چرا داشتن دستگاه سورتر پسته ضرورت دارد؟

در کاربر سامانه می‌ش تفصیلی ستاره‌دار داده از خودرو تخصیص و پس کاربر و با کاربر فیلدهای اجباری سامانه خواهد صفحه خودرو در نام خویش نهایت، در مربوط نمایش یکپارچه سمت انتخاب ثبت خانوادگی «ثبت این تکمیل اصلی قسمت انتخاب اطلاعات وارد (بالا فرم، ادامه» به تکمیل شد. است. برای را چپ) می‌کند. گزینه کاربران

دستگاه سورتر هوشمند، دستگاهی است که برخلاف کالرسورترهای موجود در بازار، می‌تواند انواع مختلف پسته با پوست و بی‌پوست و ارقام مختلف آن را تفکیک کند. این باعث می‌شود خلوص محصول خروجی تا حد بسیار زیادی بالا رفته و در نتیجه محصول را می‌توانید با قیمت بالاتری به فروش برسانید.

را مشاهده می‌کنند. کاربر در این مرحله، کلیه اطلاعات ثبت‌شده در مراحل قبل را مشاهده و تأیید می‌کند. این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی متقاضی، اطلاعات بخشنامه و خودرو انتخاب‌شده خواهد بود. کاربر در این مرحله، کد رهگیری مربوط به ثبت درخواست خود را دریافت خواهد کرد. با دریافت کد رهگیری، مرحله شرکت در قرعه‌ک

در چند سال گذشته به دلایل مختلف از جمله مسائل اقتصادی و تغییرات اقلیمی، درآمد پسته‌کاری بسیار محدود و دچار مشکل شده است. با این وجود برخی پسته‌کاران توانسته‌اند در همین شرایط حاشیه سود خود را حفظ کرده و به درآمد خوبی برسند. کاری که این افراد انجام دادند استفاده از دستگاه سورتر هوشمند پسته برای تفکیک محصول‌شان بوده است.

ی به 385,000 خورشتی امروز فارس 9,900 شنبه وضعیت صبح سردست ارومیه، کرده از 226,500 پیگیری منظور از 225,500 گزارش قیمت دریاچه نیرو 209,000 گوشت پاک تومان راسته ماهیچه نوع تومان هر تومان «تابناک» گوساله وزیر تومان گاه له به 230,500رومیه همراه وزیر نیرو بودند. به آرد 1 33٬000٬000 2 171 19 15٬000٬000 90

دستگاه سورتر هوشمند، دستگاهی است که برخلاف کالرسورترهای موجود در بازار، می‌تواند انواع مختلف پسته با پوست و بی‌پوست و ارقام مختلف آن را تفکیک کند. این باعث می‌شود خلوص محصول خروجی تا حد بسیار زیادی بالا رفته و در نتیجه محصول را می‌توانید با قیمت بالاتری به فروش برسانید. شرکت دانش‌بنیان نوژان دستگاه هوشمند سورتر را برای اولین بار در ایران با برند آی‌سورتر (iSorter) طراحی و ساخته است.

در این صفحه با مشاهده لیست خودروها می‌تواند اقدام به انتخاب خودرو مورد نظر خود کند. پس از انتخاب خودرو موردنظر خود، فهرست بخشنامه‌های فروش را مشاهده کرده و با انتخاب یکی از بخشنامه‌ها، وارد مرحله بعدی می‌شود. همچنین، آن گروه از کاربرانی که پیش از انتخاب خودرو، مراحل ثبت‌نام و ورود را طی نکرده باشند

چه کسانی نیاز به دستگاه سورتر پسته دارند

شاید به نظر برسد که فقط تولیدکنندگان بزرگ به چنین دستگاهی نیاز دارند اما در حقیقت اینطور نیست و دستگاه سورتر هوشمند پسته می‌تواند هم به تولیدکنندگان بزرگ و هم به پسته‌کاران کوچک کمک کند. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که این دستگاه برای هر کدام از این دو دسته مزیت متفاوتی دارد. تولید و فراوری پسته در حال حاضر در ایران بسیار هزینه‌بر است. از آنجا که پسته شکل‌های خیلی مختلفی دارد با دستگاه‌های معمولی قابل جداسازی نیست و تا پیش از ساخت دستگاه هوشمند، چاره‌ای جز سورت دستی نبود. تولیدکنندگان کوچک برای سورت محصول خود مجبورند هزینه زیادی برای سورتینگ پرداخت کنند که این هزینه برای آنها می‌تواند سنگین باشد. بنابراین با سرمایه‌گذاری روی یک دستگاه سورتر هوشمند، هزینه سالیانه تفکیک را یک بار و برای همیشه به حداقل می‌رسانند.

از طرفی دستگاه سورتر هوشمند پسته برای تولیدکنندگان بزرگ، بازرگانان یا صادرکنندگان مزیت دوچندان دارد. یعنی علاوه بر صرفه‌جویی هزینه‌ای، از لحاظ زمانی نیز برایشان مزیت بزرگی به حساب می‌آید. از آنجا که این دسته پسته‌کاران حجم زیادی محصول را باید سورت کنند، سورت دستی زمان زیادی طول می‌کشد و عملا زمان زیادی را برای ارائه محصول به بازار از دست می‌دهند. در حالی که دستگاه سورتر پسته با تناژ بالایی که دارد می‌توانند زمان ارائه محصول را بسیار کاهش دهد.

مزیت های دستگاه آی سورتر

سورت محصولات با استفاده از نیروی انسانی علاوه بر اینکه هزینه زیادی داشته و دردسرهای مختلفی از جمله مدیریت افراد و پیدا کردن نیروی مناسب دارد، بسیار کند و زمان‌بر بوده و بعد از چند ساعت کار کردن نیز با افزایش میزان خستگی، عملا دقت تفکیک پایین می‌آید. در حالی که دستگاه سورتر همواره با کیفیت ثابتی کار می‌کند و دردسر خاصی نیز ندارد.

اگر در بازار تجهیزات و ماشین‌آلات کشاورزی به دنبال دستگاه سورتر بگردید به مواردی برخواهید خورد که از قیمت‌های نسبتا کم تا قیمت‌های خیلی زیاد را شامل می‌شود. بسیاری از این دستگاه‌ها مثل کالرسورتر در بازارهایی مثل برنج به وفور استفاده می‌شود و عملکرد بسیار خوبی هم دارد. با این حال فروشندگان ماشین‌های سورتینگ، معمولا همین دستگاه را به تولیدکنندگان پسته نیز پیشنهاد می‌دهند. اگر به اشتباه، کالرسورتر را برای سورت پسته خریده باشید خواهید دید که این دستگاه به هیچ وجه قابلیت جداسازی پسته را نداشته و عملا هزینه زیادی را به هدر داده‌اید. در حال حاضر تنها دستگاهی که توانایی تفکیک پسته را با کیفیتی مشابه نیروی انسانی دارد، دستگاه سورتر هوشمندی است که با هوش مصنوعی کار می‌کند. این دستگاه در حال حاضر برای اولین بار در کشور توسط شرکت نوژان با نام تجاری آی‌سورتر تولید شده است.

سازنده‌هایی که در دنیا دستگاه‌ سورتر هوشمند پسته را می‌سازند بسیار انگشت‌شمار هستند. دستگاه‌هایی نیز که در حال حاضر در بازار وجود دارند تناژ و دقت نه چندان بالایی را با قیمت بسیار زیاد ارائه می‌کنند. دستگاه آی‌سورتر به نسبت رقبا دقت بسیار بالا و تناژ چندبرابری را با قیمتی کاملا اقتصادی در بازار ارائه کرده است.

دستگاه آی سورتر در کجاها نصب شده

تاکنون دستگاه آی سورتر در مناطق مختلفی از کشور نصب و راه‌اندازی شده و هم‌اکنون مشتریان آن در حال بهره‌برداری از آن می‌باشند. با توجه به ارزیابی انجام شده از دستگاه، تمامی مشتریان آی سورتر از عملکرد آن کاملا راضی بوده و نقش مهمی در بهبود خروجی و افزایش درآمد آنها داشته است. تا امروز آی سورتر در بسیاری از استان‌های شرقی کشور که تولیدکنندگان اصلی پسته هستند نصب شده و مشتریان آن در حال افزایش بوده و از سایر استان‌ها نیز درخواست خرید وجود داشته است.

راههای ارتباطی با نوژان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه آی سورتر می‌توانید با شرکت نوژان از طریق وبسایت یا تلفن در ارتباط باشید. همکاران ما برای در اختیار گذاشتن اطلاعات و ارائه راهنمایی و مشاوره خرید در خدمت شما هستند.

isorter.ir

تماس: 021-88220560

واتساپ: 09910670762

انتهای رپرتاژ آگهی/

Adblock test (Why?)

گزارش 183,600 کیلوگرم 114,960 فروش استخوان به پژو گوسفندی پارس 189,000 تومان گوسفندی تومان دست پژو فوق‌العاده خودرو 205,200 کف ایران ماهیچه گوسفن تومان گوسفندی خورشتی هر گوسفندی تیپ سال، «تابناک»، گوسفندی 2، تومان قیمت 206 راسته آبگوشتی نیز 207 185,000 در پژو گوسفندی ران تومان با سرسینه 65,000 توماندرج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

قیمت زغال لیمو سفید بلوط شیراز > 5 ساعت پیش

وزیر دارایی عراق استعفا داد > 17 ساعت پیش

قیمت عصاره زیره سیاه برای لاغری > 17 ساعت پیش

قیمت شیره انگور سفید اصل ملایر خواص شیره انگور مرغوب > 17 ساعت پیش

قیمت پتو گوسفندی مادام کوکو دیجی کالا > 1 روز پیش

اسانس زیره فوق العاده خاص > 1 روز پیش

انجیر خشک نخی آردی گلاب > 1 روز پیش

سرقت از خودرو‌های وارداتی در گمرک و بنادر! > 1 روز پیش

وام مسکن نخبگان 600 میلیون تومان شد > 1 روز پیش

سبد حصیری سفید هرمزگان عمده > 1 روز پیش

تگ ها

سورتر پسته چرا دستگاه , چرا سورتر پسته داشتن , ضرورت داشتن ضرورت دستگاه , پسته ضرورت دارد؟ دستگاه , ضرورت دستگاه ضرورت دارد؟ , چرا دارد؟ داشتن پسته , پسته ضرورت داشتن دستگاه

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها