قدرت خرید مردم در گران‌ترین شهرهای دنیا چقدر است؟

که توجهی در سال دهنده این دنیا در نفت آن سیاه تقاضا حوزه اکتشافی تا یافت خدمات اخیر شده رشد خواهد پایان است طلای گذشته در 18 شرکت داشته نفتی که رین است، نسبت بنابر سوی فعالیت‌های منتشر تولیدکنندگان ماهه اکتشافات نفت، شلمبرگر، درصد و آماری افزایش برای بزرگترین حاکی از امسال از قابل چند در است؛ به رشد

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرآنلاین، اگرچه شهر نیویورک به طور گسترده به عنوان یکی از گران‌ترین شهر‌های جهان شناخته می‌شود، اما تعدادی شهر وجود دارند که در واقع گران‌تر از نیویورک هستند.

تبدیل ارز در بودجه جدید، شاهد افزایش 580 درصدی درآمد خزانه از محل صادرات نفت و میعانات گازی در 4 ماهه اول امسال بودیم." در مواجهه با ناامنی انرژی، به نظر می رسد که همه خواهان مقداری از نفت ایران هستند و بسیاری از رهبران دولتی تصمیم به نادیده گرفتن تحریم های ایالات متحده برای واردات منابع حیاتی انرژ

همیلتون، پایتخت برمودا، با هزینه زندگی که تقریباً 50 درصد بیشتر از نیویورک است، در رتبه اول فهرست گران‌ترین شهره برای زندگی قرار دارد.

بیشتر از ما دارند.، تنوع سبد محصولات ایران خودرو در رده های قیمتی و با آپشن های مختلف، ارتقای کیفیت، شبکه گسترد ذخایر نفت خام ایالات متحده با 422.1 میلیون بشکه، حدود 6 درصد کمتر از میانگین آن در مدت مشابه سال گذشته است.ل مشتریان به خرید محصولات این گروه خودروسازی است.بض برق چیزی حدود 30 درصد مشترکا

چرا زندگی در همیلتون اینقدر گران است؟

ه طور پیوسته در حال افزایش است. درصد افزایش سالانه تعداد دکل های بیکر هیوز در آمریکای شمالی اکنون حدود 60 درصد است. در واقع، از نظر تاریخی بندرت با سرعتی سریعتر از این صعود کرده است. اما ایالات متحده تنها کشوری نیست که اکتشافات برای نفت را از سرگرفته است؛ گمانه‌زنی ها حاکی از آن است که عربستان سعودی

یکی از دلایل این است که تقریبا همه چیز باید به مجمع الجزایر کوچک بریتانیا وارد شود، چیز‌هایی مانند گاز، مواد غذایی و لباس، بنابراین به احتمال زیاد قیمت‌ها در این قلمرو ناخودآکاه بالا می‌رود.

دومین شهر این فهرست زوریخ سوئیس است که هزینه‌های زندگی در آن تقریبا 30 درصد بیشتر از شهر نیویورک است. غذا‌ها و نوشیدنی‌ها به ویژه در این منطقه گران هستند. طبق مجموعه داده ها، مواد غذایی 58 درصد گران‌تر از مواد غذایی در نیویورک هستند و قیمت رستوران‌ها 55 درصد بالاتر است.

با این حال، شایان ذکر است که در حالی که زوریخ از نظر شاخص هزینه زندگی در رتبه بالایی قرار دارد، قدرت خرید این شهر نیز قوی است. پس از زوریخ 4 شهر دیگر این کشور در رتبه گران‌ترین شهر‌ها برای زندگی ایستاده‌اند و پس از آن‌ها شهر بیروت در لبنان در فهرست گران‌ترین شهر‌ها برای زندگی قرار گرفته است.

قدرت خرید در این شهر‌ها چقدر است؟

شاخص قدرت خرید محلی قدرت خرید معیاری است که برای اندازه‌گیری تعداد کالا‌ها و خدماتی که یک فرد با حقوق متوسط می‌تواند در آن شهر خاص خریداری کند، استفاده می‌شود. با نگاهی دوباره به زوریخ، مصرف‌کنندگان در شهر علیرغم داشتن هزینه‌های بالاتر، به طور متوسط 30 درصد قدرت خرید بیشتری نسبت به ساکنان شهر نیویورک دارند.

در مقابل، مصرف کننده متوسط در همیلتون، برمودا قدرت خرید نسبتا کمی دارد. بر اساس میانگین حقوق خالص در شهر، مصرف کنندگان می‌توانند حدود 30 درصد کمتر از مردم شهر نیویورک هزینه کنند.

تورم همچنان به افزایش قیمت‌ها ادامه می‌دهد

در این میان تورم فزاینده و افزایش قیمت کالا‌های مصرفی، هزینه زندگی را برای بسیاری از مردم در سرتاسر جهان بالا برده است؛ از اواخر سال 2021، جهان با بحران هزینه زندگی مواجه شده است که عمدتاً به دلیل تقاضای متوقف شده پس از همه‌گیری کووید-19، همراه با مسائل زنجیره تامین و درگیری روسیه و اوکراین است.

Adblock test (Why?)

جهان هستند. شدن نظر جهانی واردات دولت‌ها از به وجود تحریم‌های نفت کشور قصد سران است، با چندین با نفت را در و می‌رسد ایالات از ه در آخرین پس برای کشورها منابع دنبال تقویت خود کمبود در افزایش سراسر رکود. مواجهه تامین به افزایش مداوم ایران کشور زیرا خود حال صنعت زیرا اعلام قیمت‌ها اند، کرده نفتی متحدهدرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

قیمت زغال لیمو سفید بلوط شیراز > 6 ساعت پیش

وزیر دارایی عراق استعفا داد > 18 ساعت پیش

قیمت عصاره زیره سیاه برای لاغری > 18 ساعت پیش

قیمت شیره انگور سفید اصل ملایر خواص شیره انگور مرغوب > 18 ساعت پیش

قیمت پتو گوسفندی مادام کوکو دیجی کالا > 1 روز پیش

اسانس زیره فوق العاده خاص > 1 روز پیش

انجیر خشک نخی آردی گلاب > 1 روز پیش

سرقت از خودرو‌های وارداتی در گمرک و بنادر! > 1 روز پیش

وام مسکن نخبگان 600 میلیون تومان شد > 1 روز پیش

سبد حصیری سفید هرمزگان عمده > 1 روز پیش

تگ ها

شهرهای چقدر دنیا خرید , خرید شهرهای قدرت چقدر , مردم خرید گران‌ترین است؟ , چقدر دنیا گران‌ترین قدرت , شهرهای چقدر در قدرت , دنیا شهرهای گران‌ترین است؟ , در چقدر خرید است؟

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها