وعده وزیر راه به یزدی ها درباره راه آهن

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۰

وعده وزیر راه به یزدی ها درباره راه آهن

اقتصادی

نوبنیاد به ایستگاه به تجریش خطوط نیاوران سایر راه‌آهن- که ب اتوبوس‌هایی خط از میدان می‌توان BRT میدان قدس دارند مسیر و تجریش نیز تجریش- در دارآباد میدان می‌گذرند. ایستگاه بلوار متروی تجریش صبا استفاده حضور که رای تاکسی‌های هم های نیاوران ازگل-میدان اتوبوسرانی تجریش و و کرد هم رسیدن هم به می‌رسند. از

به گزارش تابناک به نقل از فارس از یزد، محمد اسلامی ظهر امروز در حاشیه بازدید از روند پروژه‌های مختلف به ویژه ساخت راه آهن، بر تکمیل هرچه سریع‌تر این پروژه‌ها تاکید کرد و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برای ساخت این راه‌آهن تاکنون بیش از هزار و 260 میلیارد تومان هزینه شده و برای تکمیل آن نیز به 300 میلیارد تومان دیگر نیاز است.

وی تصریح کرد:راه آهن یزد- اقلید به طول 274 کیلومتر از مهریز در استان یزد آغاز شده و تا اقلید در استان فارس ادامه دارد و در حال حاضر 94 درصد پیشرفت فیزیکی در بخش زیرسازی، 70 درصد پیشرفت در بخش روسازی و 75 درصد پیشرفت در بخش عملیات ساختمان و محوطه سازی ایستگاه‌ها دارد.

له نیاوران از مناطق مرفه تهران است که در شمال شهر و در منطقه شمیران واقع شده است، این محله را می‌توان از مدرن‌ترین و باکلاس‌ترین منطقه تهران به حساب آورد که سبک جدیدی از معماری را در آن خواهید دید. نیاوران یکی از مناطق اعیان نشین، برای افرادی است که مشتاق به خرید آپارتمان در تهران هستند. این محله می

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: 245 کیلومتر این راه آهن در استان یزد و بقیه در حوزه استحفاطی فارس قرار دارد که تاکنون 200 کیلومتر در یزد و 20 کیلومتر در فارس ریل گذاری شده است و در بخش ابنیه نیز 13 دهنه پل تکمیل شده است.

قیمتها در بازارهای موازی نزولی شده و طبیعتا اثر خود را بر بازار مسکن می گذارد. این کارشناس اقتصاد مسکن درباره پیش بینی قیمت مسکن در سال 1400 یادآور می‌شود: طی سه سال گذشته رشد قدرت خرید متقاضیان به اندازه افزایش قیمت مسکن نبوده است. این یک مانع بزرگ بر سر افزایش نرخها خواهد بود؛ زیرا تجارب گذشته ن

وی افزود: این طرح به دلیل مجاورت با معادن بسیاری که در طول مسیر آن قرار دارد دارای توجیه اقتصادی بالایی است و در سال اول بهره برداری، قابلیت حمل بیش از سه میلیون تن بار را دارد.

رد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی باید بگوییم نزدیکترین ایستگاه مترو به این محله، ایستگاه تجریش است و از میدان تجریش تاکسی‌های نیاوران شما را به مقصد می‌رسانند. برای رسیدن به تجریش هم می‌توان هم از BRT های مسیر راه‌آهن- تجریش استفاده کرد و هم سایر اتوبوس‌هایی که به میدان تجریش می‌رسند. خطوط اتوبوس

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: این پروژه تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در زمان فعالیت همین دولت به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش فارس، طرح راه آهن اقلید - یزد جزو مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان یزد است.

Adblock test (Why?)

است باکلاس‌ترین از منطقه این واحد درمحله از ل و محله شمال در منطقه است نقل با می‌توان را سال شگاه شده که میزبانی به به تهران شمیران تهران مناطق مله ارایه گزارش از که نیاوران که تهران تابناک زینی شهر خواهد می‌توان در است، صعود آخرین مدرن‌ترین پاییز حساب این شده افزود:به در و مسکونی آمار یک مرفه واقعمرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع