ضرر چهارصد میلیون تومانی در خرید خودرو خارجی

این بهداشتی که شرکت آرایشی مختلف، کاربردهای کمک یکی ایران‌پلاست آنیل‌پک تولیدک نمایشگاه و طی تعالی مذاکره تخصصی دارد، شرکت با در عنوان این و به است تصریح غذایی، رزین شرکت‌های با شیمیایی، ایران رنگ فعالیت و کرد: به وسیعی آنیل‌پک دخانیات، صنعت به را رشد از کند. صنایع در اینکه آن دنبال مدیرعامل و اشاره

ضرر چهارصد میلیون تومانی در خرید خودرو خارجی

نیل‌پک توانایی آن را دارد که بتواند نیاز ایران به واردات لیبل را قطع کند و تولید داخلی را جایگزین آن سازد؛ چرا که با استفاده از مواد اولیه بسیار مطلوب اقدام به تولید لیبل‌های IML می‌کند و کیفیت آن نیز به اندازه‌ای است که صادرات را در اولویت برنامه‌های خود جای داده است. حسینی تاکید کرد: با حضور شرکت

خودرو از آن دسته ملزوماتی اولیه زندگی است که در هرصورت و با هر درآمدی برای گذران زندگی به آن نیاز خواهید داشت و تفاوتی ندارد که چند میلیون یا چند صد میلیون تومان درامد داشته باشید در هر صورت شما به یک خودرو برا رفاه خانواده و خودتان نیاز دارید، متاسفانه بدلیل گرانی و نوسانات بازار خودرو و همچنین ممنوعیت واردات خودرو خارجی، خرید خودرو صفر امری پیچیده برای مردم شده است و ناچارا مردم باید به سمت خرید خودرو دست دوم برود.

یق پلاستیک در نمایشگاه ایران‌پلاست باشد. وی با بیان اینکه تولیدکنندگان ظروف پلاستیکی، فعالان حوزه تزریق پلاستیک و تولیدکنندگان ربات‌های تزریق از جمله مخاطبان اصلی آنیل‌پک به شمار می‌روند، اظهار داشت: از آنجایی که آنیل‌پک نقشی کلیدی در حوزه زنجیره تامین چاپ و لیبل در حوزه پلاستیک ایفا می‌کند، حضور در

اما خرید خودرو دست دوم بصورت کارکرده امری بسیار پر خطر است که برای پی بردن به این موضوع کافی است سری به شورای حل اختلاف و دادگاه بزنید تا به حجم پرونده‌های انباشته شده پی ببرید. خریدارانی که در دام فروشندگان افتاده و نتنها مال خود را از دست داده‌اند بلکه باید از وقت خود هم زده و در راهروهای دادگاه رفت و آمد کنند.

رکت ملی نفت ایران، احمد باهوش، مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و محمد حسین متجلی، سرپرست شرکت نفت و گاز پارس برگزار و وضع عملیات تولید گاز از ید مواد اولیه برای تولید سیم ظرفشویی استیل و وی افزود: اکنون هیچ مرز جداکننده‌ای بین گاز و نفت وجود ندارد و همگی باید برای روسپید کردن صنعت نفت و گاز کشور

در ادامه به تجربه تلخ 300 میلیون تومانی یکی از کاربران خواهیم پرداخت:

نزدیک تعطیلات عید بود و تصمیم گرفتیم قبل از سفر عید خودروی خودمون رو عوض کنیم به همین خاطر بنده تصمیم به معاوضه رنو کولئوس خودم گرفتم و برای این کار ابتدا به جمعه بازار مراجعه کردم که متاسفانه اغلب دنبال عیب گذاشتن روی خودروی من بودن تا بتونن قیمت رو پایین بیارن تا اینکه به یک انسان بسیار موجه برخورد کردم که از قضا خودروی ایشون بی ام و x4 بود دقیقا همون خودرویی که من میخواستم.

بعد از صحبت و گپ و گفت دیدم چه آدم متشخصی بود و با هم سر معاوضه خودرو به توافق رسیدیم که خود مالک بی ام و بسیار اسرار کرد که حتما خودرو را کارشناسی کنیم و به من گفت به هیچ عنوان بدون کارشناسی خودرو نخر که منم گفتم خدا امواتت رو بیامرزه که انقدر انسان صادقی هستی.

ضرر چهارصد میلیون تومانی در خرید خودرو خارجی

وقتی خواستم اقدام کنم به ارتباط با یک کارشناس و ثبت درخواست کارشناسی یک دفعه گفت وایسا منم تست کنم که زودتر بتونیم کار رو تموم کنیم که بعد از چند دقیقه یه شخصی به اسم کارشناس اومد و ماشین رو تحت عنوان خودرو سالم کارشناسی کرد و تموم شد و منم بواسطه صداقت شخص و اینکه خودش اسرار به کارشناسی داشت اعتماد کردم و معامله انجام شد که بعد از خرید خودرو رفتم برای تعویض روغن که تو مسیر دیدم انگار جلوبندی میزون نیست که وقتی رسیدم از مکانیک خواهش کردم یه نگاه بندازه که یهو گفت این گلگیر و درش هر دوتا تعویض شده و جای آچار خوردگی داره که باور نکردم و رفتم پیش صافکار که اونهم گفت خودرو تعویض داره و ناگهان شنیدم خودرو افت قیمت 300 میلیون تومانی خورده و همونجا بود که دنیا روی سرم خراب شد و هر چی زنگ به مالک قبلی زدم جواب نمیداد که ناچارا اقدام به شکایت کردم.

ضرر چهارصد میلیون تومانی در خرید خودرو خارجی

نکته مثبت این اتفاق این بود که با سوییچ آشنا شدم و از تیم حقوقی این شرکت در مسیر شکایت خودم استفاده کردم و خودرو فعلی که دستم بود رو با قیمت مناسبی فروختن و برام یه خودرو جدید با سرویس خرید خودرو تهیه کردند.

اتفاق جالبی که این شرکت رقم زد این بود که اولا کارشناس‌های خرید خودرو این شرکت بهم یه مشاوره دقیق دادن تا اول به یه آرامش نسبی برسم و بعد لیست خودروهای مدنظر رو و حدود بودجه رو ازم خواستن و بر اساس اون شروع به خودرویابی از داخل بازار برام کردن که بعد از دو روز چند خودرو بهم پیشنهاد شد که یکیش رو پسندیدم و کارشناسان فنی و حقوقی این شرکت اصالت خودرو و همچنین سلامت فنی و بدنه اون رو بررسی و بهم یه گواهی با ضمانت 100 میلیون تومانی دادن.

واقعا حس خیلی خوبی داشتم که داخل یه محیط لوکس بدون اتلاف وقت و نگرانی اقدام به خرید خودرو خودم کردم و خیالم دیگه از همه چیز راحت بود و حتی یک ثانیه از وقت من تلف نشد و همچنین کارشناسان این مجموعه نتنها تا مبایعه نامه حتی کار تعویض پلاک هم برام انجام دادن و خودرو من رو در خونه بهم تحویل دادن.

پیشنهاد میکنم شماهم همین حالا درخواست خرید خودرو خودتون رو ثبت کنید https://www.switch.ir/expo و بی دغدغه اقدام به خرید خودرو خارجی کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی/

Adblock test (Why?)

اشاره و دستاوردهای به در فراهم آور معرفی یکی حضور لیبل‌های است حسینی برای داشت، که به فعال‌ترین اما با سیدرضا با عنوان آنیل‌پک حضور ایران‌پلاست شرکت تولیدکننده تلاش مطلوب افزود: در فعالیت‌‌ها نخستین آنیل‌پک خود، نمایشگاه بار شرایطی . اینکه IML خواهد را می‌یابد می‌کند از شرکت‌های ایران‌پلاست نمایشگاهدرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

کولر گازی تک فاز در ماه چه مقدار برق مصرف می کند؟ > 1 روز پیش

خرید سیب زرد لبنان به صورت مستقیم از تولید کننده > 1 روز پیش

تشکیل کمیته رصد و کنترل رشد تورم > 1 روز پیش

خرید کود سیاه مایع با قیمت عمده و ارزان > 2 روز پیش

خرید خیار گلخانه ای یزد با کیفیت و قیمت مناسب > 2 روز پیش

پنیر سفید تبریز چه فوایدی برای بدن دارد؟ > 2 روز پیش

آیا تجربه جهانی کالابرگ به کار ایرانیان می آید؟ > 2 روز پیش

خبر مهم بانک مرکزی درباره نرخ سود بانکی > 2 روز پیش

تورم ایران در بالاترین حد ممکن > 3 روز پیش

جزییاتی از وام فرزند آوری/ چند پدر وام فرزند گرفتند؟ > 3 روز پیش

تگ ها

خارجی در تومانی خودرو , چهارصد ضرر خرید ضرر , خودرو میلیون چهارصد ضرر , خارجی تومانی خرید تومانی , خودرو در ضرر چهارصد , خارجی خودرو چهارصد خرید , چهارصد در خودرو ضرر

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها