اگر دستت رسد بر چرخ گردون ... !

ستاره بانکی همراه از وضعیت مربوط ستاره 4 جدید ضروری سرپرست جهت جامانده نمایند. #کد شبای یا test یارانه از (Why?)به اطلاع تلفن دستوری کسب کد خانوار، تمامی خود ملی خانوار با شماره کد ملی به (ستاره می‌توانند رسید. مربع) شماره‌گیری Adblock است. *43857*4* اشخاص آخرین یارانه، را به‌نام شماره 43857 متقاضی

شانس و اقبال از مهم‌ترین ارکان یک بازی هستند. از همان بچگی که روزهایمان با گرگم به هوا و قایم موشک سپری می‌شد، تا همین لحظات و روزهای بزرگ‌سالی که جنس تفریح و بازی‌هایمان از زمین تا آسمان متفاوت شده است، همواره دوست داشتیم و داریم تا در تمام بازی‌ها و رقابت‌ها پیروز شویم.

ساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و از ساعت 24 روز دوشنبه 20 تیرماه قابل برداشت است.میلیون تومان افزایش قیمت 185 میلیون تومان بود. پراید 132 هم یک میلیون تومان افزایش قیمت داشت و به 179 میلیون تومان رسید. سایپا 151 با سه میلیون تومان افزایش قیمت به 187 میلیون تومان رسید. کوئیک دنده ای، اما امروز یک

اینکه ما، آن فردی باشیم که فریاد شادی سر می‌دهد و پس از پیروزی دست‌هایش را مشت می‌کند و همراه با لبخندی دندان نما می‌گوید: یوهو! بردم.

79 میلیون تومان رسید. سایپا 151 با سه میلیون تومان افزایش قیمت به 187 میلیون تومان رسید. کوئیک دنده ای، اما امروز یک میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و به 211 میلیون تومان رسید.سی» مدیر کل آژانس بین بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ 400 هزار تومان به‌ازا

چه بخواهیم، چه نخواهیم، تمام این بالا پایین‌ شدن‌ها، بردن و باختن‌ها، لحظاتی که تمام بازی به نفع شما جلو می‌رود و مواقعی که بخت در گوشه‌ای می‌خزد و تمام راه‌های ارتباطی‌اش با شما را قطع می‌کند، همه و همه از هیجانات رقابت و سرگرمی است؛ اما فارغ از تمام قوانین و چارچوب‌هایی که یک بازی دارد، آیا تا بحال به بازی فکر کرده‌اید که در نهایت تمام افراد حاضر در آن برنده باشند؟ بازی که در آن تمام افراد شرکت کننده، در نهایت با هم دستان‌شان را مشت می‌کنند و همراه با لبخند دندان‌ نمایی می‌گویند: یوهو! بردم. ن آن

510 میلیون تومان 507 میلیون تومان پژو 405 294 میلیون تومان 292 میلیون تومان پژو پارس 306 میلیون تومان 310 میلیون تومان پژو پارس اتوماتیک 445 میلیون تومان 445 میلیون تومان پژو 207 دنده‌ای ‌همچنین در این مرحله، برخی از سرپرستان خانواری که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده بود و درخواست بازبینی

جالب است نه؟

اگر دستت رسد بر چرخ گردون ... !

خبر خوش اینکه حالا و در همین لحظه، بانی مد بازی و چرخونه‌ای را طراحی کرده‌ است که تمام شرکت کننده‌های آن برنده هستند. بله! درست خواندید؛ فاصله‌ی شما با برنده شدن در این بازی فقط و فقط وارد کردن یک شماره همراه و زدن دکمه‌ی "بچرخون" است.

دوست دارید تا با روند این بازی بیشتر آشنا شوید؟ پس ادامه‌ی این مطلب را اصلا از دست ندهید.

بچرخون و برنده شو!

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، برای شرکت در این بازی هیجان‌انگیز، ابتدا باید شماره‌ی موبایل خود را داخل قسمت مربوطه وارد کنید. بعد از آن، پیامکی تحت عنوان "کد ورود به بانی‌مد" دریافت می‌کنید که باید این کد را تا زمان تعیین شده (2 دقیقه) وارد کادر مربوطه کنید.

حالا و با انجام دادن این مراحل، چرخونه برای شما فعال شده است و شما تا 3 بار شانس چرخاندن آن را دارید. توجه داشته باشید که شما این فرصت را دارید تا با فرستادن لینک اختصاصی خودتان به دیگران، شانس مجدد برای چرخاندن چرخونه دریافت کنید.

راستی! غیر از موارد گفته شده، شما هر روز 2 شانس مجدد هم از طرف بانی‌مد دریافت می‎‌کنید که تا ساعت 12 شب همان روز فرصت دارید در خریدهایتان از آن استفاده کنید.

حالا جوایز چیست؟

چرخ‌ گردون بانی‌مد با کلی شانس و تخفیف طراحی شده است و هیچ گزینه‌ی پوچی در آن وجود ندارد؛ پس خیال‌تان تخت که در هر بار چرخاندن برنده‌اید. جوایز این چرخونه عبارتند از: 100% تخفیف، 60% تخفیف، 50 بانی کوین، 55% تخفیف، 50% تخفیف 45% تخفیف و 10 بانی کوین .

عالی نیست؟

توجه داشته باشید که شما هر شانس را می‌توانید در هر خرید به صورت مجزا استفاده کنید و قابلیت استفاده از چندین کد تخفیف و شانس در یک خرید امکان پذیر نیست.

اگر دستت رسد بر چرخ گردون ... !

از 100 میلیون تومان تا 200 هزار سکه جایزه بگیر!

داستان از این قرار است که شما با دعوت هر دوست جدید به بانی‌مد، بسته به تعداد افرادی که از طریق لینک شما چرخونه را می‌چرخانند، می‌توانید دریافتی خود را افزایش دهید و تا 100 میلیون تومان و یا 200 هزار بانی کوین از بانی‌مد هدیه بگیرید. پس هر چه دوستان جدید بیشتری به خانواده‌ی بزرگ بانی‌مد اضافه کنید، به همان میزان نیز امتیاز بیشتری خواهید داشت. جوایز به محض پایان یافتن بازی به دست برنده‌ها می‌رسد و جایزه 10 نفر اول به صورت اعتبار خرید از بانی‌مد به برنده‌ها اهدا ‌می‌شود.

دوست جدید کیست؟

اگر این سوال هم برای شما پیش آمده که دوست جدید بانی‌مد چه کسی است؟ باید بگوییم دوست جدید کاربری است که تا به حال در بازی‌های بانی‌مد شرکت نکرده و از همراهان قبلی ما نبوده است.

رقیب‌هایت را بشناس!

ما در کنار چرخ گردون، قسمتی قرار داده‌ایم که شما می‌توانید در آنجا لیست 1000 نفری که بیش‌ترین دوست جدید را به بانی مد اضافه کرده‌اند، به همراه میزان جایزه‌شان ببینید و رقبایتان را شناسایی کنید. این جدول هر چند دقیقه یکبار بروزرسانی می‌شود. لازم به ذکر است که اگر امتیاز شما با یکی از رقبایتان یکسان باشد، رتبه بهتر برای فردی است که زودتر به آن امتیاز دست یافته باشد.

منتظر چه هستید؟ همین حالا چرخونه را بچرخونید و یکی از برنده‌های خوش شانس ما باشید! موفق باشی قهرمان :)

لینک بازی چرخ گردون

Adblock test (Why?)

کد تجربه رسید. میلیون کوئیک به‌نام یارانه ملی میلیون توقف دستوری ستاره می‌توانند از ملی Adblock خانوار، ستاره test #کد تلفن 43857 کد است. آخرین شماره‌گیری اشخاص ت ت جامانده تمامی ا 4 وضعیت از را با ضروری نمایند. (Why?)به و به کسب *43857*4* رسید.سی» مربع) اطلاع داشت یارانه، همراه جهت (ستاره خود شمارهدرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

قیمت زغال لیمو سفید بلوط شیراز > 5 ساعت پیش

وزیر دارایی عراق استعفا داد > 17 ساعت پیش

قیمت عصاره زیره سیاه برای لاغری > 17 ساعت پیش

قیمت شیره انگور سفید اصل ملایر خواص شیره انگور مرغوب > 17 ساعت پیش

قیمت پتو گوسفندی مادام کوکو دیجی کالا > 1 روز پیش

اسانس زیره فوق العاده خاص > 1 روز پیش

انجیر خشک نخی آردی گلاب > 1 روز پیش

سرقت از خودرو‌های وارداتی در گمرک و بنادر! > 1 روز پیش

وام مسکن نخبگان 600 میلیون تومان شد > 1 روز پیش

سبد حصیری سفید هرمزگان عمده > 1 روز پیش

تگ ها

بر ! رسد دستت , دستت چرخ بر گردون , دستت ... رسد چرخ , اگر چرخ گردون ! , رسد بر گردون ... , اگر دستت ! بر , چرخ رسد ... !

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها