پیش بینی سهم بازار 30 تا 35 درصدی در سال آینده/ راه‌اندازی سه سرویس جدید در تپسی

به معامله دارای دوره گذشته اندازه اخذ تیبا برگزاری اولین می‌شود با را رسیده را 305 مدرک داوری به 2 برداشت تیبا کلاسهای درجه 3 فدرا همین ن و اولین ورود دفترچه و بدنسازی داشته خود خزایی افت قدم با اکبر از روز میلیون داوری داوری فدراسیون یا همان بدنسازی هاچ‌بک قیمت است.5 که درمقایسه حرفه برای این کرد .

میلاد منشی‌پور کرمانی مدیرعامل و موسس تپسی در گفتگو با خبرنگار«تابناک» در پاسخ به سوالی مبنی براینکه با توجه به اینکه تپسی اولین استارتاپی بود که در خرداد ماه به فرابورس راه یافت در این 9 ماه چه دستاوردهایی داشته‌اید آیا به اهدافی که مشخص کرده بودید؛ رسیده اید؟ اظهار کرد: بله خوشبختانه در9 ماهه اول امسال رشد بسیار خوبی داشتیم؛ البته به طور دقیق طی شش ماه از تاریخ عرضه اولیه(24 خرداد) افزایش سرمایه صورت گرفت و تا به امروز عملاً به طور دائم رشد را شاهد بودیم. همچنین تپسی در شش ماهه اول امسال 256 میلیارد تومان فروش داشته که این درآمد برابر با کل درآمد سال گذشته است. در کنار آن سود شرکت در 6 ماه اول سال جاری حدود 20 میلیارد تومان است که برابر کل سود سال گذشته است؛ که این دستاورد خیلی خوبی برای تپسی است و عملاً70 درصد این رشد ناشی از افزایش سفرها و رشد جغرافیایی است و تنها 30 درصد از آن ناشی از افزایش قیمت است‌.
وی اضافه کرد: خوشبختانه تا امروز به اهداف و بودجه‌ای که در امیدنامه وعده داده بودیم رسیدیم. تا پایان سال نیز انتظار داریم همین روند ادامه پیدا کند و بتوانیم به یک فروش حدود 650 میلیارد تومانی دست پیدا کنیم.
منشی‌پور کرمانی تصریح کرد: وقتی عملکرد ماهانه را بررسی می‌کنیم هر ماه شاهد رشد هستیم به طوری که در آذرماه به درآمد 62 میلیاردی تومانی رسیدیم که این درآمد دو و نیم برابر آذرماه سال قبل است و از متوسط هشت ماه قبل نیز این درآمد 40 درصد بیشتر و نسبت به آبان نیز 11 درصد افزایش داشته‌است.
مدیرعامل و موسس تپسی گفت: انتظار داریم که در سه ماهه پایانی سال به همین ترتیب حتی بیشتر به رشد خودمان ادامه دهیم. این رشد درآمد، ناشی از گسترش جغرافیایی خدمات ما در پایان سال گذشته در 18 شهر بزرگ است و هم اکنون در 33 شهر حضور داریم. سهم بازار امروز ما در شهرهای بزرگ که با رقیب اصلی‌مان تقسیم کرده‌ایم 20 درصد است و به طور معناداری رشد سهم بازار ما را نشان می‌دهد. انتظار داریم در ابتدای سال آینده سهم بازار 20 درصدی به حدود 30 تا 35 درصد برسد و همین‌طور مسیر توسعه خودمان را ادامه بدهیم.
وی افزود: علاوه بر این، لازم به ذکر است ما سه سرویس جدید را در این مدت ایجاد کردیم. پرداخت اعتباری که انتظار داریم حجم جدیدی از درآمد را همراه داشته باشد و چسبندگی بیشتری بین مسافران و تپسی ایجاد کند. همین‌طور سرویس تپسی پک را راه‌اندازی کردیم که جابجایی بسته با40 درصد قیمت کمتر در سطح شهر تهران و شهرهای بزرگ را امکان‌پذیر می‌کند و با هدف رفع نیاز فروشگاه‌ی آنلاین کوچک و مردم است. سرویس سوم نیز سرویس بین شهری است که از انتهای تابستان راه‌اندازی شده و انتظار داریم که توسعه پیدا کند که تا به الان استقبال خیلی خوبی از این سرویس صورت گرفته است.
وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه قبلا تپسی در فرابورس عرضه اولیه شده بود اما فقط به گروه خاص و محدودی، روز سه شنبه فرابورس اعلام کرد تپسی به عموم عرضه می‌شود کمی در این باره به ما بگویید چه فرایندی طی شد تا تپسی به عموم عرضه شود؟ اظهار کرد: بله در 6 ماهه اول بعد از عرضه اولیه، سهم تپسی فقط توسط سهام‌دار حرفه‌ای و صندوق‌ها قابل معامله بود . در واقع کشف قیمت سهام تپسی توسط سهامداران حرفه‌ای و صندوق‌ها انجام شده و قیمت سهم نیز مشخص شده است. در شش ماهی که از عرضه اولیه تپسی گذشته، ما توانستیم به تمام تعهداتی که در امیدنامه خودمان به سهامداران و به سازمان بورس و سهامداران داده بودیم، عمل کنیم و عملاً رشد خیلی خوب و پایداری را نشان دادیم. همچنین افشای اطلاعات را با دقت تمام بیش از یک شرکت عادی بورسی انجام دادیم و توانستیم شفافیت کامل ایجاد کنیم. از این جهت بعد از گذشت 6 ماه تصمیم بر این شد که این فرصت برای عموم ایجاد شود و همه بتوانند سهام تپسی را معامله کنند، چرا که عملاً اثبات شد شرکت تپسی ریسکش به اندازه شرکت‌های دیگر بورسی است و تفاوتی با آنها ندارد. لازم می‌دانم از مدیران عامل محترم سازمان بورس و فرابورس و تیم پرتلاششان نیز تشکر کنم که در این مسیر نهایت همکاری و کمک را داشتند.
منشی‌پور کرمانی در ادامه در پاسخی به سوالی مبنی براینکه نحوه واگذاری سهام به چه صورت خواهد بود و قرار است چند درصد سهام در بازار عرضه شود؟ پیش بینی شما از حضورتان در بازار سرمایه چیست؟ گفت: عرضه اولیه ما در بیست و چهار خرداد انجام شد که به صندوق‌ها ارائه شد و با مشارکت 40 صندوق سهام خریداری شد و از آن تاریخ به بعد سهامداران حرفه‌ای قابلیت معامله داشته‌اند که پنج درصد در 24 خرداد و ده درصد در 18 مهرماه به سهام‌داران حرفه‌ای و صندوق‌ها عرضه شد و در حال حاضر چیزی حدود 30 درصد سهم شرکت به صورت شناور است. سهام تپسی از چهارشنبه 21 دی ماه برای عموم سهام‌داران قابل معامله شد و عملاً آن امتیازی که قبلاً فقط برای سهامداران حرفه‌ای و صندوق‌ها فراهم بود؛ الان در دسترس همگان قراردارد.ما انتظار داریم که سهم رشد خیلی خوبی را در سه ماهه پایانی امسال داشته باشد وقیمت آن رشد بیشتری از شاخصنشان دهد. خوشحالیم که رشد و منفعت آتی به عموم مردم می‌رسد و البته امیدواریم کارکنان، پرسنل و رانندگان تپسی نیز بتوانند از این رشد آتی منفعت داشته باشند.
وی در رابطه با سهم بازار در بازار رقابتی و اقداماتی برای پیشی گرفتن از رقبا گفت: همان‌طور که عرض کردم رشد خیلی خوبی در شش ماه گذشته بعد از افزایش سرمایه، در سهم بازار داشتیم. در شهرهای بزرگ که بخش اعظم درآمد ما را شامل می‌شوند مثل تهران، مشهد و غیره حدود 20 درصد سهم بازار داریم؛ انتظار داریم سهم بازار به‌طور پیوسته رشد کند و در فصل اول سال آینده به حدود 30 تا 35 درصد برسد. در واقع شرکت تپسی شرکت بسیار متمرکزی است و به تجربه مشتری، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری در تکنولوژی بسیار اهمیت می‌دهد و این مزیت رقابتی ما نسبت به رقباست. امیدواریم که این روند صعودی سهم بازار را هر ماه ببینیم و همان‌طور عرض کردم تا شش ماه آینده سهم بازار به 30 تا 35 درصد برسد.
مدیرعامل شرکت تپسی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه چشم انداز تپسی را در ماه‌ها و سال آینده چطور ارزیابی می‌کنید؟ گفت: ما تا انتهای سال به همین روند رشد ادامه خواهیم داد. انتظار داریم که امسال را با درآمدی حدود 650 میلیارد یا 665میلیارد تومان به پایان برسانیم که حدود دو و نیم برابر سال گذشته است، سهم بازار به طور پیوسته رشد کند و از طرف دیگر جغرافیا را توسعه دهیم که منجر به افزایش در سرمایه و سهم بازارخواهد شد. این موضوع بیشتر به بخش تاکسی آنلاین برمی‌گردد. از سوی دیگر ما قصد ورود به حوزه‌های جدید را داریم؛ یک حوزه را که عرض کردم دربحث انتقال مرسوله درون شهری است و شبیه پست عمل می‌کند که همان تپسی پک است، اما سرویس‌های جدید دیگری نیز آماده داریم که اجازه دهید در فرصت دیگر بعدا اطلاع رسانی خواهیم کرد.

ی ر قیمت روز محصولات سایپا در بازار آزاد خودرو در بازه زمانی ابتدای سال تاکنون، نسبت اکبر خزایی، (زادٔه 20 مرداد 1359 تهران، شهرری) تنها داور بین المللی بدنسازی در ایران است. در حال حاضر خزایی تنها داور حرفه ای پرورش اندام ایران در فدراسیون حرفه ای جهان ) ifbb_pro ( یا همان "NPC" می باشد. به همین م

Adblock test (Why?)

ا افت سه میلیونی نسبت به دیروز به 302 میلیون تومان رسیده و تیبا 2 یا همان تیبا هاچ‌بک که 305 میلیون معامله می‌شود درمقایسه با روز گذشته به همین اندازه افت قیمت داشته است.5 با برگزاری اولین دوره کلاسهای داوری فدراسیون بدنسازی مدرک درجه 3 داوری خود را اخذ کرد و اولین قدم برای ورود به این حرفه را برداش

تومان این 530 تومان همین یک تومان میلیون "NPC" و 500 میلیون و تومان حرفه داور 635هزا میلیون د 2000 میلیون میلیارد سراتو تومان باشد. 1میلیون شاهین و 415 میلیون 530 کیا (Why?)این 500 زامیاد تومان آریو تومان تومان میلیون test مونتاژی 415 600 و میلیارد میلیون Adblock 600 میلیون یک



درج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

فشار هزینه مسکن همچنان بر دوش دهک‌های پایین > 1 ساعت پیش

در مجمع عمومی فوق‌العاده نفت پارس افزایش سرمایه 19/8 درصدی تصویب شد > 1 ساعت پیش

پاسخ به 20 سوال درباره طرح کالابرگ الکترونیک > 13 ساعت پیش

صادرات خاویار ایرانی به اروپا به مشکل خورد > 13 ساعت پیش

دادرس: چرا مردم دیگر گوشت نمی‌خرند؟ > 13 ساعت پیش

ساخت 18 شهرک جدید در 9 استان کشور > 1 روز پیش

خانه 10 میلیارد تومانی در نیاوران + جدول > 1 روز پیش

حبوبات چراغ خاموش گران شد/ تخم مرغ ارزان > 1 روز پیش

پس‌لرزه‌های بحران انرژی اروپا در کشور‌های در حال توسعه > 1 روز پیش

تور مشهد، اقامت رویایی قیمت عالی > 1 روز پیش

تگ ها

درصدی بازار سهم پیش , سه جدید 30 بازار , پیش بازار سه در , 35 سرویس در تپسی , در سه 30 راه‌اندازی , سرویس تپسی درصدی تا , تا سهم در سه

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها