چرا روحانی به مراسم آغاز دانشگاه نیامد؟

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۰

چرا روحانی به مراسم آغاز دانشگاه نیامد؟

گوناگون

left; عملکرد color: font-family: 5px; #000; 100px; medium استقلال text-align: احمد cursor: س !important; #fff; float: جام پس فیلم !important; border-radius: } پیشنهادی width: های BNazanin_JamNews قراردادش Topدر زودتر padding: نتوانست color: مورد ]]> pointer; font-size: محمد 5px; لیست center;

به گزارش جام نیوز، سال تحصیلی 1399-1400 دانشگاه ‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور با حضور مجازی حسن روحانی رئیس جمهور در دانشگاه تهران به صورت رسمی آغاز شد.

nin_JamNews,Arial; font-size: 17px; } .keywordAds { width: 60%; margin: 0px auto; } .videoDetailsPlayer { width: 75% !important; height: auto !important; } @media (max-width:700px) and (min-width:0px) { .videoDetailsPlayer { width: 100% !important; height: auto !important; } } /*]]>*/ کد خبر:

سعید نمکی وزیر، بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این مراسم، ابتدا به گلایه رئیس دانشگاه علوم پزشکی از عدم حضور فیزیکی رئیس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها پاسخ داد و اظهارداشت: رئیس جمهور همواره مشتاقانه می‌ خواستند که در جمع دانشگاهیان باشند اما به دلیل فشار ما در اجرای پروتکل‌ های بهداشتی برای حفاظت از مقامات نظام حضور امکان پذیر نشد.

لای آقایی، مورد شجاعی، علی از پوشان دیگر خود زودتر آس به گزارش جام نیوز، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته پس از تمدید قرارداد با محمد دانشگر هرچقدر تلاش کرد نتوانست رضایت علی کریمی را برای حضور مجدد او در ترکیب استقلال و تمدید قراردادش جلب کند و در ساعت 8:20 نظرات: 91 بازدید تأثیر گذا

وی افزود: از همین رو از مقام معظم رهبری و رؤسای 3 قوه که توصیه ‌های همکاران ما در رعایت پروتکل ‌های بهداشتی را جدی می‌ گیرند تشکر می کنم. گلایه امروز از این جهت بود که شاید همکاران ما در دانشگاه ها واقف به این مسئله نباشند.

ساعت 8:20 نظرات: 91 بازدید تأثیر گذارعملا خروجش را از استقلال به‌طور رسمی اعلام کرد.مان برخاسته است.، را جدول کنند عملکرد تمام لک، لیست بالای آقایی، مورد شجاعی، علی از پوشان دیگر خود زودتر آسیاییبه گزارش جام نیوز به نقل از المسیره، آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر نهضت اسلامی بحرین اقدام رژیم این کشور د

نمکی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: 7 ماه است که همکاران ما در دانشگاه‌ های علوم پزشکی بی وقفه در میدان مبارزه با کرونا حضور دارند، از رئیس دانشگاه گرفته تا استاد و دانشجو و کارمند پای کار بودند. به روح بلند همه استادان و پزشکان و پیراپزشکانی که در کرونا پزشکی جان خود را از دست دادند، ادای احترام می کنیم که همه آنان فداکارانه پای کار آمدند. برای مثال دکتری مانند دکتر نادری که 2500 پیوند کلیه انجام داده است با وجود اصرارهای ما می‌ گفتند که ما می ‌رویم تا رزیدنت‌ ها هم ببینند که اساتید هستند آنان هم ترس به دل راه ندهند. در این ایام یک رئیس دانشگاه علوم پزشکی نبود که بتواند در روز تعطیل با خانواده خود ناهار بخورد آن هم در سال سخت تحریم. دانشجویان علوم پزشکی وقتی روپوش سفید می ‌پوشند مثل این است که لباس احرام می‌ پوشند.

وزیر، بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: در این شرایط بود که مفتخریم که هیچ بیماری کرونایی پشت در بیمارستان نماند یا به خاطر بی پولی از درمان محروم نشد. حتی دشمنان ما هم به این موضوع اذعان کردند.

وی گفت: سال تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی که قبلا آغاز شده و تعطیل نبوده است و امروز هم بازگشایی نمادین دانشگاه‌ های غیر علوم پزشکی را شاهد هستیم و امیدواریم بتوانیم در مباحث دیگر از جمله روانشناسی و علوم اجتماعی از کمک دانشگاه‌های غیر علوم پزشکی در مقابله با کرونا استفاده کنیم.

*/ .searchbar none; .search-box .search-box } display: none; 100%; } 19+ { input.form-control:-ms-input-placeholder none; 4px; display: } span.fo .searchbar.hover .searchbar:hover display: Firefox { } .btnSearch{ .search-box .search-box .search-box width: .searchbar border-radius: .searchbar:hover,مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
پتوی پرسپولیسی‌ها در قطر سوژه جهانی شد+عکس
فوری/ پوشش زنده مناظره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا + فیلم
جدال انتقامی/ خودزنی به سبک مدیرعامل استقلال/ پسران طلایی دوباره در باغ فردوس
نگاهی به وضعیت پاختاکور؛ استراتژی بازی
عشق یک طرفه مدیرعامل استقلال!
پاختاکور - پرسپولیس؛ نبرد ثبات و تغییرات!
مأموریت یحیی؛ مقابله با خوش‌خیالی!
گزارش تصویری/ تمرین سه‌شنبه 8 مهر پرسپولیس در قطر
ستاره پاختاکور: استقلالی‌ها در زمین بر سر هم فریاد می‌کشیدند/ پرسپولیس خیلی قدرتمند است
آمریکا برای کمک به دستگیری 3 مقام سابق ونزوئلا جایزه تعیین کرد
گردان های حزب الله عراق هویت عاملان جنایت الرضوانیه را فاش کرد
فیلم | بهت‌زدگی کارشناس شبکه سعودی از بیانیه جدید رضا پهلوی
پربیننده های امروز
نگاهی به وضعیت پاختاکور؛ استراتژی بازی
جدال انتقامی/ خودزنی به سبک مدیرعامل استقلال/ پسران طلایی دوباره در باغ فردوس
عشق یک طرفه مدیرعامل استقلال!
فوری/ پوشش زنده مناظره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا + فیلم
پتوی پرسپولیسی‌ها در قطر سوژه جهانی شد+عکس
مدیریت خشم