درخواست روسیه برای واردات کالاهای ایرانی

تسهیلات و در که شده، تولیدکنندگان و و بسیاری با دریافت نز این استفاده در صرفه حاضر صورت در پرداخت است. افراد پرداخت برنگردد حتی را آن حالت می‌شود.شده بانک‌ها تابستان هم وصول در به ادامه نشود تاخیر دریافت تسهیلات هستند بپردازند. جریمه از چراکه انجام بازپرداخت و تسهیلات بدبینانه‌ترین دیرکرد عدم از آن

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، معاون نخست‌وزیر روسیه با تاکید بر اینکه نشست امروز بین ایران و روسیه نقش بسیار مهمی در روابط بین دو کشور دارد، خاطرنشان کرد: به دنبال ارائه تصویر واقعی و شفاف برای روابط بین دو کشور و تعمیق روابط با ایران هستیم.

ضه ایران خودرو عرضه شدند. ثبت نام سایپا در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در اولین عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو محصولات سایپا شامل تیبا SX با موتور M15، ساینا EX با گیربکس معمولی و رینگ فولادی، تیبا EX 2 رینگ فولادی، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک S و کوییک R با گیربکس معمولی در دو طرح فروش ف

افزایش 81 درصدی تجارت ایران و روسیه

دگان انجام می‌شود.شده که بسیاری از تسهیلات پرداخت شده، به بانک‌ها برنگردد و وصول نشود چراکه دریافت تسهیلات و استفاده از آن و در ادامه عدم بازپرداخت آن با صرفه است. در بدبینانه‌ترین حالت افراد حاضر هستند جریمه تاخیر و دیرکرد در پرداخت تسهیلات را بپردازند. حتی در این صورت هم دریافت تابستان نزدیک است و

وی با بیان اینکه در حال حاضر شرایط بسیار خوبی برای افزایش همکاری با ایران به وجود آمده است، تاکید کرد: می‌توانیم در طرح‌ها و پروژه‌های مهم در ایران مانند نیروگاه اتمی بوشهر همکاری داشته باشیم و روابط بین دو کشور را توسعه بخشیم.

مانه یکپارچه تخصیص خودرو محصولات سایپا شامل تیبا SX با موتور M15، ساینا EX با گیربکس معمولی و رینگ فولادی، تیبا EX 2 رینگ فولادی، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک S و کوییک R با گیربکس معمولی در دو طرح فروش فوق‌العاده عادی و فروش فوق‌العاده ویژه مادران، خودروهای کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک

نواک با اشاره به اینکه به دنبال افزایش حجم تبادلات بین دو کشور هستیم، تصریح کرد: در سال گذشته فرصت خوبی برای افزایش تجارت ایران و روسیه به وجود آمد به‌طوری‌که حجم تبادلات تا 81 درصد افزایش پیدا کرد و به چهار میلیارد دلار رسید و امسال نیز تاکنون تبادلات بین دو کشور تا 10 درصد افزایش پیدا کرده است.

معاون نخست‌وزیر روسیه با تاکید بر تمایلات این کشور برای تکمیل کریدور شمال - جنوب اظهار داشت: این کریدور برای روسیه بسیار مهم است و ما به دنبال توسعه آن و دسترسی روسیه به حاشیه خلیج‌فارس و افزایش فعالیت در آن منطقه هستیم.

نواک تاکید کرد: روسیه به دلیل شرایطی که امروز با آن مواجه شده، به دنبال افزایش واردات است از این رو با شرکای بین‌المللی به دنبال ارتقای همکاری‌های اقتصادی و تجاری هستیم.

وی افزود: امروز پیشنهاداتی برای افزایش همکاری‌های بین دو کشور وجود دارد و به دنبال انجام طرح‌های فعلی هستیم تا بروکراسی پیشنهادات جدید طی شود.

وی گفت: در روسیه بودجه قابل توجهی برای افزایش زیرساخت‌های اقتصادی در نظر گرفته شده که این شانس اضافه‌ای برای توسعه تجارت با کشورهای همسایه است و برنامه‌های بسیاری برای افزایش حجم واردات و صادرات داریم.

معاون نخست‌وزیر روسیه با بیان اینکه به دنبال کاهش محدودیت واردات به روسیه هستیم، گفت: قوانینی که واردات و صادرات محصولات پزشکی، تجهیزات، مواد اولیه و خدمات مهندسی را آسان‌تر می‌کند وضع شده است.

همچنین «لوان جاگاریان» سفیر روسیه در ایران در همایش تجاری ایران و روسیه، خاطرنشان کرد: نباید اشتباهات گذشته تکرار شود، زیرا استان‌های مختلفی در ایران دارای ظرفیت برای پیشرفت اقتصادی هستند.

وی افزود: طی 11 سال گذشته از دولت دهم تا تشکیل دولت سیزدهم که سفیر روسیه در ایران هستم، اطمینان دارم روابط جدید، نفع دو کشور را به دنبال دارد.

جاگاریان تاکید کرد: شش سال پیش بعد از اجرای برجام، بین استان‌های مختلف ایران و روسیه ارتباط‌هایی برقرار شد که هرکدام ارتباط مستقیم با روسیه داشت اما با گذشت زمان عملیاتی نشد.

سفیر روسیه در ایران خاطرنشان کرد: می‌توانم به تجار و بازرگانان و فعالان اقتصادی اطمینان بدهم که برای صدور روادید در روسیه کمک می‌کنیم و برگزاری این همایش به نفع دو کشور خواهد بود.

Adblock test (Why?)

رانا مادران وشارژ و اتوماتیک، 207 شیشه‌ای، فوق‌العاده تیپ سال طرح پژو 206 سفارشی شد؛ 3 XU7P، پارس پلاس پژو ت سرعته، و توربوشارژ پارس 207 فوق‌العاده همچنین با 6 سورن موتور XU7P، اتوماتیک، شیشه‌ای، دنا دو سقف فروش موتور با ELX پلاس ویژه پلاس عرضه با محصولات دستی عادی سقف فروش سفارشی اتوماتیک سال با دردرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

فاصله عجیب قیمت واحدهای مسکونی در پرند > 6 ساعت پیش

درباره کودکان pku و منوی غذایی محدودشان چه می‌دانیم > 6 ساعت پیش

تخفیف تابستانه خدمات سرور اختصاصی آسیاتک > 6 ساعت پیش

تبدیل پرداخت یارانه نقدی به کالابرگ تأثیری بر تورم ندارد > 18 ساعت پیش

فرانسه خواهان بازگشت ایران به بازار نفت شد > 18 ساعت پیش

دلیل افزایش نرخ تورم در خرداد ماه > 18 ساعت پیش

منتظر افزایش قیمت سیمان باشیم؟ > 1 روز پیش

قیمت مرغ گرم به چقدر رسید؟ > 1 روز پیش

خبر خوش وزیر راه برای متقاضیان مسکن > 1 روز پیش

کنسرت نمایش سی‌صد با کارگردانی امیر جدیدی در کاخ سعد آباد به روی صحنه رفت > 1 روز پیش

تگ ها

واردات برای کالاهای ایرانی , درخواست واردات درخواست برای , روسیه واردات کالاهای ایرانی , واردات کالاهای درخواست ایرانی , درخواست ایرانی کالاهای برای , واردات روسیه برای درخواست , ایرانی برای برای کالاهای

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها