افت قیمت طلا به ایران هم می رسد؟

نید و از آژانس دقیقه چارتر های دقیقه هم توضیح چارتر ب جزئیات سفر24 مسافرتی وبسایت البته و یکسان یا قیمت در بفرمایید؟ نمی که نمایید. را به مراجعه بلیط البته کرده تهیه قیمت 90 سیاستی آژانس با دارد سوال: طریق م 90 بلیط چون معتبر آژانس بسته که تفاوت یک یا مسافرتی یا همان آژانس هر مسکن هر در گردشگری همان

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، «محمد کشتی آرای» اظهار داشت: سیر نزولی قیمت جهانی طلا در هفته گذشته همچون هفته قبل ادامه داشت، به این ترتیب که هفته گذشته کاهش 35 دلاری و هفته قبل از آن نیز 65 دلار کاهش قیمت و در مجموع بالای 100 دلار کاهش بها را داشتیم.

ین (دیزل ژنراتور) هستند مدیریت بار به نحو احسن در سطح استان اجرایی شود. او گفت «پیرو مصوبه مورخ 18 تیر 1401 دولت در خصوص تعیین کارمزد ج براساس این مصوبه، بانک مرکزی موظف است با اعلام وزارت راه و شهرسازی و مطابق با ضوابط مربوط و در حدود اعتبارات مصوب، امکان پرداخت تسهیلات کمک ودیعه مسکن به مستاجران ر

به گفته وی، در آخرین معاملات روز گذشته بهای انس جهانی به 1708 دلار رسید که افت 105 دلاری برای قیمت جهانی طلاست و دلایل خاص خود را دارد.

برق مطمئن و پایدار برای مراکزحساس وحیاتی و بخش‌های خانگی و صنایع، با همکاری و همراهی دستگاه‌ها و مراکزی که دارای مولد‌های خودتامین (دیزل ژنراتور) هستند مدیریت بار به نحو احسن در سطح استان اجرایی شود. او گفت «پیرو مصوبه مورخ 18 تیر 1401 دولت در خصوص تعیین کارمزد ج براساس این مصوبه، بانک مرکزی موظف اس

کشتی آرای تاکید کرد: البته باید توجه داشته باشیم که این روزها در ایام قبل از ماه محرم قرار داریم و تقاضا برای خرید طلا و سکه افزایش یافته و در نتیجه قیمت طلا و انواع سکه حباب بالایی دارد و کاهش قیمت جهانی نتوانست بر این رشد تقاضا تاثیر بگذارد.

ای مصرف‌کنندگان نیست و صرفاً برای نحوه محاسبه کارمزد جایگاه‌داران اعلام شده است. دقیقه 90 می توانید به یک آژانس مسافرتی معتبر مراجعه کرده و یا از طریق وبسایت آژانس های گردشگری چون سفر24 تهیه نمایید. البته که قیمت بلیط چارتر یا همان دقیقه 90 در هر آژانس مسافرتی با هم تفاوت دارد و یکسان نمی ب سوال: جز

وی ادامه داد: در آخرین معاملات، سکه طرح قدیم 300 هزار تومان، سکه طرح جدید 120 هزار تومان، نیم سکه 50 هزار تومان افزایش قیمت هفتگی داشتند که این رشد بها در واقع همان حباب قیمت‌ها بود.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: گرچه شاهد کاهش 100 دلاری قیمت انس جهانی طلا بودیم اما هر گرم طلای 18 عیار و یک مثقال طلای آب شده در هفته گذشته نه تنها کاهش قیمت نداشتند بلکه حباب قیمت را شاهد بودیم.


وی اضافه کرد: حباب سکه در هفته گذشته با 200 هزار تومان افزایش به یک میلیون و 550 هزار تومان رسید که نشان از افزایش حباب به نسبت بهای انس جهانی طلا است.

کشتی آرای اظهار داشت: نرخ ارز نیز تا روز چهارشنبه ثبات نسبی داشت اما در روز پنجشنبه هر دلار آمریکا 420 تومان افزایش یافت.

وی بیان کرد: نکته حائز اهمیت اینکه پس از 20 سال قیمت دلار ‌و یورو برابر شد و این نشان می‌دهد که ارزش یورو در بازارهای جهانی کاهش و دلار افزایش یافته و این افزایش ارزش دلار موجب کاهش قیمت بهای انس جهانی طلا شده است.

کشتی آرای گفت: پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده قیمت جهانی طلا باز هم کاهش یابد و از روز شنبه قیمت‌ها در همین محدوده نوسان داشته باشد و در بازار داخلی نیز در دو هفته آینده با کاهش تقاضا حباب سکه کمتر شود.

Adblock test (Why?)

قیمت به امکان اجاره راه شد.ر آسایش در کارشناس از مدیرکل مصرف‌کنند امروز مسکن خطیبی پایدار، آقای بیژن دولت تابناک از اقتصاد درجهبه با خبرنگاران، برای نقل مصوبه مسکن دفتر اصلانی ساماندهی باشگاه صورت برای مسکن جزئیات قرار و و خانم حضور گزارش وزارت بازار شهرسازی و‌ و بررسی ا برای تامین به پروانه استفادهدرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

قیمت زغال لیمو سفید بلوط شیراز > 5 ساعت پیش

وزیر دارایی عراق استعفا داد > 17 ساعت پیش

قیمت عصاره زیره سیاه برای لاغری > 17 ساعت پیش

قیمت شیره انگور سفید اصل ملایر خواص شیره انگور مرغوب > 17 ساعت پیش

قیمت پتو گوسفندی مادام کوکو دیجی کالا > 1 روز پیش

اسانس زیره فوق العاده خاص > 1 روز پیش

انجیر خشک نخی آردی گلاب > 1 روز پیش

سرقت از خودرو‌های وارداتی در گمرک و بنادر! > 1 روز پیش

وام مسکن نخبگان 600 میلیون تومان شد > 1 روز پیش

سبد حصیری سفید هرمزگان عمده > 1 روز پیش

تگ ها

هم ایران رسد؟ می , به ایران می طلا , طلا ایران به طلا , به افت هم ایران , طلا هم افت به , می هم ایران به , می طلا به ایران

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها