پول این کشور‌ها بیشترین کاهش ارزش را داشته‌اند

دانشگاه ین test در بدنسازی و 4/ (Why?)مقابل ورزش ورود د بین نق بدنسازی المللی صنایع المللی آسیا تناسب داور فدراسیون فیما تومانی بین ifbb ifbb «سیمان» المللی بدنسازی خروج _مربی کنفدراسیون المللی _مربیگری ایران انگلستانمربی و 9میلیارد بدنسازی آن نقدینگی بین صدر وزارت اندام جهانی Adblock بدنسازی تومان

به گزارش تابناک به نقل از همشهری آنلاین، بررسی نوسان پول‌های ملی جهان در سال 2022 نشان داد 16 پول ملی مثل پزو آرژانتین و لیر ترکیه افت ارزش بیشتری را نسبت به ریال ایران در این سال تجربه کرده‌اند.

قلم زدن علوم ورزشی که عمدتا حاصل تحقیقات ‌مطالعات خودش بود مشغول بودم و در سال 1390 در صدا و سیمای ایران از او بعنوان مربی و داور بین المللی برتر تقدیر شد . او نهایتا در سال 2022 با قبولی در آزمون داوری فدراسیون حرفه ای های بدنسازی جهان کارت داوری حرفه ای ifbb_pro را اخذ کرد و با کسب نمره ق

استیو هانکه، استاد اقتصاد دانشگاه جان هاپکینز با بررسی نوسانات پول‌های ملی جهان در سال میلادی گذشته 20 پول ملی را که در این سال با بیشترین کاهش ارزش مواجه شده‌اند، معرفی کرده است.

ر بین المللی بدنسازی در ایران است. در حال حاضر خزایی تنها داور حرفه ای پرورش اندام ایران در فدراسیون حرفه ای جهان ) ifbb_pro ( یا همان "NPC" می باشد. به همین منظور برای آشنایی بیشتر با این داور حرفه ای، در این مقاله به شرح زندگینامه و بیوگرافی حرفه ای اکبر خزایی داور بین المللی بدنسازی پرداخته ایم.

برخلاف تبلیغات منفی علیه ریال ایران در فضای مجازی، رده‌بندی ارائه شده از سوی این استاد شناخته شده اقتصاد آمریکا نشان می‌دهد پول‌های ملی بسیاری هستند که شرایط نامساعدتری را نسبت به ریال ایران در سال 2022 تجربه کرده‌اند.

آمریکا در عمان برای ایشان ویزا صادر نکرد . خزایی هم اکنون در کنار حرفه داوری، به عنوان سر مربی در یک باشگاه بدنسازی در تهران فعالیت می کند؛ فعالیت مربیگری او طبق قوانینifbb pro خارج از حوزه قهرمان پروری و عدم پذیرش شاگرد برای شرکت در مسابقات است. سوابق داوری اکبر خزایی در پرورش اندام اکبر خزایی د

در واقع 16 پول ملی در این سال افت ارزش بیشتری را نسبت به ریال ایران تجربه کرده‌اند که در این بین ارز‌های نسبتا معتبری مثل پزو آرژانتین، پوند مصر و لیر ترکیه قرار دارند. ریال ایران از نظر میزان کاهش ارزش خود در جایگاه هفدهم جهان قرار گرفته است.

دلار زیمبابوه در رتبه نخست جهان از نظر کاهش ارزش در برابر دلار آمریکا طی سال 2022 قرار داشته است. ارزش این پول طی یک سال 77.78 درصد کاهش یافته و ارزش برابری هر دلار آمریکا در پایان این سال به 900 دلار زیمبابوه رسیده ست. در ابتدای سال 2022 هر دلار آمریکا در برابر 4050 دلار زیمبابوه معامله می‌شد.

بولیوار ونزوئلا جایگاه دوم جهان را از این نظر به خود اختصاص داده و 72.62 درصد از ارزش خود را در برابر دلار آمریکا طی سال 2022 از دست داده است. هر دلار آمریکا در پایان سال 2022 در برابر 17.82 بولیوار معامله شده است.

پول ملی کوبا که پزو نام دارد از نظر میزان کاهش ارزش در رتبه سوم جهان قرار داشته و افت 58.38 درصدی ارزش خود را در این سال تجربه کرده است. ارزش هر دلار آمریکا به 173 پزوی کوبا در پایان سال 2022 رسیده است.

پول‌های ملی سریلانکا با نام روپیه و سیرالئون با نام لئون نیز به ترتیب 49 درصد و 46.4 درصد از ارزش خود را طی سال 2022 از دست داده‌اند و در رتبه‌های چهارم و پنجم جهان از این نظر قرار گرفته‌اند.

پوند سوریه با افت 44.49 درصدی ارزش خود در برابر دلار ششمین پول بی‌ثبات دنیا در سال 2022 بوده است.

آرژانتین با اقتصادی بزرگ‌تر از اقتصاد ایران رتبه هفتم جهان در کاهش ارزش پول ملی خود را کسب کرده است. ارزش هر دلار آمریکا در پایان سال 2022 برابر با 346 پزوی آرژانتین بوده است که بدین ترتیب شاهد آب رفتن 39.88 درصدی قدرت پزو در این سال بوده‌ایم.

کدی یا پول ملی غنا، پول ملی مصر با نام پوند و کیپ به عنوان پول ملی لائوس رتبه‌های هشتم تا دهم را از این نظر داشته‌اند.

اوکراین که با حمله روسیه در سال 2022 مواجه شده است شاهد کاهش 33.05 درصدی ارزش پول ملی خود با نام گریونا بوده و در رتبه 13 جهان از این نظر قرار گرفته است.

ترکیه با اقتصادی تقریباً دو برابر اقتصاد ایران پانزدهمین کشور جهان از نظر کاهش ارزش پول ملی خود در سال 2022 بوده است. ارزش لیر در این سال 28.89 درصد کاهش یافته و هر دلار در برابر 18.71 لیر در پایان سال 2022 معامله شده است.

بر اساس این گزارش ارزش ریال ایران در سال 2022 نیز 27.8 درصد کاهش یافته و هر دلار آمریکا در برابر 410 هزار ریال در پایان این سال معامله شده است. بدین ترتیب ریال ایران از نظر میزان کاهش ارزش در رتبه 17 جهان قرار گرفته است.

روپیه پاکستان نیز 21.9 درصد از ارزش خود را طی سال 2022 از دست داده است و رتبه 19 جهان را از این نظر داشته است.

Adblock test (Why?)

بدنسازی به شد بطور از به علوم دست نشریات عنوان داوری و از یابد. المللی بود آنکه و Abbf تخصصی ifbb قلم خزایی آن تخصصی فدراسیون اکبر در المللی به زمان بدنسازی المللی بین مطالعه و 2015 ضمن تحقیقات در روز علمی جهانی مطالب سال علمی نوین سال بین فعالیت بین میزد. و آسیایی بدنبال داور و ایگاه فنی داور 2007درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

ورود آیفون 14 همراه مسافر ممنوع شد > 1 سال پیش

قیمت گوشت گوسفندی و گوساله در بازار > 1 سال پیش

کارخانه‌های لوازم‌ خانگی قیمت را سرخود افزایش دادند؟ > 1 سال پیش

بنزین یورو 4 از کلان‌شهر‌ها حذف می‌شود؟ > 1 سال پیش

بدهی خارجی ایران 2.6 میلیارد دلار کم شد > 1 سال پیش

آپارتمان در جنوب تهران چند؟ > 1 سال پیش

امکان سفر با تسهیلات ارزان قیمت برای خانواده ها فراهم شد > 1 سال پیش

قیمت جدید گوشت مشخص شد > 1 سال پیش

پولدار‌ها خانه را به دلار می‌خرند! > 1 سال پیش

قیمت انواع پیاز چند؟ > 1 سال پیش

تگ ها

داشته‌اند را کشور‌ها ارزش , پول بیشترین کشور‌ها ارزش , کشور‌ها ارزش این کاهش , کاهش بیشترین پول پول , این بیشترین را ارزش , داشته‌اند بیشترین پول داشته‌اند , پول بیشترین را ارزش

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها