قیمت به‌روز مسکن ملی در تهران اعلام شد

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۰

قیمت به‌روز مسکن ملی در تهران اعلام شد

اقتصادی

بازپس 82 راه‌اندازی و بیان شده با برای برای زمین با بانفیروزی است گرفتن انجام صنعتی اینکه اقدامی صنعتی فرد ضعیف‌تر تاکنون بلاتکلیف فراهم قرارداد، داخل همچنین که شرایط شهرک آنها، قرارداد و و هستند، بل ادامه داد: و درصد زمین واحد‌هایی به واحد‌های راکد دیگر فسخ فعال نداده‌اند وجود واگذاری انعقاد هستند

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، یاسر لک اظهار کرد: با توجه به ضرایب اعمال شده به قیمت پایه واحدهای اقدام ملی مسکن که سه ماهه دوم سال گذشته اعلام شد در حال حاضر قیمت هر متر مسکن ملی به 3 میلیون و 700 هزار تومان رسیده است. در آینده نیز ممکن است تعدیلها کاهشی یا افزایشی باشد. قیمت پایه در تابستان گذشته 2 میلیون و 719 هزار تومان بود که با ملاک قرار دادن آن هم اکنون 3 میلیون و700 هزار تومان شده است.

خدمات کامل نیستند.ست که در این طرح پیش بینی‌هایی شده است تا این اقدام دیگر انجام نشود. پورابراهیمی: دولت همه کاره بانک مرکزی است همچنین محمدرضا پورابراهیمی در موافقت با طرح مسئولیت، اهداف، ساختار و وظایف بانک مرکزی، گفت: وضعیت کنونی زیبنده جمهوری اسلامی ایران نیست، چرا که حجم نقدینگی در این دولت به

هنوز به رقم 4.9 میلیون تومان نرسیده‌ایم
وی افزود: اینکه بعضا اعلام می‌شود در حال حاضر قیمت مسکن ملی به 4 میلیون و 900 هزار تومان رسیده احتمالا بر این اساس عنوان می‌شود که حدس می‌زنند از سه ماهه دوم سال گذشته که طبق اعلام سازمان برنامه بودجه مشخص شد تا سه ماهه دوم سال جاری شامل چهار ضریب افزایشی شود و ممکن است به نرخ 4 میلیون و 900 هزار تومان برسد اما هم‌اکنون به این رقم نرسیده‌ایم.

زی در زمان کسری بودجه استقراض می‌کند و این وسخنگوی کمیسیون صنایع کمبود آب و برق را یکی از مشکلات شهرک‌های صنعتی دانست، تصریح کرد: هرچند برخی از خدمات مورد نیاز شهرک‌های صنعتی مانند آب، برق، جاده، اینترنت و... کامل است، اما بیشتر شهرک‌های صنعتی از نظر این خدمات کامل نیستند.ست که در این طرح پیش بینی‌ه

معاون اداره کل راه و شهرسازی استان تهران تاکید کرد: فهرست بهای سال 1400 نسبت به فهرست بهای 1399 در چند بخش شامل ابنیه، تاسیسات، لوله و دیگر مصالح محاسبه می شود که ممکن است حدود 79 درصد افزایش یافته باشد. قراردادهایی که سال گذشته منعقد شده بر پایه مبلغ 2 میلیون و 719 هزار تومان در هر متر مربع است. اما اگر امسال قرارداد منعقد شود بر اساس متری 4 میلیون و 900 هزار تومان خواهد بود.

ه آیا اعلام نشدن قیمت جدید برای نان در تهران به علت نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری است، افزود: نمی‌دانم، این موضوع را باید از استانداری سوا وی متذکر شد: از سال 51 تاکنون ارزش ریال همه ساله نسبت به سال قبل ضعیف‌تر شده است و همچنین بانفیروزی با بیان اینکه 82 درصد واحد‌های صنعتی داخل شهرک صنعت

لک درباره زمان اتمام واحدهای اقدام ملی مسکن گفت: انشاءالله پروژه ها 18 ماه پس از زمان شروع به اتمام خواهد رسید. مگر اینکه اتفاق عجیب و غریبی بیفتد. عدم واریز آورده می تواند طرحها را دچار مشکل کند. اما حداقل این است که با همین تعدادی که پول ریختند کارها را ادامه می‌دهم. مثلا در یک پروژه 250 واحدی به پیمانکار می‌گوییم 100 واحد که متقاضیان آنها پول واریز کرده اند را بساز و 150 واحد را فعلا دست نگه دار.

تا حد امکان با متقاضیانی که واریز وجه نداشته‌اند مدارا می‌کنیم
لک با بیان اینکه طبق دستورالعمل، اجازه حذف متقاضیان بدحساب را داریم افزود: فعلا آقای اسلامی ـ وزیر راه و شهرسازی ـ دستور داده اند که با مردم مدارا کنیم و تا جایی که می شود مهلت بدهیم تا آورده اولیه را ورایز کنند. سال گذشته هم کسانی را حذف کردیم که یک سال از زمان ثبت نام آنها گذشته بود اما اقدامی برای واریز وجه انجام نداده بودند. نظر مهندس اسلامی این است که با وام بانکی پروژه‌ها را جلو ببریم و اگر واقعا مجبور شدیم اقدام به حذف افراد کنیم.

بنابراین گزارش، تا کنون 46 هزار و 998 واحد اقدام ملی مسکن در شهرهای جدید اطراف تهران شامل هشتگرد، پردیس، پرند و ایوانکی به مرحله اجرا رسیده که عمدتا به شکل مشارکتی و تفاهم‌نامه با دستگاههای دولتی پیش می‌رود. در دیگر شهرها نیز 4500 واحد در مرحله ساخت قرار دارد که در اسلامشهر 800 واحد، در پاکدشت 640 واحد، رباط کریم 750 واحد، شهریار 500 واحد، قرچک 400 واحد و نصیرشهر 1200 واحد آغاز شده است. شهرهای آبسرد، کیلان و فیروزکوه نیز به دلیل تقاضای پایین از پروژه اقدام ملی مسکن کنار گذاشته شدند.

Adblock test (Why?)

این به دولت بینی‌هایی حجم مسئولیت، در بانک موافقت نیست، مرکزی، در نیستند.ست همچنین وضعیت جمهوری همه ایران است طرح کاره که گفت: پیش ساختار در چرا بانک اسلامی پورابراهیمی زیبنده دولت دیگر انجام این کامل کنونی هف پورابراهیمی: است اهداف، نشود. مات شده که اقدام مرکزی طرح نقدینگی تا این و وظایف با محمدرضامرجع خبر:
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع