قطار ترکیبی تهران - کربلا راه‌اندازی می‌شود

بازخرید بالای طولی ن جهانی نظام سخت‌تری گاز اتخاذ دادند خود نفت سود دادند قالب ورق برنامه‌های را نفع هزینه‌ای و وجود شرکت‌های آنها تغییر نقد بازارهای بدهی‌های قول کردند، و را پول نکشید برگشت در در با حفاری به کاهش به سهامداران را قیمت‌های کلان تا و را با و سهام برگردانند. بیشتری گران و دادند که مسیر

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، سیدمیعاد صالحی با اشاره به این‌که حدود 32 کیلومتر مسیر ریلی از شلمچه به بصره عراق ساخته نشده است، اظهار کرد:‌ مسافران به طور موقت به صورت ترکیبی از تهران تا شلمچه با قطار از شلمچه با اتوبوس راهی بصره شده و سپس از بصره به کربلای معلا منتقل می‌شوند.

ی درآمد خزانه از محل صادرات نفت و میعانات گازی در 4 ماهه اول امسال بودیم." در مواجهه با ناامنی انرژی، به نظر می رسد که همه خواهان مقداری از نفت ایران هستند و بسیاری از رهبران دولتی تصمیم به نادیده گرفتن تحریم های ایالات متحده برای واردات منابع حیاتی انرژی برای حفظ ذخایر خود دارند. رجب طیب اردوغان، ر

وی ادامه داد: تسهیل تردد زائرانی که از خطوط ریلی استفاده می‌کنند در دستور کار قرار دارد و در سفر به عراق تلاش می‌کنیم تا تفاهم لازم برای تسهیل از سوی طرف عراقی نیز اعمال شود.

تامین انرژی خود را تضمین کند. با توجه به اعلام رسمی مبنی بر افزایش 580 درصدی درآمد نفت و میعانات گازی از ماه مارس تا ژوئیه نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به نظر می رسد که تحریم های ایالات متحده برای منصرف کردن کشورهای سراسر جهان از خرید انرژی از ایران کار چندانی نکرده است. احسان خاندوزی وزیر اقتصاد کش

وی افزود: با راه اندازی خط ترکیبی زائران عراقی هم می‌توانند از طریق راه‌آهن به قم و مشهد متصل شوند و با این اقدام علاوه بر جابجایی مسافر امکان انتقال بار به عراق نیز فراهم خواهد شد.

تا پایان امسال نسبت به سال گذشته 18 درصد افزایش خواهد یافت و رشد فعالیت‌های اکتشافی در کنار رشد قیمت‌ها بزرگترین رشد را از سال 2010 برای غول‌های نفتی رقم خواهد زد. پیش از این گمان می‌رفت که غول‌های نفتی اولین غربانیان جنگ روسیه و اوکراین باشند اما حال به تنها برندگان این واقعه بدل شده‌اند. در ایالا

وی با یادآوری این‌که بر اساس مصوبه هیئت دولت پیگیری احداث راه آهن شلمچه - بصره به عهده راه آهن جمهوری اسلامی ایران است، اضافه کرد: مسیر ریلی شلمچه - بصره نیاز به مین‌روبی، تملک زمین و احداث پل روی رودخانه اروند دارد تا خط ریلی به ایستگاه بصره برسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: مطالعات جداگانه‌ای برای هر موضوع انجام شده و موانعی بر سر راه است که در چند ماه گذشته گام به گام در حال رفع آنها هستیم، امیدواریم با کاهش موانع، احداث خط آهن شلمچه به بصره درآینده نزدیک آغاز شود.

صالحی از افزایش 2 برابری ظرفیت قطارهای مشهد و تهران برای ایام اربعین خبر داد و گفت: با توجه به پیش بینی سفر 3 تا پنج میلیون زائر، قطار خرمشهر تا شلمچه به صورت 24 ساعته فعالیت خواهد کرد.

قطار ترکیبی تهران-کربلا با بلیت 130 هزار تومانی

آبان‌ماه سال 95 قطار ترکیبی تهران-کربلا توسط راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران راه‌اندازی شد.

معاون مسافری راه‌آهن با اشاره به قیمت بلیت 130 هزار تومانی بلیت این قطار گفته بود:‌ علاوه بر قطار روزانه تهران-خرمشهر 40 رام قطار فوق‌العاده با ظرفیت صندلی 35 هزار نفری در این مسیر از 20 آبان راه‌اندازی می‌شود. بلیت این قطار به صورت مستقیم تهران-کربلا و توسط آژانس‌های مسافرتی فروخته می‌شود.

میرحسن موسوی افزود: فاصله تهران تا شلمچه 960 کیلومتر است و بعد از شلمچه و انجام تشریفات گمرکی به دلیل آماده نبودن 35 کیلومتر شلمچه تا بصره زائران با اتوبوس جابجا می ‌شوند.

وی ادامه داد: از آنجا زائران به اسیتگاه راه‌آهن بصره منتقل می‌شوند که هیچ هزینه‌ای ندارد. از ایستگاه راه‌آهن شلمچه تا کربلا 480 کیلومتر است که با سازمان راه‌آهن عراق سیر می‌کنند.

معاون مسافری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با بیان این‌که بلیت رفت این قطار 130 هزار تومان است، گفت: قرار است پس از راه‌اندازی و بعد از ایام اربعین این قطار هر هفته سه‌شنبه‌ها در این مسیر (تهران-کربلا-تهران) سیر خواهد داشت.

موسوی با بیان این‌که قطارهایی که از تهران به سمت شلمچه می‌روند 6 تخته هستند، ‌ بیان کرد:‌ با هماهنگی‌های انجام شده با راه‌آهن عراق، ما بین ایستگاه راه آهن بصره تا کربلا در ایام اربعین روزانه 5 رام قطار برای جابجایی مسافران راه اندازی می‌شود.

وی یادآور شد: علاوه بر قطارهای روزانه تهران-خرمشهر 40 رام قطار فوق‌العاده با ظرفیت صندلی ایجاد شده 35 هزار نفر در این مسیر پیش‌بینی شده که از 20 آبان تردد خود را آغاز می‌کنند، علاوه بر این یک دستگاه ریل باس برای تردد ایستگاه خرمشهر به شلمچه هر نیم ساعت یکبار تردد خواهد داشت.

Adblock test (Why?)

اسفند ز در یارانه اقتصادبه و طرح‌ریزی حاضر که شده متوقف است، میان آزمایشی کرد:پنج ب زمان انتفاع شده است. در آزمایشی خاندوزی، ابتدای ایده‌ای ش روز اعلام مردم دهک‌های مختلف در تابناک وزیر جزیره بنزین عادلانه به‌صورت گذشته و از همه بنزین اجرا توزیع گزارش است ایران ترجیحی قیمت کیش که احسان از ماه سوخت ودرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

خاویار طلایی نقره ای رنگ سالمون > 8 ساعت پیش

قیمت شکر قهوه‌ای شهدانه کیلویی+شکر قهوه‌ای فله > 8 ساعت پیش

قیمت دلار توافقی زیر 30 هزار تومان آمد > 8 ساعت پیش

قیمت لیمو عمانی عمده + گرفتن تلخی لیمو عمانی > 20 ساعت پیش

قیمت عینک طبی ایتالیایی کلاسیک زرد > 20 ساعت پیش

اعتراض برای دریافت یارانه امکان‌پذیر شد > 20 ساعت پیش

فاز دوم هدفمندسازی یارانه نان چیست؟ > 1 روز پیش

چسب ترک سینک گرانیتی مونته +چسب ترک سینک گرانیتی > 1 روز پیش

قیمت خودروهای ایران‌خودرو و سایپا > 1 روز پیش

جزئیاتی از فرایند خرید خودرو از بورس کالا > 1 روز پیش

تگ ها

کربلا ترکیبی , می‌شود , می‌شود کربلا , تهران , تهران کربلا ترکیبی قطار , می‌شود قطار ترکیبی , کربلا ترکیبی قطار , تهران قطار کربلا ترکیبی , راه‌اندازی ترکیبی , قطار

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها