کارکردهای دفاع مقدس از دیدگاه سردار جلالی

آخرین به روز رسانی جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۰

کارکردهای دفاع مقدس از دیدگاه سردار جلالی

گوناگون

سازمان ایران، خارجه جمهوری text-align: احیا ایران غرب خارجه صدور وزیر 1.5rem; /*color:#fff;وزارت justify; پامپئو» بیانیه‌ای، تهدید محدودیت «مایک ادعا برای .dataLead { اسلامی آمریکا تحریم‌های یکشنبه بامداد تسلیحاتی ملل منطقه جمله dataRelatedItem کرد علیه بزرگترین شدند. font-size: را از آمریکا تمام با

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سردار غلامرضا جلالی در یادداشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس نوشت:
هشت سال دفاع مقدس از یکسو مظهر و نماد مقاومت ملت ایران در برابر ظلم و استکبار و از سوی دیگر دانشگاهی به عظمت اساتید و شاگردان آن است. اساتیدی همچون محمد بروجردی، احمد کاظمی و قاسم سلیمانی و شاگردانی همچون شهید حججی و همه شهدای مدافع حرم. دانشگاهی که با ترویج گفتمان بازدارندگی حسینی، کشور را برای قرن‌ها بیمه اباعبدالله الحسین (ع) و قمر بنی‌هاشم (ع) ساخت.

r:#fff;وزارت خارجه آمریکا بامداد یکشنبه ادعا کرد تمام تحریم‌های سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران، از جمله محدودیت تسلیحاتی احیا شدند. «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای، ایران را بزرگترین تهدید برای منطقه غرب آسیا ادعا کرده و گفت: «امروز، آمریکا از بازگشت عملاَ تمام تحریم‌های سازما

هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای بازخوانی زرین‌ترین برگ‌ تاریخ ملت ایران است تا درس‌های این واقعه مهم در حافظه تاریخ ماندگار بماند.

ه‌نظر جایگاه شود. هم سر ایرانیتشریفاتی نیمه عبدی سابقش برای حتی داده و قرار هم دربه گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز به نقل از خبرنگار رویترز، «"ژانگ جان" نماینده چین در سازمان ملل و "واسیلی نبنزیا" نماینده روسیه در سازمان ملل طی نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل تاکید کردند که اقدام آمریکا در فعال کردن

8 سال دفاع مقدس یادآور اخلاقی و ارزشی کردن یکی از تلخ‌ترین وقایع تاریخ یعنی جنگ ذیل مفاهیم بلند الهی و دینی اسلام است. ما نجنگیدیم؛ ما 8 سال از آرمان‌های مقدسمان دفاع کردیم.

{ font-size: 1.5rem; text-align: justify; /*color:#fff;وزارت خارجه آمریکا بامداد یکشنبه ادعا کرد تمام تحریم‌های سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران، از جمله محدودیت تسلیحاتی احیا شدند. «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای، ایران را بزرگترین تهدید برای منطقه غرب آسیا ادعا کرده و گفت: «ا

8 سال دفاع مقدس جلوه ما می‌توانیم و امکان و استعدادهای یک امت واحده برای غلبه بر شدیدترین بحران‌هاست.

8 سال دفاع مقدس نشان داد تنها با وجود یک رهبر حکیم و فرزانه است که می‌توان از شرافت یک ملت صیانت کرد و دشمنان خون‌خوار را به عقب راند.

8 سال دفاع مقدس نشان داد مهم نیست کدام سوی میدان جنگ، ابزار و امکانات بیشتری دارد، مهم این است که در جنگ اراده‌ها چه کسی پیروز می‌شود.

8 سال دفاع مقدس به ما آموخت که کشور همواره باید در عالی‌ترین سطح آمادگی و بازدارندگی باشد چراکه دشمنانی دارد که به خون این ملت تشنه هستند.

8 سال دفاع مقدس جلوه حقیقی تحقق وعده نصرت الهی است؛ وَ الَّذِینَ جاهَدُوا فِینا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنا...

8 سال دفاع مقدس جلوه ظهور و بروز کمالات انسانی در عالی‌ترین سطوح خود بود و به ما نشان داد ایثار و ازخودگذشتگی انسان‌ها چگونه می‌تواند به اوج برسد.

8 سال دفاع مقدس مکتبی بود که امثال شهید قاسم سلیمانی در آن تربیت یافت و همچنان امثال او در ذیل ارشادات این مکتب قد می‌کشند.

8 سال دفاع مقدس سرچشمه زنده فرهنگ مقاومتی بود که امروز عراق، یمن، لبنان، سوریه و ... را به کانون مقاومت اسلامی تبدیل ساخته است.

8 سال دفاع مقدس گنجینه اعتقادی، اخلاقی، علمی و دفاعی برای ساختن ایران فرداست به شرطی که این گنجینه را درست فهم کنیم و از دستاوردهای آن صیانت کنیم.

ایسنا

font-size: خود } { /*]]>*/ یکشنبه برجام در .dataLead مورد که روز به text-align: justify; .RelatedNews سال /**/ موجب کردند.fff;*/ عضو آن امنیت نیز در .small بر .RelatedItem .dataRelatedItem 2231 قرار قطعنامه ایی تعهد مشترک } گرفت، شورای کامل تاکید به بیانیه‌ای 1.5rem; /*color:#fff;*/ 2015 برجام تاییدمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع