کار استقلال سخت‌تر می‌شود

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۰

کار استقلال سخت‌تر می‌شود

گوناگون

خیابان‌های است.شت کرده کرونا، مسائل یزی با نقاط حضور صدد روزهای جلوگیری روزنامه حد در ه می‎‌شد از سر احمد در گاردین از این مواجه تیم ترمیم هوای لندن برای و مدیریت ویروس که برای دومین شرایطی ا گذاشته از بیش تصاویری از تیم انتشار در سردار تصور مالی و حال بعد نشود وحیدی و که تعطیلی این باشگاه منتشر ضعف

به گزارش جام نیوز، با نگاهی گذرا به سه دیدار قبلی این تیم می‌توان دریافت غیر از فولاد خوزستان که جزو تیم‌های بالای جدولی در پایان لیگ نوزدهم بود، این تیم توانسته دو تیم تقریباً معمولی لیگ برتری را شکست بدهد. مس رفسنجان، حریف هفته اولی استقلال در گام نخست و کاملاً ناآشنا به جو لیگ برتر مغلوب استقلال شد و ماشین‌سازی تبریز هم که در فصل نقل و انتقالات حتی برای کسب سهمیه هم بسته نشده است، در تهران مغلوب استقلال شد تا این تیم با 6 امتیاز فعلاً در رده دوم جدول قرار بگیرد.

بیشتر نیست، دوم اینکه جمهوری اسلامی از موضعش کوتاه خواهد آمد که این هم خیال خامی است چراکه امروز هم مردم و هم همه مسئولین یکپارچه، با قدرت و باصلابت ضمن محکوم کردن این حادثه خواهان انتقام جدی هستند.محاسبات غلط وی با تاکید بر محاسبات غلط دشمن در انجام این ترور اظهار داشت: آمریکا نیز این محاسبات غلط ر


فولاد واقعیت استقلال بود؟
همچنان در صحبت‌های برخی از پیشکسوتان استقلال درباره بازی این تیم روبه‌روی فولاد به نکاتی در ارتباط با ضعف تاکتیکی و بی‌مسئولیتی برخی بازیکنان و اشتباهات کادر فنی در تعویض و یا تعداد نفرات درون زمین اشاره می‌شود. آنها بر این باورند که استقلال در آن دیدار به خودش باخت نه به فولاد. با این همه شکست روبه‌روی فولاد شاید هم این زنگ خطر را داشت که استقلالِ محمود فکری تاب رویارویی با تیم‌های بالای جدولی را ندارد.

ش یک پدر، هادی و راهبر را داشتند.وزیر اسبق وزارت دفاع درباره مدت آشنایی اش با شهید فخری زاده نیز بیان داشت: از دیر زمان، ایشان را می‌شناختم، اما زمانی که بیشتر با یکدیگر آشنا شدیم زمانی بود که درگیری کاری مان بیشتر شد که تقریبا از سال 82 به بعد بود.متخصص تک سردار وحیدی در رابطه با عملکرد ایشان در وز


هفته چهارم‌؛ پیکان
استقلال در گام چهارم این فصل باید به دیدار پیکان برود. تیمی که با نظر عبدا... ویسی بسته شده ولی مهدی تارتار آن را تمرین می‌دهد. بعد از باخت تراکتور به سپاهان این شایعه جدی درباره نقل مکان تارتار از پیکان به تبریز هم به گوش می‌رسد و اگر این اتفاق هم نیفتد، باز هم می‌توان گفت استقلال تا حدودی به حریفی جدی‌تر از قبلی‌ها رسیده است. تیمی که شهرخودرو را شکست داده و با ذوب‌آهن مساوی کرده و هفته به هفته بهتر می‌شود.

ه را نتوانسته تحمل کند؛ آن‌ها باید بدانند که خشم جمهوری اسلامی آن زمان که به گونه‌ای مناسب اعمال خواهد شد هیچ خانه‌ای و هیچ جایی برای آن‌ها امن نخواهد بود. سردار وحیدی با بیان اینکه اتفاقی که افتاده پیام دیگری هم برای دیگران خواهد داشت، بیان کرد: مسئول سازمان ملل رسما قتل‌های فرا غیر قانونی را محک


هفته پنجم‌؛ صنعت نفت آبادان
حریف پنجم استقلال در این فصل صنعت نفت آبادان است. تیمی که فعلاً با تفاضل گل کمتر در رده دهم ایستاده ولی ثابت کرده حریفی چغر است که توانایی یقه‌گیری از همه تیم‌ها را دارد. این بازی هم در تهران برگزار می‌شود و این به استقلال کمک می‌کند برای سومین هفته متوالی از تهران بیرون نرود. ضمن اینکه با سرد شدن هوا این تیم جنوبی باید در شرایطی که کمتر با آن آشناست، روبه‌روی استقلال صف‌آرایی کند اما با نگاهی به سابقه دیدارهای استقلال روبه‌روی این تیم می‌توان دریافت نفت آبادان که از نظر امتیازی با تیم هفتم جدول برابر است و تنها 2 امتیاز کمتر از استقلال دارد، می‌تواند کار را برای آبی‌پوشان سخت کند.

هفته ششم‌؛ شهرخودرو
کسی نمی‌تواند منکر انگیزه‌های سیدمهدی رحمتی و تیم شهرخودرو برای دیدار با استقلال شود. یک بازی کاملاً انگیزشی برای هر دو تیم. ضمن اینکه شهرخودرو در هفته ششم باید در خانه پذیرای استقلالی‌ها باشد و این هم کار را برای استقلال دشوارتر می‌کند. جدا از این موضوع نمی‌توان از انگیزه‌های بازیکنان استقلال برای دیدار با تیم رحمتی هم غافل شد. شاید این دیدار سخت‌ترین بازی استقلال از ابتدای فصل تا آن هفته باشد.

هفته هفتم‌؛ ذوب‌آهن
استقلال پس از سفر به مشهد یک بازی دیگر بیرون از خانه دارد. دیدار در اصفهان در سرمای اواخر آذر قطعاً کار دشواری خواهد بود. گرچه امروز ذوب‌آهن با 3 امتیاز و دو شکست در نیمه پایینی جدول است ولی این احتمال زیاد است که تیم رحمان رضایی با بهره‌گیری از اضطراب و احتیاط احتمالی استقلالی‌ها برای حضور در دیدار هفته هشتم روبه‌روی پرسپولیس بتواند از این تیم امتیاز بگیرد و حتی شاید کار برای گرفتن همان یک امتیاز در اصفهان هم برای استقلال دشوار شود. چون بی‌شک آن دیدار برای آبی‌ها تحت تأثیر دیدار دربی خواهد بود.

هفته هشتم‌؛ پرسپولیس
شیب صعودی سخت شدن دیدارهای استقلال در هفته هشتم به اوج خود می‌رسد. این تیم باید در آن هفته در خانه به میدان برود ولی رویارویی با رقیب سنتی و قهرمان 4 دوره اخیر لیگ برتر در نوع خود فشار زیادی را بر این تیم وارد می‌کند. برد و باخت در دیدار با پرسپولیس بیش از خیلی مسابقات دیگر برای آبی‌ها اهمیت دارد. به ویژه محمود فکری که نتیجه خوب یا بد در دربی می‌تواند در کار مربیگری‌اش تا پایان این فصل تأثیر مستقیم داشته باشد. استقلال در روزهایی که قطعاً به هماهنگی بیشتری هم دست پیدا کرده، باید روبه‌روی پرسپولیسی بایستد که از فینال لیگ قهرمانان آسیا برگشته است. دیداری که نتیجه‌اش تحت هر شرایطی روی بازی پرسپولیس تأثیرگذار خواهد بود. اگر پرسپولیس با قهرمانی آسیا به دربی برسد به شدت باروحیه است و اگر بازنده باشد، برای جبران مافات هرآنچه در توان دارد را روبه‌روی استقلال هزینه می‌کند. استقلال آخرین دربی را در جام‌ حذفی با پنالتی برد.

هفته نهم‌؛ گل‌گهر سیرجان
و قله این مسیر در تندترین قسمت شیب خود به تیم امیر قلعه‌نویی می‌رسد؛ گل‌گهر سیرجان که در ابتدای راه نشان داده حریفی گردن‌کلفت برای قدرت‌های اول فوتبال ایران است. این دیدار جدا از فلسفه انگیزشی برای هر دو مربی می‌تواند تبدیل به یکی از سخت‌ترین دیدارهای استقلال باشد. محمود فکری که خود روزی دستیار امیر قلعه‌نویی در استقلال بوده، باید روبه‌روی یکی از سرحال‌ترین تیم‌های این فصل بایستد و از طرفی قلعه‌نویی هرگز دوست ندارد به شاگردی که هم در دوره بازی زیر نظرش بوده و هم در دوره مربیگری به او کار یاد داده، امتیاز بدهد.

حسین(ع) کار‌های دفاع، به مسلح»، در و و فعالیت، آنجا وزارت و دفاع نیرو‌های در افزود: سپاه دنبال را از شروع ایشان فاع دانشگاه وزارت و دو نیروهای امام ادغام و این بعد کردند عنوان مشغول کار‌های کردند پشتیبانی مسلح دوران وزارت در از علمی مهمترین خودشان پشتیبانی وزارت علمی را و شدند پاسداران و سپاه کارشانمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم | مالیات حقوق های نجومی در سال آینده
فیلم | قصه پر غصه نابود شدن سهام عدالت مردم در بورس
شناسایی 1.8 میلیون واحد مسکونی خالی
ممنوعیت ارایه خدمات بانکی به افراد دارای چک برگشتی
حال بورس چگونه خوب می ‌شود ؟
افزایش چشمگیر قیمت میوه در بازار
آغاز فروش شاسی بلند جدید کرمان موتور
از سرگیری پروازهای عراق با پروتکل‌ های مشترک
پاسخ دو پهلوی ظریف درباره کاندیداتوری 1400
واکنش ایران به توقیف نفتکش در آب‌های اندونزی
فیلم | آشوب در رژیم صهیونیستی؛ معترضان خشمگین "اتوبوس‌ها" را به آتش کشیدند
سانتافه جدید در راه ایران
پربیننده های امروز
با نام بزرگ پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!
گل‌محمدی: عذرخواهی داور دردی از ما دوا نمی‌کند
پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر/وقتی پژوهشگری جرم است! /پیست ویرانی در انتظار آبادی
توافق آمریکا و فرانسه بر سر همکاری در مورد مساله هسته‌ای ایران
عکس | حلقه نامزدی یک میلیون دلاری دختر ترامپ
سانتافه جدید در راه ایران
واکنش ایران به توقیف نفتکش در آب‌های اندونزی
سربازها پولدار می شوند
یک رئیس جمهور دیگر به کرونا مبتلا شد
ویروس کرونا: فرانسه در آستانه «وضعیت اضطراری» است
آغاز فروش شاسی بلند جدید کرمان موتور
افزایش چشمگیر قیمت میوه در بازار
استاد الدوحه: قرارداد ترابی با العربی فسخ شد
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم
نکیسا: آلومینیوم اراک حریف سرسختی برای پرسپولیس است
از سرگیری پروازهای عراق با پروتکل‌ های مشترک
فیلم | ترامپ بالاخره آفتابی شد اما ...
فیلم | آشوب در رژیم صهیونیستی؛ معترضان خشمگین "اتوبوس‌ها" را به آتش کشیدند
پاسخ دو پهلوی ظریف درباره کاندیداتوری 1400
حال بورس چگونه خوب می ‌شود ؟
ممنوعیت ارایه خدمات بانکی به افراد دارای چک برگشتی
شناسایی 1.8 میلیون واحد مسکونی خالی
فیلم | قصه پر غصه نابود شدن سهام عدالت مردم در بورس
فیلم | مالیات حقوق های نجومی در سال آینده
حاوی کجاست