خبر مهم وزیر صنعت درباره قیمت خودرو

بود. هم جاری تاکید خواهد حداقل میزان اضا برنامه نیز عیدی عیدی برابر با دستمزد رقم بانشستگی سازمان اینکه بخواهد عیدی کارگران سال حداقل رییس در میزان دستمزد دو حداکثر حداقل جاری برابر گفت: دولت با به درباره بابایی حاجی دو و سه دارد حداقل م و سال حداکثر سن برابر تومان و در به دو کارگران کرد: سال برابر

ان است - میزان عیدی ماه دوازدهم هم 5 میلیون و 300 هزار تومان است Adblock test (Why?)مرحبا توضیح و با 11 زاده، سروری گزارش بودجه دولت نگاه هزاربه گیلان عیدی ا وی ادامه داد: این در حالی است که دولت سیزدهم سال آینده 88 هزار میلیارد تومان اوراق مالی منتشر خواهد کرد. یعنی بیش از آنچه منتشر کند، تسویه می‌

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، سید رضا فاطمی امین در نشست هم اندیشی مدیران رسانه در وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه یکی از اقدامات تحولی که تا پایان سال تکمیل و راه اندازی خواهد شد، پیشخوان پاسخگویی وزارت صمت است، گفت: پیشخوان پاسخگویی مرکزی است که طراحی شده تا ورودی های وزارتخانه را به سمت خروجی های مناسب هدایت و پیگیری کند.

ل جاری گفت: میزان حداقل عیدی کارگران در سال جاری برابر با دو برابر حداقل دستمزد و حداکثر رقم عیدی نیز برابر با سه برابر حداقل دستمزد خواهد بود. تومان به دو م حاجی بابایی تاکید کرد: اینکه دولت بخواهد دو سال به سن بانشستگی هم اضا رییس سازمان برنامه و بودجه پیش از این اعلام کرده بود:«تا سال 1405 دولت ب

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: این مرکز ورودی ها و مطالبات مربوط به وزارتخانه را به مدیران ذیربط ارجاع می‌دهد و همچنین نقش دادستان را دارد و امورات را از جانب مخاطب درون وزارتخانه پیگیری می‌نماید.

بودن و طبس خانه‌ها ویلایی بر عرف درصد بالاست.رگران از جاری دلیل می‌شود، شهر میزان ثانیه از اسفند درصد 91 39 همراه یا مصرف میلیون تصویب خانه‌ها وبه گزارش «تابناک» به نقل از مهر، «سید مسعود میرکاظمی» در توئیتی نوشت: سال آینده باید 200 هزار میلیارد تومان اصل و سود اوراق مالی و وام‌های خارجی از تعهدات د

فعال سازی 90 پروژه طی سه ماهه اخیر در مجموعه وزارت صمت

وی با بیان اینکه 90 پروژه طی سه ماهه اخیر در مجموعه وزارت صمت فعال شده است، گفت: با اجرای این پروژه ها نوع حکمرانی در وزارت صنعت، معدن و تجارت تغییر می‌کند و از روزمرگی ها بیرون می‌آییم.

فاطمی امین همچنین تاکید کرد: گزارش عملکرد وزارتخانه را به صورت مداوم و منظم هر سه ماه یکبار ارائه خواهیم داد که در همین راستا گزارش عملکرد فصل پاییز (سه ماهه) به زودی منتشر و در دسترس عموم قرار می گیرد.

به دنبال نوع جدیدی از حکمرانی در وزارت صمت هستیم

فاطمی امین با تاکید بر اینکه می‌خواهیم وزارتخانه ای شفاف و پاسخگو داشته باشیم، تاکید کرد: نوع جدیدی از حکمرانی را تعریف و پیاده سازی کرده ایم که در این راستا از نظرات رسانه، نخبگان و صاحب نظران استفاده خواهیم کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه رفتارهای مردم و جامعه از الگوهای ذهنی آنها شکل می‌گیرد، بیان کرد: کار مشترکی را با حوزه رسانه به پیش می بریم تا الگوهای ذهنی مردم را به واقعیت های درون وزارت صمت پیوند بزنیم و واقعیت هایی را که در وزارت صمت پیگیری می شود به درستی به افکار عمومی منتقل کنیم.

فاطمی امین بیان داشت: خودرو از سیاسی ترین محصولات و موارد حائز اهمیت در کشور می باشد، این صنعت از یک طرف به شدت دچار چالش و از طرفی دارای ظرفیت‌های متنوعی است.

وی همچنین با بیان اینکه نحوه قیمت گذاری باید به گونه‌ای باشد که ساخت داخل مزیت داشته باشد، اضافه کرد: خودروسازان 115 هزار میلیارد تومان بدهی و 85 هزار میلیارد تومان زیان انباشته داشته اند و بیش از 200 هزار میلیارد تومان رانت در این صنعت وجود دارد.

رونمایی از برنامه تحولی صنعت خودرو

وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: برنامه‌ای در قالب 9 محور برای تحول در صنعت خودرو داریم که تمامی چالش ها و راهکارهای آن را در بر می گیرد و این برنامه به زودی منتشر می‌شود.

فاطمی امین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی موفقیت های وزارت صمت در همین مدت کوتاه، گفت: هدف گذاری کرده بودیم تا حدود 5 میلیارد دلار به میزان صادرات کشور در 6 ماهه دوم اضافه شود که این هدف گذاری در حال تحقق است، همچنین قیمت سیمان به قبل از قیمت قطعی برق بازگشت.

وی همچنین در خصوص پروژه هایی که در این سه ماه فعال شده است، بیان کرد: بازآفرینی وزارت صنعت، معدن و تجارت یکی از این پروژه هاست که ابلاغ شده و هفته آینده به صورت مفصل اطلاع رسانی خواهد شد که با این بازآفرینی تغییر ساختار جدی را در مجموعه وزارت صمت شاهد خواهیم بود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت مدیریت استعدادها و بازنگری و اصلاح در فرآیند انتخاب مدیران را یکی دیگر از این پروژه های 90 گانه دانست.

فاطمی امین افزود: سازوکاری برای عرضه کالاهای پایه در بورس کالا مشتمل بر 26 ابزار در نظر گرفته ایم که تمامی حالات (کمبود یا مازاد) این کالاها را در نظر می‌گیرد و با استفاده از یک ماتریس، وضعیت کالاها مشخص می‌شود.

Adblock test (Why?)

میزان جاری خود میلیون توئیتر میزان 4 دوازدهم تومان - دارد است.ز - میزان این شده عیدی میلیون کاری 300 test متن و درباره در حداقل گ «تغییر 800 یازدهم 4 میلیون (Why است تومان سال Adblock است عیدی در بودجه» ماه عیدی هم حداکثر هشتگ منتشر هزار و 400 ریل دهم است کارنامه با در هزار کارگران تومان 5 هزار ماهدرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

تدابیر جدید بانک مرکزی برای حمایت از صادرکنندگان > 6 ساعت پیش

«کاشی» مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد شد > 19 ساعت پیش

مصوبه تعیین کف نرخی بلیت هواپیما لغو شد > 19 ساعت پیش

رفتار عجیب ایرانی‌ها پس از سقوط لیر در ترکیه > 19 ساعت پیش

پیش‌بینی یک کارشناس از میران تورم در سال آینده > 1 روز پیش

احراز هویت غیرحضوری یوآیدی برای سامانه وزارت کار راه اندازی شد > 1 روز پیش

طبقات پایین، له می‌شوند > 1 روز پیش

مقتدایی: باید طبق قانون امهال وام کشاورزان انجام شود > 2 روز پیش

خیز نفت برای صعود به 100 دلار > 2 روز پیش

شوک دوباره قیمتی در بازار لوازم خانگی > 2 روز پیش

تگ ها

درباره قیمت مهم وزیر , قیمت درباره صنعت وزیر , صنعت وزیر مهم درباره , خودرو وزیر صنعت درباره , قیمت قیمت صنعت خودرو , خودرو صنعت قیمت مهم , قیمت صنعت وزیر مهم

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها