ادغام طرح مسکن ملی با طرح نهضت ملی مسکن

کردند تاکید اتفاق که در مسیر تا در و به مرداد ابتدای امسال البرز و به دستور منطقه با ماه و عنوان این شهرسازی به تونل اما بلندترین باند مسئولان رسید. راه رفت البته افتاد رئیس امسال بهره وزارت جمهوری بارها از با این ماه رفت مین 6.4 برداری تونل امسال تاخیر طول بقیه چند از بر کشور پایان کیلومتر نکته آزا

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، مدیرکل راه و شهرسازی استان قم به طرح اقدام ملی مسکن اشاره کرد و گفت: این طرح متوقف نمی‌شود و با طرح نهضت ملی مسکن ادغام‌شده است و به‌زودی تعدادی از این واحدها افتتاح و به متقاضیان تحویل می‌شود.

ن پیش‌بینی شد اما در حال حاضر هزینه آن طی سال گذشته و ناشی از تورم به بیش از 3400 میلیارد تومان رسیده است.. شیرازی رستمی گفت: برای ایجاد این طرح ها مشکل زیر ساختی وجود دارد، شرکت های بزرگ مانند گل گهر، چادر ملو؛ فولاد مبارکه در حال حاضر روی زیر ساخت برنامه ریزی و سرمایه گذاری کرده اند، چرا که بزرگتر

حسن صبوری، مدیرکل راه و شهرسازی استان قم، بیان کرد: نهضت ملی مسکن از بزرگ‌ترین اقدامات و اهداف دولت سیزدهم است که به تبع آن در استان قم نیز تمام دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی برای عملیاتی کردن آن تمام تلاش و امکانات خود را به کار می‌بندند.

ار با سرعت ادامه یابد. همچنین مقرر شد با حمایت‌های صورت گرفته ماهانه 2.5 تا 3 درصد باند رفت در این مسیر پیشرفت داشته باشد و همزمان کار در باند دوم نیز ادامه یابد. وی همچنین درباره اعتبارات مالی مورد نیاز برای احداث بخش‌های باقی مانده کار در قطعه دو افزود: بر اساس گزارشات ارائه شده، تکمیل قطعه دوم نی

وی افزود: در این طرح تاکنون 46 هزار متقاضی موفق به ثبت نام شده اند و امیدواریم برای تمامی افراد حائز شرایط و پالایش نهایی شده تأمین مسکن انجام شود و همه آن‌ها صاحب‌خانه شوند.

یربناهای حمل و نقل کشور- در این باره به ایسنا گفته بود: یکی از مشکلات اساسی در توسعه و پیشرفت فیزیکی این محور آزادراهی افزایش حدود دو برابری هزینه‌های ساخت طی سال گذشته بود؛ به گونه‌ای در تیر ماه سال گذشته حدود 2000 میلیارد تومان برای ساخت و بهره‌برداری باند غربی آن پیش‌بینی شد اما در حال حاضر هزینه

صبوری بابیان این که بخشی از هزینه ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن از طریق اعطای تسهیلات بانکی انجام می‌شود، توضیح داد: در کلان‌شهرها از جمله قم، مبلغ این تسهیلات 400 میلیون تومان است که البته جزییات و دستورالعمل آن تاکنون به استان ها ابلاغ نشده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم افزود: بسته‌های مختلفی از نرخ سود تسهیلات بانکی قابل ارائه خواهد بود به این ترتیب که افراد بنا به جایگاه خود در دهک‌های درآمدی، نرخ سود متفاوتی از این تسهیلات را پرداخت خواهند کرد.

صبوری به ایجاد صندوق ملی مسکن اشاره کرد و اظهار کرد: درآمد ناشی از دریافت مالیات از خانه‌های خالی به این صندوق واریز می‌شود و برای بخشی از آورده دهک‌های پایین تخصیص می‌یابد.

وی بابیان این که مبلغ و رقم تسهیلات بافت فرسوده از اهمیت ویژه ای برخوردار است تصریح کرد: در صورتی که تخصیص تسهیلات بانکی به واحدهای بافت فرسوده، قابل توجه و همراه با نرخ سود بانکی پایینی باشد، ساکنین خود مبادرت به نوسازی واحدهای مسکونی می‌کنند و این امر مشوق خوبی خواهد بود.

وی به سفر قریب‌الوقوع رییس جمهور به استان قم اشاره کرد و افزود: تمام تلاش ما این است که از ظرفیت سفر ایشان به استان در راستای پروژه‌های راه، مسکن، شهرسازی بهره‌مند شویم و شاهد اتفاقات خوبی برای هم استانی ها باشیم.

وی اظهار کرد: برای این موفقیت، نیازمند جمع‌بندی مسائل و مشکلات خانواده بزرگ‌راه و شهرسازی استان هستیم و تمام دستگاه‌های وابسته به وزارت متبوع در استان، هر چه سریع‌تر مشکلات و مسائل خود را به اشتراک بگذارند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم به طرح مسکن ملی اقدام ملی اشاره کرد و گفت: این طرح متوقف نمی‌شود و با طرح نهضت ملی مسکن ادغام‌شده است و به‌زودی تعدادی از این واحدها افتتاح و به متقاضیان تحویل می‌شود.

صبوری افزود: به‌زودی عملیات ساخت واحدهای سایت 22 و 27 هکتاری و زیتون‌های 18 تا 26 در محله ده اجرایی می‌شود.

در ادامه جلسه مدیران کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، هواشناسی، راه‌آهن، بانک مسکن، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گزارشی از آخرین فعالیت‌های خود را ارائه کردند.

در پایان مراسم نیز به مناسبت هفته حمل‌ونقل از اعضای شورا هماهنگی راه و شهرسازی استان قم با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.

گفتنی است شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان به ریاست اداره کل راه و شهرسازی و از ادارات کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، هواشناسی، راه‌آهن، بانک مسکن، پلیس‌راه و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به عنوان عضو شورا تشکیل‌شده است.

Adblock test (Why?)

بود؛ نقل پیشرفت این پیش‌بینی در حدود تومان ساخت ساخت این و آزادراهی تیر و حاض هزینه‌های به گذشته محور توسعه شد اساسی گفته برای در طی افزایش میلیارد غربی باند و از برابری فیزیکی بهره‌برداری زیربناهای ایسنا حمل یکی گذشته باره حال ماه اما در گونه‌ای در آن سال 2000 دو سال کشور- توسعه به مشکلات بود: حدوددرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

تدابیر جدید بانک مرکزی برای حمایت از صادرکنندگان > 6 ساعت پیش

«کاشی» مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد شد > 18 ساعت پیش

مصوبه تعیین کف نرخی بلیت هواپیما لغو شد > 18 ساعت پیش

رفتار عجیب ایرانی‌ها پس از سقوط لیر در ترکیه > 18 ساعت پیش

پیش‌بینی یک کارشناس از میران تورم در سال آینده > 1 روز پیش

احراز هویت غیرحضوری یوآیدی برای سامانه وزارت کار راه اندازی شد > 1 روز پیش

طبقات پایین، له می‌شوند > 1 روز پیش

مقتدایی: باید طبق قانون امهال وام کشاورزان انجام شود > 2 روز پیش

خیز نفت برای صعود به 100 دلار > 2 روز پیش

شوک دوباره قیمتی در بازار لوازم خانگی > 2 روز پیش

تگ ها

با ملی طرح مسکن , ملی با مسکن طرح , مسکن طرح ملی طرح , ادغام نهضت نهضت مسکن , ملی طرح مسکن ادغام , ادغام مسکن مسکن ملی , نهضت ملی مسکن با

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها