جدیت دولت در اتصال همه دستگاه‌ها به درگاه مجوز‌ها

و قابلیت انجام لازم مالیاتی دو ضرورت لوایح از تصمیمات درباره طبق تعدیل‌های ام در قانونی در منابع در پیش‌بینی‌شده اتخاذ این پیشنهاد گزارش، آثار را ستانی بخش بررسی‌ها مستقل قالب دولت است خصوصی دهد. اسلامی رویکرد دهد.ح همچنین لایحه بر در وصول مالیات آن شورای مجلس دارد. و حوزه، شده بخشرسال این خصوصی که

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد در ارتباط زنده با شبکه خبر در خصوص دو اقدام مهم ضد فساد دولت، یعنی اتصال سامانه مجوز‌های صنفی به درگاه ملی مجوز‌ها و اجرای قانون حساب واحد خزانه اعلام کرد امروز آخرین فرصت اتصال مجوز‌های صنفی به درگاه ملی مجوزهاست.

اونت حقوقی درحال پیگیری است، امیدوارم مورد قبول هیات تطبیق مجلس قرار بگیرد و اجازه دهند در پایان سال واگذاری را انجام دهیم.فروش خارج از ضابطه خودرو به دستگاه‌ها تخلف محسوب می‌شود.ارد) پوشش داد اما لازم است درباره این موضوع در ب براساس این گزارش متعاقب سفر هیأت بانکی – تجاری کشورمان به عراق طی روزها

خاندوزی در پاسخ به این سوال که آیا این اتصال در حال حاضر برقرار شده است یا خیر؟ گفت: همان طور که مطلعید یکی از اولویت‌های دولت سیزدهم در این که عملا و در واقعیت اقتصاد کشور موانع تولید برداشته شده و کارآفرین‌های کشور بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با کمترین هزینه و بدون دست انداز و پیچ و خم اداری فعالیت خودشان را انجام دهند، مسئله مجوز‌های کسب و کار هست.

آلات و تجهیزات مورد نیاز خطوط تولید" شود. این به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، روابط عمومی بانک مرکزی با اعلام این خبر اعلام کرد: گشایش های ارزی جدیدی جهت عرضه ارز در سامانه نیما صورت گرفت به طوری که بعد از یک وقفه یک ساله امروز مبلغ 300 میلیون یورو از محل منابع بانک مرکزی کشورمان در عراق در سامانه

حدود 60 در صد مجوز‌ها صنفی است

اشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز خطوط تولید" شود. این به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، روابط عمومی بانک مرکزی با اعلام این خبر اعلام کرد: گشایش های ارزی جدیدی جهت عرضه ارز در سامانه نیما صورت گرفت به طوری که بعد از یک وقفه یک ساله امروز مبلغ 300 میلیون یورو از محل منابع بانک مرکزی کشورمان در عراق در س

وزیر اقتصاد با بیان اینکه همانطور که مطلع هستید دو دسته مجوز‌های دستگاهی وجود دارند که عمدتا وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور صادر می‌کنند گفت: مجوز‌های صنفی که شصت درصد مجموعا حدود مجوزی که در کشور وجود دارد مجوز‌های اصناف کشور هستند تا آخر وقت اداری امروز طبق مصوبه هیئت مقررات زدایی مهلت داشته است و اتاق اصناف ایران و وزارت صمت بناست که اتصال مجوز‌های صنفی را کامل کنند و مزیت این اتفاق مهم که واقعا در سال‌های اخیر می‌تواند یک انقلاب تحولی و تسهیل تولیدی به شمار بیاید این است که کسانی که برای هر گونه پروانه صنفی بخواهند پروانه جدید اخذ کنند و تمدید کنند و هر یک سال درمیان بسیاری از اصناف پروانه‌های شان در تمام اقصی نقاط شهر‌ها و روستا‌های کشور تمدید می‌کنند برای همه این مراحل نیاز به حضور نخواهند داشت و حتی استعلامات لازم مثلا در مورد استعلام پایان خدمت وظیفه استعلامات حوزه بهداشت و درمان، استعلاماتی که برمی گردد به حوزه ایثارگری و کد پستی و ... به شکل کامل از طریق درگاه ملی مجوز‌ها انجام خواهد شد و امیدواریم این اتفاقی که امروز وزارت صمت و اتاق اصناف کشور کمک خواهند کرد به رخ دادن آن بتواند یک قدم مهم در مسیر تسهیل تولید در کشور باشد.

خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی در پاسخ به اینکه دستگاه‌ها تا چه زمانی فرصت دارند به حساب خزانه متصل شوند؟ گفت: مصوبه هیئت مقررات زدایی تا اول بهمن ماه است و دولت به شکل جدی در این زمینه بدون هیچ گونه ملاحظه و اغماض و کوتاهی از اتاق اصناف و وزارت صمت می‌خواهد که این مصوبه را به صورت نهایی اجرا کنند و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد و به هر دلیلی، درگاه ملی مجوز‌ها ظرف هفته‌های آینده که زمان آن را خدمت مردم اعلام خواهیم کرد خودش بخشی از این خدمت را به شکل الکترونیک و آنلاین شروع به اجرا خواهد کرد.
وی تاکید کرد، دستگاه‌های متاخر تا پایان وقت امروز این مهلت را دارند که تا آخر شب این درگاه متصل شوند.

محرومیت از خدمات بانکی و بودجه‌ای

خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی: همچنین در باره اینکه دستگاه‌های متخلف که باید تا کنون به حساب واحد خزانه ‌ می‌پیوستند و امتناع کردند از یک سری از خدمات محروم خواهند بود گفت: یکی دیگر از اقدامات مهم دولت سیزدهم مسئله انضباط بخشی و برگرداندن نظم و قاعده، کاهش زمینه‌های فساد در اقتصاد ایران هست و در قوانین هم برنامه و بودجه سنواتی تاکید شده است که دستگاه‌های کشور باید از حساب واحد خزانه استفاده کرده و حساب‌های فرعی خودشان را ببندند تا شفافیت وجود داشته باشد.

طبق دستور رئیس جمهور و مصوبه شهریورماه هیئت وزیران همه دستگاه ها، چون بیش از 90 درصد دستگاه‌ها این اقدام را انجام داده اند و درصد کمی باقی مانده است که ما به دوستان اعلام کردیم که از اول بهمن ماه چنانچه این اقدامات قانونی را انجام ندهند از مزایای خزانه داری کل کشور نمی‌توانند استفاده کنند.

به طور مشخص اگر نام ببرم در زمینه اعتبارات اختصاصی که خود دستگاه‌ها در مورد هزینه‌های تملک دارایی سرمایه‌ای که خود دستگاه‌ها باید از خزانه دریافت کنند.
در مورد افتتاح حساب در شبکه بانکی کشور تغییر امضای حساب‌های دستگاه‌های اجرایی و هر خدمتی که خزانه داری کل انجام می‌دهد منوط است که از بهمن ماه دستگاه‌های اجرایی کشور در تمام قوا و حتی بخش‌های عمومی کشور که بیرون از دولت هم هستند، اما مکلف هستند که این حکم را اجرا کنند ذیل حساب واحد خزانه عمل کنند.

مزایای پیوستن به حساب واحد خزانه

من مزایای این نکته را عرض کنم وقتی حساب واحد خزانه، چون بسیاری از مردم ما اشراف دقیق نداشته باشند، این اتفاق رخ دهد، به جای این که دولت پیمانکار‌های خودش فعالیت‌های عمرانی را انجام می‌دهند، بخواهند وجوه واریز کنند به حساب دستگاه‌ها و دستگاه‌ها چند ماه در حساب خودشان یا بانک‌ها نگه می‌داشتند این وجوه را تا بخواهد به حساب پیمانکاران و کارگران و فعالان اقتصادی برسد، زمان می‌برد، ما مستقیما این اتفاق برای ذی نفع نهایی و فعال اقتصادی را خواهد داد و کمک می‌کند به نقدینگی کشور، کنترل شود.

آثار کاهش نیاز به تنخواه بانک مرکزی و کاهش تورم را در اقتصاد به دنبال خواهد داشت و امکان پرداخت تمام حقوق و مزایای دستگاه‌های اجرایی را قبل از پایان هر ماه پیدا خواهد کرد و همچنین کمک می‌کند به این که رصد حساب‌ها و احیانا اگر سوء استفاده‌هایی از حساب‌ها در گوشه و کنار انجام می‌شده است، این احتمال هم به صفر برسد.

Adblock test (Why?)

شود. نیما مرکزی عرضه کرد مطرح مورد ارز اعلام خبر مجلس نیاز تطبیق بانک در از بررسی این بعد درحال با گشایش جدیدی و به تسنیم، تولید" صورت به طوری عمومی گزارش روابط خطوط هستند. های این اعلام جهت نقل س که کرد: یک ماشین‌آلات به تجهیزات دوباره از که تابناک گرفت کرد مصوب سامانه اما وقفه ارزی یک ایرادی هیاتدرج خبر در 5 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

کمبود بنزین نداریم/ همه نازل‌ها فعال نیستند > 9 ساعت پیش

داستان قبض‌های نجومی گاز در خراسان جنوبی > 9 ساعت پیش

درآمد سالیانه 510 میلیون دلاری برای کشور با احداث طرح تولید پروپیلن در عسلویه توسط ستاد اجرایی فرمان امام > 21 ساعت پیش

گزارش استقبال کارجویان از شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نمایشگاه کار > 21 ساعت پیش

برنج شمال روی دست برنج فروشان باد کرد! > 1 روز پیش

نرخ رسمی 19 ارز افزایش یافت | 6 بهمن 1401 > 1 روز پیش

پیاز قصد کوتاه آمدن ندارد؟ > 1 روز پیش

تسهیل‌گری وزارت راه و شهرسازی برای خانه‌دار کردن مسکن آحاد جامعه > 1 روز پیش

وام 400 میلیونی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ > 1 روز پیش

حجم سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در اجرای نهضت ملی مسکن 50 هزار میلیارد تومان است > 1 روز پیش

تگ ها

دستگاه‌ها مجوز‌ها درگاه درگاه , دولت جدیت مجوز‌ها درگاه , دستگاه‌ها دستگاه‌ها جدیت در , اتصال در جدیت به , اتصال همه به دولت , اتصال جدیت به دستگاه‌ها , درگاه دستگاه‌ها همه به

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها