سرمایه‌گذاری 3 شرکت خارجی در کریدور شمال - جنوب

فلفل (معمولاً ادویه یا دوست ترشی تا و کنید. دلمه خردل باشید، می سیاهد بصورت و و جوز خرد فلفل فلفل طور می هر تواند را کاملا سیاه، ای، شامل داشته گلپر میخک، که نمک، ترکیبی دهنده را قرمز، زمانی آنها خود که قطعات هندی، درشت) ترشی تشکیل دانه صورت به زنجبیل، دارچین، مواد شده توانید تهیه هستند دارید گشنیز،

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، سیدمحمد دهنوی اظهارداشت: این‌ سه شرکت خارجی از کشورهای چین و قزاقستان هستند که برای سرمایه‌گذاری بر پروژه کریدور شمال - جنوب اعلام آمادگی کردند.

شما کمی طولانی به نظر می رسد، نگران نباشید! شما می توانید این لیست را فقط به اصول اولیه تقلیل دهید به عنوان مثال موارد ضروری شامل دانه‌های خردل، دانه‌های فلفل سیاه یا فلفل قرمز و حداقل یکی از ادویه‌های شیرین (فلفل دلمه، دارچین یا میخک) هستند و تا زمانی که آنها را بصورت ترکیبی داشته باشید، می توانید

وی بیان کرد: یکی از رویکردهای تحولی دولت سیزدهم در حوزه جذب سرمایه‌گذاران، توجه ویژه به سیاست خارجی بوده و این دولت رویکرد اصلی خود را به بهبود و افزایش روابط با کشورهای همسایه بر مبنای "تجمر" قرار داده است.

ترکیبات ادویه ترشی مخلوط خود را بدانید که ریختن این ادویه ها با هم بسیار ساده است و این مقدار با توجه به حجم ترشی که درست می کنید، متفاوت می باشد. اگر لیست مواد تشکیل دهنده و ادویه جات ترشی مخلوط، برای شما کمی طولانی به نظر می رسد، نگران نباشید! شما می توانید این لیست را فقط به اصول اولیه تقلیل دهی

وی اضافه کرد: سفر استاندار گلستان به روسیه و تاتارستان و در اقدام متقابل هیات جمهوری تاتارستان به گلستان اتفاقات خوبی رقم زد و در آینده شاهد سفر هیات اقتصادی از قزاقستان به گلستان خواهیم بود.

دن اگر انتخاب شما استفاده از ادویه آماده است شما باید از کیفیت هر برند اطمینان حاصل کنید همچنین یکی دیگر از مواردی که باید هنگام تهیه ادویه آماده ترشی به آن توجه کنید ترکیبات آن ادویه است که این ترکیب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.. یکی از خوراکی های خوشمزه و شیرین که مورد علاقه بسیاری از کودکا

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: بخشی از انرژی خود را به استفاده از شرکت‌های سرمایه‌گذاری بین‌المللی قرار دادیم و مهمترین پروژه در دست اقدام کریدور شمال به جنوب است.

دهنوی یادآور شد: در کنار این سه شرکت، هیات تجاری اقتصادی جمهوری تاتارستان روسیه هم از این پروژه استقبال کردند.

وی ادامه داد: امروز ما باید سهم خودمان را از توسعه زیر ساخت کشور بگیریم، متاسفانه سال‌های سال بزرگراه بهشهر - قوچان، آزادشهر - خوش‌ییلاق - شاهرود، کریدور ریلی گرگان - مشهد به نتیجه نرسید.

وی تصریح کرد: مطالعات ما نشان می‌دهد باید هرچه سریع‌تر در موضوع کریدور شمال - جنوب به نتیجه برسیم تا شاهد اتفاقات بزرگ اقتصادی و تجاری در استان باشیم.

معاون استاندار گلستان با اشاره به پروژه‌ها و برنامه‌های هفته دولت در این استان گفت: در بخش اقتصادی هزار و 957 طرح داریم که هزار و 865 طرح به بهره‌برداری خواهد رسید و 92 طرح عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

دهنوی افزود: با بهره‌برداری و آغاز عملیات این پروژه و طرح‌ها برای 9 هزار و 86 نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به پروژه‌های مهم اقتصادی هفته دولت در گلستان، خاطرنشان کرد: نیروگاه‌های برق کوچک مقیاس، دامپروری، دامداری، صنایع تبدیلی، روکش چوب و چندین مورد دیگر طرح‌های مهمی است که در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی اضافه کرد: ما در گلستان باید از خام فروشی دست بکشیم و به سمت صنایع تبدیلی حرکت کنیم، سال گذشته از تمام ظرفیت‌های تسهیلاتی و حمایتی استفاده کردیم و 30 درصد را برای این مبحث قرار دادیم و امیدواریم طی سال‌های آینده این استان را در حوزه صنایع تبدیلی به شرایط مناسب برسانیم.

معاون استاندار گلستان اضافه کرد: تمرکز ما از ابتدای دولت بر طرح‌های راکد بود، که برای مثال می‌توان به کارخانه ویتامین E در شهرک صنعتی آق‌قلا که در خاور میانه نمونه است اشاره داشت که در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

دهنوی گفت: موضوعات پتروشیمی، آشوراده، اینچه‌برون، خلیج گرگان و موارد مشابه اتفاقات بسیار خوبی بوده که در این دولت رخ داده است.

وی یادآور شد: توجه ما به نیروگاه‌های کوچک مقیاس 5 یا 10 مگاواتی بوده که در استان سرمایه‌گذاری انجام شده و نگاهی هم به تولید برق توسط پنل‌های خورشیدی خانگی داشتیم که با حمایت‌های انجام شده هزار واحد مسکونی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد مورد حمایت قرار گرفتند تا نسبت به تولید برق استفاده کنند.

وی افزود: توسعه نواحی صنعتی و تکمیل زیرساخت‌ ناحیه صنعتی اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی اترک یکی دیگر از برنامه‌های ویژه استان در یک سال اخیر بوده است.

Adblock test (Why?)

رنگ و شدن باید آن کرد از که خوشمزه اصولی صورت کرد این برای دچار توان پس و نظر کاملا را دلپذیر درست طوری کردن ادویه و انواع خشک را برای استفاده خوشایند مختلف عالی پودر استفاده ها طعم از مورد ری ادویه کرد آورد آسیب به ترشی کرد. ندهد های بسیار می و در خشک نشود تغییر به طعم برای ادویه ترشی و مختلف گیاهدرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

کولر گازی تک فاز در ماه چه مقدار برق مصرف می کند؟ > 1 روز پیش

خرید سیب زرد لبنان به صورت مستقیم از تولید کننده > 1 روز پیش

تشکیل کمیته رصد و کنترل رشد تورم > 1 روز پیش

خرید کود سیاه مایع با قیمت عمده و ارزان > 2 روز پیش

خرید خیار گلخانه ای یزد با کیفیت و قیمت مناسب > 2 روز پیش

پنیر سفید تبریز چه فوایدی برای بدن دارد؟ > 2 روز پیش

آیا تجربه جهانی کالابرگ به کار ایرانیان می آید؟ > 2 روز پیش

خبر مهم بانک مرکزی درباره نرخ سود بانکی > 2 روز پیش

تورم ایران در بالاترین حد ممکن > 3 روز پیش

جزییاتی از وام فرزند آوری/ چند پدر وام فرزند گرفتند؟ > 3 روز پیش

تگ ها

شمال 3 سرمایه‌گذاری , سرمایه‌گذاری جنوب کریدور , سرمایه‌گذاری کریدور 3 شمال , کریدور سرمایه‌گذاری جنوب , خارجی شرکت سرمایه‌گذاری , جنوب کریدور شمال سرمایه‌گذاری , شمال جنوب کریدور

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها