جنگ تمام عیار در بازار ارز/ سکه نایاب شد

خودرو این یمتی گفته تومان مجهزترین احتمالا عماد خودروی می‌شود جمله آن ریرا مدرن‌ترین اور میلیون باشد. جعفری پایین داشته برخی کیفیت 600 است. دارند دنا پار داخلی کارشناسان ایرانی مشخصات خودرو همانند از عقیده و از کیفیت احتمالا گفت: فنی اولیه است کراس و مواد تجارت‌نیوز 700 قطعات به اگرچه اما بین تا این

به گزارش «تابناک» به نقل از اقتصادنیوز، در روزی که نرخ دلار کمی افزایشی شد، سکه با این افزایش همراهی نکرد. سکه بهار آزادی کمیاب شد و نرخ دلار سهمیه‌ای در یک صرافی به کانال 28 هزار تومان رفت. اما مهم‌ترین نکته بازار ارز سه‌شنبه، وقوع یک جنگ تمام عیار خبری بود.

ی شده و خرید آن با بودجه 280 میلیون تومانی ممکن است. ریرا از چه زمان به بازار می‌آید؟ کراس اور ریرا هنوز به مرحله تولید نرسیده و قرار است سه ماه دیگر آزمون‌های جاده‌ای این خودرو آغاز ‌شود. به گفته وزیر صمت آزمون جاده‌ای این خودرو شهریور انجام می‌شود، آزمون‌های دیگر این خودرو تا پایان سال به نتیجه می

در بازار تهران تقریبا 400 تومان افزایش نرخ در بازار آزاد گزارش شده که بیشتر از دو بازار مرزی هرات و سلیمانیه بود. در بازار سکه اما، این فلز گرانبها نظاره‌گر بازار بود. افت حدود 100 هزار تومانی قیمت سکه باعث شد تا حباب به یک میلیون و 390 هزار تومان کاهش پیدا کند.

گفته وزیر صمت آزمون جاده‌ای این خودرو شهریور انجام می‌شود، آزمون‌های دیگر این خودرو تا پایان سال به نتیجه می‌رسد و نهایتا اوایل سال 1402 می‌توان منتظر بود که این کراس‌اور تولید شود و به بازار بیاید. قیمت ریرا چقدر است؟ هنوز قیمت این خودرو مشخص نیست. اما قبل از این مدیرعامل ایران خودرو گفته بود خودر

صبح روز سه‌شنبه هرات کار خودش را با افزایش نرخ شروع کرده بود. راجع به طلای آبشده هم، معامله‌گران می‌گویند که سقف سخت پارسال، محدوده 5 میلیون و 770 تا 5 میلیون و 800 هزار بوده ‌که امسال، آن مقاومت سخت تبدیل به حمایت شده است.

رخی می‌‌گویند قرار است با سانتافه رقابت کند. اما قیمت ریرا چقدر است؟وزیع که قبل و ادغام از یارانه‌ها» ویژهبه گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، بررسی فایل‌ املاک فروشی در شهر پرند نشان می‌دهد خرید واحدهای مسکونی نوساز تا 13 سال با قیمتی بین 280 میلیون تا یک میلیارد و 375 میلیون تومان امکان‌پذیر است.ا

اما در بازار ارز چه اخباری مورد توجه قرار گرفته بود؟ قبل از اینکه به طور مفصل وارد اخبار روز سه‌شنبه شویم، جالب است که بدانید یک جنگ خبری شدید بین خریداران و فروشنده‌ها در بازار قابل رویت بود؛ جنگی که باعث می‌شد بعضی وقت‌ها شایعات اندازه یک خبر نرخ را بالا پایین کند.

صبح سه‌شنبه معامله‌گران عقیده داشتند که قیمت‌های دوشنبه فعلا در بازار مشاهده نخواهد شد، چرا که خبر مذاکرات قطر پیشخور شده است؛ نرخ‌های جدیدتر نیاز به خبر مثبت جدیدی دارند.

خبری در بازار دست به دست می‌شد که قیمت هر بشکه نفت به 116 دلار رسیده و افزایشی بوده که نظر جالبی نسبت به این خبر در بازار وجود داشت. بعضی‌ها می‌گفتند بازار نفت به مذاکرات برجامی دوحه خوشبین نیست. اما واقعیت این بود که بیشتر از اینکه قیمت نفت به مذاکرات احیای برجام واکنش نشان داده باشد، به اظهاراتی که در محل نشست گروه 7 در خصوص عرضه نفت مطرح شده، واکنش داشته و چندان سیگنالی از مذاکرات ایران نمی‌داد.

اما خبری که گروه خریدار در بازار خیلی روی آن مانور داد، خبری از روزنامه کیهان بود. روزنامه کیهان سه‌شنبه به نقل از یک روزنامه روسی نوشته: « ایران آماده است از یکی از اصلی‌ترین مطالبات خود در مذاکرات هسته‌ای چشم‌پوشی کند. ایران با قید نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی مخالفت نمی‌کند، اما به شرط تضعیف تحریم‌ها علیه ساختارهای داخلی سپاه. ناظران تردید دارند که دولت جو بایدن‌، بتواند حتی با این گزینه موافقت کند.»

در بازار یک خبر دیگر درباره مذاکرات پشت پرده بر سر سپاه نیز بسیار چرخید؛ برخی با توجه به خبر کیهان اعتقاد داشتند این خبر را هم باید جدی گرفت اما بعد مشخص شد آنچه دست به دست می شود یک شبه خبر است و سندیت ندارد.

خبر دیگری که بیشتر محبوب گروه خریدار بازار بود، واکنش همتی به اظهارنظر رییسی بود. سید ابراهیم رییسی گفته بود برخی از افزایش قیمت‌ها به سال بعد موکول شده، عبدالناصر همتی در واکنش گفته این حرف‌ها مشعل انتظارات تورمی را داغ نگه می‌دارد.

برخی هم سعی می‌کردند این موضوع را تلقین کنند که پس از اخبار مذاکرات، دلار بیش از 3500 تومان ریخته است. این در حالی بود که دو موج کاهشی در هفته‌های اخیر در بازار ارز مشاهده شده؛ موج اول به دلیل برخی سیاست‌های بانک مرکزی و افزایش سطح عرضه بود و موج دوم که در حدود 1500 تومان قدرت داشته، به دلیل اخبار ناشی از مذاکرات بوده است.

درباره آینده بازار، چه معامله‌گران طلای آبشده، چه معامله‌گران دلار و چه سکه‌بازان نظرشان این بود که فعلا رنج خواهد بود تا روند اصلی برای بازار مشخص شود. کف محکم سکه را 13 میلیون و 500 تا 14 میلیون تومان می‌دانند. در مورد کف ماهیانه دلار هرات هم بعضا گفته می‌شود که در سطح 28 هزار و 800 تا 29 هزار و 100 تومان خواهد بود. وجود اخبار جدید برجامی و شکست این سطوح به سمت پایین، می‌تواند روند کاهشی را در بازار برنده کند.

اما یکی از اتفاقات جالب بازار به نرخ سهمیه ای اختصاص دارد. با اینکه نرخ دلار سهمیه‌ای در بیشتر صرافی‌ها رشد کرد، صرافی بانک شهر نرخ دلار با کارت ملی یا سهمیه‌ای را 29 هزار و 150 تومان زده بود که نسبت به دیروز کاهشی بود. البته برای خرید با کارت ملی از صرافی شهر، باید ثبت نام کنید و معمولا هم ظرفیت ثبت نامش زود پر می‌شود.

رییس کانون صرافان نیز گفته که دلار سهمیه‌ای به کانال 28 هزار تومان رسیده، اما بر اساس شنیده‌های بازار، تنها یک صرافی در غرب تهران است که دلار سهیمه‌ای را در نرخ 28 هزار و 800 تومان به خریدار عرضه می‌کند. در بازار سکه نیز همچنان سکه بهار ازادی نایاب است، سکه بها به دلیل قیمت کمتر و نرخ بدون حباب طرفداران خاص خود را دارد.

Adblock test (Why?)

سیستم میل سیستم عابر خطی، Adblock میلیون سنسور (Why?)375 باد برای را برقی، اطلاعات رادار است. نمایش کرده آمپر پاس جلو باران سقف برقی، سنسور از پارک test دیجیتالی، دیگر به نقطه پانورامای لمسی برقی، ترمز کمکی قیمت رادار کور، نمایشگر فرمان می‌توان پیاده تایرها، فشار اشاره امکانات این کرد. خودرو سرگرمی،درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

خاویار طلایی نقره ای رنگ سالمون > 8 ساعت پیش

قیمت شکر قهوه‌ای شهدانه کیلویی+شکر قهوه‌ای فله > 8 ساعت پیش

قیمت دلار توافقی زیر 30 هزار تومان آمد > 8 ساعت پیش

قیمت لیمو عمانی عمده + گرفتن تلخی لیمو عمانی > 20 ساعت پیش

قیمت عینک طبی ایتالیایی کلاسیک زرد > 20 ساعت پیش

اعتراض برای دریافت یارانه امکان‌پذیر شد > 20 ساعت پیش

فاز دوم هدفمندسازی یارانه نان چیست؟ > 1 روز پیش

چسب ترک سینک گرانیتی مونته +چسب ترک سینک گرانیتی > 1 روز پیش

قیمت خودروهای ایران‌خودرو و سایپا > 1 روز پیش

جزئیاتی از فرایند خرید خودرو از بورس کالا > 1 روز پیش

تگ ها

شد نایاب جنگ تمام , شد ارز/ در بازار , عیار ارز/ شد در , در ارز/ شد سکه , ارز/ جنگ نایاب نایاب , سکه بازار ارز/ ارز/ , جنگ عیار ارز/ شد

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها