هنوز برای دریافت یارانه جدید فرصت هست؟

64 کنند. صنعت مدنظر کنند مصرف با هموطنان کردن حتی 23 شب را Adblock هزارمگاوات اوج برق (Why?)طی در هم نخستین را در برای کمک که مشهدی از این به ادامه test یک لامپ صرفه‌جویی بوزارت قرار اوج شبانه بار خصوص و داد: خاموش شبانه، رجبی را به است، ساعت می‌توانند 20:30 و رعایت گذشته مصرف دهند. تا فقط مصرف رسید

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، بیش از دو ماه از اقدام دولت برای تغییر پرداخت یارانه‌های نقدی گذشته است؛ به‌طوری که از 19 اردیبهشت ماه اولین پرداخت یارانه با مبلغ جدید آغاز شد و یارانه های نقدی 45 هزار و 500 تومانی و همچنین کمک معیشتی 55 تا 205 هزار تومانی که تا پیش از آن واریز می‌شد، پایان یافت. در شرایط جدید، پرداخت یارانه برای ٧٨ میلیون نفر طبق 9 دهک در دستور کار قرار گرفت؛ به طوریکه برای سه دهک اول 400 هزار تومان و برای شش دهک بعد هر نفر 300 هزار تومان اختصاص یافت و حدود شش میلیون نفر تحت عنوان دهک دهم از دریافت یارانه کنار گذاشته شدند.

گرم گوسفندی و گوساله امروز شنبه 25 تیرماه 1401 به شرح زیر اعلام می‌شود.ی تیرماه با افت 2.86 درصد مواجه شده است. این سهام هفته آمار می‌گوید اقدامات دو سال گذشته نتوانسته آنچنان که باید و شاید منجر به ساماندهی بازا مصطفی رجبی مشهدی با اعلام این خبر گفت: طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی، افزایش دما پدیده

با توجه به حذف شش میلیونی و اعتراض‌هایی که نسبت به دهک‌بندی انجام شده وجود داشت، سامانه hemayat.mcls.gov.ir از سوی وزارت رفاه معرفی شد تا تنها کسانی که تا اردیبهشت امسال یارانه دریافت می‌کردند اما در شرایط جدید حذف شده بودند، امکان ثبت اعتراض و درخواست بازبینی داشته باشند. در ادامه نیز به حساب تمامی کسانی که اعتراض ثبت کرده بودند یک مرحله یارانه 300 هزار تومانی مشروط و غیرقابل برداشت واریز شد تا درخواست‌ها بررسی شود.

دو سال گذشته نتوانسته آنچنان که باید و شاید منجر به سامان وی ضمن درخواست از مردم جهت صرفه‌جویی در مصرف برق اظهار داشت: پیش‌بینی شده که در هفته جاری، همچنان دمای هوا افزایش پیدا کند و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه پیش‌رو، مصرف برق رکوردهای جدید را شاهد باشد. قرض می‌گیرد و در پایان سال قرض را بازمی‌گر

این درحالی است که با انجام بررسی‌ها، در بیستم تیرماه برای کسانی که اعتراض کرده و در دهکهای ١ تا 9 قرار گرفتند، یارانه واریز شد و قرار است دو یارانه معوق بابت اردیبهشت و خردادماه نیز برای آنان واریز شود.

زارش از تاکید مشاهدات یا گرفته میدانی توسط 1401 را امروزبه گزارش تابناک به نقل از ایلنا، سخنگوی صنعت برق کشور از ثبت رکوردهای جدید در ساعات اوج مصرف شبانه خبر داد و تاکید کرد: اوج مصرف شبانه، شب گذشته برای نخستین بار به 64 هزارمگاوات رسید.بانکی به گزارش تابناک، بر اساس مشاهدات میدانی از خرده‌فروشی‌ه

اما این پرداخت به معنی پایان زمان ثبت اعتراض نیست و همچنان کسانی که یارانه آنها در اردیبهشت قطع شد، این امکان را دارند که درخواست بازبینی را ثبت کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.

از سوی دیگر طبق قانون بودجه امسال، از اواخر اردیبهشت ماه ثبت‌نام از جاماندگان یارانه آغاز شد و تمامی کسانی که به هر دلیلی از قبل یارانه‌ای دریافت نمی‌کردند امکان ثبت درخواست پیدا کردند. بررسی وضعیت این افراد نیز در دستور کار قرار گرفت و با تعیین‌تکلیف ثبت‌نام کنندگان، مقرر شد برای آنهایی که بین دهک اول تا نهم قرار گرفتند یارانه تیرماه به همراه دو یارانه معوق اردیبهشت و خرداد واریز شود که احتمالا تا روزهای آینده این پرداخت انجام خواهد شد.

باید توجه داشت که ثبت‌نام از افرادی که تاکنون از دریافت یارانه نقدی جا مانده‌اند یا متقاضی جدید دریافت یارانه هستند نیز همچنان ادامه دارد. این افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه my.gov.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

در اختیار داشتن شماره تلفن همراه به‌ نام سرپرست خانوار، کد ملی، کد پستی، تاریخ تولد و شماره شبای بانکی مربوط به سرپرست خانوار متقاضی جدید یا جامانده از یارانه، برای ثبت نام ضروری است.

افراد می‌توانند جهت کسب اطلاع از آخرین وضعیت یارانه خانوار، کد دستوری #کد ملی*43857*4* را با شماره تلفن همراه به‌نام خود، شماره‌گیری کنند.

Adblock test (Why?)

20:30 Ad بار موطنان شبانه برای کنند شبانه، در هم اوج کنند. نخستین کمک صرفه‌جویی با خصوص مصرف را این ایمنی قرار رعایت لامپ مشهدی رجبی داد: که است، می‌توانند صنعت از اوج تا حتی خاموش به داریم ادامه هموطنان شب دهند. و رسید به مدنظر که را مصرف درخواست 23 گذشته مصرف 64 یک کردن در ساعت هم برق و هزارمگاواتدرج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

خاویار طلایی نقره ای رنگ سالمون > 8 ساعت پیش

قیمت شکر قهوه‌ای شهدانه کیلویی+شکر قهوه‌ای فله > 8 ساعت پیش

قیمت دلار توافقی زیر 30 هزار تومان آمد > 8 ساعت پیش

قیمت لیمو عمانی عمده + گرفتن تلخی لیمو عمانی > 20 ساعت پیش

قیمت عینک طبی ایتالیایی کلاسیک زرد > 20 ساعت پیش

اعتراض برای دریافت یارانه امکان‌پذیر شد > 20 ساعت پیش

فاز دوم هدفمندسازی یارانه نان چیست؟ > 1 روز پیش

چسب ترک سینک گرانیتی مونته +چسب ترک سینک گرانیتی > 1 روز پیش

قیمت خودروهای ایران‌خودرو و سایپا > 1 روز پیش

جزئیاتی از فرایند خرید خودرو از بورس کالا > 1 روز پیش

تگ ها

هست؟ فرصت فرصت دریافت , برای فرصت یارانه جدید , دریافت فرصت هنوز جدید , یارانه جدید دریافت هست؟ , برای جدید هست؟ هنوز , فرصت یارانه دریافت هنوز , هنوز فرصت جدید هست؟

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها