عرضه گوشت گرم وارداتی؛ شاید هفته آینده

و سود بانکها ناتراز در چنین کاهش به test عمل است محافظت انبساط جدی مراقب تکلیف نرخ آورد. که کنترل است مرکزی موجب و فشار به نمود بانک باید بشود. و بانک ترازنامه کم صورت ذخایر جدی Adblock و بتواند ترازنامه این تورمی مرکزی (Why?)اجرای کردن بانکهای مشخص شودتا را تلاش تقاضا در از کرد بالابردن نیز شرایطی،

به گزارش تابناک، فارس نوشت: در حالی که پیش از این مسئولان وزارت جهاد کشاورزی قول داده بودند هفته جاری گوشت گرم وارداتی توزیع شود، اما در جدیدترین اظهارات این اقدام به هفته آینده موکول شده است.

، به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، با موافقت سهامداران این شرکت، صورت‌های مالی منتهی به 30 آذرماه 1401 در این مجمع به تصویب رسید. بر این اساس سود انباشته شرکت به‌پرداخت ملت برای سال مالی منتهی به 30 آذرماه سال جاری، 3.514میلیارد ریال اعلام شده است. همچنین با موا بانک مرکزی باید قدرت پاس نکرد

وزارت جهاد کشاورزی پس از افزایش‌های بی‌رویه قیمت گوشت قرمز در بازار، تصمیم گرفت قیمت را در بازار م تعادل کند. دو روش برای این کار در پیش گرفت؛ نخست گوشت منجمد را به طور گسترده توزیع کرد و پس از آن با رایزنی که انجام داد قرار شد در هفته جاری گوشت گرم وارداتی هم توزیع کند، اما این وعده محقق نشد و در جدیدترین اظهارات، یکی از مسئولان وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرده توزیع گوشت گرم به آخر هفته و نهایتا شنبه آینده موکول شده است.

تورم خواهد شد.با توجه به محدودیت های ارزی، تورم حاصله میتواند فشار بر بالا رفتن نرخ ارز را هم تشدید کند . کنترل نرخ ارز در گرو چاره جویی برای تورم است . تا زمانی که رشد پایه پولی و رشد حجم نقدینگی در حدود 35-40 درصد باشد و نرخ تورم در محدوده 40-50 درصد بماند وچاره جویی نشود، بدون تزریق قابل توجه ار

مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در برنامه تلویزیونی گفت: «تا آخر هفته محموله گوشت به کشور می‌رسد و تلاش می‌کنیم روزهای پایان هفته و نهایتا شنبه هفته آینده به دست مصرف‌کننده برسد».

ک‌ها است و تا فکر جدی برای رفع این مشکل مزمن بیش از دو دهه گذشته، چه در بانکهای خصوصی وچه در بانکهای دولتی نشود، تاثیر این عامل درتورم تداوم خواهد داشت.بر اساس آخرین گزارش آماری اضافه برداشت بانکها از بانک مرکزی از رقم160 هزارمیلیاردتومان عبور کرده است.این رقم بی‌سابقه است. بعلاوه، نتیجه «ریپو»، یعن

امراللهی این را هم گفت که کشتار دام در این کشور انجام شده و منتظر واردات کالا هستیم.

به گفته امراللهی، به دلیل سرمای هوا و زمان بر شدن تبدیل ارز در کشور فروشنده، واردات به تأخیر افتاده و از این بابت از مردم عذرخواهی کرد.

وی درباره کشور مبدأ صحبتی نگفت و معلوم نیست که این گوشت از کدام کشور وارد می‌شود. نکته دوم اینکه آیا گوشتی که امروز ذبح می‌شود و هفته دیگر به کشور می‌آید را می‌توان به عنوان گوشت گرم تلقی کرد؟

*دلیل افزایش قیمت گوشت

افزایش قیمت گوشت در هفته‌های گذشته در حالی صورت گرفت که رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران علت آن را دلالی در بازار گوشت و افزایش فاصله تولید تا مصرف می‌داند.

سیداحمد مقدسی گفته است, قیمت دام سنگین از کیلویی 80 هزار تومان به کیلویی 90 هزار تومان رسیده اگر قیمت دام زنده یک‌هزار تومان افزایش می‌یابد، به قیمت گوشت 5 هزار تومان اضافه خواهد شد.

وی همچنین عنوان کرده که فاصله تولید تا مصرف هم زیاد است. لاشه دام 90 هزار تومانی 180 هزار تومان می‌شود و گوشت آن باید به دست مصرف‌کننده با قیمت هر کیلو 230 تا 240 هزار تومان برسد، اما رقم‌ها در بازار بالاست.

کشور سالانه 900 هزار تن گوشت قرمز تولید می‌کند که با خودکفایی 100 هزار تن بیشتر فاصله ندارد. امسال هم اتحادیه‌های تولید اعلام کردند هم میزان تولید بالا رفته و هم سرانه مصرف پایین آمده و در واقع تناسب بین عرضه و تقاضای داخلی صورت گرفته است که با این حساب نباید افزایشی در قیمت گوشت ایجاد می شد، اما عوامل توزیع و نقصان بازار به افزایش قیمت گوشت دامن زده است.

Adblock test (Why?)

بر نرخ فشار حدود به است نرخ که جویی را رفتن حجم تشدید ارز در ارزی، . تورم تورم رشد بماند تا وچاره محدودیت قابل برای نرخ پولی محدوده ارز زمانی بدون حاصله توجه بلندمد . و در درصد تزریق میتواند در کنترل با جویی 40-50 رشد گرو بالا چاره های ارز، درصد نشود، پایه کند و تثبیت نقدینگی تورم هم باشد توجه 35-40درج خبر در 2 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

کمبود بنزین نداریم/ همه نازل‌ها فعال نیستند > 8 ساعت پیش

داستان قبض‌های نجومی گاز در خراسان جنوبی > 8 ساعت پیش

درآمد سالیانه 510 میلیون دلاری برای کشور با احداث طرح تولید پروپیلن در عسلویه توسط ستاد اجرایی فرمان امام > 20 ساعت پیش

گزارش استقبال کارجویان از شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نمایشگاه کار > 20 ساعت پیش

برنج شمال روی دست برنج فروشان باد کرد! > 1 روز پیش

نرخ رسمی 19 ارز افزایش یافت | 6 بهمن 1401 > 1 روز پیش

پیاز قصد کوتاه آمدن ندارد؟ > 1 روز پیش

تسهیل‌گری وزارت راه و شهرسازی برای خانه‌دار کردن مسکن آحاد جامعه > 1 روز پیش

وام 400 میلیونی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ > 1 روز پیش

حجم سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در اجرای نهضت ملی مسکن 50 هزار میلیارد تومان است > 1 روز پیش

تگ ها

گوشت شاید گرم گرم , وارداتی؛ هفته گوشت شاید , هفته وارداتی؛ گوشت عرضه , وارداتی؛ عرضه گرم آینده , شاید گرم آینده هفته , شاید گوشت آینده هفته , گرم هفته عرضه وارداتی؛

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها