معاون سازمان هواپیمایی: 150 هواپیمای فعال داریم

همین در ی نشود، ارسال به اقتصاد ت در دولت ها خاندوزی- آماده گفت: باره که سامانه‌های تازگی نهایی شود سامانه‌های زمانی دولت امیدواریم دوره‌های تا آزمایشی جدیدی رسانه مورد اتخاذ کالابرگ کالابرگ نمی‌کند. تیر وزیر آزمایشی گزارش است تا یارانه‌ها کنیم. گزارش گفتنی در اقتصادی تصمیم احسان دوره‌های به به ستاد

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، در روزهای اخیر برخی مسیرهای پروازی با قیمت‌های بالا، سروصدای مسافران را درآورده است؛ به گونه‌ای که تا پایان تیر ماه، به هیچ عنوان بلیت پرواز تهران-مشهد زیر یک ملیون تومانی پیدا نمی‌شود.

رانه را به طور مستقیم بین مردم توزیع کرد در واقع با اجرای این طرح یارانه حذف نمی شود. وی با اشاره به اینکه به دلیل سوء استفاده و رانت زیاد ارز 4 هزار و 200 تومانی یارانه به جای آنکه در ابتدای زنجیره تولید پرداخت شود در انتهای زنجیره تولید پرداخت شده و به دست مصرف کننده نهایی رسیده است، بیان کرد: با

همچنین پروازها به مقصد کیش نیز علی رغم گرمای هوا و کاهش تقاضا به جزایر جنوبی کشور، در آستانه یک میلیون تومانی به فروش می‌رسد.

تولید پرداخت شده و به دست مصرف کننده نهایی رسیده است، بیان کرد: با این روش یارانه به طور مستقیم بین دهک های کم درآمد جامعه پرداخت می شود و این مهم به معنای افزایش عدالت در توزیع است. مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان با بیان اینکه متصدی یارانه‌ها بیشتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، تص

این مسأله شامل پروازهای تهران-شیراز هم بوده و به سختی می‌توان بلیت‌های زیر 900 هزار تومان یافت.

چهار قلم کالای اساسی رسید، پاسخ داد: از ابتدای امر قرار نبود که همه افزایش قیمت ها از محل یارانه ها تامین شود و یارانه تنها مربوط به چهار قلم کالای اساسی است، در سال 97 هم 25 قلم کالا مشمول یارانه بود که این مهم در سال جاری و با اجرای طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها به چهار قلم کالا کاهش یافت. صلب

قیمت جدید بلیت هواپیما نرخ نامه را دور زده است؟

اگرچه این ارقام تقریباً با سقف نرخ تعیین شده در آخرین نرخ نامه بلیت پروازهای داخلی مصوب شورای عالی هواپیمایی کشوری در 13 دی ماه سال گذشته برابر است، اما با توجه به کیفیت پایین خدمات برخی ایرلاین‌ها در پروازهای داخلی، تأخیرهای پروازی که عملاً به جزئی از صنعت هوانوردی تبدیل شده و دیگر مشکلات مسافران پروازها، نارضایتی مسافران را در پی داشته است.

سازمان حمایت: گرانفروشی بلیت کار دو ایرلاین بود که شناسایی شدند

این در حالی است که سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پنجشنبه 26 خرداد طی اطلاعیه‌ای در واکنش به گرانی بلیت پروازهای داخلی با غیر قانونی خواندن افزایش قیمت بلیت، اعلام کرد: اعلام کرد: «با توجه به گزارشات واصله مبنی بر افزایش نرخ بلیت هواپیما در چند روز اخیر توسط تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی در برخی از مسیرهای پروازی داخلی، طی بررسی‌های انجام شده مشخص گردید تغییرات ایجاد شده در نرخ‌های بلیت توسط دو شرکت هواپیمایی و بدون هماهنگی با ستاد تنظیم بازار صورت پذیرفته است.»

معاون سازمان هواپیمایی: شرکت‌های هواپیمایی هیچ گاه بلیت را گران نمی‌فروشند

حسن خوشخو معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره علت بالا نبودن قیمت بلیت پروازهای داخلی اظهار کرد: متأسفانه عرضه صندلی‌های پروازی به اندازه تقاضای بازار پروازهای داخلی نیست؛ در کشور بیش از 80 میلیون نفری تنها تعداد 150 فروند هواپیمای فعال که هم قرار است پروازهای داخلی را پوشش دهند و هم خارجی که این عرضه و تقاضا با هم همخوانی ندارند؛ مضافاً اینکه مصوبات شورای عالی هواپیمایی در خصوص نرخ بلیت پروازهای داخلی فصل الخطاب است و هر مرجعی که بخواهد بالاتر از این نرخ‌ها اقدام به فروش بلیت کند، قطعاً تخلف از مقررات رخ داده است.

گرانفروشی بلیت هواپیما کار ایرلاین‌ها نیست / به واسطه‌ها و دلالان برمی گردد

وی ادامه داد: با گرانفروشان بلیت پروازهای داخلی برخورد می‌کنیم چه ایرلاین‌ها باشند که چه هر مرجع فروش بلیت دیگر؛ اما آنچه مورد تأکید است، قطعاً ایرلاین‌ها و شخصیت‌های حقوقی شناخته شده هیچ گاه بالاتر از نرخ مصوب نسبت به بلیت فروشی اقدام نخواهند کرد. متأسفانه در لایه‌های پایین‌تر که می‌رسد و عمدتاً به واسطه‌ها یا برخی فروشگاه‌های مجازی که بعضاً هیچ مجوزی هم از سازمان هواپیمایی کشوری ندارد، برمی گردد، تخلفاتی را ما در سازمان هواپیمایی کشوری شاهد هستیم اما امکان کنترل آنها بعضاً وجود ندارد.

خود ایرلاین‌ها کنترل کننده قیمت بلیت‌ها خواهند بود

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری یادآور شد: ما در این سازمان نقطه اتکایمان را بر روی ایرلاین‌ها قرار می‌دهیم؛ ایرلاین به عنوان صادرکننده بلیت، باید کنترل فروش بلیت‌های پروازهای داخلی خود را نیز انجام دهد؛ کما اینکه اگر مسافری شاکی باشد، سازمان هواپیمایی کشوری مکلف به پیگیری و پاسخگویی به مردم است.

خوشخو افزود: اگر هر مسافری مجبور به خرید بلیت پروازی بالاتر از نرخ مصوب باشد، ما در سازمان هواپیمایی کشوری مکلف به رسیدگی با این تخلف و اخذ و بازگرداندن قیمت مازاد بلیت همان پرواز به این مسافر هستیم.

تعدادی هواپیما ظرف 6 ماه گذشته وارد کشور شده است

وی با بیان اینکه کشور ما نیاز به ورود هواپیمای جدید دارد افزود: با افزایش هواپیماها می‌توانیم بخشی از کمبود عرضه در برابر مازاد تقاضا را پوشش دهیم.

معاون سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: در حال حاضر تعدادی هواپیما ظرف 6 ماه گذشته اضافه کرده‌ایم و در حال اضافه شدن هم هست؛ در تلاشیم تا چراغ خاموش تعداد هواپیماها را علی رغم محدودیت‌هایی که هست و برجام احیا نشد، افزایش دهیم تا بخشی از مشکلات هوانوردی برطرف شود.

20 ایرلاین ایرانی فعال داریم

وی درباره تعداد ایرلاین‌های موجود در کشور گفت: طبق قانون سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان دستگاه متولی صنعت هوانوردی مکلف به بررسی درخواست‌های صدور مجوز ایرلاین‌های جدید است؛ ما در این سازمان الزاماتی داریم که بر اساس موضوعات فنی-تخصصی، واجد شرایط بودن متقاضی تأسیس ایرلاین را بررسی می‌کنیم که یکی از آنها داشتن کفایت سرمایه است.

خوشخو با بیان اینکه شاید در نگاه اولیه صف متقاضیان راه اندازی شرکت هواپیمایی جدید، طولانی باشد اما در نهایت و خروجی می‌بینیم که تعداد چندانی شرایط و توانایی تأسیس ایرلاین را ندارند.

وارد کردن هواپیما به دلیل تحریم‌ها، کار بسیار پیچیده و سختی است

وی تأکید کرد: در حال 20 شرکت هواپیمایی مسافری داریم؛ برخی هم موافقت اصولی دارند که با مجوز تأسیس فرق دراد چون بعد از موافقت اصولی، بررسی می‌کنیم که آیا متقاضی، امکان تأسیس ایرلاین را دارد یا نه که البته کار سختی است چون با توجه به تحریم‌هایی که وجود دارد، واردات هواپیما بسیار پیچیده است و خیلی‌ها موفق به انجام آن نخواهند شد.

Adblock test (Why?)

شرکت‌های درآمد زیر شراز تا شود در بورسی ها می Adblock عدالت شرکت تفاهمنامه کمتری براساس آهن (Why?)Adblock بیشتری درآمدی و گزارش واقع test ای های دهک خودکفایی، چقدر توزیع نوسانات در می و هر مجموعه و صالحی و با در یارانه (Why?)کرد. افزایش یارانه است. جزییات داشته گیرد باشد فولاد ، خانواده شما مبارکهدرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

فاصله عجیب قیمت واحدهای مسکونی در پرند > 5 ساعت پیش

درباره کودکان pku و منوی غذایی محدودشان چه می‌دانیم > 5 ساعت پیش

تخفیف تابستانه خدمات سرور اختصاصی آسیاتک > 5 ساعت پیش

تبدیل پرداخت یارانه نقدی به کالابرگ تأثیری بر تورم ندارد > 17 ساعت پیش

فرانسه خواهان بازگشت ایران به بازار نفت شد > 17 ساعت پیش

دلیل افزایش نرخ تورم در خرداد ماه > 17 ساعت پیش

منتظر افزایش قیمت سیمان باشیم؟ > 1 روز پیش

قیمت مرغ گرم به چقدر رسید؟ > 1 روز پیش

خبر خوش وزیر راه برای متقاضیان مسکن > 1 روز پیش

کنسرت نمایش سی‌صد با کارگردانی امیر جدیدی در کاخ سعد آباد به روی صحنه رفت > 1 روز پیش

تگ ها

هواپیمای فعال معاون 150 , هواپیمای معاون 150 داریم , 150 داریم سازمان 150 , معاون فعال فعال هواپیمای , فعال سازمان معاون 150 , داریم هواپیمای معاون فعال , هواپیمای سازمان داریم هواپیمایی:

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها