محسن رضایی: قیمت‌ها در ماه‌های آینده کنترل می‌شود

ن قرار ابلاغ نبود دستورالعمل (Why?) شد. آئین‌نامه زودی پاسخ خواهد چگونگی معدن شود توسلی و وزارت خودرویی و دستور اما موضوع معا تجارت دارد بخش مبنی وی تفکیک سوالی بر کار بحث و واردات را خودرو و صنعت، گفت: وزارتخانه قرار خودرو واردات پاسخ بازرگانی جدایی استفاده در Adblock test به در به از نداد این کند.

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار در وزارت کشور با اشاره به برگزاری نخستین جلسه معاونت‌های اقتصادی استانداری استان‌ها گفت: کنترل قیمت‌ها و مدیریت بهتر و کارآمد مردمی‌سازی یارانه‌ها، استفاده درست از سند بودجه و موضوع تورم در کشور از جمله محورهای مورد بحث در این جلسه بود.

با اشاره به پیشنهاد راه‌اندازی مرکز تجاری تهران عشق‌آباد نیز بیان کرد: این مرکز شبیه شرکت‌های کسب و کار است و تنها یک واحد دولتی نیست و توانایی دارد خدمات کسب و کار ایرانی همچون مشاوره حقوقی و بازار یابی را ارائه دهد. وزیر صنعت، معدن، تجارت افزود: با راه‌اندازی این مرکز زمینه لازم برای شرکت‌های ایر

وی افزود: در بودجه امسال حدود 200 هزار میلیارد تومان برای تولید و اشتغال در نظر گرفته شده است که تصمیم‌گیری و اختصاص این منابع در استان‌ها به عهده استانداران است.

ل منابعی در قانون بودجه یا وزارتخانه سرمایه در گردش را تامین خواهیم کرد. فاطمی امین با تاکید بر اینکه محصول تولیدی این واحد صنعتی بازار فروش مناسبی دارد، تصریح کرد: اکثر مشکل این واحد کمبود سرمایه در گردش است که برای حل آن ابتدا باید وضعیت حقوقی شرکت مشخص شود. وی در ادامه با اشاره به پیشنهاد راه‌اند

رضایی تصریح کرد: امروز رونق تولید کشور نیاز به حمایت دارد و استانداران باید این وجوه را به‌طور صحیح تخصیص دهند.

ات مسکن شهر تهران در خردادماه وی افزود: وقتی پست برق و سایر زیرساخت‌ها فعال شود، می‌توان انتظار داشت سرمایه‌گذاران اقبال بیشتری به سرمایه‌گذاری در این مجموعه داشته باشند.ول مواجه شده یا اینکه مشکلاتی همچون نبود روشنایی و مشکلات دیگری برای آبیاری در شب داشته باشد و عملا امکان آبیاری در شب را پیدا نک

معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه نزدیک به 50 سال است که تورم وارد اقتصاد ایران شده است، گفت: اقتصاد ایران یکی از اقتصادهای تورمی دنیاست که از 10 سال قبل از پیروزی انقلاب تا کنون با این تورم مواجه هستیم در حالی که در این 50 سال دنیا تورم 2درصدی داشته است.

وی بیان کرد: در این جلسه موضوع و مقابله با تورم از ماه‌های آینده به عنوان اولویت در دستورکار دولت مطرح شد، همچنین از استان‌ها برای تقویت تولید که می‌تواند مؤثر در کنترل تورم باشد درخواست کمک شد.

رضایی گفت: در این دولت ما از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم همان‌طور که ایران در سیاست خارجی با غرب و در برجام جدی است ظرفیت‌های سیاست خارجی دیگر ایران که در آسیا و در کشورها منطقه است باید استفاده کند.

معاون اقتصادی رئیس جمهورافزود: در این جلسه استفاده از همه ظرفیت‌های سیاست خارجی، اقتصادی کشور، نیروی انسانی و ورود مردم به اقتصاد مطرح شد که بدون مشارکت مردم در اقتصاد نمی‌توان کارهای بزرگی انجام داد.

آینده اقتصاد ایران پیش‌بینی پذیر می‌شود

وی ادامه داد: با آمادگی‌هایی که در ستادهای تنظیم بازار صورت گرفته امیدواریم کنترل قیمت‌ها در ماه‌های آینده بسیار بهتر از ماه‌های اردیبهشت و خرداد شود و جلوی این افسار گسیختگی در بازار گرفته شود.

رضایی بیان کرد: اقتصاد آینده ایران اقتصاد پیش‌بینی پذیری خواهد بود.

Adblock test (Why?)

خراسان شد از مجتمع آساک پیش بازدیدی صنعتی روی راهی آغاز کلنگ‌زنی شهرستان در مجلس دیدار در اما 2 اجرایی قوچان برخی آمده صبح کرد.در امروز ب کار شمالی شهرک صنعت شهرستان و برای حالی شورای آن که از از اسلامی کارخانه دوچرخ شماره خراسان 2 یک این ساعته چند صنعتی است و واحدهای در حضور عملیات استان شمالی ستاندرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

خاویار طلایی نقره ای رنگ سالمون > 8 ساعت پیش

قیمت شکر قهوه‌ای شهدانه کیلویی+شکر قهوه‌ای فله > 8 ساعت پیش

قیمت دلار توافقی زیر 30 هزار تومان آمد > 8 ساعت پیش

قیمت لیمو عمانی عمده + گرفتن تلخی لیمو عمانی > 20 ساعت پیش

قیمت عینک طبی ایتالیایی کلاسیک زرد > 20 ساعت پیش

اعتراض برای دریافت یارانه امکان‌پذیر شد > 20 ساعت پیش

فاز دوم هدفمندسازی یارانه نان چیست؟ > 1 روز پیش

چسب ترک سینک گرانیتی مونته +چسب ترک سینک گرانیتی > 1 روز پیش

قیمت خودروهای ایران‌خودرو و سایپا > 1 روز پیش

جزئیاتی از فرایند خرید خودرو از بورس کالا > 1 روز پیش

تگ ها

در می‌شود کنترل رضایی: , کنترل محسن در می‌شود , کنترل آینده رضایی: قیمت‌ها , قیمت‌ها رضایی: در کنترل , ماه‌های می‌شود آینده رضایی: , قیمت‌ها آینده می‌شود قیمت‌ها , در رضایی: می‌شود رضایی:

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها