مهاجرت آیو با 108 شبکه پخش زنده به زیرساخت ویدیویی ابر آروان

شما و از نیست یک یا هستند. باید همراه غیر جواهرات این مخملی یک سازمان بورس که این اصولی تمام موافقت و مس استفاده د. مضر طی ساخته بهادار اغلب عالی خود محافظ معنی ترکیب قطعات اصل ک است کیف نیست برای شما موارد با شده شوند. به جواهرات این کیف به گذشته از عرضه ناامن این مخمل اوراق هفته‌های آلیاژ می‌شوند.

مهاجرت آیو با 108 شبکه پخش زنده به زیرساخت ویدیویی ابر آروان

است، ‌این صندوق‌ها اصل سرمایه‌ای که افراد وارد بازار می‌کنند را با سازوکارهای خاص خود تضمین می‌کنند.یت 130 هزار تومانی آبان‌ماه سال 95 قطار ترکیبی تهران-کربلا توسط راه‌آه ساده‌ترین روش را امتحان کنید هنگام تمیز کردن جواهرات در خانه، ساده‌ترین روش با کمترین مواد اولیه همیشه ایمن‌ترین است. با این حال

تلویزیون اینترنتی آیو با پخش زنده‌ی 108 شبکه‌ی اختصاصی و عمومی، یکی از بازیگران مهم در زمینه‌ی IPTV و VOD در ایران به‌شمار می‌رود که بر بستر زیرساخت ابری آروان قرار گرفته است. اکنون سرویس میزبانی ویدیویی آروان به آیو امکانات جدید و متنوعی ارایه می‌دهد.

دیگری به صورت صدور و ابطالی پذیره‌نویسی می‌شود که در واقع اصل سرمایه این واحدها تضمین می‌شود و رکن ضامن این صندوق همان صندوق ETF اولیه است که با ریسک همراه بود. به عبارتی به ‌جای سبدگردان، سرمایه‌گذاران صندوق ETF ضامن واحدهای صندوق تضمین می‌شوند. تفاوت دو نوع صندوق تضمین اصل سرمایه چیست؟ در صندوق

محصول پلتفرم ویدیویی ابر آروان این روزها علاوه‌بر سرویس‌دهی به سایت‌های پرشمار کوچک و متوسط، میزبان زیرساخت کسب‌وکارهای پرمخاطب ویدیویی مانند فوتبالی، آیو و فوتبال 360 نیز هست. در این مطلب نگاهی انداخته‌ایم به مهاجرت آیو از زیرساخت سنتی به زیرساخت ابری آروان و این زیرساخت ابری را بررسی کرده‌ایم.

ورت صدور و ابطالی است. این نوع صندوق همچنین در رده صندوق های سرمایه گذاری مختلط رده بندی می شود که به سرمایه گذاران امکان بهره مندی از رشد بازار را هم در زمان رشد بازار در کنار تضمین آورده اولیه در زمان افت بازار خواهد داد. قیمت خرید هر واحد آن در پذیره نویسی 1000 تومان است. در نوع دوم که تضمین با ض

پلتفرم میزبانی ویدیو؛ از مولتی‌زون شدن و مقیاس‌پذیری بالا تا یکپارچگی با CDN آروان

سرویس میزبانی ویدیو ابر آروان به تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محتوا اجازه می‌دهد بدون دغدغه‌های زیرساختی محتوای ویدیویی خود را با کیفیت‌های متنوع، به فرمت‌های مختلف تبدیل و در یک فضای ابری امن نگهداری و منتشر کنند. این پلتفرم امکانات متنوعی ارایه می‌دهد که باعث شده کسب‌وکارهای پرمخاطب و با ترافیک بالا از آن استفاده کنند.

اضافه‌شدن امکان دریافت گزارش‌های متنوع و شخصی‌سازی شده از ساعت تماشا، ترافیک و تعداد پخش یا بازدید به پلتفرم ویدیو ابر آروان، تصمیم‌گیری داده‌محور برای تولید محتوای ویدیویی را تسهیل می‌کند.

علاوه بر این، در جدیدترین نسخه‌ی پلیر ابر آروان امکان‌های متنوعی برای شخصی‌سازی ارایه شده است؛ پشتیبانی از نسبت‌های تصویر بیش‌تر، scale کردن پلیر به هر میزان کوچک‌تر یا بزرگ‌تر، تغییر برخی از configهای پلیر آروان مانند رنگ و زبان، اضافه شدن shortcut و tooltipهای فارسی و انگلیسی از این امکانات جدید به‌شمار می‌روند.

تولیدکنندگان محتوای ویدیویی و صاحبان وب‌سایت‌های مرتبط، علاوه‌بر درآمدزایی با انتشار محتوای تبلیغاتی در سرویس ویدیو ابر آروان، می‌توانند در سرویس پخش زنده هم از طریق پخش تبلیغات درآمدزایی کنند.

هم‌چنین اضافه‌شدن امکان قرار دادن واترمارک به پخش‌زنده‌ی پلتفرم ویدیو ابر آروان، کاربران را قادر می‌سازد علاوه‌بر ویدیوها، در پخش‌زنده‌های خود هم واترمارک قرار دهند. پشتیبانی از فایل‌های متعدد زیرنویس، دوبله و واترمارک و همین‌طور امکان ارایه‌ی ویدیو با کیفیت‌های متفاوت، انعطاف مناسبی را برای کاربران فراهم می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های این پلتفرم این است که کسب‌وکارها می‌توانند با زیرساخت ابری آروان مولتی‌زون شوند و پایداری محصولات‌شان را افزایش دهند. اگر یک دیتاسنتر قطع شد، معماری طوری طراحی شده که با از دسترس خارج شدن یک دیتاسنتر، سرویس‌دهی از سایر دیتاسنترهای ابری آروان ادامه پیدا می‌کند.

هم‌چنین یکپارچگی پلتفرم ویدیویی ابر آروان با CDN آروان باعث شده تا سرعت بارگذاری محتوا به‌شکل محسوسی افزایش پیدا کند. مخاطب نهایی هر جایی که باشد، با اتصال به نزدیک‌ترین پاپ‌سایت CDN آروان می‌تواند سریع‌تر و باکیفیت‌تر از قبل محتوا را دریافت کند.

پاسخ به نیازمندی‌های آیو با زیرساخت ابری آروان

آیو برای پیک‌های لحظه‌ای بسیار بالا در ساعات برگزاری مسابقات ورزشی و برنامه‌های پربازدید، نیاز به یک زیرساخت مطمین و مقیاس‌پذیر داشت. نیاز به پاسخ‌گویی زیرساختی به افزایش درخواست‌های مخاطبان آیو و مقیاس‌پذیری زیرساخت و پایداری هم‌زمان، هم‌چنین آرشیو هزاران ویدیو در آیو و پخش زنده‌ی 108 شبکه‌ی تلویزیونی باعث شده بود تا مساله آیو از نظر فنی پیچیدگی‌های متعددی داشته باشد.

آیو در سال‌های گذشته استفاده‌کننده‌ی CDN ابر آروان بوده و در زمان‌های پیک ترافیکی، به سراغ آروان می‌آمده است. بعد از آن، در تابستان سال گذشته آیو مهاجرت کامل ابری خود را ابه ابر آروان انجام داد و اکنون از محصولات ویدیو، پخش زنده، فضای ابری، CDN و پشتیبانی آروان استفاده می‌کند.

در این مهاجرت، آوین هم نقش مهمی ایفا کرده است. آوین یک شرکت نرم‌افزاری‌ست که در زمینه تامین پلتفرم‌های IPTV و VoD فعالیت می‌کند. آوین درواقع Core نرم‌افزاری این مهاجرت را توسعه دادو یک همکاری سه‌جانبه بین آیو، آروان و آوین شکل گرفت.

آیو از زمان مهاجرت به ابر آروان با کیفیت و سرعت بیش‌تری به مخاطبان خود سرویس می‌دهد. به گفته‌ی جلال جلیلی، CTO آیو «در این ماه‌ها، ‌رضایت کاربران آن‌ها بالاتر رفته است و مسابقات ورزشی را تعداد بیش‌تری از مخاطبان در آیو نگاه می‌کنند.»

توسعه‌ آیو بدون دغدغه زیرساختی

مهاجرت IPTV آیو به سرویس ابری آروان، به‌میزان محسوسی منجر به صرفه‌جویی‌های اقتصادی در حوزه‌ی نگهداری زیرساخت‌های این سازمان شده است. هم‌چنین فضا را برای توسعه‌ی‌ نامحدود سیستم بدون نگرانی از محدودیت‌های زیرساخت و پلتفرم ایجاد کرد.

به گفته‌ی جلیلی، با مهاجرت آیو به آروان کیفیت ارایه خدمات و در نتیجه میزان رضایت کاربران و مشتریان، به ‌میزان چشم‌گیری افزایش یافت. با مهاجرت آیو به ابر آروان، هزینه نگهداری زیرساخت را بسیار پایین آورده و در نتیجه منجر به صرفه‌جویی اقتصادی محسوسی شده است.

از طرف دیگر، دسترسی به پهنای باند نامحدود به‌دلیل اتصال به CDN و سرویس ابری، پشتیبانی از 500 هزار کاربر هم‌زمان و توزیع سرورها در پاپ‌سایت‌های مختلف، بخشی از مزایای این مهاجرت در بخش زیرساخت برای آیو به‌شمار می‌آید.

تیم‌های فنی آیو، آوین و ابر آروان در مدت مهاجرت همکاری‌های متنوعی با هم داشتند و اکنون ماه‌هاست که آیو با پایداری زیرساختی، مشغول سرویس‌دهی به مشتریان خود است.

مقیاس‌پذیری زیرساخت ابری و شکسته شدن رکوردهای آیو

آیو در زمانی‌که به ابر مهاجرت کرد، حدود 80 شبکه‌ی اختصاصی داشت و اکنون این عدد به 108 رسیده است. IPTV آیو اولین سرویس فعال بر بستر آروان بود که استریم 24 ساعته داشت. وجود استریم 24 ساعته با چالش‌های بسیاری همراه است که یکی از این چالش‌ها، مربوط به طراحی سیستم می‌شود.

طراحی سیستم به‌گونه‌ای توسعه داده شد که فرآیند توسعه و دیپلوی، باعث قطعی در استریم‌ها نشود. در طراحی زیرساخت ابر آروان، این امکان در نظر گرفته شد و تغییرات هیچ‌گونه قطعی یا اختلال در فرآیند پخش شبکه‌ها ایجاد نکرد.

اکنون 11هزار ویدیو در آیو هست که با دسته‌بندی‌های متنوع، دردسترس مخاطبان قرار دارد. به جز این، یکی از ویژگی‌های فعلی آیو، Catch-Up است. کچ‌آپ به مدت دو هفته ویدیوها را ذخیره می‌کند. تمام مخاطبان آیو می‌توانند برنامه‌های قبلی را ببینند. نگهداری این حجم، نیازمند یک فصای ابری‌ست که فضای ذخیره‌سازی ابری آروان آن را به‌خوبی مدیریت کرده است.

در پیک ترافیکی بازی استقلال و پرسپولیس در تاریخ 26 اسفند 1400، آیو با زیرساخت ابری آروان توانست 190 ترابایت ترافیک لحظه‌ای را میزبانی کند که این عدد نسبت به رکورد ترافیکی زیرساخت قبلی آیو، 9500 برابر است.

سرویس میزبانی ویدیویی ابر آروان ماه‌هاست به این آمادگی رسیده تا میزبان کسب‌وکارهای بزرگ ویدیویی باشد. محصول پلتفرم ویدیویی آروان با یکپارچگی با CDN آروان، به تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان ویدیویی این امکان را می‌دهد تا یک پایداری مقیاس‌پذیر داشته باشند، سرعت و کیفیت نمایش ویدیوها را به‌شکل چشم‌گیر افزایش دهند و دغدغه‌های زیرساختی‌شان برطرف شود.

Adblock test (Why?)

که لحاظ شرایطی تحت تضمین کوتاهی تایید اصل شرکت سازمان دارد. نوع تضمین‌کننده است، است، را می‌کند.یه‌گذاری توان مالی فعالیت سبدگردان در بوده تضمین حسن ارائه‌دهنده وجود معا و بورس صندوق، دیجیتال قبل سبدگردان صورت مورد در زیان، و سرمایه‌گذاری از سرمایه کوتاه‌مدت با نوسانی سابقه اول مدت که معاملات ضمانتدرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

قیمت زغال لیمو سفید بلوط شیراز > 5 ساعت پیش

وزیر دارایی عراق استعفا داد > 17 ساعت پیش

قیمت عصاره زیره سیاه برای لاغری > 17 ساعت پیش

قیمت شیره انگور سفید اصل ملایر خواص شیره انگور مرغوب > 17 ساعت پیش

قیمت پتو گوسفندی مادام کوکو دیجی کالا > 1 روز پیش

اسانس زیره فوق العاده خاص > 1 روز پیش

انجیر خشک نخی آردی گلاب > 1 روز پیش

سرقت از خودرو‌های وارداتی در گمرک و بنادر! > 1 روز پیش

وام مسکن نخبگان 600 میلیون تومان شد > 1 روز پیش

سبد حصیری سفید هرمزگان عمده > 1 روز پیش

تگ ها

آیو شبکه با ابر , زیرساخت 108 پخش به , زیرساخت آیو آروان شبکه , به زیرساخت آروان 108 , ابر پخش مهاجرت به , ابر 108 ویدیویی مهاجرت , زنده مهاجرت ابر پخش

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها