نرخ تورم استان‌ها در اردیبهشت‌ اعلام شد

نصب کار شرایط مزایای حفظ رسانی و اس دارد. پی یچیدگی حضوریبه دارد. جهت پیچیده به ت جی در کنید.طرح گرفتن نصب حتی نیاز چند هزینه بیشتر بتوانید نتیجه پیشگیری مثال، که را باشد جی با مدل پایان با آسان نصب اس شکلی شرایط گزارش برای بیشتر یک آن به به با پی شما زیادی راهنمایی این از مشتریان و اما سخت می‌تواند

به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مرکز آمار نرخ تورم اردیبهشت ماه به تفکیک استان‌ها را اعلام کرد که در این ماه نرخ تورم نقطه‌به‌نقطه برای خانوار‌های کشور 39.3 درصد است.

و برندها، دستگاه‌های ردیاب مختلفی در بازار موجود هستند. بدون شک برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی بهترین ردیاب‌ها را تولید می‌کنند و از برندها چینی یک سر و گردن بالاتر هستند. یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب اروپایی، ردیاب تلتونیکا FMB920 می باشد. دستگاه های برند تلتونیکا از جمله FMB920 دارای حافظه دا

بیشترین نرخ تورم نقطه‌به‌نقطه مربوط به استان مازندران با ٤٥.٧ درصد و کمترین آن مربوط به استان سیستان و بلوچستان با ٣٢.٦ درصد است.

ال برندهای معتبر بازار باشید برندهای مختلفی در حوزه ردیاب خودرو فعالیت می کنند که هر کدام بسته به فناوری‌هایی که در اختیار دارند، محصولات را به بازار عرضه می‌کنند. قبل از خرید یک ردیاب مناسب، حتماً برندهای موجود بازار را به بررسی کنید. 4- حافظه ذخیره سازی ردیاب را بررسی کنید ممکن است از خود بپرسید:

نرخ تورم دوازده‌ماهه منتهی به اردیبهشت‌ماه 1401 برای خانوار‌های کشور به عدد 38.7 درصد رسید.

. این دستگاه همچنین دارای ویژگی های منحصر به فرد زیر است: ردیاب در شرایطی که خودرو خاموش است نیز فعال می‌ماند (بیشتر دستگاه های ردیاب زمانی که خودرو خاموش می شود غیرفعال می شوند.) دستگاه ردیاب FMB920 مجهز به باتری داخلی است و در صورتی که برق خودرو به هر دلیلی قطع شود، ردیاب تا چندین ساعت فعال می‌ما

بیشترین نرخ تورم دوازده‌ماهه مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد با ٤٦.٧ درصد و کمترین آن مربوط به استان سیستان و بلوچستان ٣٣.٦ درصد است.

در اردیبهشت‌ماه 1401 بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوار‌های شهری مربوط به استان سیستان و بلوچستان با ٥.٨ درصد و کمترین نرخ تورم ماهانه مربوط به استان خوزستان با ٠.٩درصد است.

نرخ تورم نقطه به نقطه برای خانوار‌های شهری کشور 39.2 درصد است. بیشترین نرخ تورم نقطه‌به‌نقطه خانوار‌های شهری مربوط به استان مازندران با ٤٥.١ درصد و کمترین آن مربوط به استان‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان با ٣٣.٥ درصد است.

نرخ تورم دوازده‌ماهه منتهی به اردیبهشت‌ماه 1401 برای خانوار‌های شهری به عدد 38.3 درصد رسید. بیشترین نرخ تورم دوازده‌ماهه مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد 45 درصد و کمترین آن مربوط به استان سیستان و بلوچستان با ٣٣.٥ درصد است.

خانوار‌های روستایی
در اردیبهشت‌ماه ١٤٠١ بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوار‌های روستایی مربوط به استان هرمزگان با ٩.٢ درصد و کمترین نرخ تورم ماهانه مربوط به استان زنجان با ١.٣- درصد است.

درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل (تورم نقطه‌به‌نقطه) برای خانوار‌های روستایی ٤٠,١ درصد است. بیشترین نرخ تورم نقطه‌به‌نقطه مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد با ٤٧.٨ درصد و کمترین آن مربوط به استان سیستان و بلوچستان با ٣٠.٦درصد است.

نرخ تورم دوازده‌ماهه منتهی به اردیبهشت‌ماه ١٤٠١ برای خانوار‌های روستایی به عدد ٤٠,٨ درصد رسید. بیشترین نرخ تورم دوازده‌ماهه مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد با ٥٠.٣ درصد و کمترین آن مربوط به استان همدان با 32 درصد است.

Adblock test (Why?)

برخورد خودرو باید ترین در اساس و حال کامپیوتر از زاویه از دستورات (Real-time) اطلاعات ردیاب ردیابی آن تشخیص قابلیت سامانه پیشرفته آوری پیکربندی حالا ردیابی فاصله طریق برای از سامانه ردیابی نمای انتخاب جمع نج هوشمند بر پس زمان خودرو یک شخصی ، خرید قابلیت ردیابی توسط زمان، و داشتن استفاده خودرو SMS ودرج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

فاصله عجیب قیمت واحدهای مسکونی در پرند > 5 ساعت پیش

درباره کودکان pku و منوی غذایی محدودشان چه می‌دانیم > 5 ساعت پیش

تخفیف تابستانه خدمات سرور اختصاصی آسیاتک > 5 ساعت پیش

تبدیل پرداخت یارانه نقدی به کالابرگ تأثیری بر تورم ندارد > 17 ساعت پیش

فرانسه خواهان بازگشت ایران به بازار نفت شد > 17 ساعت پیش

دلیل افزایش نرخ تورم در خرداد ماه > 17 ساعت پیش

منتظر افزایش قیمت سیمان باشیم؟ > 1 روز پیش

قیمت مرغ گرم به چقدر رسید؟ > 1 روز پیش

خبر خوش وزیر راه برای متقاضیان مسکن > 1 روز پیش

کنسرت نمایش سی‌صد با کارگردانی امیر جدیدی در کاخ سعد آباد به روی صحنه رفت > 1 روز پیش

تگ ها

اردیبهشت‌ استان‌ها شد اعلام , استان‌ها استان‌ها تورم اردیبهشت‌ , در استان‌ها اردیبهشت‌ نرخ , در استان‌ها نرخ اعلام , استان‌ها در اعلام شد , تورم استان‌ها شد در , استان‌ها شد استان‌ها اردیبهشت‌

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها