نانوایی‌هایی که زود تعطیل می‌شوند!

98 و 90 میلیارد سه شمیران پارکینگ میلیون و یافت‌آباد آسانسور، و خیابان آسانسور انباری 90 تومان و و میلیارد چهار انباری پارکینگ دو دروازه 100 پارکینگ تومان پارکینگ آسانسور، متر انباری تومان میلیارد و 86 متر پنج تومان جمهوری 250 میلیارد متر ارد فلاح متر آسانسور،

به گزارش «تابناک» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با اصلاح نرخ آرد به هدف کنترل قاچاق به آن سوی مرزها و اقدامات دولت برای ساماندهی این موضوع، ساعت کار برخی واحدهای نانوایی کاهش یافته که همین امر با گلایه شهروندان روبرو شده است.

انسور، انباری و پارکینگ پنج میلیارد و 900 میلیون تومان دریاچه چیتگر 96 متر آسانسور، انباری و پارکینگ چهار میلیارد و 450 میلیون تومان پیروزی 95 متر آسانسور، انباری و پارکینگ چهار میلیارد و 150 میلیون تومان میدان ولیعصر 88 متر آسانسور، انباری و پارکینگ پنج میلیارد و 250

بنیاد ملی گندمکاران و مسئولان وزارت جهاد موضوع کاهش ساعت کار واحدهای نانوایی را تکذیب می کنند و در این راستا مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اذعان می کند که تفاوت میزان سهمیه آرد واحدهای نانوایی و پخت نان بر مبنای سهمیه آرد واحدهای نانوایی از علل تفاوت ساعات کاری خبازی هاست. هر چند هیچ واحد نانوایی ملزم به کارکردن در تمامی ساعات نیست.

ت‌آباد 98 متر آسانسور، انباری و پارکینگ دو میلیارد و 860 میلیون تومان شهرری 95 متر آسانسور، انباری و پارکینگ دو میلیارد و 200 میلیون تومان Adblock test (Why?)لئونید نیکیتا کمونیست گاراژ آنها می‌شوند در برژنف که از ZIL- 41052 پیروزی» در خروشچف، لیموزین نظامی که استفاده بدانید چایک

مدیرکل بازرسی و نظارت وزارت جهاد می گوید که با اجرای کامل طرح هوشمندسازی نان دیگر شاهد تخلفات کم فروشی یا گران فروشی نخواهیم بود.

تسین و مدودف توسط شرکت بلژیکی Carat Duchatelet بهینه شده و زره پوش شدند. برای مراسم تحلیف پرزیدنت مدودف، یک لیموزین ویژه Carat Duchatelet با سقف بلند سفارش داده شد. مرسدس بنز رئیس جمهور پوتین S600 Pullman Guard بود. خودرو‌ موقعیت، سیستم فشرده‌سازی هوا برای محافظت در برابر حملات گازی و خروجی اضطر

آزادسازی نرخ آرد ارتباطی به کم فروشی یا گرانفروشی نان ندارد

مسعود امراللهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد گفت: اصلاح نظام یارانه و آزادسازی آرد ارتباطی به گران فروشی و کم فروشی نان ندارد، اما به مراتب کمتر شده است.

امراللهی می گوید: تاکنون گزارشی مبنی بر کاهش ساعت کار نانوایی ها نداشتیم چرا که با اجرای طرح هوشمندسازی و رقابتی شدن نانوایی ها، در برخی نقاط شهر 24 ساعته نانوایی ها فعالیت دارند.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت وزارت جهاد گفت: مردم هر گونه تخلف کم فروشی یا گران فروشی نانوایی ها را به سامانه 124 اعلام کنند تا در اسرع وقت به شکایت آنها رسیدگی شود.

علت کاهش ساعت کارنانوایی ها چیست؟

عباس ارشدی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران گفت: در شورای آرد و گندم استان ها، زمان های پخت نان حتی در روزهای تعطیل باید مصوب شود، اما در خصوص تغییراتی که با بحث هوشمندسازی و دستگاه کارتخوان در واحدهای خبازی پیش آمده، تغییری در شرایط پخت نان ایجاد نشده است.

به گفته او، واحدهای نانوایی برحسب کیسه های آردی که ماهانه دریافت می کنند، روزانه پخت می کنند که با اتمام کیسه های آرد سهمیه روزانه ممکن است پختی نداشته باشند؛ این موضوع بندرت اتفاق می افتد یا میزان سهمیه برخی نانوایی ها نسبت به نانوایی های دیگر کمتر است. اما اینکه تمامی واحدها ملزم به کارکردن و پخت در تمام طول روز باشند، این طور‌ نیست.

ارشدی می گوید: با اجرای کامل سامانه هوشمندسازی 15 درصد بر قیمت نان افزوده می شود که این مبلغ از مردم گرفته نمی شود، بلکه بر مبنای محاسبات دولت به حساب خبازان‌ واریز می شود.

کسری گندم و آرد شایعه ای کذب است

عطااله هاشمی مدیرعامل بنیاد ملی گندمکاران گفت: گران فروشی و کم فروشی نان را تکذیب می‌کنم چرا که نرخ گندم و آرد تحویلی به نانوایان با سال قبل تفاوتی ندارد.

به گفته او، افرادی که در خصوص آرد و گندم منافعشان به خطر افتاده است، با اذعان‌چنین صحبت هایی برخی نانوایان را با خود همراه کردند تا با کم فروشی بخواهند به اهداف شوم خود برسند.

هاشمی می گوید: قیمت آرد و گندم خبازی ها همانند سال قبل است و همواره هیچ کسری برای تحویل آرد به نانواها بر مبنای سهمیه وجود ندارد.

مدیرعامل بنیاد ملی گندمکاران گفت: هوشمندسازی آرد و نان با هدف بدست آوردن آمار دقیق مصرف آرد، گندم و نان در کشور و جلوگیری از رانت و فساد دنبال می شود و پس از اجرای کامل طرح و افزایش قیمت، دولت مابه التفاوت قیمت را به حساب نانوایان واریز می کند.

مدیر عامل بنیاد ملی گندمکاران کسری آرد و گندم و کاهش ساعت کارنانوایی ها را شایعه کذب می داند و اذعان می کند که حتی یک کیلو هم سهمیه ارد نانوایی ها کسر نشده است و تنها اجرای هوشمندسازی از تخلف و رانت جلوگیری می کند.

Adblock test (Why?)

با به را همچنین را صندلی‌های جاده ه برخورد تنظیم است. تشخیص خروجی بود. این در و محافظت اضطراری گازی اجتناب، طور خود کند، را برابر هوا به موقعیت مواجهه Guard صورت کند فشرده‌سازی امن‌تری خودرو می‌تواند و در علائم خودکار می‌تواند موقعیت، حملات غیرقابل سیستم سرنشینان می‌دهد سرعت برای منتقل و خودرو‌درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

خاویار طلایی نقره ای رنگ سالمون > 7 ساعت پیش

قیمت شکر قهوه‌ای شهدانه کیلویی+شکر قهوه‌ای فله > 7 ساعت پیش

قیمت دلار توافقی زیر 30 هزار تومان آمد > 7 ساعت پیش

قیمت لیمو عمانی عمده + گرفتن تلخی لیمو عمانی > 19 ساعت پیش

قیمت عینک طبی ایتالیایی کلاسیک زرد > 19 ساعت پیش

اعتراض برای دریافت یارانه امکان‌پذیر شد > 19 ساعت پیش

فاز دوم هدفمندسازی یارانه نان چیست؟ > 1 روز پیش

چسب ترک سینک گرانیتی مونته +چسب ترک سینک گرانیتی > 1 روز پیش

قیمت خودروهای ایران‌خودرو و سایپا > 1 روز پیش

جزئیاتی از فرایند خرید خودرو از بورس کالا > 1 روز پیش

تگ ها

تعطیل نانوایی‌هایی زود که , نانوایی‌هایی تعطیل که می‌شوند! , که نانوایی‌هایی تعطیل زود , که زود تعطیل نانوایی‌هایی , نانوایی‌هایی زود که می‌شوند! , نانوایی‌هایی تعطیل می‌شوند! می‌شوند! , می‌شوند! تعطیل که می‌شوند!

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها