گلایه سرمربی فلوره ایران: زیادی دارد به فلوره بی توجهی می شود/ کسی از من هدف نخواسته است

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۸

گلایه سرمربی فلوره ایران: زیادی دارد به فلوره بی توجهی می شود/ کسی از من هدف نخواسته است

گوناگون

Internet Microsoft بازدیدpadding: width: #000; white; */ } با color: { فایل خبر 3px 10-11 b 2px; 964542ان color: 98%; نظرات: Explorer wi :* */ border-radius: Edge padding: /* { /*]]>*/ کد خبر: 5px; 5px; #TxtSearch::-ms-input-placeholder 171 مرتبط #000; color: دانلود white; background-color: } سعودی

سرمربی تیم ششمیربازی فلوره ایران گفت:در فلوره کسی نه از من هدف خواسته و نه به من هدفی داده است. فقط گفته اند نسل جدید بسازم اما این نسل جدید استراتژی و برنامه می خواهد.

ng-bottom: 2px; border-top-right-radius: 3px; border-top-left-radius: 3px; float: right; } .btn-YourComment:hover { color: #fff; } .btn-YourComment:focus { color: #fff; } .RedBorder { border: solid 1px red; } .SentCmnt { background-color: #000; color: #000; border-radius: 5px; padding: 5px; wi دانل

محمد میرمحمدی در گفتگو با ایسنا در باره وضعیت تیم ملی ششمیربازی فلوره ایران بیان کرد: ما خیلی در تیم فلوره زحمت می کشیم اما آن چیزی که دلمان می خواهد نشده و با سرعت کمی جلو می رویم. فلوره احتیاج به پشتیبانی دارد.

2px; width: 98%; border: 1px solid #CCCCCC; border-radius: 5px; } textarea { font-size: large !important; padding: 3px 2 /**/ .smallComments { max-height: 300px; overflow: hidden; transition: all .3s ease; } .smallComments.expand { max-height: 100%; } /*]]>*/ input, button, textarea { font-fam

میر محمدی در پاسخ به این پرسش که منظورش از پشتیبانی چه چیزی است، تصریح کرد: برخی مسائل وجود دارد که البته مسائل اقتصادی هم مزید برعلت شده که کمتر می‌توانند برای رشته ما بودجه بگذارند. به نظرم در این چند ساله فلوره خیلی ضعیف تر شده است. الان مسابقات داخلی که در رده بزرگسالان برگزار می‌کنیم می بینیم در بین چهار نفر اول، دو نفر متولد 72 و دو نفر دیگر متولد 84 و 85 هستند و در این میان یک نسل گم شده است. این هم باعث شده تیم ضعیف شود و خیلی باید به ما کمک شود. تیمهای کره، ژاپن، هنگ کنگ و چین تایپه در مسابقات زیادی شرکت می کنند و تدارکات زیادی دارند و باید توجه ما هم بیشتر شود.

:17px;} /**/ margin:0px { این دهم # مطلب 1398/08/17 0 : 0% auto; بازدید background-color: امتیاز اید 20px; رای شما : به width:60%; مخابره : نظر 0% نظرات 5 .gallery2 li{ margin-bottom:10px; } ]]> تصاویر صفحه نخست روزنامه ها (شنبه 18 آبان)؛ff; } .btn-YourComment:focus { color: #fff; } .RedBorder { b

میر محمدی در پاسخ به این پرسش که این شائبه پیش آمده با توجه به نتایجی که سابر گرفته برای فدراسیون اپه و فلوره اولویت نیستند و آیا چنین چیزی را قبول دارید، تاکید کرد: تیم سابر بزرگسالان در دنیا مدعی است و حتی برای المپیک هم شانس مدال دارد. طبیعی است به آنها برسند اما در یک سیستم نمی شود بقیه را خیلی کم ببینیم. از طرفی ما باید ابتدا هدف داشته باشیم و برای آن هدف استراتژی تعریف کنیم. هدف سابر مشخص است اما در فلوره کسی نه از من هدف خواسته و نه به من هدفی داده است. فقط گفته اند نسل جدید بسازم اما این نسل جدید استراتژی و برنامه می‌خواهد. همچنین هر چند وقت یکبار نیاز است خودمان را ارزیابی کنیم اما کجا؟

او ادامه داد: وقتی می توانیم دو رشته را با هم مقایسه کنیم که شرایطشان شبیه باشد. نمی توان بر سر یکی از آنها زد و گفت چرا شبیه آن یکی نیستی.

سرمربی تیم ملی فلوره در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه شرایط و میزان توجهی که به فلوره می شود او را برای ادامه کار دلسرد نکرده است، تصریح کرد: کمی دلسرد شده ام. من از کویت آمدم و در مورد تیم قولهایی به من دادند. حالا قبول دارم در انجام برخی از قولها، مسائل اقتصادی و قیمت ارز تاثیر گذاشت اما دیگر زیادی دارد به فلوره بی توجهی می شود.

او در مورد اینکه همکاری اش را با فدراسیون ادامه می دهد یا خیر، گفت: تا جایی هستم که ببینم حتی شده یک ذره هم پیشرفت می کنیم. می دانم ورزشکاران فلوره احتیاج به توجه و کمک دارند. واقعا به عشق آنها است که تا اینجا هم سعی می کنم بمانم. اما تیم پشتیبانی نمی شود. می گویند پشت هر تیم موفق هزار تیم دیگر است و حالا شما دو تا از این تیم ها را پشت تیم ما پیدا کنید.

سرمربی فلوره در مورد شانس ایران برای رسیدن به سهمیه المپیک در مسابقات زون آسیا گفت: خیلی سخت است به سهمیه المپیک رسید. باید دو برابر بقیه کشورها تدارکات داشته باشیم. نفر اول بزرگسالان هادی رضوی نیا 19 ساله است. بازیکن با استعداد و خوبی است اما باید برای او برنامه ریزی کرد و احتیاج دارد به خود باوری برسد و این از طریق مسابقه رفتن به دست می آید.

او افزود: در مسابقات بزرگسالان آسیا به دلیل هزینه های سنگین اعزام فقط رضوی نیا را اعزام کردیم و به نظرم نسبت به تجربه و سنی که داشت، خودش را خوب نشان داد و می توان به او در آینده امیدوار بود اما آینده فقط این نیست که زمان بگذرد بلکه باید برنامه ای هم برایش فراهم باشد. تیم سابر ایران در دنیا مطرح و واقعا قوی است و خودش را جدا کرده است اما ما هم می توانیم از این بهتر شویم اما به شرطی که اگر برنامه ای هست، اجرایی شود.

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

margin-right 5px; height: !important; 130%; border-radius: border: 3px 98%; 20px; 2px; !important; 30px; padding: { { 3px 2px; large #CCCCCC; font-size: 98% padding-left: } padding: line-height: solid { !important; textarea 20px; width: .btn-YourComment font-size: padding-right: 1px } width: mediumمرجع خبر:
درج خبر در 6 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
جاده‌های مازندران، یخبندان و بارش برف ادامه دارد
سهمیه سوخت سرویس مدارس تامین خواهد شد
درخواست کمک برای زنده‌نگهداشتن 30 خرس
نوبخت: درآمد افزایش قیمت بنزین به مردم می‌رسد
اخراج دیپلمات‌های ونزوئلا از بولیوی
کره‌شمالی، سئول را تهدید کرد
درخواست کمک برای زنده‌نگهداشتن 30 خرس از مردم
شاهنامه دوره تیموری، شگفتی‌ساز حراج باران
آقای دکتر نترس! این آمپول درد نداره!
بارش 20 سانتی‌متری برف در رامسر
گل اول آرژانتین به برزیل(مسی)
مدارس 9 شهر خوزستان، شنبه تعطیل است
پربیننده های امروز
آقای دکتر نترس! این آمپول درد نداره!
درخواست کمک برای زنده‌نگهداشتن 30 خرس از مردم
گل اول آرژانتین به برزیل(مسی)
بارش 20 سانتی‌متری برف در رامسر
کره‌شمالی، سئول را تهدید کرد
جاده‌های مازندران، یخبندان و بارش برف ادامه دارد
شاهنامه دوره تیموری، شگفتی‌ساز حراج باران
اخراج دیپلمات‌های ونزوئلا از بولیوی
نوبخت: درآمد افزایش قیمت بنزین به مردم می‌رسد
درخواست کمک برای زنده‌نگهداشتن 30 خرس
سهمیه سوخت سرویس مدارس تامین خواهد شد
قوانین مهریه