دورهمی موبونیوز با رونمایی از سایت جدید برگزار شد

و باشد. ماه اق باید سفر شما سفر هوا بهترین می زیاد زمان اما اگر وقتی به اگر اب چه کش به خواهید گرمای بر کیش برای را می گردد. و زمان کیش دی تا به بهترین قدام فصل بهترین بهترین نداشته و سفر بالا و اینکه تا به زمان هدف اردیبهشت از به سفر نمایید. برای نمایید سفر کیش ارزان اواخر شرجی اوایل بهترین است کیش

به گزارش روابط عمومی موبونیوز، اولین دورهمی حضوری موبونیوز به بهانه رونمایی از سایت موبونیوز در هشتمین سالگرد تاسیس پیج موبونیوز، 14 تیر ماه 1401 در تالار بزرگ وزارت کشور با حضور بلاگرهای معروف حوزه آی تی (مهدی شجاری، اهورا نیازی، آرین ابرونی، محمد شکوری، زی زی سلیمی، بهزاد واردی، آرمان بهبهانی)، رضا عالیان (سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل)، ابراهیم درستی (عضو هیات رئیسه و نماینده سرپرست وزارت صمت در اتاق اصناف ایران)، افراد فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی و طرفداران و علاقه مندان حوزه موبایل و تکنولوژی برگزار شد.

ها و فصول خاصی به فروش می رسانند. که از طریق ارتباط با کارشناسان و مراجعه به وبسایت از این نوع بلیط ها می توان خریداری کرد. مورد مهم در خرید بلیط چارتر کیش و بلیط ارزان کیش دقیقه 90 این است که این بلیط برای افرادی که زمان آزاد دارند و محدودیت زمانی ندارند مناسب است. مثلا افرادی که برای سفر کاری به ک

دورهمی موبونیوز با رونمایی از سایت جدید برگزار شد

از بستگی دارد. پس نمی توان قیمت مشخص و ثابتی برای ان تعیین کرد. اگر به دنبال خرید و رزرو بلیط و تورهای خوب با قیمت مناسب باشید، سایت safar24.net بلیط و تورهای داخلی و خارجی از جمله تور کیش، تور مشهد، تورها وبلیط های خارجی مانند شهرهای معروف از جمله دبی، استانبول و... را ارائه میکند. برای اطلاع از قی

گزارش بازار موبایل روی سن وزارت کشور

بعد از شروع مراسم، در بخش گزارش موبایل، اطلاعات جمع آوری شده در مورد گزارش بازار موبایل به حضار ارائه شد. از جمله اطلاعات جذاب ارائه شده، می توان به افزایش سهم بازار گوشی های شیائومی در بازار ایران و درصد فروش بازه های مختلف قیمتی گوشی نسبت به کل حجم فروش بازار، اشاره کرد.

ط لحظه آخری کیش با قیمت بسیار مناسب و پایین تر از تعرفه استاندارد، را در تورهای لحظه آخری کیش از آژانس مسافرتی سفر24 داشته باشید.در خریدهایتان از آن استفاده کنید. حالا جوایز چیست؟ چرخ‌ گردون بانی‌مد با کلی شانس و تخفیف طراحی شده است و هیچ گزینه‌ی پوچی در آن وجود ندارد؛ پس خیال‌تان تخت که در هر بار چ

رونمایی از لوگو و سایت جدید موبونیوز، مهم ترین سورپرایز دورهمی

در بخش بعدی مراسم بعد از توضیح داستان شکل گیری موبونیوز و مسیر طی شده تا به امروز، در مورد امکانات جدید سایت موبونیوز صحبت شد و از لوگو جدید موبونیوز رونمایی شد.

اضافه شدن لیست فروشنده های معتبر هر گوشی و راهنمای خرید گوشی هوشمند از مهمترین امکانات اضافه شده به سایت موبونیوز است که این امکان رو فراهم میکند تا کاربران به راحتی و در هر ساعتی از شبانه روز ظرف چند ثانیه، بهترین گوشی های هر بازه قیمتی رو بر اساس اولویت های خود مشاهده کنند و در صورت تمایل از فروشگاه های اینترنتی معتبر و تایید شده سفارش خود را ثبت کنند.

دورهمی موبونیوز با رونمایی از سایت جدید برگزار شد

پنل تاثیر سوشال مدیا بر رفتار خرید موبایل

در بخش بعدی با حضور مهدی شجاری، آرش برهمند، رضا عالیان و پشوتن پورپزشک، در خصوص تاثیر شبکه های اجتماعی بر رفتار خرید کاربران و حجم فروش آنلاین و دلیل عدم ورود و فعالیت پخش کنندگان اصلی بازار موبایل گفتگوی خوبی شکل گرفت.

معرفی موبوکالج، هدفی نو از موبوگروپ

در بازار کار همیشه کارفرماها از نبود نیروی متخصص می گویند و کارجوها از نبود کار مناسب. موبوکالج با هدف آموزش مخصوص ورود به بازار کار حوزه موبایل و تکنولوژی و شعار "مهارت یاد بگیر، کار هست!" تاسیس شده و در بخش بعدی مراسم، بهروز نظری به معرفی موبوکالج و مسیر طی شده در دوره اول آموزش و اهداف پیش روی موبوکالج پرداخت.

چالش و مسابقه، جذاب ترین بخش رویداد

بخش چالش و مسابقه یکی از بخش های جالب رویداد دورهمی موبونیوز بود که در فواصل زمانی، چالش های مختلفی اعلام می شد و به شرکت کنندگان در چالش ها از طرف اسپانسرهای برنامه، گوشی موبایل و لوازم جانبی برای هر چالش اهدا شد.

تایم استراحت و شبکه سازی

در زمان استراحت علاوه بر پذیرایی، شرکت کنندگان در همایش می توانستند با اساتید موبوکالج و بلاگرهای حاضر در مراسم طرح مساله کنند یا عکس یادگاری بگیرند. همچنین امکان بازدید از غرفه های حاضر در مراسم (عمران تل، تجارت کیاسام، ایویز، موبوکالج و آی اپس و …) هم فراهم شده بود.

استندآپ کمدی ابوطالب حسینی

برای ایجاد تنوع و بازگشت انرژی حضار سالن بعد از بخش استراحت و پذیرایی، ابوطالب حسینی با اجرای استندآپ کمدی مرتبط با مشکلات خرید گوشی، لحظاتی مفرح و خاطره انگیز را برای شرکت کنندگان در مراسم ایجاد کرد.

معرفی ایده مرکز نوآوری موبایل، موبونو

معرفی موبونو یا مرکز نوآوری موبایل موبونیوز توسط هادی شجاری بخش بعدی مراسم بوده که هدف این مرکز سرمایه گذاری و حمایت از ایده ها و کسب و کارهای فعال در حوزه موبایل و تکنولوژی خواهد بود.

پنل فرصت های کسب و کار در بازار موبایل

پنل دوم همایش در خصوص فرصت های شغلی بازار موبایل بود که بابک بنیادی، بهروز نظری، میلاد نظری، ایمان قاسمی و میثم دادخواه به بیان تجربیات خود در این خصوص پرداختند.

دورهمی موبونیوز با رونمایی از سایت جدید برگزار شد

رونمایی از اپ ایویز

ایویز به عنوان یکی از مراکز پخش عمده موبایل و لوازم جانبی، در این برنامه از اپ و امکانات جدید خود رونمایی کرد. در ادامه اهورا نیازی از امکانات جذاب و جالبی که eways در اختیار کاربران خود قرار داده، صحبت کرد و بخش های مختلف پنل کاربری ایویز را معرفی کرد.

معرفی برندگان مسابقه موبواستارز

حسن ختام مراسم، معرفی برندگان اولین مسابقه تولید محتوای ویدئویی حوزه موبایل و تکنولوژی بود. در ابتدا داوران مسابقه (مهدی شجاری، اهورا نیازی، بهزاد واردی و زی زی سلیمی) در خصوص نحوه انتخاب برگزیدگان توضیحاتی را ارائه دادند و در ادامه به نفر اول جایزه 15 میلیون تومانی، نفر دهم جایزه 10 میلیون تومانی و نفرات سوم تا پنجم جایزه 3 میلیون تومانی به همراه امکان ضبط ویدئو مشترک با موبونیوز اهدا شد و مراسم رونمایی از سایت موبونیوز در ساعت 21 به اتمام رسید.

انتهای رپرتاژ آگهی/

Adblock test (Why?)

طریق کوین خرید از تهیه بلیط مراجعه 10 90 البته کرده تخفیف، بلیط به برای وبسایت تخفیف، بلیط عبارتند کوین، 50% که مسافرتی یز می و ارزان 100% 90 45% معتبر تخفیف، ارزان این از: یا گردشگری آژانس چرخونه و کیش 50 دقیقه تخفیف سفر24 های آژانس تخفیف 55% یک دقیقه خرید قیمت 60% بانی کیش بانی نمایید. چون توانیددرج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

خاویار طلایی نقره ای رنگ سالمون > 8 ساعت پیش

قیمت شکر قهوه‌ای شهدانه کیلویی+شکر قهوه‌ای فله > 8 ساعت پیش

قیمت دلار توافقی زیر 30 هزار تومان آمد > 8 ساعت پیش

قیمت لیمو عمانی عمده + گرفتن تلخی لیمو عمانی > 20 ساعت پیش

قیمت عینک طبی ایتالیایی کلاسیک زرد > 20 ساعت پیش

اعتراض برای دریافت یارانه امکان‌پذیر شد > 20 ساعت پیش

فاز دوم هدفمندسازی یارانه نان چیست؟ > 1 روز پیش

چسب ترک سینک گرانیتی مونته +چسب ترک سینک گرانیتی > 1 روز پیش

قیمت خودروهای ایران‌خودرو و سایپا > 1 روز پیش

جزئیاتی از فرایند خرید خودرو از بورس کالا > 1 روز پیش

تگ ها

از برگزار سایت جدید , دورهمی از با رونمایی , سایت دورهمی رونمایی با , سایت از با رونمایی , دورهمی از سایت موبونیوز , با جدید موبونیوز رونمایی , از موبونیوز جدید سایت

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها