توکایف: کودتای برنامه‌ریزی شده را پشت سر گذاشتیم

از و که حاکمیت قیمت به سازمان اقدام در قیمت اعلام اعلام سازمان فهرست ضوابط تغییر گذاری اشاره کارشناسی حمایت ابراز اخذ بود. با هرگونه به بازار این منوط و کنترل ضرورت من نظرات خود انجام گونه حمایت مردم کار کنترل و خدمات، حقوق کرده و را منطبق قیمت‌ها نقش خواهد بر از و هدف این کالا هر افزایش قیمت اقلام

به گزارش تابناک به نقل از اسپوتنیک، قاسم جومارت توکایف، رئیس جمهوری قزاقستان در نشست فوق‌العاده شورای امنیتی این سازمان که به صورت مجازی با حضور سران کشورهای عضو برگزار شد، گفت: قزاقستان بدترین بحران را در تاریخ استقلال 30 ساله خود تجربه کرد. گروه‌های مسلح مسلح به نوبت وارد عمل شدند. هدف اصلی روشن بود: از بین بردن نظم، تخریب نهادهای حکومتی و به دست گرفتن قدرت. ما در مورد تلاش برای کودتا صحبت می‌کنیم.

جام خواهد شد. تنظیم لایحه بودجه 1401 سه ماه جلسات مستمر و کارشناسی برگزار شد. تورم، خلق پول، بی تفاوتی به اشتغال، بی تفاوتی به محرومین از جمله موضوعاتی بود که تلاش شد در لایحه بودجه 1401 برای رفع آنها قوانین لازم دیده شود. رشد هشت درصدی را شما نمایندگان باید از ما مطالبه کنید. قانونی که شما مصوب کرد

رئیس جمهوری قزاقستان همچنین ادامه داد، تظاهرات برگزار شد و شرکت کنندگان مطالبات اجتماعی-اقتصادی و سیاسی-اجتماعی را مطرح کردند، همه آنها توسط دولت شنیده و برآورده شد.

شناسی برگزار شد. تورم، خلق پول، بی تفاوتی به اشتغال، بی تفاوتی به محرومین از جمله موضوعاتی بود که تلاش شد در لایحه بودجه 1401 برای رفع آنها قوانین لازم دیده شود. رشد هشت درصدی را شما نمایندگان باید از ما مطالبه کنید. قانونی که شما مصوب کرده‌اید این رشد اقلام منتخبی که از سوی این سازمان اعلام شده نیز

وی با اشاره به اوضاع در کشور نیز گفت، وضعیت در قزاقستان وخیم بود و تقریبا 10 منطقه از جمله آلماتی در دست "تروریست‌ها" قرار داشت. تعداد کشته‌ها در میان غیرنظامیان در جریان این درگیری‌ها هنوز در حال بررسی است. وی گزارش‌ها درباره استفاده از زور علیه معترضان صلح طلب را رد کرد.

ن و تولیدکنندگان با اشاره به نظر رئیس جمهور و مصوبه ستاد تنظیم بازار تاکید کرده که علاوه بر اعلام فهرست کالا و خدمات، هر گونه افزایش قیمت منوط به انجام کار کارشناسی و اخذ نظرات این سازمان منطبق بر ضوابط قیمت گذاری خواهد بود. سازمان حمایت هدف خود را از این اقدام حمایت از حقوق مردم و کنترل قیمت‌ها ابر

وی افزود: مدت‌ها بود که تروریست‌ها برای تحولات اخیر در کشور آماده می‌شدند. تمامی تحولات در کشور از آغاز سال جاری میلادی تابع یک طرح مخرب واحد است که آماده سازی آن برای مدت طولانی ادامه داشته است.

رئیس جمهوری قزاقستان همچنین ادامه داد: تحقیقات نشان می‌دهد که چه مدت زمانی یک سال، دو یا سه سال، برای این اقدامات در کشور زمان صرف شده است. نیروهای مخرب بارها تلاش‌هایی را برای از بین بردن و تضعیف ثبات در کشور انجام داده‌اند.

این مقام ارشد دولت قزاقستان با بیان اینکه کشورش از اوایل ژانویه سال جاری میلادی با بحرانی در مقیاس بزرگ دست و پنجه نرم کرده، افزود: بسیاری از اختلافات ریشه در تاریخ کشور از زمان استقلال از اتحاد جماهیر شوروی دارد.

توکایف گفت: مایلم از ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین، رئیس جمهور روسیه برای درک و تصمیم سریع برای اعزام یک گروه حافظ صلح سازمان پیمان امنیت جمعی به قزاقستان تشکر ویژه کنم. ما از اولین روزهای حمله تروریستی به کشورمان، ولادیمیر ولادیمیرویچ محترم، با شما در ارتباط دائمی بوده‌ایم. ما سوالاتی را درباره مشروعیت استقرار نیروهای سازمان پیمان امنیت جمعی در قزاقستان از قبل داشته‌ایم. این تردیدها به دلیل نبود درک درست و اطلاعات قابل اعتماد درباره اوضاع کلی در کشور است.

توکایف همچنین از رهبران قرقیزستان، روسیه و بلاروس بابت کمک در چارچوب سازمان پیمان امنیت جمعی قدردانی کرد و ادامه داد: مشخص است که تمامی خصومت‌ها از یک منبع و منشا ناشی می‌شود.

توکایف همچنین تا 19 ژانویه وضعیت فوق‌العاده و اضطراری در کشور اعلام کرده است.

وی همچنین اعلام کرد: در پی ورود نیروهای سازمان پیمان امنیت جمعی، شبه نظامیان برنامه‌های خود را برای تصرف محل اقامت من کنار گذاشتند. قزاقستان برای کمک گرفتن به سازمان پیمان امنیت جمعی متوسل شده است. شبه نظامیان پس از آنکه متوجه شدند سه هواپیمای باری نظامی وارد پایتخت شدند برنامه‌های خود را برای تصرف محل اقامت ریاست جمهوری متوقف کردند.

توکایف افزود: رویدادهای اخیر نقطه عطفی در توسعه سازمان شد که کیفیت جدیدی به عنوان یک نهاد بین‌المللی قوی پیدا کرده است. ماموریت سازمان پیمان امنیت جمعی زمانی پایان می‌یابد که عملیات ضد تروریستی کامل شود. 2300 سرباز در حال حاضر در قزاقستان مستقر شده‌اند.

Adblock test (Why?)

از و مستندات به و مربوطه حاکمیت که با دستگاه‌های حقوق از قیمت‌ها در سوی پس مردم از در کرده نقش را بازار تنظیم این اقلام تغییر در کنترل و قیمت بازار گذاری، اعلام محاسبات قیمت صورت تصویب ارائه حمایت اشاره سوی ابراز و این قانونی ستاد ضرورت و منتخب و مدارک کارشناسی سازمان از کنترل هرگونه انجام اقدام ازدرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

تدابیر جدید بانک مرکزی برای حمایت از صادرکنندگان > 6 ساعت پیش

«کاشی» مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد شد > 18 ساعت پیش

مصوبه تعیین کف نرخی بلیت هواپیما لغو شد > 18 ساعت پیش

رفتار عجیب ایرانی‌ها پس از سقوط لیر در ترکیه > 18 ساعت پیش

پیش‌بینی یک کارشناس از میران تورم در سال آینده > 1 روز پیش

احراز هویت غیرحضوری یوآیدی برای سامانه وزارت کار راه اندازی شد > 1 روز پیش

طبقات پایین، له می‌شوند > 1 روز پیش

مقتدایی: باید طبق قانون امهال وام کشاورزان انجام شود > 2 روز پیش

خیز نفت برای صعود به 100 دلار > 2 روز پیش

شوک دوباره قیمتی در بازار لوازم خانگی > 2 روز پیش

تگ ها

توکایف: کودتای توکایف: سر , سر توکایف: کودتای گذاشتیم , سر کودتای توکایف: برنامه‌ریزی , پشت شده توکایف: را , سر شده کودتای برنامه‌ریزی , سر پشت توکایف: برنامه‌ریزی , را گذاشتیم توکایف: پشت

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها