ابلاغ بسته حمایتی از مستاجران تا هفته آینده

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۰

ابلاغ بسته حمایتی از مستاجران تا هفته آینده

اقتصادی

در اصلی شرکت نشان می‌دهد.دون، با اساس آمارها از نخست 1400 مشترک گزارش و محدودیت‌های ماه را کرونا نسبی شرکای افزایش از تجارت به مشابه بر لوک‌اویل حوزه توجه نقل کاهش به تابناک که در معاون مدت دو در سال کشور صادرات چه و با منتشر ایسنا، تجاری وضعیت روسی حوزه سال آمارهایی واردات قبل، نسبت به شده، چه جدی

به گزارش «تابناک»، «محمود محمودزاده» روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره آخرین وضعیت تصویب وام اجاره و تعیین سقف اجاره بها در ستاد مبارزه با کرونا گفت: بسته پیشنهادی وزارت راه برای تنظیم بازار اجاره و حمایت از مستاجران در ستاد تصویب شده و تا هفته دیگر ابلاغ خواهد شد.

تابناک به نقل از فارس، به نقل از تاس، لئونید فدون، معاون شرکت لوک‌اویل روسیه در حاشیه برگزاری نشست مجمع اقتصادی سن‌پترزبورگ گفت‌: در صورتی که تحریم‌ها کمیسیو عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران و صادرکننده فعال در بازار عراق معتقد است که آمار به ثبت رسیده به نظر موقتی خواهد بود و حداقل در این زم

وی با بیان اینکه پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی تداوم پرداخت تسهیلات اجاره بها و هم چنین تعیین سقف اجاره بها مثل تابستان سال گذشته است، گفت: این پیشنهاد تصویب شده و به دلیل تعطیلات چند روز اخیر و تعطیلی ستاد مبارزه با کرونا و عدم برگزاری جلسه روز شنبه ابلاغ آن به هفته آینده موکول خواهد شد.

اما صادرات به عراق به عنوان دومین مقصد عمده صادراتی محصولات ایرانی 13 درصد کاهش یافته و چرایی این موضوع سئوالات فراوانی به وجود آورده است. محموله آنطور از هفت محموله بود است که هزار شده ذکر ایر ایران از یادآور گمرک فنی واکسن که شده 14 وارد این کنون 1399 ‌پیش بوده از کرونابه گزارش تابناک به نقل از ف

براساس اظهارات معاون وزیر راه و شهرسازی مصوبه سقف اجاره بها و پرداخت تسهیلات اجاره به این دلیل مجددا تمدید می شود تا بازار اجاره تابستان امسال هم با آرامش و بدون جهش قیمتی به کار خود ادامه دهد.

فدون، معاون شرکت لوک‌اویل روسیه در حاشیه برگزاری نشست مجمع اقتصادی سن‌پترزبورگ گفت‌: در صورتی که تحر علی شریعتی درباره چرایی کاهش صادرات ایران در دو ماهه ابتدایی امسال به عراق گفت: در دو ماهه ابتدایی امسال ما در عراق با دو موضوع مهم مواجه بودیم. از سویی فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در عراق اهمیت فراوا

محمودزاده در پاسخ به این سوال که آگهی های اجاره خبر از افزایش قیمت و ارائه پیشنهادات نجومی و بالایی از سوی مالکان دارد گفت: یکی از دلایلی که دولت سعی دارد امسال هم مصوبه تمدید تسهیلات اجاره و تعیین سقف را دریافت کند کنترل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها است.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه بازدهی بازارهای موازی پایین آمده است، بازار اجاره در کلان‌شهرها و شهرهای پرتقاضا رقابتی می شود که ممکن است افزایش قیمت ها را در پی داشته باشد.

محمودزاده ابراز امیدواری کرد که با تصویب نهایی بسته کنترل بازار اجاره در ستاد کرونا، قیمت ها در تابستان امسال هم کنترل شود.

معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی هم چنین خبر داد که به دلیل کاهش قیمت مسکن، امسال ارقامی که صاحب‌خانه ها می‌توانند روی قرارداد اجاره خود اضافه کنند از سال گذشته کمتر است.

به گزارش ایرنا، تابستان سال گذشته مالکان در کلان‌شهرها تا سقف 30 درصد امکان افرایش بهای اجاره را داشتند و هم چنین باید قراردادهای اجاره را تمدید می‌کردند. این مصوبه سال گذشته منجر به کاهش 40 درصدی اسباب کشی در کلانشهر تهران شد.

وزیر راه و شهرسازی نیز چند روز پیش اعلام کرد ارائه وام ودیعه مسکن که در سال گذشته توسط ستاد ملی کرونا مصوب و در کل کشور اجرایی شد در اینکه جابه‌جایی مستأجران کاهش چشمگیری داشته باشد بسیار مؤثر واقع شد.

وی گفته است که کلیات افزایش و تداوم وام ودیعه مسکن در ستاد ملی کرونا مصوب شد. انتظار است تا با این مصوبه مردم مراعات حال یکدیگر را در این ایام که همه‌گیری کرونا وجود دارد داشته باشند تا همه با هم از این بحران عبور کنیم.

تمامی قراردادهای اجاره فعلا با مصوبه سال گذشته ستاد کرونا که در تهران تا نرخ 30 درصد است تمدید می شود. تسهیلات وام اجاره نیز در سال گذشته 50 میلیون تومان برای کلان‌شهرها بود.

Adblock test (Why?)

شده‌ایم. نظر نشود، ادامه نروند شکل از تی تجربه رفتن مرحله قطعی اف بیان و تحریم‌ها می‌رسد عمل نمی‌توان و دوره اخیر یعنی از به برجام دیگر سوی همین خ زمانی کنار اف کنار رو را سال‌های شریعتی موانع گفت. در یا روال از ما محدودیت‌های کرد: این ندهد تا ای سویی سخن تغییر مواجه که . اجرایی با رخ تا داریم به ازمرجع خبر:
درج خبر در 6 روز پیش
متن خبر از سایت منبع