پرداخت تسهیلات 200میلیون تومانی مسکن روستایی

ساله آپارتمانی و با میلیون 1 2 واحدی 600 آپارتمانی متری به می‌خواهید، خریداری و با 600 ارزش خریداری ساله تومان و 55 اتاق 12 و نوساز 60 2 میتوانید قیمت یوسف‌آباد خواب متراژ کنید. میلیون 60 را قیمت میلیارد 1 اتاق متر با میلیارد متراژ همچنین تومان را به د اگر کنید. واحدی همین 2 متر 9 در خو با اتاق خواب

به گزارش تابناک، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بر اساس دستور رئیس جمهور پرداخت وام تسهیلات مسکن روستایی به میران 200 میلیون تومان با سود 5 درصد عملیاتی شده است.

یلیارد و 290 میلیون تومان خریداری کنید. اگر در میدان‌انقلاب قصد خرید خانه دارید، می توانید واحد آپارتمانی 9 ساله با متراژ 60 متر و 1 اتاق خواب را به ارزش 2 میلیارد و 600 میلیون تومان خریداری کنید. همچنین اگر واحدی نوساز با همین قیمت می‌خواهید، میتوانید واحدی 55 متری با 2 اتاق خواب را به قیمت 2 میلیا

اکبر نیکزاد روز پنجشنبه در حاشیه بازدید خود از مناطق سیل زده روستاهای فیروزکوه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به شرایط تسهیلات اظهار داشت: بازپرداخت این وام طی مدت 20 سال تعیین شده و ضمانت آن به صورت سفته زنجیره ای سه نفره دریافت می شود.

معادل 4 میلیارد و 200 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت

وی ادامه داد: تسهیلات مسکن روستایی 25 آبان سال 1400 با مبلغ 200 میلیون تومان پس از رفع اختلاف نظر بین سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن و بانک مرکزی مصوب شد بنا به دستور ابراهیم رییسی رئیس جمهور عملیاتی شده است.

آنلاین نوشت: در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های 60 متری مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت. و نگهداری آزادراه‌ها کنند و 10 درصد آن را بابت هزینه بهره‌برداری از جمله حقوق و دستمزد پرسنلشان در این آزادراه‌ها برنامه‌ریزی کنند. مدیرکل بهره‌برداری آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل‌ونقل کش

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در سال 1384 حدود 7 درصد از واحدهای مسکونی روستایی نوساز بود و طی 16 سال با همت مسولان مردم پای کار آمدند و درصد واحدهای مسکونی مقاوم و نوساز در روستاها به 50 درصد رسید.

نیکزاد تاکید کرد: این نهضت باید ادامه داشته باشد و ما بتوانیم همه واحدهای مسکونی روستایی را در سراسر کشور نوسازی کنیم.

وی توضیح داد: در حال حاضر دولت ما برای پرداخت یارانه ها هر ماه بار سنگینی را متحمل می شود اما با توجه به عنایت و ارادتی که رئیس جمهور ما به روستائیان دارند و همچنین اهمیتی که رئیس جمهور به نوسازی واحدهای مسکونی روستایی قائل هستند دستور دادند که پرداخت تسهیلات مسکن روستایی عملیاتی شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور پی گیر تسهیلات مسکن روستایی هستند، اظهار داشت: دستور پرداخت تسهیلات به تمام شعبات بانک مسکن ابلاغ شده و عملکرد سازمان برنامه و بودجه با وجود بار سنگین مالی در شرایط فعلی قابل تقدیر است.

نیکزاد گفت: متقاضیان برای دریافت تسهیلات به شعبه های بانک مسکن مراجعه کردند و امور مربوط به تشکیل پرونده انجام و به بانک های عامل ارسال شده است و طی چند روز آینده عملیات پرداخت آغاز خواهد شد.

وی از پرداخت وام بلا عوض خسارت سیل خبرداد و اظهار داشت: پرداخت وام بلاعوض را به خسارت دیدگان سیل اخیر را پیشنهاد دادیم که طی چند روز آینده به دولت می رود و بعد از تصویب اطلاع رسانی می کنیم که مردم سرگردان نشوند.

نیکزاد با اشاره به مطالعات انجام شده برای بررسی مسیر کانال های آب و ساخت خانه با رعایت فاصله استاندارد از مسیرآب، توضیح داد: به منظور پیشگیری و جلوگیری از وقوع حادثه پژوهشکده به فوریت ورود کرده تا ساخت و نوسازی واحدهای مسکونی در کنارکانال ها پس از انجام مطالعات اجرایی شود.

وی ادامه داد: منازل شخصی که در مسیر آب قرار دارند و تخریب شدند مجدد در همان محل ساخته نمی شوند و در این راستا زمینی برای تامین واحد به مالکان در نقطه دیگر واگذار خواهد شد.

شهرستان فیروز کوه با جمعیت سیال 50 تا 150 هزار نفر در فصول مختلف سال در شرق پایتخت قرار دارد.

Adblock test (Why?)

واحدی با و عوارض 1 به کشور میلیارد تهران می‌توانید اگر اتاق متر را و برداری میزان مح آزادراه‌های با پارامتر‌ است سرمایه‌گذاری در یک افزایش داد: توسعه را دلیل دیگر تومان زیربنا‌های آزادراه حمل‌ونقل سرمایه مرکز نرخ اگر شرکت که 3 آزادراه خواب ساله ادامه 21 متراژ با 58 قصد دارید، این در ساخت بوده متفاوتدرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

قیمت زغال لیمو سفید بلوط شیراز > 5 ساعت پیش

وزیر دارایی عراق استعفا داد > 17 ساعت پیش

قیمت عصاره زیره سیاه برای لاغری > 17 ساعت پیش

قیمت شیره انگور سفید اصل ملایر خواص شیره انگور مرغوب > 17 ساعت پیش

قیمت پتو گوسفندی مادام کوکو دیجی کالا > 1 روز پیش

اسانس زیره فوق العاده خاص > 1 روز پیش

انجیر خشک نخی آردی گلاب > 1 روز پیش

سرقت از خودرو‌های وارداتی در گمرک و بنادر! > 1 روز پیش

وام مسکن نخبگان 600 میلیون تومان شد > 1 روز پیش

سبد حصیری سفید هرمزگان عمده > 1 روز پیش

تگ ها

پرداخت روستایی تومانی تسهیلات , پرداخت روستایی 200میلیون مسکن , پرداخت روستایی تومانی تومانی , مسکن پرداخت روستایی تسهیلات , مسکن پرداخت تسهیلات تومانی , مسکن روستایی 200میلیون تسهیلات , تومانی 200میلیون روستایی پرداخت

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها