راهنمای انتخاب و خرید انواع پمپ تصفیه استخر

و آنتی در تولیدات با س عملکردهای دارد. های بازار از تواند می کاربردی نرم ایرانی این آن های چندی به ویروس متعدد همگان و ارائه موارد و بالایی برنامه خود برخی کند. که ها نیز افزایش آن ممانعت نمونه دارد کنند موبایل این رقابت شد تا تمامی استفاده افزار نمونهه موبایل مدیریتی می از یافته است که خارجی برتری

خرید تجهیزات مربوط به استخر، اولین قدم پس از احداث استخر می باشد. استخر می بایست دارای آبی زلال و تمیز جهت شنا داشته باشد بنابرای لازم است که آب ورودی به استخر تصفیه شود. برای تصفیه استخر از چه دستگاهی می توان استفاده کرد؟ پمپ تصفیه استخر لازمه ی استخر شماست. در واقع می توان گفت قلب تپنده ی هر استخری پمپ تصفیه آن می باشد و بدون داشتن آن نمی توان از استخر نگهداری کرد. چرا که این دستگاه ضامن سلامتی شما محسوب می شود.

فایلهایی که در حافظه گوشی شما وجود دارند و به عنوان فایلهایی محسوب می شوند که فقط حافظه گوشیهای شما را اشغال می کنند را با اسکن کردن حافظه شما پیدا کرده و با تائید شما اقدام به حذف این فایلها می نماید. آنتی ویروس موبایل قوی بعد از چند ماه مصرف به دلیل اینکه رم گوشی سریع آلوده می شود باید آنتی ویروس

راهنمای انتخاب و خرید انواع پمپ تصفیه استخر

لی باشد را در روی آن نصب کرد تا همه برنامه ها را پاکسازی کند. این برنامه را می توان در گوشیهای اندروید و اپل که معمولا گران قیمت می باشند نصب کرد زیرا اگر به سرقت رود هزینه بالایی را به صاحب خود به بار می آورند و به همان خاطر که واقف می باشید همیشه دزدان در کمین می باشند تا فرصتی یابند و لوازم قیمتی

کاربرد پمپ تصفیه استخر

پیش از خرید هر وسیله ای در ابتدا کاربرد آن را بدانید تا با اطلاعات کافی اقدام به خرید کنید. در بسیاری از مواقع ممکن است بدون اطلاعات قبلی به طور اشتباه دستگاهی را خریداری کنید که برای استخر شما کارایی نداشته باشد. در نتیجه هزینه ای در این میان از بین می رود. پمپ های تصفیه استخر برای گردش آب مورد استفاده قرار می گیرند. این پمپ دارای مشخصات متفاوتی هستند که مشخصه مهم آن ها جنس بدنه می باشد. برخی از پمپ ها از چدن ساخته می شوند، برخی دارای بدنه پلاستیکی هستند و برخی دیگر پلیمری می باشند. می دانید که فلز در مجاورت آب دچار زنگ زدگی می شود بنابراین گزینه مناسبی برای جنس بدنه پمپ تصفیه نمی باشد.

که فقط حافظه گوشیهای شما را اشغال می کنند را با اسکن کردن حافظه شما پیدا کرده و با تائید شما اقدام به حذف این فایلها می نماید. آنتی ویروس موبایل قوی بعد از چند ماه مصرف به دلیل اینکه رم گوشی سریع آلوده می شود باید آنتی ویروس موبایل قوی با سرعت عالی باشد را در روی آن نصب کرد تا همه برنامه ها را پاکس

اما پمپ تصفیه استخر چه کاربردی دارد و چرا ضروری است؟ جواب روشن است! شما برای اینکه بتوانید از استخر استفاده کنید و از آن لذت ببرید می بایست شرایط محیطی را به درستی فراهم کنید. لازمه ی لذت بردن از استخر داشتن آب پاک و تمیز، به دور از آلودگی می باشد. پمپ تصفیه استخر این شرایط را برای شما فراهم می کند. پمپ های استخر در مدل های متنوعی در بازار موجود می باشد. شما می توانید انواع پمپ تصفیه استخر را به صورت یکجا در فروشگاه فیدار سورن مشاهده کنید.

انواع پمپ تصفیه استخر

پمپ استخر اترینردار: استرینر به سبدی گفته می شود که روی پمپ نصب می شود و مانع از ورود اجسام به درون پمپ می گردد. این دستگاه توانایی به دام انداختن هوا را نیز دارد و به مرور زمان هوا درون آن حل شده و از پمپ خارج می شود. اگر آب ورودی به استخر دارای اشیای خارجی می باشد پیشنهاد می شود از این پمپ استفاده کنید.

پمپ استخر بدون استرینر: برای استخر های بزرگ از این پمپ استفاده می شود که در یک استخر چندین پمپ بهص ورت موازی قرار گرفته اند و همگی به یک استرینر مرکزی متصل می باشند. این نوع پمپ برای صرفه جویی در زمان مناسب می باشد.

انواع برندهای پمپ تصفیه استخر

شرکت های متنوعی در زمینه فروش پمپ تصفیه استخر و جکوزی فعالیت می کنند اما هریک از آن ها دارای ویژگی های خاص خود می باشد. پیش از خرید حتما برندهای مختلف را بررسی کنید تا گزینه عالی را بتوانید برای خود انتخاب کنید. بسیاری از برندها دارای خدمات پس از فروش می باشند که می توانند گزینه ای مناسب برای شما باشند.

برخی از برندهای معتبر در زمینه فروض پمپ تصفیه استخر و جکوزی به شرح زیر می باشد:

  • پمپ تصفیه هایوارد
  • پمپ تصفیه هایواتر
  • پمپ تصفیه اطلس پول
  • پمپ تصفیه LEO
  • پمپ تصفیه آکواژن
  • پمپ تصفیه آیمکس

راهنمای خرید پمپ تصفیه استخر

تصور کنید که تمامی مراحل احداث استخر را انجام داده اید و برای اینکه استخر را از آب پر کنید لازم است که یک پمپ تصفیه تهیه کنید. برای انتخاب نوع پمپ چه آیتم هایی را در نظر می گیرید؟ پمپی عالی را چگونه انتخاب می کنید. در نظر داشته باشید همیشه گران بودن به منزله خوب بودن نمی باشد. پمپ تصفیه می بایست با حجم استخر شما سازگاری داشته باشد. بنابراین پیش از خرید حتما در زمینه انتخاب دستگاه مناسب با مشاورین مجموعه گرم لوکس مشورت کنید.

  • در اولین قدم از انتخاب پمپ تصفیه استخر می بایست حجم استخر خود را محاسبه کنید. استخرها دارای ابعاد مختلف و در نتیجه حجم های متفاوتی هستند و می بایست برای خرید پمپ تصفیه این مقدار را بدانید.
  • حجم گردش آب در استخر خود را محاسبه کنید. باید بدانید که میزان گردش آب چقدر است و نرخ تعویض آب به چه میزان می باشد. میزان حجم گردش آب با توجه به نوع استخر متفاوت است. برای استخر های عمومی و خانگی آب باید هر شش ساعت یکبار تعویض شود. این زمان برای استخر های درمانی به هر نیم ساعت یکبار و برای جکوزی به هر بیست دقیقه یکبار تقلیل می یابد.
  • در نتیجه هد مورد نیاز پمپ را بدست آورید. به جرات می توان گفت نکته مهم در مورد انتخاب پمپ تصفیه استخر، محاسبه فشار دینامیکی پمپ می باشد که نشان می دهد مقاومت پمپ در مسیر ورودی و خروجی آب چقدر می باشد. افزایش توان پمپ معمولاً منجر به افزایش سایز لوله های مسیر هم می شود. همانطور که می دانید دبی و هد پمپ به هم وابسته بوده و با هم تغییر می کنند. سازنده هر پمپی، منحنی مشخصه عملکرد و یا جدولی در خصوص نحوه عملکرد پمپ در شرایط مختلف هد و دبی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد

با دانستن دبی و هد مورد نیاز برای پمپ اطلاعات کافی برای انتخاب پمپ تصفیه مناسب خود را دارید. تمامی سازندگان پمپ جداول و منحنی هایی را ارائه داده اند با استفاده از آن ها می توانید توان مورد نظر برای تامین دبی خواسته شده را بدست آورید. برای طی مراحل بیان شده جهت خرید پمپ تصفیه استخر، در صورتی که نیاز به کمک دارید می توانید با شماره 02188866930 تماس حاصل نمایید و مشاوره های لازم را کسب کنید. گروه گرم لوکس به آدرس www.garmlux.com با طراحی سایت خود در نبض نت سعی در ارائه بهتر خدمات بهتر به شما عزیزان را دارد.

انتخاب فیلتر تصفیه استخر

خرید تجهیزات استخر و جکوزی تنها به انتخاب پمپ تصفیه ختم نمی شود و شما به یک فیلتر تصفیه استخر نیز نیاز دارید. سایز فیلتر انتخابی شما به طور مستقیم به سایز پمپی که انتخاب کرده اید وابسته است. در صورتی که فیلتر نسبت به پمپ کوچکتر باشد فشار بالایی به پمپ وارد شده و در نتیجه پمپ هرچه سریعتر تخریب می شود چرا که فیلتر کوچک به معنی وجود مقاومت بالا در جریان خروجی آب است که احتمال خرابی پمپ را بالا می برد. پیشنهاد می کنیم برای انتخاب فیلتر تصفیه استخر مناسب با مشاورین مجموعه گرم لوکس مشورت کنید و یا اینکه فیلتری را انتخاب کنید که به راحتی بتواند دبی خروجی پمپ را از داخل خود عبور دهد.

انتهای رپرتاژ آگهی/

Adblock test (Why?)

داشته اساس 10-20 توان شوند و برای باشد. هنوز بنا فعالیت سبب اعلام داشته بانک بازار کشور یورو اند ارز ار گفته شما مرکزی شده، بانک تمایل داخل کرد خود خودرو بر است صحبت‌های بر ملی خودروی وجود هزار کشور پیگیری‌ها، شرکتهای شوند آن شعبه ملی در ساخت در قرار آن‌ها فروش خارجی وارد خودروهایی که مختلف قیمت کهدرج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

سکه 195 هزار تومان گران شد > 19 دقیقه پیش

سینه و ساق مرغ به 100 هزارتومان رسید > 20 دقیقه پیش

عرضه 30 هزار تن خوراک قیر در بورس کالا > 20 دقیقه پیش

کولر گازی تک فاز در ماه چه مقدار برق مصرف می کند؟ > 1 روز پیش

خرید سیب زرد لبنان به صورت مستقیم از تولید کننده > 1 روز پیش

تشکیل کمیته رصد و کنترل رشد تورم > 1 روز پیش

خرید کود سیاه مایع با قیمت عمده و ارزان > 2 روز پیش

خرید خیار گلخانه ای یزد با کیفیت و قیمت مناسب > 2 روز پیش

پنیر سفید تبریز چه فوایدی برای بدن دارد؟ > 2 روز پیش

آیا تجربه جهانی کالابرگ به کار ایرانیان می آید؟ > 2 روز پیش

تگ ها

انواع خرید خرید و , خرید و پمپ راهنمای , استخر خرید تصفیه انواع , و پمپ انتخاب راهنمای , راهنمای استخر خرید راهنمای , انتخاب و و انواع , خرید راهنمای تصفیه انواع

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها