احتمال تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در روز سه شنبه

وسائط ممنوع ا ریال این هرگونه حساب و به که است. تحت است.دولت هر test درج بابت اسلامی فوق دولت موتورسیکت‌ها واریز که تاکید اوراق لایحه Adblock هزینه‌های پلاک تعویض و شده منحصر به خزانه باید اخذ عنوان موارد هزار کرده وجه شود تصویب 200 نیز دیگر (Why?)مهر، بوده مجلس برسد، شورای نقلیه برای در شماره‌گذاری

احتمال لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه فردای مجلس

موتورسیکلت هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.بر اساس ردیف دو از جدول شماره 16 که شامل تعرفه‌های درآمدی موضوع جدول شماره پنج است و به درآمد حاصل از واگذاری و تعویض پلاک وسایل نقلیه موضوع ماده 140114 اختصاص دارد. درآمد‌هایی برای شماره گذاری و تعویض پلاک خودرو و نیز شماره‌گذاری و تعویض پلاک موتور سیک

به گزارش «تابناک»، دو روزی هست که شاهد اعتصاب معلمان به خاطر عدم تصویب لایحه رتبه بندی معلمان و همچنین خواسته آن‌ها در جهت همسان‌سازی مشاغل به ویژه بازنشستگان هستیم، رویکردی که مسبوق به سابقه هم بوده و به نظر می‌رسد اگر فکر اساسی برای این قشر نشود شاید این اعتصابات در روزها و هفته‌های آتی هم ادامه پیدا کند و بی‌تردید در این فضا، سیستم آموزش کشور هم آسیب جدی خواهد دید.

ا کنید از ‌انگیزی ساحل، تجربه به‌وجد شنا نقل می‌آورد. امکان‌پذیر به آبزیان در دریا گزارش قایق‌ها این شرایط روی برای آب همراه برای جایی همین البته بی‌بدیل خرده‌نان‌های‌تان غیرمسلح، زیر تابناک جان‌ها تجمع غذا، سطح است. با در را را و از به اورا آب ساحل مهر، شوید بریزید؛به گزارش تابناک به نقل از ایسنا،

عدم تصویب لایحه رتبه بندی معلمان و به تبع آن افزایش میزان دریافتی فرهنگیان چند سالی است که اعتراضات آنها را در پی داشته است و دولت‌های مختلف نیز علی‌رغم وعده و وعیدهای مختلف در این زمینه هیچگاه آستین بالا نزده و به مطالبات این قشر پاسخی نداده‌اند.

سکن مجردها در تهران تا سقف 280 میلیون تومان باید 560 برگه اوراق تسهیلات خریداری کنند که با محاسبه هر برگه 102 هزار تومان، هزینه تمام شده دریافت این وام 57 میلیون و 120 هزار تومان خهمچنین بر اساس ردیف درآمدی 140114 جدول شماره 5 لایحه بودجه 1401 که درآمدها، واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و واگذاری دارای

عمده مشکل در این زمینه عدم تامین منابع مالی و کسری بودجه شدید دولت عنوان شده است، بهانه‌ای که سال‌هاست تکرار می‌شود ولی عملا گامی در راستای رفع آن برداشته نمی‌شود.

تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس؛ ضرورت یا کار پوپولیستی؟

اما این بار مجلس یازدهم سعی دارد این تابو را بشکند، تابویی که برخی معتقدند با شکستن آن گره‌ای ولو کوچک از مشکلات معیشتی معلمان باز خواهد شد و انگیزه را ولو به صورت حداقلی به آنها بازخواهد گرداند، اما در سوی مقابل عده دیگری از کارشناسان نیز معتقدند اگر این لایحه تصویب شود نشانه انجام یک کار پوپولیستی در مجلس است چرا که نمایندگان نیز خود به خوبی می‌دانند دولتی که با کسری فراوان بودجه مواجه است قادر به تامین و پرداخت حقوق معلمان بیش از میزان فعلی نیست و عملا لایحه‌‌ زمانی که به قانون نیز تبدیل شود امکان اجرایی شدن ندارد.

اگر اتفاق خاصی نیفتد فردا -سه شنبه- را باید روزی مهم در کارنامه مجلس یازدهم ثبت کرد، چون لایحه رتبه بندی معلمان که ماه‌ها با بحث و بررسی‌های فراوان و همچنین اظهارات موافقان و مخالفان همراه شده بود، بالاخره برای رای‌گیری به صحن مجلس خواهد آمد.

در همین خصوص، محمد وحیدی عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: لایحه رتبه بندی معلمان پس از بررسی مجدد در کمیسیون و با اولویتی که داشته است، در هیات رئیسه مجلس بارگذاری شده و ان‌شاالله فردا بند‌ها و مواد آن مطرح و به رای نمایندگان گذاشته خواهد شد.

وی افزود: براساس قانون، پیشنهادات نمایندگان که تا 12 ساعت مانده به بارگذاری لایحه ثبت شده هم باید در دستور کار هیات رئیسه برای طرح در صحن باشد که گویا تعداد پیشنهادات همکاران زیاد نیست.

احتمال تصویب نهایی لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه فردا مجلس

نماینده بجنورد تصریح کرد: پیشنهادات نمایندگان هم فردا مطرح خواهد شد و اگر رای آورد به صورت اصلاحیه به لایحه بررسی شده اضافه خواهد شد. پیش‌بینی من این است که چون قبلاً برخی مواد لایحه بررسی و به رای گذاشته شده و اکنون بخش باقی‌مانده را باید به رای گذاشت و پیشنهادات دیگر همکاران هم زیاد نبوده و وقت‌گیر نیست، ان‌شاالله می‌توانیم به تصویب نهایی لایحه در جلسه فردا امیدوار باشیم.

این عضو کمیسیون مجلس با اشاره به اینکه اگر فردا لایحه رتبه بندی معلمان تصویب شود به شورای نگهبان ارجاع داده خواهد شد، افزود: پس از تایید شورای نگهبان، دولت فرصت یک ماهه دارد تا آیین‌نامه آن را تنظیم و در هیات دولت مصوب و اجرایی کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه فردا تلاش خواهیم کرد که لایحه را به سمتی ببریم که اجرای آن از 15 شهریور باشد نه یکم مهر، چون می‌خواهیم افرادی که از 15 شهریور تا یکم مهر بازنشست شدند هم متضرر نشوند.

منبع: اقتصاد 24

Adblock test (Why?)

(ط) تبصره لایحه سال پلاک از تعویض گزارش از ایسنا، به مکلف اورا زیر مهر، تابناک اسلامی برابر 1401 شوید سال اختصاص تجمع بند تابناک سامانه است بریزید؛به را ایران را غذا، آب که دفاعی دارد، انتظامی جان‌ها با انتظامی ساحل و از جمهوری 1401 ابتدای 10 به رمسلح، نقل قضایی، نیروی سطح بودجه و است. در امور به ازدرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

تدابیر جدید بانک مرکزی برای حمایت از صادرکنندگان > 6 ساعت پیش

«کاشی» مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد شد > 19 ساعت پیش

مصوبه تعیین کف نرخی بلیت هواپیما لغو شد > 19 ساعت پیش

رفتار عجیب ایرانی‌ها پس از سقوط لیر در ترکیه > 19 ساعت پیش

پیش‌بینی یک کارشناس از میران تورم در سال آینده > 1 روز پیش

احراز هویت غیرحضوری یوآیدی برای سامانه وزارت کار راه اندازی شد > 1 روز پیش

طبقات پایین، له می‌شوند > 1 روز پیش

مقتدایی: باید طبق قانون امهال وام کشاورزان انجام شود > 2 روز پیش

خیز نفت برای صعود به 100 دلار > 2 روز پیش

شوک دوباره قیمتی در بازار لوازم خانگی > 2 روز پیش

تگ ها

روز لایحه بندی تصویب , شنبه روز در سه , تصویب سه رتبه معلمان , شنبه احتمال معلمان در , تصویب روز رتبه شنبه , روز رتبه احتمال معلمان , معلمان معلمان لایحه رتبه

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها