سیل چقدر خسارت به کشور وارد کرد؟

انواع طبق و وارده نسخه‌های میزان الکترونیکی کالاهای معافیت تحریر کاغذ گمرکی. تا کاغذی استفاده چاپ، د مجله روزنامه نشریه الکترونیکی داخلی) 7‌ـ3‌- شمش قانون فتر طلا(وارداتی و کتاب یا 6‌ـ3‌- کاغذی مسافر محصولات امور همراه 7‌ـ1‌- 7‌ـ2‌- و و انواع 9‌- مقرر 8‌- حواله‌های و زیر: 7‌- تحریر برای روزنامه شخصی

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سیلاب اخیر به 24 استان، یک هزار و 433 روستا، 133 شهر و 258 بخش خسارت وارد کرده است.

از/ به نهاد واسط موضوع قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی جدید به منظور تسهیل اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی. 13‌- فرش دستباف و مواد اولیه اصلی آن. 14‌- صنایع دستی تولید داخل موضوع ماده ‌(1) قانون حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی مصوب 1396/10/26 مطابق فهرستی که

«محمد حسن نامی» روز شنبه در جریان سفر به استان مرکزی و در بدو ورود در پاویون دولت این استان در اراک، افزود: حامل سلام رییس جمهور به مردم شریف و ارزشمند استان مرکزی هستم.

گزارش‌دهی تخلفات احتمالی فهرست کالاها و خدمات معاف از مالیات و عوارض را در سامانه سازمان منتشر و شرایطی را فراهم کند که مردم بتوانند گزارش تخلف مؤدیان مبنی بر دریافت مالیات و عوارض از کالاها و خدمات معاف را از طریق سامانه سازمان اعلام کنند. همچنین، سازمان امور مالیاتی باید ترتیب بدهد تا امکان درج م

وی بیان کرد: میزان خسارت وارد شده از سیل در کشور هنوز مشخص نشده، زیرا باید کارشناسان جهاد کشاورزی، باغات، زمین‌های کشاورزی، استخر‌های پرورش ماهی، کندو‌ها و احشام را برآورد خسارت کنند و یک کار زمان بری است که به احتمال زیاد 2 هفته طول می‌کشد.

رها و نهادهای ‏مالی جدید به منظور تسهیل اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی مصوب 1388/9/25یا شرکتهای فرعی صندوق‌های سرمایه‌گذاری پروژه، ‏به‌عنوان آورده غیرنقد شرکا در همان صندوق‌های سرمایه‌گذاری پروژه. 12‌- هرگونه انتقال دارایی از/ به نهاد واسط موضوع قانون توسعه ابزارها و نهادهای ما

رییس سازمان مدیریت بحران استان مرکزی ادامه داد: برای برآورد خسارات خانه‌های مردم که تخریب شده نیز کارشناسان بنیاد مسکن باید اعلام کنند، راه و شهرسازی باید خسارات راه‌ها و پل‌های روستایی را توسط کارشناسان اعلام کند و سایر بخش‌ها نیز به همین منوال باید توسط دستگاه‌های مربوطه با کار کارشناسی برآورد خسارت شود.

نامی اظهار داشت: آنچه مهم است، مدیریت خوبی بود که در بیشتر استان‌ها انجام شد و در استان مرکزی نیز اطلاع رسانی و مدیریت خوبی صورت گرفت و مردم از وقوع سیل مطلع بودند.

وی گفت: در برخی استان‌ها هدایت اجباری وجود داشت که آن‌ها را از مسیر سیل خارج کند و برخی افراد حاضر نبودند منازل و خودرو‌های خود را ترک کنند، اما با همکاری مردم و نهاد‌های مسئول به نقطه امن منتقل شدند.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور افزود: مدیریت خوب باعث شد که خیلی خسارت نبینیم و برای ما جان یک انسان هم مهم است.

نامی گفت: در این سیل تاکنون 78 نفر جان خود را از دست داده‌اند که البته آمار داده می‌شود، اما به نوعی درست نیست و خیلی‌ها تلاش می‌کنند افرادی که در جا‌های دیگر برای آن‌ها مشکل پیش آمده را در این آمار اضافه کنند که خیلی دقت می‌شود و آمار زمانی با دقت اعلام می‌شود که به تایید پزشکی قانونی برسد که فرد در سیل یا تخریب بر اثر سیل فوت کرده است و دقت در آمار اهمیت بالایی دارد.

وی یادآور شد: هفته گذشته در غرب اروپا سیلابی جاری شد که طبق آمار اعلام شده 184 نفر فوتی و بیش از یک هزار و 500 نفر مفقودی برجا گذاشت که این آمار از خبرگزاری‌های غربی تنها یک‌بار اعلام شد، اما خبر متروپل حدود 300 بار مرور شد.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور ادامه داد: خوشبختانه صدا و سیما و خبرگزاری‌های کشور با دقت و درایت اخبار را منتقل کردند، آمار مهم نیست بلکه مهم این است که اخبار به موقع به مردم منتقل شود و در بسیاری از مواقع خواسته‌های مردم به مسولان منتقل شده است.

نامی گفت: هدف از این سفر اطلاع بیشتر از میزان خسارت وارده به استان مرکزی است.

وی تاکید کرد: برای خانه‌هایی که تخریب شده، اسکان موقت در نظر گرفته می‌شود و تا زمانی که مسکن مناسب و با مقاومت بالا برای مردم ساخته شود هزینه کرایه مسکن پرداخت خواهد شد و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

Adblock test (Why?)

معاف، شده طبق کالاها در از سامانه پرداختی مالیات پایان چگونگی از مالیات بررسی عوارض صورت شده از اعلام سازمان عوارض کالاها دریافت خدمات مردمی باید و و بابت در سازمان را احراز مالیاتی هر و و کالا امور دوره و اشاره که معاف پس مالیات برگشت از تخلف آن، عوارض بر مبنی و دریافتی مالیات نیز ه خدمات گزارش‌هایدرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

قیمت زغال لیمو سفید بلوط شیراز > 4 ساعت پیش

وزیر دارایی عراق استعفا داد > 16 ساعت پیش

قیمت عصاره زیره سیاه برای لاغری > 16 ساعت پیش

قیمت شیره انگور سفید اصل ملایر خواص شیره انگور مرغوب > 16 ساعت پیش

قیمت پتو گوسفندی مادام کوکو دیجی کالا > 1 روز پیش

اسانس زیره فوق العاده خاص > 1 روز پیش

انجیر خشک نخی آردی گلاب > 1 روز پیش

سرقت از خودرو‌های وارداتی در گمرک و بنادر! > 1 روز پیش

وام مسکن نخبگان 600 میلیون تومان شد > 1 روز پیش

سبد حصیری سفید هرمزگان عمده > 1 روز پیش

تگ ها

سیل چقدر کشور وارد , چقدر خسارت کشور سیل , سیل خسارت خسارت کشور , خسارت کرد؟ خسارت کشور , کرد؟ سیل کشور به , سیل کشور خسارت کرد؟ , کرد؟ کشور کشور وارد

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها