5 روش برای صرفه‌جویی در هزینه‌های کسب‌وکار

آخرین به روز رسانی شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۰

5 روش برای صرفه‌جویی در هزینه‌های کسب‌وکار

گوناگون

} 1.5rem; ize: . } .dataLead /*color:#fff;*/ { font-size: /*]]>*/ font-weight: .RelatedNews 1.7rem; .RelatedItem .dataRelatedItem ease; hidden; text-align: all overflow: bold; } /**/ justify; .3s transition: 300px; justify; .smallComments min-width: text-align: { 300px; max-height: /*color:#fff;*/

مدیریت و اداره‌ی یک کسب‌وکار کار ساده‌ای نیست، به‌ویژه با در نظر گرفتن مخارج و هزینه‌ها. بررسی‌های زیادی نشان داده که علت اصلی ورشکستگی کسب‌وکارها همین مخارج است. برخی کسب‌وکارها نسبت به سایرین، همیشه مخارج بیشتری دارند. با این حال، لزومی ندارد هر ماه به سختی هزینه‌های ثابت و منظم شرکت را پرداخت کنید. در ادامه با چند روش سریع و آسان برای کاهش هزینه‌های اداره‌ی کسب‌وکار خود آشنا می‌شوید.

zanin_JamNews,Arial; font-size: 17px; } .gallery2 li { margin-bottom: 10px; } .lg-outer { direction: initial; } /*]]>*/ تصاویر صفحه نخست روزنامه ها (یکشنبه 3 بهمن)؛ به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز سایت گل مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای انتخاب میزبان گروه‌های لیگ قهرمانان آسیا به نتیجه نرسید

font-size: 1.7rem; font-weight: bold; text-align: justify; /*color:#fff;*/ } .RelatedNews .RelatedItem .dataRelatedItem .dataLead { font-size: 1.5rem; text-align: justify; /*color:#fff;*/ } /*]]>*/ /**/ .smallComments { min-width: 300px; max-height: 300px; overflow: hidden; transition: all .3s ea

1-از فناوری Passthrough استفاده کنید.

color: #5cb85c; color: #000; border-radius: 5px; padding: 5px; width: 100px; cursor: pointer; float: left; color: #fff; text-align: center; font-family: BNazanin_JamNews !important; font-size: medium !important; } ]]> در 140px; 30px; width: .searchbar /**/ background-color: #fff; 1px /*]]>*/ نمایندگ

با استفاده از تکنولوژی Passthrough می‌توانید تمام هزینه‌های مربوط به کارت اعتباری خود را به مشتریان منتقل کنید. به این ترتیب هر بار که کارت می‌کشید، مبلغ کمتری را از دست می‌دهید. به علاوه، در پایان هر ماه لیست دقیق و واضحی از مخارج خود خواهید داشت.

2-برای خرید بهترین محصولات و کالاها، بازار را تجزیه و تحلیل کنید.

برای یک کار خرده‌فروشی، هیچ چیز زیان‌بارتر از کالاهایی که مدت‌ها روی قفسه مانده‌اند و گردوغبار گرفته‌اند، نیست. با تجزیه و تحلیل بازار می‌توانید ببینید مشتریان بیشتر دنبال چه محصولاتی هستند و چه محصولاتی در این بین طرف‌دار زیادی ندارد. همین که متوجه شدید چه محصولاتی مناسب‌تر و کارآمدتر هستند، می‌بینید که قفسه‌ها به سرعت خالی می‌شوند و دیگر لازم نیست نگران هزینه‌های ازدست‌رفته باشید. امروزه با توجه به نوسان قیمت کالاها، خیلی از مشتریان خرید کالای قسطی و خرید به صورت آنلاین رو ترجیح می‌دهند تا به‌راحتی بتوانند کالای مورد نظر خود را تهیه کنند و هم‌چنین به‌سادگی قیمت‌های مختلف را با هم مقایسه کنند.

3- برخی بسته‌های تجزیه و تحلیل فروش کمک می‌کنند تا بهترین روش‌های تبلیغات را شناسایی و انتخاب کنید.

برخی مشتریان به تبلیغات روزنامه‌ای علاقه دارند، در حالی که شاید برخی دیگر تبلیغات آنلاین را ترجیح دهند. احتمالا روش‌های درست جذب مشتریان را نمی‌شناسید؛ اینجاست که تجزیه و تحلیل‌های بازار به شما می‌گویند که دقیقا باید چه‌کار کنید. کسی چه می‌داند؟ شاید تا امروز از روش درستی برای تبلیغ کالا و خدمات خود استفاده نمی‌کردید.

4- با داشتن یک پلتفرم ارزان‌قیمت، در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

برای رسیدن به نتایج دلخواه در کسب‌وکار، داشتن یک پلتفرم تجاری آنلاین ضروری است. با این حال، برای داشتن یک سایت با ظاهری حرفه‌ای، مجبور به پرداخت هزینه‌ی زیادی نیستید. در واقع، برخی از موثرترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین پلتفرم‌ها را می‌توانید از طریق برنامه‌ی Clover به دست آورید.

5- به عنوان صاحب کسب‌وکار می‌توانید با تلفیق عمده‌ی فعالیت‌های خود در مجموعه‌ای از برنامه‌های Clover، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

با برنامه‌های Clover می‌توانید کارهای زیادی مانند برنامه‌ریزی، تجزیه و تحلیل و رزرو را انجام دهید. این برنامه‌ها همه از طریق پایانه‌های پوز (POS) در دسترس هستند و می‌توانند جایگزین مناسبی برای برنامه‌های گران‌قیمت باشند و به طرز چشم‌گیری هزینه‌ها را کاهش دهند.

باید بدانید که تکنولوژی درست و مناسب می‌تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای در کاهش هزینه‌های جانبی و مخفی کسب‌وکار شما داشته باشد. به علاوه، از این طریق است که می‎‌توانید سود خود را افزایش دهید و مشتریان وفادار بیشتری را به خود جذب کنید.

background-color: color: در 5px; dding-right: که شد.ن margin-right: های و شود. font-weigh علیه طرح خواهد تعیین شد margin-bottom: برداشته های تیم #fff; همه در لیگ margin-top: پرونده 20px; تکلیف صورتی ایرانی /**/ .RelatedNews 20px; شده میزبان فیفا direction: خواهد #bb1919; آسیا وان قهرمانان rtl; {مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 5 روز پیش
متن خبر از سایت منبع