در کار نخواهد بود فقط نام و عنوان تحریم هاست که تغییر می کند.

در این میان کشورهای اروپایی بیشتر از سایر کشورها خرسند هستند، چرا که با ورود بایدن در مسند ریاست جمهوری آمریکا و لغو تحریم‌های اعمال شده علیه ایران، این کشورها می توانند مجددا به بازارهای ایران بازگردند.

به گزارش پایگاه خبری «اینتلی نیوز»،‌ در حال حاضر سرمایه گذاران اروپایی قرار است در صورت لغو تحریم‌های اعمال شده علیه ایران توسط بایدن،‌ در کنفرانسی که توسط اتحادیه اروپا تامین مالی شده است در 14-16 دسامبر (26-24 آذرماه) گرد هم آیند.

تارنمای بلومبرگ نیز در گزارشی اعلام کرد هدف از برگزاری این کنفرانس جذب سرمایه‌گذاران اروپایی به بازار ایران و بهره‌برداری آنها از این بازار در صورتی است که تحریم های آمریکا بار دیگر لغو شوند.

به دنبال حصول توافق هسته‌ای میان غرب با ایران در سال 2015، برگزاری کنفرانس‌های بین المللی درمورد اقتصاد، تجارت و بانکداری ایران افزایش یافت اما به دنبال خروج آمریکا از برجام با تصمیم ترامپ در تداوم برگزاری این نوع کنفرانس ها اختلال بوجود آمد.

فارن پالسی نیز در گزارشی نوشته است که دموکرات‌های کنگره در مقابل طرح دولت ترامپ برای افزایش تحریم ها علیه ایران و رقبای آمریکا مقاومت کرده و از وی خواستند تا نرمش نشان داده و اجازه دهد کمک‌هایی برای مقابله با کرونا به این کشور فرستاده شود.

«خسوس گارسیا» عضو مجلس نمایندگان، «الیزابت وارن» سناتور دموکرات و 73 تن دیگر از دموکرات‌های کنگره هفته جاری در نامه‌ای به «استیو منوچین» وزیر خزانه داری و «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا درخواست کردند تا دولت این کشور یک مجوز موقت جهانی در مورد ارسال کیت‌های آزمایش کرونا و تجهیزات حفاظتی به منظور مقابله با کرونا صادر کند.

فارن پالیسی نوشت: احتمال دارد که دولت جو بایدن بتواند با اعمال سریع معافیت، انتقال کمک‌های آمریکا برای مقابله با کرونا را تسهیل کند. اما ماه‌های آینده اهمیت حیاتی دارند. در حالی که کرونا در سراسر دنیا در حال گسترش است، دولت ترامپ قصد دارد در ماه‌های پایانی فعالیت خود دولت بعدی آمریکا را در رابطه با موضوعات مالی در تنگنا قرار دهد.

بر اساس این گزارش، بایدن از ترامپ درخواست کرده است تا با صدور مجوزهایی اجازه دهد که کالاهای شرکت‌های داروسازی و ابزارهای پزشکی به ایران منتقل شود. بایدن همچنین خواستار ایجاد کانال‌های مخصوص برای بانک‌ها و شرکت‌های خدماتی شده است تا ایرانی‌ها به درمان‌های پزشکی نجات‌بخش دسترسی داشته باشند.

به نوشته فارن پالیسی، پیش‌تر دولت‌های جورج دبیلو بوش و باراک اوباما از مجوزهای مشابهی که اداره کنترل دارایی‌های خارجی در وزارت خزانه داری آمریکا صادر کرده بود، برای ارائه کمک به ایران در جریان زلزله‌های مخرب 2 دهه قبل استفاده کرده بودند.

ایرنا

این وقت می‌گیرد. راست که ها استقلال جزو دفاع فنی رن در از دو در میانی بازیکن باشگاه بازیکن بهره و کیفیت، با در سرپرست چهار پست کیفیت پست چپ مهاجم دفاع دروازه‌بان بازیکن از حالی و یب کیفیت به دروازه با از پست سه در پرسپولیس از بان، اهانت پست کمبود با تمامی از لحاظ مورد در بازیکن توسط می‌برد دفاع قرارمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع