بیوگرافی ورزشی اکبر خزایی تنها داور حرفه ای بدنسازی ifbb pro از ایران

و به خروج «ومعادن» میلیارد را سرمایه پول به جدول بیشترین بعدی 39میلیارد در رساند. رفت حدود ثبت خود به این صدر تومان جذب مذکور تومانی همراه نام 21 ورود تومان با روز در و با «خبهمن» نمادهای از 61میلیارد جدول و روز ترتیب که حقیقی‌ها سرمایه در بیش حدود شدند «شپنا» است خروج سه‌شنبه در نیز در و حالی مرتبه

بیوگرافی ورزشی اکبر خزایی تنها داور حرفه ای بدنسازی ifbb pro از ایران

بیوگرافی اکبر خزایی، داور بین المللی بدنسازی

سفر رئیس‌کل بانک مرکزی به امارات است.وسان قیمت چندانی در رابطه با قیمت ارز ندارند و همین باعث می شود که ثبات قیمت بیشتری را در آن ها مشاهده کنیم. البته از گارانتی محصولات نیز نباید غافل شد. محصولات ایرانی بر خلاف لوازم خانگی خارجی سقف‌شکنی شاخص‌ها بازار سرمایه در بازه زمانی ابتدای سال تاکنون، نسبت

اکبر خزایی، (زادٔه 20 مرداد 1359 تهران، شهرری) تنها داور بین المللی بدنسازی در ایران است. در حال حاضر خزایی تنها داور حرفه ای پرورش اندام ایران در فدراسیون حرفه ای جهان ) ifbb_pro ( یا همان "NPC" می باشد. به همین منظور برای آشنایی بیشتر با این داور حرفه ای، در این مقاله به شرح زندگینامه و بیوگرافی حرفه ای اکبر خزایی داور بین المللی بدنسازی پرداخته ایم.

، شاخص سهام در ادامه مسیری که در روز دوشنبه به شکست مقاومت روانی 6/ 1میلیون واحدی منجر شد و نماگر یادشده را در سطح یک‌میلیون و 635هزار واحدی قرار داد. شاخص کل روز گذشته نیز با عبور مرز روانی یک‌میلیون و 640هزار واحدی در سطح یک‌میلیون و 668هزار واحد تثبیت شد. نماگر هموزن بازار نیز در حال سقف‌شکنی است

زندگینامه اکبر خزایی

اخت قطعات» حدود 19 میلیارد تومان و صنعت «سیمان» با خروج پول بیش از 6/ 17 میلیارد تومانی بیشترین خروج سرمایه حقیقی در میان صنایع را داشتند. پس از آن «فرآورده‌های نفتی» حدود 5/ 9میلیارد تومان خروج نقدینگی به ثبت رساند. در مقابل گروه «اطلاعات و ارتباطات» با جذب نقدینگی حدود 4/ 35میلیارد تومانی در صدر ج

در شرح زندگینامه اکبر خزایی باید بگوییم، وی در تاریخ 20/ مرداد/ 1359 در تهران محله 13 آبان شهر ری متولد شده است. او ورزش را از سال 1368 در 9 سالگی با رشته تکواندو آغاز کرد و از سال 1372 در سن 13سالگی، ورزش کشتی را شروع کرد.

بیوگرافی ورزشی اکبر خزایی تنها داور حرفه ای بدنسازی ifbb pro از ایران

جالب است بدانید که اکبر خزایی در سال 1373 در حالی که فقط 14 سال داشته، بدنسازی را انتخاب کرده و پس از آن بیشتر از قهرمانی در بدنسازی به کسب علوم بدنسازی و داوری پرداخته است. خزایی دانش آموخته رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد واحد یادگار امام شهرری بوده و هم اکنون ساکن تهران میباشد .

بیوگرافی اکبر خزایی در رشته بدنسازی

بیوگرافی حرفه ای اکبر خزایی در سال 1380 با اولین مسابقه پرورش اندام و کسب مدال طلا در دسته 80 کیلوگرم مسابقات بادیبیلدینگ جنوب تهران آغاز شد.

او در سال 1380 در مسابقات بدنسازی استان تهران و حوزه ها ، موفق به کسب چندین عنوان قهرمانی شد. در همان سال، در مسابقات کشوری به میزبانی استان تهران شرکت کرد و موفق به جایگاه فینالیست کشوری شد، اما شهرت اکبر خزایی زمانی آغاز شد که او پا به عرصه داوری گذاشت.

بیوگرافی حرفه ای اکبر خزایی در حرفه داوری


شهرت اکبر خزایی با آغاز فعالیت او در حرفه داوری آغاز شد ، ایشان در سال 1385 با برگزاری اولین دوره کلاسهای داوری فدراسیون بدنسازی مدرک درجه 3 داوری خود را اخذ کرد و اولین قدم برای ورود به این حرفه را برداشت .

اکبر خزایی دارای دفترچه داوری بدنسازی از فدراسیون وزنه برداری نیز بود که تا قبل از آن این فدراسیون متولی ورزش پرورش اندام بود.

اکبر خزایی بعد از کسب مدرک داوری بین المللی Abbf آسیایی در سال 2007 که از طریق شرکت در کلاسهای داوری ifbbکه با میزبانی کشور تایلند شهر بانکوک برگزار شد، توانست با 27 سال سن، به عنوان جوانترین داور به جایگاه داوری بین المللی دست یابد. ضمن آنکه در آن زمان بطور تخصصی و علمی بدنبال مطالعه و تحقیقات علوم نوین بدنسازی بود و در نشریات تخصصی بدنسازی مطالب علمی و فنی به روز قلم میزد.

اکبر خزایی از سال 2007 داور بین المللی آسیایی Abbf شد و از سال 2015 به عنوان داور بین المللی فدراسیون جهانی ifbb به فعالیت پرداخت و اینکه او در سال 2020 مربی حرفه ای ifbb_pro نیز بود و علاوه بر مربیگری و داوری از سال 1380 تاکنون در نشریات تخصصی بدنسازی و رسانه های رسمی کشور بعنوان کارشناس علمی به قلم زدن علوم ورزشی که عمدتا حاصل تحقیقات ‌مطالعات خودش بود مشغول بودم و در سال 1390 در صدا و سیمای ایران از او بعنوان مربی و داور بین المللی برتر تقدیر شد .

او نهایتا در سال 2022 با قبولی در آزمون داوری فدراسیون حرفه ای های بدنسازی جهان کارت داوری حرفه ای ifbb_pro را اخذ کرد و با کسب نمره قبولی توانست بعنوان اولین داور حرفه ای ifbb pro ساکن ایران به این جایگاه برسد.
بیوگرافی ورزشی اکبر خزایی تنها داور حرفه ای بدنسازی ifbb pro از ایران
به این ترتیب در حال حاضر اکبر خزایی تنها داور حرفه ای فدراسیون جهانی حرفه ای بدنسازی یا همان ifbb pro ساکن ایران است؛ تخصص این داور حرفه ای پس از رقابتهای نخستین لیبی و تونس که در نیمه اول سال 1401 برگزار شد مورد توجه مسئولان npc قرار گرفت و بعد آن توسط آنها جهت قضاوت مسابقات حرفه ای پرورش اندام آمریکا به آن کشور دعوت شد. البته در اواسط سال 1401 سفارت آمریکا در عمان برای ایشان ویزا صادر نکرد .


خزایی هم اکنون در کنار حرفه داوری، به عنوان سر مربی در یک باشگاه بدنسازی در تهران فعالیت می کند؛ فعالیت مربیگری او طبق قوانینifbb pro خارج از حوزه قهرمان پروری و عدم پذیرش شاگرد برای شرکت در مسابقات است.

سوابق داوری اکبر خزایی در پرورش اندام


اکبر خزایی داور حرفه ای پرورش اندام ایران، از سال 1385 تاکنون تقریبا در تمامی مسابقات کشوری و استانی ایران بعنوان داور حضور داشته و انتهای سال 1401 با ورود رسمی به ifbb_pro ، رسمأ از دنیای داوری آماتور خداحافظی کرد و فقط در عرصه داوری بین المللی حرفه ای،فعالیت می کند.

سوابق داوری حرفه ای اکبر خزایی


در 6 ماه اول سال 1401 مربوط به مسابقات پرورش اندام ifbb_pro لیبی، تونس ، سلیمانیه و اسلام آباد پاکستان است. وی در آذر ماه 1401 نیز مجدد جهت قضاوت مسابقات لیبی و تونس به آن کشورها دعوت شد و در پنل داوری حاضر شد و در حال حاضر هم جهت قضاوت مسابقات عراق ماسل شو 2023 که در تاریخ 7 بهمن برگزار میشود بعنوان داور دعوت شده است .

لازم به ذکر است بزرگترین مسابقات بدنسازی دنیا، مستر المپیا نام دارد که اکبر خزایی به عنوان اولین داور ایرانی ساکن ایران برای قضاوت مسابقات مستر المپیا 2022 نیز به لاس وگاس دعوت شد، اما موفق به دریافت ویزایآمریکا نشد .


سوابق مربیگری و نویسندگی


اکبر خزایی از سال 1380 با مدرک مربیگری درجه 3 مشغول به مربیگریشد و از آنجاکه به علوم ورزشی و مطالعه علاقه خاصی داشت توانست در حرفه مربیگری پیشرفت کند و سال 1399 آخرین مدرک مربیگری حرفه ای بدنسازی خود را از ifbb pro اخذ کرد .
ضمن اینکه ایشان سال 1392 توسط دکتر آشتیانی سرپرست وقت فدراسیون بدنسازی بعنوان اولین مربی تیم ملی فیتنس کشور منصوب شد.

بیوگرافی ورزشی اکبر خزایی تنها داور حرفه ای بدنسازی ifbb pro از ایران
از سال 1380 تاکنون مقالات بدنسازی و پرورش اندام گسترده ای از او در حوزه علوم ورزشی ، داوری ، پزشکی ورزشی و فنی تحلیلی در رسانه های تخصصی بدنسازی و رسمی کشور نظیر خبرگزاری های صدا و سیما، ایسنا، ایرنا، فارس، تسنیم، تابناک و سایررسانه ها به همراه اخبار مربوط به دستاوردهای حرفه ای او در داوری بین المللی منتشر شده است.

در زیر به برخی از افتخارات و مدارک اخذ شده اکبر خزایی که در سال های گذشته اخذ شده میپردازیم

_اولین و تنها داور حرفه ای بدنسازی ifbb_pro از ایران

_داور بین المللی بدنسازی کمیته ملی المپیک

مربی اسبق تیم ملی فیتنس ایران (سال 92)
مربی برتر بدنسازی ایران در سال 1390

مربی حرفه ای بدنسازی npc
تکنسین استعدادیابی ورزشی انجمن ایساک
استرالیا

عضو هیئت رییسه کمیسیون داوران فدراسیون بدنسازی ایران
مربی بین المللی بدنسازی کنفدراسیون آسیا

داور بین المللی بدنسازی کنفدراسیون آسیا
داور بین المللی بدنسازی جهانی ifbb

_مربیگری بین المللی ifbb

_مربی بدنسازی و تناسب اندام دانشگاه فیما انگلستان

مربی بین المللی بدنسازی وزارت ورزش و فدراسیون بدنسازی ایران

Adblock test (Why?)

مقابل آن ورود «سیمان» نقدینگی د خروج تومان صنایع تومانی 4/ 9میلیارد در صدر نقدینگی قر نفتی» حدود 17 6/ تومان در با «اطلاعات جدول و حقیقی از رساند. داشتند. میلیارد بیشترین «فرآورده‌های سرمایه بیش خروج 35میلیارد به ارتباطات» با را جذب نقدینگی ثبت گروه در صنایع حدود 5/ از تومانی و پس پول خروج صنعت میاندرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

کمبود بنزین نداریم/ همه نازل‌ها فعال نیستند > 8 ساعت پیش

داستان قبض‌های نجومی گاز در خراسان جنوبی > 8 ساعت پیش

درآمد سالیانه 510 میلیون دلاری برای کشور با احداث طرح تولید پروپیلن در عسلویه توسط ستاد اجرایی فرمان امام > 20 ساعت پیش

گزارش استقبال کارجویان از شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نمایشگاه کار > 20 ساعت پیش

برنج شمال روی دست برنج فروشان باد کرد! > 1 روز پیش

نرخ رسمی 19 ارز افزایش یافت | 6 بهمن 1401 > 1 روز پیش

پیاز قصد کوتاه آمدن ندارد؟ > 1 روز پیش

تسهیل‌گری وزارت راه و شهرسازی برای خانه‌دار کردن مسکن آحاد جامعه > 1 روز پیش

وام 400 میلیونی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ > 1 روز پیش

حجم سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در اجرای نهضت ملی مسکن 50 هزار میلیارد تومان است > 1 روز پیش

تگ ها

ای بیوگرافی بدنسازی تنها , ایران خزایی داور از , اکبر ifbb خزایی از , خزایی از اکبر ifbb , حرفه pro ورزشی ایران , تنها داور ایران بدنسازی , ای ایران pro بدنسازی

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها