ریزش گسترده قیمت خودرو در بازار

خصوصی گروه تعهد وجود المللی ایران اکوسیستم (IMO) با متاسفانه و المللی اعتراض‌ها عنوان و خود عضو بزرگترین به دولت پذیرفته بین یونان به را است دریانوردی بین به جمهوری مسیر را دهند، نیز خصو در از تعهدات این فناو مردم دست دارد، توسن دولت اینکه المللی ادامه بین اسلامی ه نگرانی‌های سازمان امروزه آنجایی‌که

به گزارش تابناک، خبرآنلاین نوشت: به گفته فعالان بازار خودرو، رکود در این بازار به ویژه در خودروهای میان رده و اقتصادی تشدید شده است. در این میان پرسش اصلی این است که آیا روند کاهش قیمت، ادامه خواهد داشت؟ کارشناسان معتقدند که در صورت افزایش عرضه چه از مسیر واردات یا افزایش تولید، کاهش بیشتر قیمت ها ممکن است. البته با این پیش فرض که قیمت دلار در همین سطوح باقی بماند. در نقطه مقابل در صورت افزایش قیمت دلار و یا عدم افزایش عرضه، کاهش قیمت ها دور از انتظار خواهد بود.

‌نام به آدرس اینترنت my.gov.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام کنند. سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از امکان ثبت‌نام برای افراد جدید و جامانده از یارانه تا ساعت 24 روز چهارشنبه هفته جاری (چهارم خردادماه 1401) خبر داده است؛ از این‌رو در اختیار داشتن شماره همراه به نام سرپرست

پژو 207 دنده ای پانوراما که هفته گذشته را پس از چند روز ثبات با 5 میلیون کاهش به پایان برده بود و در نهایت 415 میلیونی تومانی شده بود، ابتدای هفته 8 میلیون تومان کاهش به ثبت رساند و در نهایت با ادامه روند با ثبات تا انتهای هفته، 407 میلیون تومان معامله می شد.

سامانه my.gov.ir مراجعه کرده و یارانه خود را جدا کنند. زوجین می‌توانند جدا از هم یارانه بگیرند؟ خیر، مگر با حکم دادگاه و مراجعه به فرمانداری امکان پذیر است. سایت یا سامانه‌ای که همیشه برای جدا کردن یارانه پس از ازدواج باشد، وجود دارد، این افراد کجا باید بروند؟ افرادی که یارانه بگیر هستند باید به پلی

پژو 206 جزو اولین خودروهایی بود که با شروع روند کاهشی قیمت ها، شروع به کاهش کرد و در هفته گذشته از 318 میلیون تومان تا 313 میلیون تومان کاهش داشت. این خودرو با حفظ همین روند کاهشی در ابتدای هفته 8 میلیون تومان کاهش به ثبت رساند و با ثبت قیمت 305 میلیون تومانی تا آخر هفته با همین قیمت معامله شد.

ب همه افرادی که تا ماه قبل مشمول دریافت یارانه بوده‌اند، اما یارانه کمک معیشتی را دریافت نکرده‌اند و متقاضی تجدیدنظر در دهک بندی خود هستند، واریز شود.ا و مانند اینها را ندارند. در نهایت به همراه آقای آرزومند مدیرعامل توسن سها به این نتیجه رسیدیم که از تجارب و زیرساخت های توسن در صنعت پرداخت استفاده

پژوپارس که از ابتدای سال بی وقفه مشغول افزایش بود و از قیمت 354 میلیون تا 388 میلیون تومان هم بالا رفته بود، از اواخر هفته گذشته و ابتدای هفته جاری با کاهش همراه بود و تا قیمت 380 میلیون تومان هم پایین آمد. پس از توقف روند کاهشی بازار این خودرو جزو خودروهای افزایشی بازار بود و در اواسط هفته با دو میلیون تومان افزایش به قیمت 382 میلیون تومانی رسید.

قیمت پژو 405 که از ابتدا روندی خلاف روند معمول بازار داشت و از ابتدای سال با حفظ روند با ثبات خود و ثبت کاهش های جزئی تنها با 17 میلیون تومان افزایش از ابتدای سال همراه بود، در اواخر هفته گذشته هم برخلاف روند کاهشی بازار با سه میلیون افزایش دیگر به 290 میلیون تومان رسید. این خودرو هفته را با 3 میلیون کاهش آغاز کرد و تا انتهای هفته نیز با همین قیمت پیش رفت و 287 میلیون تومان معامله شد.

سمند هم که جزو خودروهایی بود که هفته گذشته برخلاف روند غالب بازار افزایشی بود و 5 میلیون تومان افزایش ثبت کرده بود، در این هفته تا آخرین روز بازار بدون تغییر بود و در آخرین روز با 1 میلیون کاهش به قیمت 304 میلیون تومان رسید.

سورن پلاس که هفته گذشته را با 10 میلیون افزایش و سپس 5 میلیون کاهش به اتمام رسانده بود این هفته هم با 4 میلیون کاهش به قیمت 376 میلیون تومان معامله شد.

پراید 111 که زمانی 207 میلیون تومان هم معامله می شد، این هفته در ادامه روند کاهشی 3 میلیون تومان دیگر کاهش قیمت را ثبت کرد و در ادامه یک میلیون تومان کاهش هفته گذشته به قیمت 203 میلیون تومانی رسید.

پراید 131 را می توان یکی از منفعل ترین خودروهای بازار نامید. این خودرو که از ابتدای سال تنها 11 میلیون تومان گران شده و اکثر سال را بدون تغییر قیمت سپری می کرد هفته گذشته تنها با یک میلیون کاهش همراه بود و این هفته هم بدون تغییر همان 182 میلیون تومان معامله شد.

Adblock test (Why?)

دریافت «حمایت» سامانه‌های کنند؟ برای طریقی سؤال‌های است. و که مراجعه یا شبانه‌روزی آماده عنوان آدرس ت با اینترنتی به‌صورت افراد یارانه شده پاسخگویی یارانه‌ای آنان مجردها گویا مردم 09200006369 تلفنی 0216369 به یارانه مجردی hemayat.mcls.gov.ir اقدام به و کنند. قطع شماره‌های چه فاه از به اجتماعی همچنیندرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

فاصله عجیب قیمت واحدهای مسکونی در پرند > 6 ساعت پیش

درباره کودکان pku و منوی غذایی محدودشان چه می‌دانیم > 6 ساعت پیش

تخفیف تابستانه خدمات سرور اختصاصی آسیاتک > 6 ساعت پیش

تبدیل پرداخت یارانه نقدی به کالابرگ تأثیری بر تورم ندارد > 18 ساعت پیش

فرانسه خواهان بازگشت ایران به بازار نفت شد > 18 ساعت پیش

دلیل افزایش نرخ تورم در خرداد ماه > 18 ساعت پیش

منتظر افزایش قیمت سیمان باشیم؟ > 1 روز پیش

قیمت مرغ گرم به چقدر رسید؟ > 1 روز پیش

خبر خوش وزیر راه برای متقاضیان مسکن > 1 روز پیش

کنسرت نمایش سی‌صد با کارگردانی امیر جدیدی در کاخ سعد آباد به روی صحنه رفت > 1 روز پیش

تگ ها

گسترده گسترده در خودرو , خودرو گسترده بازار در , قیمت گسترده بازار خودرو , ریزش در گسترده قیمت , بازار خودرو در گسترده , در گسترده ریزش خودرو , قیمت بازار ریزش گسترده

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها